// API callback
authorshow({"version":"1.0","encoding":"UTF-8","feed":{"xmlns":"http://www.w3.org/2005/Atom","xmlns$openSearch":"http://a9.com/-/spec/opensearchrss/1.0/","xmlns$blogger":"http://schemas.google.com/blogger/2008","xmlns$georss":"http://www.georss.org/georss","xmlns$gd":"http://schemas.google.com/g/2005","xmlns$thr":"http://purl.org/syndication/thread/1.0","id":{"$t":"tag:blogger.com,1999:blog-8327403999750556554"},"updated":{"$t":"2019-09-04T07:39:38.277-07:00"},"category":[{"term":"Zdrowie i uroda"},{"term":"Lifestyle"},{"term":"Moda"},{"term":"kosmetyki"},{"term":"AVON"},{"term":"Uroda"},{"term":"beGlossy"},{"term":"Yankee Candle"},{"term":"recenzja"},{"term":"konkurs"},{"term":"pielęgnacja"},{"term":"podsumowanie"},{"term":"stylizacje"},{"term":"nowości"},{"term":"olejek arganowy"},{"term":"testujemy"},{"term":"Dom"},{"term":"Dom i ogród"},{"term":"Nivea"},{"term":"THE SECRET SOAP STORE"},{"term":"Tołpa"},{"term":"denko"},{"term":"organique"},{"term":"peeling"},{"term":"rozdanie"},{"term":"shinybox"},{"term":"zakupy"},{"term":"Glossybox"},{"term":"Le Petit Marseiliais"},{"term":"Yanke Candle"},{"term":"ZARA"},{"term":"ambasadorkaLPM"},{"term":"bershka"},{"term":"denko miesiąca"},{"term":"grudzień"},{"term":"joko"},{"term":"oczyszczanie"},{"term":"pastele"},{"term":"planowanie"},{"term":"płyn micelarny"},{"term":"róż"},{"term":"stylizacja"},{"term":"sylveco"},{"term":"uriage"},{"term":"wakacje"},{"term":"woski zapachowe"},{"term":"włosy"},{"term":"zima"},{"term":"świece zapachowe"},{"term":"święta"},{"term":"2018"},{"term":"2019"},{"term":"30+"},{"term":"APIEU"},{"term":"AVON maska do włosów z olejkiem arganowym do każdego rodzaju włosów"},{"term":"BINGO SPA"},{"term":"Bali Botanica"},{"term":"Bank zachodni WBK"},{"term":"Beglossy lipiec \"SUMMERTIME\""},{"term":"Bioliq Dermo"},{"term":"Christmas Memories"},{"term":"Clinique"},{"term":"DIOR"},{"term":"DIY"},{"term":"ESSENSITY Schwarzkopf Szampon do włosów farbowanych"},{"term":"Garnier"},{"term":"GlossyBox - Marzec - Wiosenna przemiana"},{"term":"Gucci Rush"},{"term":"HOUSE"},{"term":"Hakuro"},{"term":"KUCHNIA"},{"term":"Kamishibai"},{"term":"LPM"},{"term":"Lierac"},{"term":"Madonna"},{"term":"Midsummer's Night"},{"term":"My Secret"},{"term":"NATURA SUBERICA"},{"term":"NYX"},{"term":"Oillan"},{"term":"Orsay"},{"term":"Pat\u0026Rub"},{"term":"STRADIVARIUS"},{"term":"Sensique 145 i 154"},{"term":"Simply Home"},{"term":"Steam and go"},{"term":"Sun Fun"},{"term":"The body shop"},{"term":"Versace"},{"term":"Yankee Candle *Snowflake Cookie*"},{"term":"alfapart milano"},{"term":"aloes"},{"term":"anew"},{"term":"apc"},{"term":"aqua youth"},{"term":"argan \u0026 goats"},{"term":"armani"},{"term":"atopis"},{"term":"azjatyckie maseczki"},{"term":"balsam do ust"},{"term":"balsam do włosów"},{"term":"bandi"},{"term":"beautifly"},{"term":"berry"},{"term":"biolaven"},{"term":"bobbi brown"},{"term":"box kosmetyczny"},{"term":"buble"},{"term":"bunny together set"},{"term":"bądź sobą"},{"term":"cesarskie cięcie"},{"term":"chapstick"},{"term":"cinnamon stick"},{"term":"clour chic"},{"term":"cynk"},{"term":"czarne mydło"},{"term":"czekoladowe mydło"},{"term":"d.i.y."