Skin So Soft Idealna Gładkość Żel do golenia Soft & Smooth Moisturising Silky Shave Gel (Nawilżająco - wygładzający żel do golenia)

Moja skóra po goleniu bywała sucha, podrażniona a czasem i pozacinana. Zdarzała się totalna golarkowa masakra :D Przeglądając katalog postanowiłam wyjść na przeciw i kupić żel, przynosząc ulgę mojej skórze. Szerze to nie liczyłam na jakiś super efekt, a jak się okazało przeczytaj poniżej.

Od producenta: Pozostaje na skórze, dopóki go nie zgolisz. Pozwala na bardzo dokładne usunięcie owłosienia, chroniąc przed zacięciami. Zawiera olejek z nasion pianki łąkowej, która nawilża i koi skórę podczas depilacji. 


Żel można kupić w Avon'ie, czyli pewnie u naszej co drugiej koleżanki :) Cena nie jest wysoka. A jak jest z jakością? Czy warto go kupić? 
Żel tego typu każda z nas powinna mieć pod ręką. Nie chodzi tu o przyjemny zapach, czy fajny granatowy kolorek, a o właściwości "poślizgowe". Żel dobrze się pieni i rozprowadza, tworząc na skórze poślizgową powłokę, która pozostaje na skórze aż do momentu golenia. Golenie przebiega szybko, sprawnie i bezboleśnie. Jest o wiele przyjemniejsze z zastosowaniem żelu, niż z jakimkolwiek innym specyfikiem. Skóra po goleniu nie jest wysuszona, ani podrażniona, żel naprawdę działa łagodnie. Myślę, że jego skład jest dość przyjazny.

Jeśli chodzi o wydajność to jestem zadowolona, żel kupiłam już dawno, a jeszcze końca nie widać. Mam również wrażenie, że po jego zastosowaniu włoski jak by wolniej odrastały, więc nie tylko mamy przyjemne golenie, ale i rzadsze.

A Wy czego używacie do golenia? Czy może wolicie depilacje?


MODJUS. ALL RIGHTS RESERVED. Obsługiwane przez usługę Blogger.