My Secret Hot Colors *166 Golden Night*

Chciałam Wam dzisiaj przedstawić Golden
 Night od My Secret.  Jest to jeden z czterech
 lakierów z limitowanej edycji - Hot Colors


Confetti, Golden Night, Hot Colors, Kobo, My Secret, Brokat

Moim zdaniem jest to najładniejszy lakier z tej
 właśnie edycji i jest to moja pierwsza oficjalna
czerń. Lakier idealnie wpasował się w moje
sylwestrowe trendy! Połączenie czerni i brązów
idealnie współgrało z Golden Night.Golden Night to klasyczna czerń, w której zatopione są złote mini drobinki. Lakier tworzy na paznokciach gwiaździste niebo. Niestety drobinki są tyciusieńkie i przez to słabo widoczne- ciężko było je uchwycić aparatem... 
 Lakier rozprowadza się bardzo dobrze dzięki swojej kremowej i zwartej konsystencji. Musimy jednak uważać by nie wyjechać lakierem na skórki, bo później ciężko skorygować lakier przez jego mocne napigmentowanie.   To duży plus, bo wystarczy jedna dokładna, grubsza warstwa by pokryć paznokcie bez prześwitów. Schnie szybko i nie zostawia smug, a drobinki rozkładają się równomiernie. Idealnie sprawdza się kiedy musimy szybko pomalować paznokcie i nie mamy czasu na nakładanie kilku warstw. Lakier ma piękny połysk, który utrzymuje się długo.
Ze zmywaniem lakieru nie ma najmniejszych problemów, mimo, że zawiera drobinki. Niestety minus jest taki, że całe skórki,a i nawet palce podczas zmywania są czarne, ale na szczęście można je spokojnie doczyścić. 


A przechodząc obok drogerii Natura wczoraj weszłam po nowy lakier...Mi osobiście *Golden Night* przypadł do gustu i zdecydowanie mogę go polecić. Można go nabyć w drogerii Natura za ok. 7,99zł. 
A u Was jak się sprawdza czerń? Może macie inny ulubiony odcień z tej edycji?
MODJUS. ALL RIGHTS RESERVED. Obsługiwane przez usługę Blogger.