Thomas and Friends

by - 20:00

Miała być wiosna i nie ma... O tej porze roku normalnie powinno się chodzić na spacery, pracować w ogródku, grać w piłkę, jeździć na rowerze.
Dlatego wieczory spędzamy w domu z Tomkiem i przyjaciółmi. Każdy z pewnością kojarzy tę bajkę. Na pierwszy komplet (pociąg z domkiem) trafiłam na allegro już jakiś czas temu. Zakup był przypadkowy, zalicytowałam udało się i wygrałam. Od tamtej pory to jedna z naszych ulubionych zabawek. Jak idę do sklepu zdecydowanie bardziej wolę kupić nowy wagonik niż kolejne auto, które i tak za chwilę wyląduje w pudełku z innymi zabawkami. 

Zdecydowanie polecam dla dzieci w wieku 3-6 lat, a nawet starszych. My wybraliśmy serię z wagonami na magnes, ale do wyboru mamy również inne możliwości. Wagoniki i pociągi są metalowe i bardzo trwałe. Elementy miasteczka można złożyć w walizkę i ruszyć na wycieczkę. Istnieje możliwość dokupienia samych pociągów lub torów z których można budować kombinacje jakie tylko się nam podobają. Wyspa Sodor to nie tylko pociągi, dlatego można dokupić figurki np. grubego zawiadowcy, samoloty, samochody... 
Zdecydowanie polecam!


You May Also Like

0 komentarze. Obserwujesz? Poinformuj mnie o tym.

Witaj na moim blogu. Jest mi bardzo miło, że mogę Cie tutaj gościć. Jeśli mój blog Ci się podoba dodaj mnie do obserwowanych. Będzie mi bardzo miło jeśli zostawisz po sobie ślad w postaci komentarza.