Batiste suchy szampon wersja o zapachu kokosowo- tropikalnym

by - 00:56

Dziś chciałam pożegnać wreszcie suchy szampon, który trafił do mnie w Glossyboxie. Opakowanie zawiera tylko 50ml, ale jakoś nie mogłam go zużyć. Ucieszyłam się gdy trafił w moje ręce, z czystej ciekawości chciałam go sprawdzić. No i ten zapach tropikalny dość przyjemny, jednak wyczuwalny jest jak by zapach lakieru do włosów.

Składu nie będę opisywać, bo nie jest on najważniejszy. Zacznę od obietnic producenta mianowicie szampon natychmiast odświeża włosy bez użycia wody, absorbując sebum i zanieczyszczenia oraz sprawiając, że włosy są puszyste i jedwabiście miękkie.

Preparat rozpylamy u nasady włosów z odległości 25-30cm. Musimy wmasować produkt we włosy w celu przyśpieszenia wchłaniania, następnie rozczesujemy i układamy jak zwykle.

 Akurat gdy otrzymałam GB mój synek był w szpitalu, a wiadomo wtedy jakoś nie myśli się o codziennym myciu głowy więc postanowiłam sprawdzić suchy szampon. Fakt sebum jest pochłonięte, ale włosy są suche, matowe i na pewno nie są jedwabiście miękkie, mało tego mając ciemne włosy pozostaje na nich biały pyłek. Wyglądałam trochę jak sypnięta pierwszą siwizną. Coś jak by posypać głowę mąką. Jestem wyczulona na tym punkcie, bo jestem już siwa...

Szampon męczyłam długo i wiem, że na pewno po niego nie sięgnę ponownie. Chociaż w trakcie pobytu w szpitalu mogła bym rozważyć jego zakup. Dla mnie to zbędny gadżet, bo nic nie zastąpi tradycyjnego mycia głowy.


You May Also Like

2 komentarze. Obserwujesz? Poinformuj mnie o tym.

Witaj na moim blogu. Jest mi bardzo miło, że mogę Cie tutaj gościć. Jeśli mój blog Ci się podoba dodaj mnie do obserwowanych. Będzie mi bardzo miło jeśli zostawisz po sobie ślad w postaci komentarza.