Glossybox by Kasia Tusk

by - 14:30


Jak wiadomo najnowsze pudełeczko Glossybox sygnowane jest przez Kasię Tusk, która to wybrała produkty znajdujące się w środku. Samo pudełeczko jest bardzo ładne, chociaż zamiast napisu Kasia Tusk wolała bym nazwę jej bloga, bo jakoś bardziej pasuje do Glossyboxa. Mam mieszane odczucia co do kosmetyków, które otrzymałam.
Na pewno ciesze się z płynu micelarnego, bo mój ulubiony niedawno się skończył, tak jest również w przypadku peelingu do twarzy. Te produkty na pewno szybko zużyję.
Jeśli chodzi o scrub cukrowy to nie wiem kiedy go zużyję - w łazience zalega już chyba z 6 sztuk różnej maści... Ale podoba mi się jego zapach i naturalne składniki, więc kto wie może będzie moim hitem. Podobnie jest z balsamem brązującym. Nie przywykłam do używania tego typu produktów, mam już dwa których ledwo użyłam kilka razy... Pachnie całkiem jak masło kakaowe, które lubię więc może mi się spodoba:) 
Najbardziej jestem rozczarowana lakierem do włosów i lakierem do paznokci. Lakier do paznokci nieokreślonego koloru, który dla mnie jest brzydki- może zmienię zdanie jak zobaczę go na paznokciach. Lakier do włosów, hmm...Używam lakierów pewnie 2 razy w roku jak muszę. Cena 60zł jest dla mnie grubo przesadzona- sprawdziłam lakier kosztuje ok.40zł.

Do pudełka Glossybox by Kasia Tusk, Kasia wybrała następujące produkty:

  • Płyn micelarny Sensibio h2o marki Bioderma, 100ml

  • lakier do paznokci Rich Color marki Golden Rose, pełnowymiarowy produkt 6,90zł za 10,50zl

  • peeling do twarzy  Energising Face Peeling marki Love me green, pełnowymiarowy produkt 75ml za 49,90zł

  • brązujący balsam do ciała marki Palmer’s, 50 ml, pełen produkt 250ml za 45zł

  • cukrowy scrub do ciała – żurawina i cytryna marki Pat&Rub 40ml, pełen produkt 500ml za 79zł

  • lakier do włosów Stay styled finishing spray marki Wella Proffessionals. 50ml, pełen produkt 300ml za 60zł!!!


You May Also Like

0 komentarze. Obserwujesz? Poinformuj mnie o tym.

Witaj na moim blogu. Jest mi bardzo miło, że mogę Cie tutaj gościć. Jeśli mój blog Ci się podoba dodaj mnie do obserwowanych. Będzie mi bardzo miło jeśli zostawisz po sobie ślad w postaci komentarza.