},{"term":"demakijaż"},{"term":"denim blue"},{"term":"dermoprogram"},{"term":"detox"},{"term":"dinozaury"},{"term":"divine star"},{"term":"do kąpieli"},{"term":"domowe SPA"},{"term":"dwukolorowa szminka"},{"term":"dwukolorowe usta"},{"term":"dziecko"},{"term":"edukacja"},{"term":"efektywne wykorzystanie czasu"},{"term":"eveline"},{"term":"event"},{"term":"ezebra"},{"term":"farmona"},{"term":"finansiaki"},{"term":"floral"},{"term":"gadżety"},{"term":"garnier fructis"},{"term":"geometryczne wzory"},{"term":"glazel"},{"term":"glinka biała"},{"term":"glov"},{"term":"gotowanie"},{"term":"green pharmacy"},{"term":"guess"},{"term":"gąbka konjac"},{"term":"hair care"},{"term":"hity"},{"term":"hm"},{"term":"hybrydy"},{"term":"imbir"},{"term":"jak kupować kosmetyki"},{"term":"jak robić zakupy"},{"term":"jesień"},{"term":"kawior"},{"term":"khadi"},{"term":"konjac sponge"},{"term":"korund"},{"term":"kosmetyki naturalne"},{"term":"kosmetyki rosyjskie"},{"term":"kozieradka"},{"term":"kreatywne"},{"term":"krem"},{"term":"krem nivea"},{"term":"kremy"},{"term":"kringle candle"},{"term":"książka"},{"term":"księżyc"},{"term":"kwiat frangipani"},{"term":"kwiat pomarańczy"},{"term":"lakier do paznokci"},{"term":"lavender spa"},{"term":"letnie orzeźwienie"},{"term":"lirene"},{"term":"lisstopad"},{"term":"listopad"},{"term":"love me green"},{"term":"luxe"},{"term":"mac"},{"term":"maffashion"},{"term":"mama i dziecko"},{"term":"manicure"},{"term":"mariza"},{"term":"maseczka arganowa"},{"term":"maseczki w płachcie"},{"term":"masło do ciała"},{"term":"mały teatr ilustracji"},{"term":"migoczący cynamon"},{"term":"mikołajki"},{"term":"mleczko arganowe"},{"term":"mohito"},{"term":"muffinki"},{"term":"mydełka"},{"term":"mydło"},{"term":"mydło marsylskie"},{"term":"nadmorski szyk"},{"term":"natura siberica"},{"term":"natural cosmetics"},{"term":"neonail"},{"term":"nivea soft"},{"term":"novaclear"},{"term":"okłady"},{"term":"olay"},{"term":"olejek rozświetlający"},{"term":"oliwka"},{"term":"opi"},{"term":"origami"},{"term":"paletka cieni"},{"term":"paletki cieni"},{"term":"palmer's"},{"term":"parownica do ubrań Philips"},{"term":"pasta do zębów"},{"term":"paznokcie"},{"term":"perełki kosmetyczne"},{"term":"perfecta"},{"term":"perła syberii"},{"term":"pharmaceris"},{"term":"pieces"},{"term":"pieczenie"},{"term":"pielęgnacja ust"},{"term":"piersi"},{"term":"planner"},{"term":"plany"},{"term":"podsumowanie roku"},{"term":"pomarańczowe usta"},{"term":"pomysł na prezent"},{"term":"poród naturalny"},{"term":"prasowanie"},{"term":"preparaty na rozstępy"},{"term":"prezenty"},{"term":"pupa"},{"term":"pupart"},{"term":"północne mydło"},{"term":"pędzel do korektorów"},{"term":"regenerum"},{"term":"relaks"},{"term":"retro tyle"},{"term":"review"},{"term":"rozstępy"},{"term":"różowe uszy"},{"term":"sammydress"},{"term":"samobadanie"},{"term":"schwarzkopf"},{"term":"serum"},{"term":"serum rewitalizujące"},{"term":"shimmer"},{"term":"skarbonka"},{"term":"skarby afryki"},{"term":"skrzyp polny"},{"term":"sleek"},{"term":"snow in love"},{"term":"sparlkling cinnamon"},{"term":"stopy"},{"term":"stylizacja wiosenna"},{"term":"szampon"},{"term":"szczoteczka soniczna"},{"term":"szczoteczka soniczna Beautifly"},{"term":"szminka"},{"term":"szminki"},{"term":"szpilki"},{"term":"szumiący miś"},{"term":"szumiś"},{"term":"sól"},{"term":"tbs"},{"term":"test"},{"term":"testy"},{"term":"towar pierwsza klasa"},{"term":"trawa cytrynowa"},{"term":"tropics"},{"term":"turkusowe niebo"},{"term":"turquoise sky"},{"term":"ulubieńcy"},{"term":"usg"},{"term":"ushine"},{"term":"uszy