My Secret sypnęło Confetti 177 *Celebration*

Będąc ostatnio w Drogerii Natura nie mogłam się powstrzymać przed nabyciem Confetti. Lakier spoglądał na mnie i wołał "weź mnie". Ostatnio często lakiery do mnie mówią jak jestem na zakupach i tak wracają ze mną do domu. Confetti to edycja limitowana lakierów do paznokci za 7,99zł, która dostępna jest w 4 wariantach:
175 Joy 
176 Game 
177 Celebration

178 Fun
celebration, Confetti, My Secret, My Secret sypnęło Confetti 177 *Celebration*

 Ja dla siebie wybrałam Celebration, który jest niebieski i naszpikowany różnej wielkości drobinkami w kolorze złota i miedzi. Myślałam, że będzie problem z dokładnym rozłożeniem drobinek, ale jest ich tak dużo, a lakier jest gęsty, że wszystko przebiega sprawnie. 

celebration, Confetti, My Secret, My Secret sypnęło Confetti 177 *Celebration*

Lakier po jednej warstwie jest bardzo jasny, po dwóch nabiera wyglądu, ale dla otrzymania wypasionego efektu koloru napakowanego drobinkami polecam trzy warstwy. 


Schnie w miarę szybko, połysk jest delikatny, a drobinki wyczuwalne więc w celu uzyskania gładkiej, lśniącej powierzchni polecam pokrycie top coatem.
Myślę, że zdecyduje się jeszcze na wersję białą, pozostałe dwie średnio do mnie przemawiają. Chociaż nauczyłam się "nigdy nie mówić nigdy".

 Jeśli nie boicie się "cukierkowych" paznokci polecam ten lakier. Paznokcie prezentują się naprawdę smakowicie.

 Co sądzicie o kolekcji Confetti? Może macie inny swój typ?

MODJUS. ALL RIGHTS RESERVED. Obsługiwane przez usługę Blogger.