Paprika Pumps od AVON

by - 23:40

Kolejny już lakier, który stał się moim ulubionym wraz z pomalowaniem pierwszego paznokcia :-) 

Pojemność tradycyjnie jak na lakiery AVON 12 ml. Jest to nowy kolor z pośród czterech nowości, które dołączyły właśnie do palety 50 kolorów!!! Więc jest w czym wybierać ;-) Ja sama mam już ok. 30 ;-)

Zawiera formułę o trwałości do 12 dni, ale chyba tylko kiedy oszczędzamy się i całymi dniami oglądamy jakie mamy piękne paznokcie. U mnie przy intensywnym użytkowaniu trzyma się 5-7 dni. Realnie patrząc może utrzymać się do 10 dni, ale osobiście nie miałam okazji.

Przy jednej warstwie otrzymujemy zwykły połysk, przy dwóch jest to już super połysk. Co mnie pozytywnie zaskoczyło: wystarczy jedna warstwa by kolor był jednolity i nie "prześwitywał".
Zrobiłam z ciekawości eksperyment paznokcie prawej dłoni pokryłam jedną warstwą, lewej zaś dwiema. Na początku efekt jest praktycznie taki sam: ładny, intensywny i błyszczący lakier. Niestety już na drugi dzień lakier z dłoni prawej warstwie wytarł się na końcach. Jedną warstwę polecam więc, kiedy spieszymy się i ma być to przygoda tylko na jedną noc.

Pozytywnie zaskoczył mnie szybkością schnięcia. Jak na zwykły lakier to expres. Inne lakiery, które mam z AVON nie schną tak szybko. Może to jakaś nowa formuła. W końcu ważne jest by lakier był "szybki".
Jak dla mnie lakier zdecydowanie na +


You May Also Like

1 komentarze. Obserwujesz? Poinformuj mnie o tym.

Witaj na moim blogu. Jest mi bardzo miło, że mogę Cie tutaj gościć. Jeśli mój blog Ci się podoba dodaj mnie do obserwowanych. Będzie mi bardzo miło jeśli zostawisz po sobie ślad w postaci komentarza.