Bingo, SPA, Bath Caviar Amber and Caffeine (Kawior do kąpieli z bursztynem i kofeiną)

Dzisiaj będzie o kolejnym produkcje, jaki zakupiłam jakiś czas temu w sklepie BingoSPA. Z ostatnio opisywanego kosmetyku jakim był koktajl czekoladowy do kąpieli od BingoSPA nie byłam specjalnie zadowolona. Kawior wypadł za to świetnie! Wprost uwielbiam te małe perełeczki :)

Opis producenta: Kofeina i bursztyn przyspieszają mikrokrążenie i regulują metabolizm komórek tłuszczowych, dostarczają komórkom energii niezbędnej do właściwego funkcjonowania. Rewitalizują zmęczoną skórę, przywracając jej jędrność i elastyczność.
Kawior do kąpieli BingoSpa to molekuły silnie nawilżającej substancji, nasycone ekstraktem z bursztynu i kofeiną. Molekuły o średnicy ok. 1mm, pod wpływem wody stopniowo uwalniają składniki pielęgnacyjne, równomiernie nasycając skórę przez cały czas trwania kąpieli.


Pomarańczowe perełeczki zamknięte są w plastikowym pojemniczku z dość sporym otworem przez co dozowanie jest łatwe i wygodne.

Kawior ma postać malutkich kuleczek, które rozpuszczają się błyskawicznie pod strumieniem wody. Dając lekko pomarańczowe zabarwienie. Szkoda tylko, że brak jest piany, ale kuleczki tak mnie kręcą, że przeżyję ten brak.


Skład kawioru jest bardzo krótki i w sumie zadowalający. Znajdziemy tutaj bursztyn, kofeinę, mocznik więc to co powinno być.

Kąpiel jest bardzo przyjemna, kawior pachnie delikatnie i przyjemnie. Nawilżania co prawda po kąpieli nie odczuwam, ale przypływ energii owszem. Podejrzewam, że to bardziej zasługa mojego myślenia, ale i tak kawior jest godny polecenia. Jest wydajny, nie powoduje podrażnień i nie wysusza skóry. Myślę, że również ten pomarańczowy kolor ma pozytywny wpływ :)

Znacie kawior od BINGO SPA? Macie jakieś swoje ulubione produkty tej firmy? Może mi coś polecicie? MODJUS. ALL RIGHTS RESERVED. Obsługiwane przez usługę Blogger.