Yankee Candle wosk *Czarny kokos*

Jak wiecie i ja uległam panującej modzie na woski Y.C. Niedawno zrobiłam zaopatrzenie w sklepie Goodies.pl w kominek, oraz woski o których pisałam tutaj. Od razu przystąpiłam do dzieła i na pierwszy ogień poszedł Czarny Kokos, którego możecie kupić tutaj.
Yankee Candle wosk *Czarny kokos*

Czarny kokos to dla mnie strzał w dziesiątkę! Wosk jest idealny na początek. Jest intensywny i wyrazisty w przy tym nie jest ani zbyt słodki, ani mdły. Określiła bym go mianem tropikalnej przygody, której powietrze wypełnione jest zapachem palm kokosowych i drzewa cedrowego. Jego zapach bardzo uzależnia więc stał się moim ulubionym woskiem.

Jak wiecie, albo i nie wiecie w woskach zastosowano naturalne ekstrakty, więc zapach jest intensywny przez cały czas palenia. Kiedy zapaliłam wosk po raz pierwszy zapach był tak intensywny, że było go czuć w całym domu, musieliśmy lekko przewietrzyć, bo było szaleństwo :D Jednak z czasem zapach się unormował i nawet jeśli palimy go po kilku dniach przerwy nadal pachnie tak samo intensywnie.

Czas palenia takiego wosku to 8 godzin! Osobiście mam wrażenie, że dłużej. "Woskuję" co dziennie i jeszcze się nie kończy... A to za sprawką dokładania do pieca :D
Strasznie mnie korciło, aby sprawdzić połączenie dwóch wosków więc do czarnego kokosu dołożyłam wosk o innym zapachu. Szczegóły tego związku zdradzę Wam już niedługo. 


 Was też złapała ta wosko-mania? Macie swoje ulubione zapachy?

Jeśli jeszcze nie znacie wosków Yankee Candle, możecie zapoznać się z nimi tutajMODJUS. ALL RIGHTS RESERVED. Obsługiwane przez usługę Blogger.