Golden Rose Rich Color *38*

by - 18:30

Na początku to muszę się Wam przyznać, że jest to mój pierwszy lakier tej firmy. Jakoś wcześniej nie decydowałam się na zakup, a ta jedna sztuka trafiła do mnie w Glossyboxie i bardzo się cieszę, że mogłam go sprawdzić. 

Lakier jak lakier, wyglądem opakowania nie różni się od innych. Pojemność 10,5ml, nazwa hmm gama kolorystyczna określana jest numerkami, nazwami odcieni było by je raczej ciężko określić. Są raczej nie typowe. 

Pierwsze co rzuciło mi się w oczy to naprawdę spory pędzelek, który nazwała bym pędzelkiem "dla początkujących". Chodzi o to, że jest na tyle szeroki, że malujemy całą płytkę paznokcia jednym pociągnięciem. Schnie bardzo szybki i daje idealny połysk. Dla optymalnego efektu musimy nałożyć dwie warstwy, a lakier utrzymuje się na paznokciach w dobrym stanie 2-3 dni. Na moich po 5 dniach wyglądał niestety na tyle źle, że musiałam go zmyć.

Nie spodobał mi się jego zapach. Taki typowy, śmierdzący, tani lakier. Po za tym nie mam do niego zastrzeżeń i myślę, że skuszę się na wypróbowanie jeszcze innego koloru. Za takie pieniądze (6,90zł) to jest to w miarę dobry lakier.


You May Also Like

0 komentarze. Obserwujesz? Poinformuj mnie o tym.

Witaj na moim blogu. Jest mi bardzo miło, że mogę Cie tutaj gościć. Jeśli mój blog Ci się podoba dodaj mnie do obserwowanych. Będzie mi bardzo miło jeśli zostawisz po sobie ślad w postaci komentarza.