05/08/2013

by - 22:15


Dzisiaj dzień mi dosłownie uciekł. Byłam na zakupach wiadomo jedzenie, środki czystości ale nie była bym sobą gdybym nie zawędrowała na ciuchy. Zdradzę wam mój sekret znalazłam piękne baleriny i żakiecik z rękawem 3/4. Zakochałam się w nich od pierwszego wejrzenia. Teraz to moje sierpniowe chciejstwo. Jest dobrze mój ukochany już obiecał mi żakiecik ;-) On wie kiedy coś mnie kręci, mówi, że zapalają mi się oczy :D 
Jest dość cierpliwy jak na faceta i bardzo często chodzi ze mną na zakupy, zwłaszcza na długie wędrówki po galeriach. Zna mnie dobrze i często wyszukuje mi fajne rzeczy w moim stylu.

Wiadomo jak zakupy to pełen luz. Buty to mój ostatni sobotni nabytek za niecałe 30zł w CCC. Wszystkie rzeczy, które mam na sobie bardzo lubię. Nie wiem czy uwierzycie, ale wieczory i poranki są na tyle chłodne dla mnie, że ubieram spodnie i czasem polar.

Mój mały Smerf ma bzika na punkcie tych małych stworzonek, co się udziela nam wszystkim. Kolejna rzecz jaką chce upolować to Smerfna koszulka.

Zdjęcie zrobione przez Smerfa, który powiedział "będziesz mieć mamusiu zdjęcie z różami" Buty CCC
Spodnie Bershka
Top Dorothy Perkins

You May Also Like

0 komentarze. Obserwujesz? Poinformuj mnie o tym.

Witaj na moim blogu. Jest mi bardzo miło, że mogę Cie tutaj gościć. Jeśli mój blog Ci się podoba dodaj mnie do obserwowanych. Będzie mi bardzo miło jeśli zostawisz po sobie ślad w postaci komentarza.