glov"},{"term":"vedara"},{"term":"vianek"},{"term":"vichy"},{"term":"viva la vita"},{"term":"walentynki"},{"term":"whisbear"},{"term":"winter in the city"},{"term":"wish list"},{"term":"witalizujący szampon"},{"term":"wnętrza"},{"term":"woski"},{"term":"woski YC"},{"term":"współpraca"},{"term":"wybielanie"},{"term":"wycieczka"},{"term":"wygraj"},{"term":"wygraj kosmetyki"},{"term":"wyprzedaże"},{"term":"zakochani"},{"term":"zakupy kosmetyczne"},{"term":"zapach domu"},{"term":"zapachy"},{"term":"zarządzanie czasem"},{"term":"zator"},{"term":"zatorland"},{"term":"zdobienia"},{"term":"zdrowie"},{"term":"zestaw wosków"},{"term":"zgarnij box"},{"term":"zimowa inspiracja"},{"term":"zoeva"},{"term":"zrelaksuj się"},{"term":"zrób to sam"},{"term":"łazienka"},{"term":"Świąteczne Wspomnienia"},{"term":"świąteczna niespodzianka"},{"term":"święta. shinybox"},{"term":"żel pod prysznic"}],"title":{"type":"text","$t":"Modjus"},"subtitle":{"type":"html","$t":"Blog o tym co piękne i praktyczne. Porady, stylizacje, przepisy i to co każda kobieta wiedzieć powinna."},"link":[{"rel":"http://schemas.google.com/g/2005#feed","type":"application/atom+xml","href":"http:\/\/www.modjus.pl\/feeds\/posts\/default"},{"rel":"self","type":"application/atom+xml","href":"http:\/\/www.blogger.com\/feeds\/8327403999750556554\/posts\/default?alt=json-in-script"},{"rel":"alternate","type":"text/html","href":"http:\/\/www.modjus.pl\/"},{"rel":"hub","href":"http://pubsubhubbub.appspot.com/"},{"rel":"next","type":"application/atom+xml","href":"http:\/\/www.blogger.com\/feeds\/8327403999750556554\/posts\/default?alt=json-in-script\u0026start-index=26\u0026max-results=25"}],"author":[{"name":{"$t":"Modjus"},"uri":{"$t":"http:\/\/www.blogger.com\/profile\/09463287664287867482"},"email":{"$t":"noreply@blogger.com"},"gd$image":{"rel":"http://schemas.google.com/g/2005#thumbnail","width":"16","height":"16","src":"https:\/\/img1.blogblog.com\/img\/b16-rounded.gif"}}],"generator":{"version":"7.00","uri":"http://www.blogger.com","$t":"Blogger"},"openSearch$totalResults":{"$t":"169"},"openSearch$startIndex":{"$t":"1"},"openSearch$itemsPerPage":{"$t":"25"},"entry":[{"id":{"$t":"tag:blogger.com,1999:blog-8327403999750556554.post-7457914455643498779"},"published":{"$t":"2019-08-16T03:36:00.001-07:00"},"updated":{"$t":"2019-08-16T03:36:15.896-07:00"},"category":[{"scheme":"http://www.blogger.com/atom/ns#","term":"dinozaury"},{"scheme":"http://www.blogger.com/atom/ns#","term":"Lifestyle"},{"scheme":"http://www.blogger.com/atom/ns#","term":"wakacje"},{"scheme":"http://www.blogger.com/atom/ns#","term":"wycieczka"},{"scheme":"http://www.blogger.com/atom/ns#","term":"zator"},{"scheme":"http://www.blogger.com/atom/ns#","term":"zatorland"}],"title":{"type":"text","$t":"Miejsce, które warto odwiedzić: Park ZatorlanD"},"content":{"type":"html","$t":"\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003EKorzystając z wakacji i trwającego właśnie urlopu wybraliśmy się\u0026nbsp; do Parku ZatorlanD. Kiedy byliśmy tu ostatnim razem zarówno dinozaurów jak i atrakcji było mniej. Teraz wydaje mi się, że jeden dzień to zbyt mało na zwiedzenie całego parku. Zwłaszcza, że dzieci najbardziej interesuje Lunapark, a z niego można korzystać bez ograniczeń.