Podsumowanie czerwca czyli wyprzedażowy szał czas zacząć

Ostatnio wszędzie kuszą promocje -50% -70% a czasem i więcej, aż ciężko się człowiekowi powstrzymać przed zakupem czegokolwiek. W czerwcu zostałam porwana i ja. Tak się rozkręciłam, że pewnie w lipcu nabędę jeszcze kilka rzeczy, dlatego tym razem w podsumowaniu nie będzie denka, natomiast pojawią się same nowości.

Połowę czerwca i kilka dni lipca spędziłam w łóżku chora, dlatego ostatnimi czasy zaniedbałam bloga. Teraz powracam i już nie planuję dłuższych przerw. Chociaż ostatnio niczego nie można być pewnym. Szykuję dla Was również niespodziankę.

Kilka rzeczy upolowanych w F&F. Czasami mam wrażenie, że mają tam fajniejsze ciuchy niż np. w Reserved. 
Jak wakacje to musi być kolor i kwiaty. Obie rzeczy pochodzą ze sklepu Bershka, gdzie na szczęście mają mój rozmiar :)Zaszalało mi się i na Goodies zrobiłam duże zakupy. Na pewno kilka z tych wosków trafi niedługo do kogoś z Was :)
Mój przedszkolak wzbogacił się o kila nowych rzeczy. Wszystkie znajdziecie na Zalando


Lakiery kupione przy okazji w lokalnej hurtowni chemicznej.  Tradycyjnie musiałam nabyć kilka rzeczy w AVON, oraz jak zwykle przybyły próbki.


A tu przesyłka, którą otrzymałam od Projekt TRND. Będę sprawdzać nowe podpaski Always Ultra. Powiem od razu, że je znam doskonale i wiem, że są warte polecenia.
A jak u Was z kuszeniem promocjami? Ulegacie czy jesteście twarde?MODJUS. ALL RIGHTS RESERVED. Obsługiwane przez usługę Blogger.