15/08/2013

by - 23:30

Taki dzień jak dziś jest idealnym, by trochę odpocząć i nacieszyć się odchodzącym powoli latem. Wieczory i poranki już dają znać, że niestety jesień się zbliża. Robi się coraz chłodniej, jedyna nadzieja w prognozach pogody, które dają szansę na kilka dni upałów. Ale jak to z pogodą bywa każdy wie.

Niestety nie udało się nam wyjechać na długi weekend, bo praca czeka na nas i w piątek i w sobotę... Chociaż mam cichą nadzieję, że sobota jednak będzie wolna. Wtedy szykuje się nam ze znajomymi sobota w kinie i niedziela z dzieciakami w trasie.

Sukienka, która mam na sobie to taki przypadkowy mój nabytek. Myślałam, że w tym roku już jej nie założę, jednak okazało się inaczej. Dodatkowo stwierdzam, że jest bardzo fajna w sam raz na niedzielny po obiadkowy spacer po okolicy :) No i ten kolor... pyszny.


 Sukienka Review
Buty CCC


You May Also Like

0 komentarze. Obserwujesz? Poinformuj mnie o tym.

Witaj na moim blogu. Jest mi bardzo miło, że mogę Cie tutaj gościć. Jeśli mój blog Ci się podoba dodaj mnie do obserwowanych. Będzie mi bardzo miło jeśli zostawisz po sobie ślad w postaci komentarza.