09:47

Elfi - personalizowany film od Świętego Mikołaja dla Twoich dzieci i nie tylko...

Czy Wasze dzieci napisały już list do Świętego Mikołaja? Jeśli tak to świetnie, a jeśli nie to pora nad nim pomyśleć. Mój młodszy syn w tym roku długo nie chciał pisać listu, więc postanowiłam go zaskoczyć i zamówiłam mu spersonalizowany film na stronie Elfi. Przy okazji przeglądania strony odkryłam, że można również zamówić film dla dorosłych. Jeśli jesteście ciekawi co zawiera taki film to zapraszam do przeczytania poniższego wpisu.

elfi film od mikołaja

Co to jest Elfi.pl?

Myślę, że większość z Was kojarzy tę stronę, a może nawet już z niej korzystała. Jeśli nie to powiem Wam w tajemnicy, że ja jestem nią zachwycona. Elfi to wyjątkowe miejsce gdzie można zamówić spersonalizowaną przesyłkę w formie listu/filmu od Mikołaja, specjalnie dla naszego dziecka lub kogoś bliskiego. W końcu Mikołaj może odwiedzić każdego z nas.  

Na stronie Elfi do wyboru mamy:

  • Spersonalizowany film od Mikołaja, który zawiera opcje:

       - wyboru imienia (Mikołaj zwraca się do dziecka/dorosłego po imieniu),

       - dodawania zdjęć (zdjęcie dziecka/dorosłego, pokoju, listu do Mikołaja, bliskiej osoby),

       - dodatkowo Mikołaj pochwali dziecko (np. za bycie grzecznym w przedszkolu) lub dorosłego (np.         za bycie świetnym bratem),

       - oraz przekaże wybrane przez Ciebie zalecenie : dziecku przypomni np. o myciu zębów, a                     dorosłemu by np. pamiętał o kupieniu kwiatów żonie,     Możliwa szybka realizacja filmu nawet do 2 godzin! Przydaje się zwłaszcza kiedy chcemy                     złożyć zamówienie na ostatnią chwilę - osobiście sprawdziłam i realizacja odbywa się w nieco               ponad godzinę.

  • Spersonalizowany list od Mikołaja:

       - wybór szablonu listu

       - wybór imienia

       - edycja treści listu

       Do wyboru mamy aż 28 szablonów, wśród nich znajdziemy listy dla dorosłych czy listy firmowe.           Wysyłka listu odbywa się tradycyjną pocztą.

W tym roku nowością jest telefon od Mikołaja! Jest to dodatkowa opcja, którą możemy wykupić przy zakupie filmu "List do Mikołaja 2021".

Ale na tym nie koniec, bowiem gotowy film, który otrzymamy możemy w razie potrzeby edytować. W tym celu wystarczy zalogować się na swoje konto i po prostu dokonać zmian. Z tej opcji również korzystałam - podczas wpisywania tekstu, który ukazał się w filmie wystąpiła literówka i nie chciałam, żeby zepsuła cały efekt. Muszę przyznać, że byłam zaskoczona - poprawiony film był gotowy niemal natychmiast.  

Jak wspomniałam na początku mój młodszy syn nie był chętny do napisania listu. Pomyślałam, że go zmobilizuję. Wybrałam i skonfigurowałam wszystko w taki sposób, żeby Mikołaj nie wspominał o liście. Doskonale do tego pasował film "Sekret Mikołaja". Zamiast tematu listu w filmie Mikołaj i elfy ocenili poczynania malucha i dali mu "zieloną łapkę" - czyli dopisali go do księgi grzecznych dzieci. Pierwszy raz w życiu widziałam mojego syna, żeby był tak przejęty. Nawet nagrywaliśmy jego reakcję podczas oglądania filmu - została nam pamiątka na całe życie. 

Natomiast starszy syn jest już nastolatkiem i jest świadomy "instytucji Mikołaja". Kiedyś zdradził mi nawet, że dzień w którym dowiedział się, że Mikołaj nie istnieje to najgorszy dzień w jego życiu... Pomyślałam, że będzie mu miło jak dostanie taki film w którym Mikołaj zwraca się bezpośrednio do niego. No i to był strzał w 10! Widziałam jego uśmiech podczas oglądania i wiem, że było warto. Poniżej możecie zobaczyć jego film. Polecam obejrzeć w całości - można zobaczyć zdjęcie Mikołaja z fotoradaru!

Jeśli macie wątpliwości czy dodatkowe pytania piszcie śmiało. Na koniec jeszcze dodam, że dzisiaj na stronie Elfi obowiązuje EXTRA RABAT - 40%! Podczas składania zamówienia podaj kod: FRIDAY3PL   do wykorzystania -> TUTAJ

Dla mnie taki film to świetny i wyjątkowy prezent i zasługuje na ocenę 5/5. A co Wy o nim sądzicie?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Witaj na moim blogu. Jest mi bardzo miło, że mogę Cie tutaj gościć. Jeśli mój blog Ci się podoba dodaj mnie do obserwowanych. Będzie mi bardzo miło jeśli zostawisz po sobie ślad w postaci komentarza.

0