Love Me Green Organiczna Wzmacniająca Odżywka Do Włosów

Pewnie większość z Was zna markę Love Me Green. Do tej pory byłam zadowolona z ich kosmetyków, ale niestety organiczna odżywka do włosów nie sprawdziła się u mnie w ogóle. Kupiłam ją razem z szamponem i zdecydowanie wypadła słabiej od niego. Sprawdź dlaczego...


Od producenta: Organiczna odżywka do włosów to najlepszy sposób na odżywienie włosów od cebulek aż po same końcówki. Dzięki jej właściwościom włosy odzyskują naturalny blask. Odżywka jest niezwykle delikatna dla włosów.
 Jeśli chodzi o skład mam dziwne wrażenie, że olej kokosowy obciążał moje włosy powodując ich przetłuszczanie...

Odżywka pachnie dość przyjemnie, ma raczej rzadką ale zbitą konsystencję, która nie spływa z włosów, ale i źle się rozprowadza... W jednym miejscu jest więcej, w drugim wcale. Mi wystarczyła zaledwie na dwa razy i to nie pokrywając włosów na całej długości. 
Włosy po spłukaniu wodą nie zachwycały, ani nie były bardzo suche, ani też zbytnio odżywione. Były raczej sztywne, matowe i źle układające się. Pomimo tego problemy z rozczesywaniem nie wystąpiły, całe szczęście bo mogła bym zostać łysa. 
Moje włosy zdecydowanie nie zaprzyjaźniły się z odżywką, więc już więcej u nas nie zagości, nie zmienia to jednak faktu, że lubię pozostałe kosmetyki tej marki.

Po odżywce oczekuje efektu miękkich, gładkich włosów, a niestety ta takiego efektu nie daje.
MODJUS. ALL RIGHTS RESERVED. Obsługiwane przez usługę Blogger.