Avon, Skin So Soft, Mineral Gems Glamorous Gold, Body Wash (Mineralny żel pod prysznic `Złocisty blask`)

Już dawno nabyłam złocisty żel pod prysznic od AVON, ale jakoś nie było okazji o nim napisać. Mam jeszcze olejek zawierający złociste drobinki, z tej samej serii, ale o nim następnym razem. Wróćmy do żelu :) 

Kilka słów od producenta:  Mineralny żel pod prysznic `Złocisty blask` nadaje skórze aksamitną gładkość, a odbijające światło drobinki pozostawiają na niej delikatną poświatę. Ten złocisty żel zamieni Twoją kąpiel w wyjątkowe doznanie. 
 Żel trafił do mnie zupełnie przypadkiem, akurat była promocja więc się skusiłam. Często jest promocja, żel + balsam do ciała. Osobiście nie żałuję, a zaraz Wam napiszę dlaczego :)

Skład żelu nie odbiega od składów innych produktów tego typu. Zawiera np. Hydrolizat keratyny i jedwabiu, które wykazują doskonałe powinowactwo do powierzchni skóry, włosów i paznokci, zmniejszając np. elektryzowanie włosów. 
Żel pachnie bardzo przyjemnie, dobrze się pieni i rozprowadza. Pod czas mycia mamy wrażenie, że zostawia na skórze specjalną powłokę, która czyni ją miękką i delikatną. No i jeszcze te złociste drobinki i ta konsystencja... Dzięki swojej dość gęstej konsystencji jest bardzo wydajny.


Jak dla mnie żel jest godny polecenia. Kąpiel naprawdę jest wyjątkowa kiedy używam tego żelu, lubię patrzeć na to małe złotko... 

Znacie może ten żel? Macie jakieś swoje ulubione, które możecie mi polecić?

MODJUS. ALL RIGHTS RESERVED. Obsługiwane przez usługę Blogger.