Lemax szmaragdowy i Sensique Strong & Trendy Nails nr 162

Ostatnio nie miałam zbyt dużo czasu na pisanie postów, a o dziwo udało się dodawać w miarę co dziennie. Dzisiaj przychodzę do Was z moim ulubionym zestawem. Mowa o Lemaxie szmaragdowym i Sensique Strong & Trendy Nails nr 162. Oba lakiery w połączeniu wypadają o wiele lepiej niż w pojedynkę. Oba lakiery są zbliżone zarówno konsystencją jak i nakładaniem. Nawet mają podobne buteleczki. By dobrze pokryć paznokcie wystarczą dwie warstwy, ja jednak nakładam trzy tak dla jeszcze lepszego efektu. Podczas malowania trzeba uważać, ponieważ lakiery są dość płynne i można sobie pomalować paznokcie razem ze skórkami. Oba lakiery wymagają bazy, ponieważ  przebarwiają płytkę paznokcia na zielono. Wysychanie należy do średnich, nie jest ani powalająco szybkie, ani bardzo długie.
 Co do wytrzymałości Lemax dopiero po 3 dniach zaczął się wycierać na końcach, natomiast Sensique na drugi dzień zaczął odchodzić. Na szczęście ze zmywaniem nie ma problemów, schodzą szybko.
Podsumowując: oba lakiery mają swoje wady i zalety, pomimo tych wad ja bardzo je lubię i dość często łączę. Myślę, że będą należeć do tych wykorzystanych do dna :)Co powiecie na takie połączenie?
MODJUS. ALL RIGHTS RESERVED. Obsługiwane przez usługę Blogger.