Nowość od AVON mascara MEGA EFFECTS

by - 20:30

Wyczekiwana długo recenzja najnowszego wynalazku od AVON. Jest to nowość właśnie wprowadzana na rynek pojawi się w sprzedaży od najbliższego katalogu. Jeśli jesteście zainteresowane to można spróbować swoich sił i powalczyć o jedną z takich mascar na FB AVON. Pojawiła się również w sierpniowym Glossyboxie. Więc zapanowało istne szaleństwo. Ale czy jest się czym zachwycać?

 Przejdźmy do konkretów.


Opakowanie/wygląd: Mascarę otrzymujemy w malutkim tekturowym pudełeczku. Wewnątrz znajduje się czarno różowa mascara- dwukolorowy prostokącik o zaokrąglonych rogach. Wyglądem w ogóle nie przypomina znanych do tej pory produktów. Po zdjęciu różowej części ukazuje się różowa mała rączka za pomocą której wyjmujemy mascarę z pojemnika. Rączkę możemy ustawiać pod dowolnym, odpowiadającym nam kątem. Mascara wyglądem najbardziej przypomina zalotkę i podobnie też się jej używa. Jak dla mnie żadne "łał". Trzeba mieć wprawę, żeby się nie pobrudzić. Ja ćwiczyłam kilka dni zanim mogłam pokazać efekt :)

Szczoteczka: Silikonowa szczoteczka z grubymi, szeroko rozstawionymi włóknami, które nakładają dużo tuszu i sklejają rzęsy.Przynajmniej w wypadku kiedy mamy gęste rzęsy. Użycie jest proste: czeszemy rzęsy. Ja musiałam poćwiczyć kilka razy by dojść do wprawy.

Efekt: Rzęsy są dokładnie pokryte tuszem, bywa, że rzęsy się sklejają- wystarczy je przeczesać. Jak na taki super tusz, efekt nie jest powalający.

Podsumowanie:
Zdecydowanie bardziej odpowiadają mi tradycyjne maskary. Raczej nie zdecyduje się na jej zakup ponownie. Zwłaszcza, że termin jej przydatności to 3 miesiące, podejrzewam, że szybko wysycha. Na promocji z kuponem kosztuje 19,99zł bez niego cena promocyjna 29,99zł. Lepiej za tą cenę poszukać innej. Dla zobrazowania efektu lewe oko pokryłam tuszem za 9zł, prawe tym nowym. Jak dla mnie różnica tylko w cenie.

Przepraszam za jakość, ale zdjęcia robiłam sama sobie, a to nie jest łatwa sztuka :D
You May Also Like

0 komentarze. Obserwujesz? Poinformuj mnie o tym.

Witaj na moim blogu. Jest mi bardzo miło, że mogę Cie tutaj gościć. Jeśli mój blog Ci się podoba dodaj mnie do obserwowanych. Będzie mi bardzo miło jeśli zostawisz po sobie ślad w postaci komentarza.