Podsumowanie sierpnia czyli denko i nowości + WYNIKI ROZDANIA

Dzisiejszy post miał się pojawić już dawno, ale wiadomo, że zawsze coś po drodze wypadnie i wszystko przesuwa się w czasie. Zaczniemy od tego co ubyło w tym miesiącu, ale od razu mówię - szału nie ma. Zużycia na poziomie standard, ale ostatnio poniosło mnie i w przeciągu jednego dnia przybyło mi trochę kosmetycznych nowości. 

1. Bingo Spa kawior do kąpieli, którego fanem stał się mój syn - bliżej możecie poznać tutaj.

2. Love Me Green organiczny szampon, który średnio mi przypadł do gustu, plus za fajny skład - przeczytacie o nim tutaj.

3. AVON Senses *Mystique* bardzo fajny zapach, polecam te mydła i żele, bo naprawdę myć się nimi to czyta przyjemność. Każdy znajdzie coś dla siebie.


4. AVON Naturals Kids jagoda i mango. Ulubione płyny do kąpania mojego synka. Ładnie pachną i dobrze się pienią, nie trzeba nic więcej :)


5. AVON Planet SPA maseczki prowansalska lawenda i kwiat lotosu. Maseczki całkiem ok. Trafiły do kosza - termin ich przydatności niestety minął.


6. AVON Perceive bardzo uniwersalny i chyba najbardziej znany zapach AVON.7. Zestaw próbeczek różnej maści.


8. AVON płyny do kąpieli, czyli te kosmetyki, których zużywam najwięcej. Nie ważne jak pachnie, ważne, żeby było intensywnie i piana była ogromna. Mój ulubiony to różowa magnolia.

9.Cudowne czekoladowe mydło, które występuje z różnymi dodatkami, kupicie w Skarby Afryki, a lepiej możecie je poznać tutaj.


Moje pierwsze OPI w kolekcji, jaram się bardzo. Już niedługo pierwsza próba :)


Jako lakiero-maniaczka i zbieraczka nabyłam kilka nowych lakierów. Jak to mówią im więcej - tym lepiej.


Co będę dużo mówić gotować to ja na nich nie będę :) Kokos i len specjalnie dla mej urody.


Szampon cud z oliwą z oliwek, zobaczymy co maluch potrafi. Dorzucili do zakupów jak zwykle próbeczki :D


Tak jakoś mi się kliknęło i kupiłam 4 paletki Sleek'a. Pojawią się w osobnych postach, każdej poświęcimy trochę czasu :) Czuje, że to moje nowe uzależnienie...


Moja nowa rosyjska rodzina :) Myślę, że zrobimy specjalny tydzień z kosmetykami rosyjskimi. Nie jest to moje pierwsze spotkanie, niektóre powróciły w innej wersji zapachowej.


Na zakończenie nie kosmetycznie śliczna listonoszka od AVON. Aż dziw bierze, że mają takie ładne rzeczy. Mam kilka torebek z Avon i naprawdę jestem z nich zadowolona, jakość zdecydowanie się poprawiła.


Sierpień chyba wywołał u mnie wakacyjny szał zakupowy. Was też poniosło na wyprzedażach?

Tak jak obiecałam - wyniki rozdania dla tych co jeszcze nie wiedzą:

Zestaw nr 1 trafi do Pani Teresy Mk
Zestaw nr 2 do Jagody Zięciak

Gratuluję!


MODJUS. ALL RIGHTS RESERVED. Obsługiwane przez usługę Blogger.