Denko sierpnia :)

by - 20:30


Miesiąc temu spoglądając na moją "kosmetyczną" półkę stwierdziłam, że zużycia sierpnia będą duże. Na szczęście się nie sprawdziło co mówiłam i zużycia są małe. Powiedziała bym nawet, że bardzo skromnie. Niestety brakuje opakowania po kremie i szamponie, które schowałam na poczet zdjęć i został wykradzione no i przekazane do utylizacji.

W tym miesiącu:
Avon płyn do kąpieli Różowa Magnolia- mój ulubiony, planuję kupić następny jak skończy mi się zapas dobrodziejstw. Dobrze się pieni i ślicznie pachnie, więcej nie wymagam ;)

Płyn i szampon czyli 2w1 od Avon o zapachu Mango. Zapach ok, myje dobrze, pieni się :)


Podkład AVON Extra Lasting "Nude" szału nie było, nie wiem czy sięgnę po niego jeszcze raz. Aktualnie jestem na etapie poszukiwań odpowiedniego podkładu dla mnie.


Kredka do oczu W7 black, kredka niestety się uszkodziła więc muszę ją wyrzucić. Jakoś specjalnie tego nie żałuję, bo nie lubiłam jej używać.

You May Also Like

0 komentarze. Obserwujesz? Poinformuj mnie o tym.

Witaj na moim blogu. Jest mi bardzo miło, że mogę Cie tutaj gościć. Jeśli mój blog Ci się podoba dodaj mnie do obserwowanych. Będzie mi bardzo miło jeśli zostawisz po sobie ślad w postaci komentarza.