Gwiazdorski piasek od WIBO

Witajcie! Obiecałam dzisiaj nowy post, więc dotrzymuje słowa. Liczyłam, że pojawi się przed południem, ale nie było czasu nawet na wypicie kawy w spokoju. Zgodnie z tym co napisałam właśnie piszę post i pije kawę :) To moja krótka chwila dla siebie. Za chwile pojawi się mój przedszkolak i będzie pozamiatane. Przechodzę więc szybko do konkretów.

Jak wiecie niedawno byłam na zakupach i jakoś się złożyło, że Rossmann był po drodze. Nie było innej opcji, musiałam wstąpić. Kupiłam co prawda tylko cztery lakiery, ale za to jakie! Kolory świetne! Na ten dzisiejszy polowałam od dawna i wreszcie się udało. 

Dzisiaj poznacie pomarańczowy piasek od WIBO nr 1. Chyba najbardziej mnie kręcący kolor z tej serii, może dlatego ma ten numer 1 :) 

Opakowanie/pędzelek: Bardzo lubię kształt buteleczki tej serii lakierów. Podoba mi się, że jest opływowy. Pędzelek klasyczny, nakładanie przebiega szybko i sprawnie.

WIBO piasek nr 1

Trwałość/krycie/wykończenie: Piaski mają to do siebie, że wytrzymują dłużej od zwykłych lakierów. U mnie ten piasek wytrzymuje tydzień spokojnie, przy dość intensywnym użytkowaniu. Piaski są porowate i nie błyszczą się jak zwykły lakier, mają natomiast maleńkie błyszczące drobinki dające świetny efekt. Coś w rodzaju brokatu. Jeśli chodzi o krycie to jedna warstwa jest mega blada i dla optymalnego efektu musimy położyć dwie. Na poniższym zdjęciu widać różnicę jaka jest między warstwami. Śmiesznie wyszło, bo nawet widać różnicę między dłońmi :)


Zmywanie: No tu niestety pojawia się problem. Lakiery z tej serii zmywają się koszmarnie. Niestety nie można na to nic poradzić. Drobinki zawarte w lakierze naprawdę mocno się trzymają :) Ja jednak lubię ten lakier i na pewno zmywanie nie będzie przeszkodą, by go używać przynajmniej od czasu do czasu.

Podsumowanie: Lakier wytrzymuje optymalnie długo, przy tym wygląda naprawdę efektownie. Jedynym problemem jest zmywanie, ale raz na jakiś czas można się pomęczyć. Ja jestem jak najbardziej na tak! A jakie jest Wasze zdanie?

Na koniec porcja zdjęć:
WIBO piasek nr 1
Dodaj napis

WIBO piasek nr 1


MODJUS. ALL RIGHTS RESERVED. Obsługiwane przez usługę Blogger.