Chodakowska rządzi!!

by - 05:41

Dziś już trzeci dzień z treningiem Ewy Chodakowskiej, aktualnie jestem na etapie skalpela. Myślę już zabrać się za turbo. Zakwasów nie mam, ale za to mam motywacje do działania. Może to śmieszne, ale już czuje różnicę. Przede wszystkim czuje się lepiej i piję mniej kawy!! Dla mnie to sukces, bo do tej pory piłam nawet 5 filiżanek dziennie. Minus niestety jest taki, że po takim intensywnym dniu padam już o 20:00. Po za tym jakoś nie zmieniłam swoich nawyków żywieniowych. Jadam regularnie i raczej zdrowo. Oczywiście czasem pozwalam sobie na colę i kebaba- które uwielbiam.
Z okazji dnia kobiet kupiłam sobie torebkę i buty, które wczoraj do mnie dotarły. Miała być tylko czerwona torebka, ale buty mają element czerwieni więc jakoś tak przy okazji też je wzięłam. Obie rzeczy można znaleźć w sklepie DEEZEE
Za oknem śnieg i bardzo nie przyjemna pogoda, ale jeszcze dziś wrzucę jakąś wiosenna stylizację na poprawę nastroju.

Po za tym dziękuję za wchodzenie na mojego bloga, to ogromna motywacja. Piszę go bardziej w formie pamiętnika i cieszy mnie to bardzo, że przybywa obserwujących, oraz wyświetleń.

You May Also Like

0 komentarze. Obserwujesz? Poinformuj mnie o tym.

Witaj na moim blogu. Jest mi bardzo miło, że mogę Cie tutaj gościć. Jeśli mój blog Ci się podoba dodaj mnie do obserwowanych. Będzie mi bardzo miło jeśli zostawisz po sobie ślad w postaci komentarza.