\u003C\/span\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/span\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-InwTS4WbCig\/XVQIpqTaoAI\/AAAAAAAAH8Q\/IBXEhk6SKe8DXzKgs2kIEnyp-B3OdKC3ACLcBGAs\/s1600\/IMG_20190811_154337.jpg\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"1600\" data-original-width=\"1364\" src=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-InwTS4WbCig\/XVQIpqTaoAI\/AAAAAAAAH8Q\/IBXEhk6SKe8DXzKgs2kIEnyp-B3OdKC3ACLcBGAs\/s1600\/IMG_20190811_154337.jpg\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003EBilety do parku możecie kupić w kasie na miejscu lub przez internet na stronie\u0026nbsp;\u003C\/span\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/zatorland.pl\/\"\u003EZatorlanD\u003C\/a\u003E\u0026nbsp;- znajdziecie tam czerwoną zakładkę \"kup bilet\". Jeśli Wasze dziecko ma do 90 cm wzrostu do parku wejdzie za 1 zł. W ofercie oprócz tradycyjnych biletów znajdziecie bilety dwudniowe i sezonowe.\u003C\/span\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/span\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003EDo zobaczenia są cztery parki tematyczne:\u003C\/span\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003E\u0026nbsp;\u003C\/span\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cul\u003E\u003Cli style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003E\u003Cb\u003EPark ruchomych dinozaurów\u003C\/b\u003E i to głównie dla niego tutaj przyjeżdżamy\u003C\/span\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003E, chociaż nasze dzieci chyba wolą Lunapark. Zobaczyć tutaj można ponad 100 w większości ruchomych dinozaurów i takich przez duże D, ponieważ największy z nich\u0026nbsp;\u003C\/span\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003EArgentynozaur ma ponad 35 m długości! Zapewniam, że nie jest to jedyny duży dinozaur. Na trasie dinozaurów znajduje się Muzeum Szkieletów i Skamieniałości, a także sklep z dino-pamiątkami.\u003C\/span\u003E\u003C\/li\u003E\u003Cli\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003E\u003Cb\u003EPark Owadów\u003C\/b\u003E, tu zobaczymy 16 eksponatów (m.in. biedronka, modliszka, mrówka, stonka), część z nich jest ruchomych. Podobno eksponaty są ludzkich rozmiarów, ale na moje oko są większe. Jest tu duży plac zabaw, ale raczej dla starszych dzieci.\u003C\/span\u003E\u003C\/li\u003E\u003Cli\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003E\u003Cb\u003EPark Mitologii \u003C\/b\u003Ew dużej części zlokalizowany na wodzie. Tutaj\u0026nbsp; podczas przyjemnego rejsu tramwajem wodnym spotkać możecie\u0026nbsp;\u0026nbsp;greckich bogów, herosów, bohaterów i mityczne stworzenia z\u0026nbsp;Zeusem i Ateną na czele. Dodatkową atrakcją są tańczące fontanny oraz park linowy.\u003C\/span\u003E\u003C\/li\u003E\u003Cli\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003E\u003Cb\u003ELunapark \u003C\/b\u003Eto chyba najtłoczniejsze miejsce w Zatorlandzie. Sk\u003C\/span\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003Eorzystać tu można z: dinocoastera, kina 5D Extreme, symulatora 3D Bonanza, karuzeli „słonie”, diabelskiego młyna, karuzeli wiedeńskiej i łańcuchowej, basenu z łódkami, loterii, salonu gier, zjeżdżalni, trampolin, dmuchańców i wielu innych. Jednym słowem jest to ogromny plac zabaw. \u003C\/span\u003E\u003C\/li\u003E\u003C\/ul\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-tuj5wdzRJ5U\/XVaGwGhUdDI\/AAAAAAAAH-g\/NjmWy1ULO2Ex2FLBPF9eI_j37KW0FqTewCLcBGAs\/s1600\/IMG_20190816_122347.jpg\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"1200\" data-original-width=\"1600\" src=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-tuj5wdzRJ5U\/XVaGwGhUdDI\/AAAAAAAAH-g\/NjmWy1ULO2Ex2FLBPF9eI_j37KW0FqTewCLcBGAs\/s1600\/IMG_20190816_122347.jpg\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/span\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003EOczywiście, żeby mieć siłę na to wszystko człowiek potrzebuje zjeść. Są tutaj punkty gastronomiczne gdzie można zjeść normalny posiłek lub jak kto woli słodki np. pysznego gofra bąbelkowego.