Nabytki kosmetyczne

by - 01:18

Ostatnio mam tyle spraw do ogarnięcia, że nawet nie wiem za co się zabrać. Najgorsze, że pogoda jest okropna, nie dość, że szaro, ponuro i pada to jeszcze temperatura spadła do 12 stopni. Brrrr... zimno. 

Planuję przebudowę bloga, tak by wreszcie wyglądał tak jak bym tego chciała- niestety brak czasu. Mam nadzieję, że powoli, powoli i się uda.

 W dalszym ciągu trwa u mnie sesja, której mam dosyć. Całe szczęście jestem na plusie i nie muszę się niczym martwić, ale mam dość jeżdżenia co drugi dzień na jakieś zaliczenie albo egzamin. Ostatni planowy egzamin 1 lipca i oficjalnie ogłaszam wakacje i czas na pisanie pracy... Jak dobrze pójdzie, przyłożę się to raz- dwa i napisze się. Znając życie będzie się pisała.... pisała.... pisała.

Oczywiście najlepsze w tym jest to, że mój przedszkolak będzie miał teraz wakacje i będziemy razem w domu, więc już wiem, że będę miała mało czasu na robienie czegokolwiek. Będzie pora na opalanie- przynajmniej mam nadzieję, że pogoda dopisze.

Planowałam uszyć sobie spódniczkę, ale na to już w ogóle nie mam czasu. Aktualnie zasypana jestem towarem i pora na nowe aukcje... 

Tymczasem pojawiło się u mnie kilka nowych kosmetyków. Napaliłam się na lakiery i ich chyba ostatnio nabywam najwięcej. Tradycyjnie zaopatrzyłam się w AVONie.

1. AVON Slip Into... 50ml za ok.50zł. Zapach przypadł mi do gustu i używam go na codzień.
2.AVON After sun. Złocisty balsam wzmacniający opaleniznę. Świetny balsam, który sprawdza się nawet bez opalenizny :D
3.Cienie które dostałam w prezencie, jedyne co o nich mogę powiedzieć to, że mają fajną konsystencje
4.AVON żelowa odżywka utwardzająca
5.AVON Arctic Waters- piękny niebieski kolor w którym się od razu zakochałam
6.AVON Green Gooddess- metaliczny zielony lakier ze złotymi drobinkami


You May Also Like

2 komentarze. Obserwujesz? Poinformuj mnie o tym.

Witaj na moim blogu. Jest mi bardzo miło, że mogę Cie tutaj gościć. Jeśli mój blog Ci się podoba dodaj mnie do obserwowanych. Będzie mi bardzo miło jeśli zostawisz po sobie ślad w postaci komentarza.