Propozycja karnawałowa

Za oknem zima, aż się z domu wychodzić nie chce. Na szczęście w tym roku mamy dość długi karnawał i trwa również okres studniówkowy więc pewnie każdy z nas zaliczy jakąś imprezę. Powiem tak u mnie szału nie ma, żyję teraz obroną pracy i jakoś imprez staram się unikać. 
Jeszcze przed sylwestrem nabyłam uroczą panterkową sukienkę, która jest prosta, klasyczna i jedynym akcentem wyróżniającym jest "wstawka" zwierzęcego motywu. Dla mnie rozwiązanie super, ponieważ uwielbiam ten wzór. Dzięki odpowiedniemu krojowi sukienka modeluje sylwetkę nadając kobiecych kształtów.

Doświadczenie w makijażu mam żadne. Na co dzień się nie maluję, stawiam na naturalność. Na wyjścia zawsze podkreślam mocniej albo oczy, albo usta twierdząc "co za dużo to nie zdrowo". Tym razem padło na czerwoną szminkę i oczy w brązie, przełamane złotem i obsypane brokatem. Wykonanie szybkie i łatwe :) Moja kotka Izabela- mój domowy tygrys.

Sukienka Stradivarius
Buty  Ideal- miały być czarne, ale ze względów wygody nastąpiła zmiana

Nie gustuję w programach poprawiających to i tamto. Jestem człowiekiem i mam swoje wady, których się nie wstydzę, mam nadzieję, że nie przeszkadzają Wam zwykłe zdjęcia, które zamieszczam i ogląda się je równie fajnie jak te "podrasowane" na innych blogach.
Na koniec mam jeszcze prośbę. Ta stylizacja bierze udział w konkursie na FB. Jeśli mogę prosić oddaj na mnie głos tutaj.
MODJUS. ALL RIGHTS RESERVED. Obsługiwane przez usługę Blogger.