AVON *GOLDEN VISION*

by - 21:30

Nie przeszkadza mi środek tygodnia, dziś będzie "na bogato". Skusiłam się wreszcie użyć jakiegoś ciekawszego koloru i padło na złoty. Matko kocham go, chyba jestem szalona, bo co nowy kolorek to mi się tak mega podoba...


Przechodząc do konkretów jak przystało na lakiery AVON pojemność 12ml, cena jak się dobrze trafi to można kupić za ok.9zł. Nie polecam zakupów na allegro, bo większość kosmetyków to podróbki. 

Sam lakier pachnie jak lakier :) Schnie według mnie szybko przy dwóch warstwach, bo tyle wystarczy by dobrze pokryć paznokcie bez prześwitów. Jak dla mnie jedna warstwa jest zbyt delikatna. 

Jeśli chodzi o wytrzymałość po kilku dniach wyciera się minimalnie na końcach paznokci. Dla mnie wystarczy, bo i tak zmieniam kolor co kilka dni.

Lakier tworzy na paznokciu fajny metaliczny efekt. Na pewno wiecie co mam na myśli. Nie jest to rzucający się w oczy lakier i spokojnie nadaje się na co dzień. Zwłaszcza w połączeniu z czernią.

Lakier oceniam: 5/5

You May Also Like

2 komentarze. Obserwujesz? Poinformuj mnie o tym.

Witaj na moim blogu. Jest mi bardzo miło, że mogę Cie tutaj gościć. Jeśli mój blog Ci się podoba dodaj mnie do obserwowanych. Będzie mi bardzo miło jeśli zostawisz po sobie ślad w postaci komentarza.