03/08/2013

by - 21:55

Upał, upał i jeszcze raz upał. Jeszcze nie tak dawno byłam fanką wysokich temperatur. Wskakiwałam w bikini i cały dzień na słoneczku. Od kiedy jestem mamą przestrzegam unikania słońca między 11:00- 16:00 czasem nawet dłużej, a jak już jesteśmy na "polu" to w cieniu. Tym sposobem jestem bladą twarzą- oczywiście to tylko w porównaniu z tym co było kilka lat temu. Zresztą opalenizna na skwarek nigdy mnie nie interesowała. Ostatnio to w ogóle przestała być modna.
Kolorem przewodnim weekendu jest kolor pomarańczowy. Konkretnie chodzi o lakier do paznokci AVON  Mandarin Magic. Lakier o intensywnym pomarańczowym kolorze, zawierający złote drobinki.


Nawet czekoladki się dopasowały do niego.

Większość dnia spędziliśmy na ogarnięciu domu, zakupach czyli bez rewelacji. Wieczór spędziliśmy na placu zabaw, co ostatnio jest naszym codziennym rytuałem.


Top House
Spodenki Bershka
Buty ZEBRA jedne z moich ulubionych,You May Also Like

0 komentarze. Obserwujesz? Poinformuj mnie o tym.

Witaj na moim blogu. Jest mi bardzo miło, że mogę Cie tutaj gościć. Jeśli mój blog Ci się podoba dodaj mnie do obserwowanych. Będzie mi bardzo miło jeśli zostawisz po sobie ślad w postaci komentarza.