Yankee Candle Simply Home *Simply Cinnamon*

Woski Yankee Candle ostatnio zapanowały w moim świecie, towarzyszą mi teraz na co dzień. Tak po prostu muszę sobie w ciągu dnia zajarać :) Jak wiecie nie dawno pisałam o Czarnym kokosie. Dla mnie ten wosk to strzał w dziesiątkę! Już wiem, że znajdzie się u mnie ponownie, a tych, którzy nie mieli okazji przeczytać odsyłam do postu tutaj. 

Dzisiaj zdradzę tajemnice połączenia dwóch wosków. Będzie o mieszance Czarnego Kokosu z Wyrazistym Cynamonem- do kupienia tutaj.

Yankee Candle Simply Home *Simply Cinnamon*


Wyrazisty cynamon sam w sobie jest intensywny, wyrazisty i lekko słodkawy, kojarzy mi się z przyprawą korzenną dobrze znaną, bo stosowaną do przyprawiania pierników. Sam w sobie jest trochę nudny, ale w połączeniu z egzotyczną słodyczą Czarnego Kokosu tworzy wspaniały świąteczny i bardzo przyjemny zapach. Cynamon według mnie nadaje się raczej do połączenia z innym woskiem, bo sam w sobie może być męczący.
Yankee Candle Simply Home *Simply Cinnamon*
W woskach zastosowano naturalne ekstrakty, więc zapach cynamonu jak i czarnego kokosu jest intensywny przez cały czas palenia. Osobiście potwierdzam, że woski "żyją" baaaardzo długo, więc obietnice producenta o 8 godzinach są jak najbardziej prawdziwe.
Yankee Candle Simply Home *Simply Cinnamon*

W zapasie mam jeszcze kilka innych wersji cynamonu, zobaczymy czy się czymś różnią. Lubicie zapach cynamonu? Czy może piernikowe sprawy są u Was nie do przyjęcia?

Ten i inne woski możecie kupić tutaj
MODJUS. ALL RIGHTS RESERVED. Obsługiwane przez usługę Blogger.