WIBO Lovely Baltic Sand nr 3

by - 13:30


Jak zapewne wszyscy wiedzą w Rossmannie jest szaleństwo -40% na kosmetyki kolorowe. Wiadomo, że każda okazja jest dobra by zaopatrzyć się w kolejne lakiery i nie tylko :D Tym razem polowałam głównie na piaski i co ciekawsze kosmetyki. Z tego co orientowałam się w Waszych nabytkach to są one ogromne i większość (w tym ja) nabyła czerwony piasek z WIBO.

Dlatego dzisiaj zacznę od piasku, który wybrał dla mnie Eryk. Jest to lakier o nr 3 powiedziała bym niebieski w odcieniu zieleni :) Kolor lakieru zależy od światła, to taki kameleon, który raz jest niebieski raz zielony. Nie byłam do niego przekonana, ale na paznokciach wygląda o wiele lepiej niż w opakowaniu.

"No więc" Zacznijmy od początku :D Lakier wyglądem się nie wyróżnia, pędzelek taki sobie: ani mały, ani duży. Pojemność 8ml. Kolory posiadają numeryczne oznaczenia. Na pierwszy rzut oka wygląda jak brokatowy zwykły lakier.

Co do mojego doświadczenia to nie lubiłam tej marki wcześniej, mam ich lakier i jest tak tandetny, że szkoda gadać. No, ale jak lakier kosztuje 4zł to się nie ma raczej co dziwić. Taką miałam właśnie opinie, ale zmieniła się wraz z pomalowaniem paznokci piaskiem. Toż to zupełna przeciwność! Ceną specjalnie się nie różnią, za to jakością bardzo.

Piaseczek po jednej warstwie jest dość blady, więc dla ładnego wyrazistego efektu musimy położyć dwie warstwy. Po wyschnięciu jest porowaty, chropowaty czyli tak jak powinno być. Posiada drobinki brokatu, przez co ładnie się mieni i połyskuje. Piaski mają to do siebie, że dłużej wytrzymują bez uszkodzeń, a jak już nawet się pojawią uszkodzenia nie są tak widoczne jak w przypadku tradycyjnych lakierów, które świecą się jak... (tu wstaw odpowiednie słowo/zdanie).
 Trwałość jest wystarczająca, zwłaszcza jeśli lubimy zmieniać kolor co ok.5 dni.

Podsumowując za kilka złotych można mieć naprawdę fajne lakiery. Ja już poluję na kolejne piaski :D Naprawdę nie trzeba wydawać 20-30zł czy więcej by mieć czym malować paznokcie.


You May Also Like

0 komentarze. Obserwujesz? Poinformuj mnie o tym.

Witaj na moim blogu. Jest mi bardzo miło, że mogę Cie tutaj gościć. Jeśli mój blog Ci się podoba dodaj mnie do obserwowanych. Będzie mi bardzo miło jeśli zostawisz po sobie ślad w postaci komentarza.