ZIAJA Szampon intensywna regeneracja do włosów łamliwych

by - 16:30W związku z współpracą z firmą JM SPA&WELLNES otrzymałam z ZIAJI Szampon intensywna regeneracja do włosów łamliwych z pochodnymi miodu pszczelego, kondycjonerów i prowitamin B5.A teraz moje podsumowanie. Szampon ma naprawdę miodowy, perłowy kolor. Dodatkowo pachnie jak moje ulubione żele do kąpieli czyli miodowo. Jak dla mnie poezja… Włosy po umyciu ładnie pachną i są oczyszczone. Jednak nie oszukujmy się to zwykły szampon i aby wygładzić strukturę włosów musimy użyć odżywki. Minus za zbyt płynną konsystencję jak na szampon i słabe pienienie, przez co musimy zużyć dużo szamponu by umyć włosy. Sprawia to, że nie jest wydajny. 

Jeśli chodzi o skład to zawiera składniki dozwolone do stosowania w kosmetykach w ograniczonym stężeniu. Znajdujące się na liście substancji dozwolonych do stosowania w kosmetykach wyłącznie w ograniczonej ilości, zakresie i warunkach stosowania.  Np. Cocamide DEA. 

Efektu po za czystymi włosami nie zauważyłam żadnego.Podsumowując 7zł za 400ml to naprawdę niewiele. Ale kupować szampon tylko dla zapachu to bez sensu. Dla osób nie wrażliwych o włosach normalnych ten szampon będzie dobry. Ja szukam czegoś lepszego.

You May Also Like

0 komentarze. Obserwujesz? Poinformuj mnie o tym.

Witaj na moim blogu. Jest mi bardzo miło, że mogę Cie tutaj gościć. Jeśli mój blog Ci się podoba dodaj mnie do obserwowanych. Będzie mi bardzo miło jeśli zostawisz po sobie ślad w postaci komentarza.