\u0026nbsp;\u003C\/span\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/span\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003EMam zdjęcia każdego eksponatu, oraz krótkie filmiki z ich udziałem, ale pomyślałam, że nie będę psuć Wam zabawy i pokażę tylko co nie co. Resztę musicie zobaczyć osobiście.\u003C\/span\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/span\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-8vx2eXHYtk4\/XVQJIydOzdI\/AAAAAAAAH8Y\/qLnc258o76MXnVFy7Qw0eLhsyPtz6F98gCLcBGAs\/s1600\/IMG_20190811_163500.jpg\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"1600\" data-original-width=\"1560\" src=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-8vx2eXHYtk4\/XVQJIydOzdI\/AAAAAAAAH8Y\/qLnc258o76MXnVFy7Qw0eLhsyPtz6F98gCLcBGAs\/s1600\/IMG_20190811_163500.jpg\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-p3eDh6tz-gU\/XVZajcqK0KI\/AAAAAAAAH9g\/7OAHtW4nmRgpIqQUsFnpEw0K0fsXh9duQCLcBGAs\/s1600\/IMG_20190811_161225.jpg\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"1318\" data-original-width=\"1600\" src=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-p3eDh6tz-gU\/XVZajcqK0KI\/AAAAAAAAH9g\/7OAHtW4nmRgpIqQUsFnpEw0K0fsXh9duQCLcBGAs\/s1600\/IMG_20190811_161225.jpg\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-rBmqKm407Qs\/XVZaR2-IebI\/AAAAAAAAH9U\/K66SHLzueocjq6zTMt4TYxGQxfPZEwgTwCLcBGAs\/s1600\/IMG_20190811_162823.jpg\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"1139\" data-original-width=\"1600\" src=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-rBmqKm407Qs\/XVZaR2-IebI\/AAAAAAAAH9U\/K66SHLzueocjq6zTMt4TYxGQxfPZEwgTwCLcBGAs\/s1600\/IMG_20190811_162823.jpg\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-WICeG9YQNsI\/XVZaNblVWTI\/AAAAAAAAH9Q\/IgQE4Gl55-I3DCPE-xrKL4DbkBxEtWltQCLcBGAs\/s1600\/IMG_20190811_163108%2B%25281%2529.jpg\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"1405\" data-original-width=\"1600\" src=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-WICeG9YQNsI\/XVZaNblVWTI\/AAAAAAAAH9Q\/IgQE4Gl55-I3DCPE-xrKL4DbkBxEtWltQCLcBGAs\/s1600\/IMG_20190811_163108%2B%25281%2529.jpg\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-Tft0ceDlm4w\/XVQJ8eC86-I\/AAAAAAAAH80\/My-ktbyWuiMBSQjW9oOQuGrUYSH4N23cQCLcBGAs\/s1600\/IMG_20190811_161118.jpg\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"1200\" data-original-width=\"1600\" src=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-Tft0ceDlm4w\/XVQJ8eC86-I\/AAAAAAAAH80\/My-ktbyWuiMBSQjW9oOQuGrUYSH4N23cQCLcBGAs\/s1600\/IMG_20190811_161118.jpg\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-EFsaYe3i8Js\/XVQJ2SIBk_I\/AAAAAAAAH8w\/dGe8vcfV1XwL8F-wh2DNl2U7-F96-AdMgCLcBGAs\/s1600\/IMG_20190811_163038.jpg\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"1544\" data-original-width=\"1600\" src=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-EFsaYe3i8Js\/XVQJ2SIBk_I\/AAAAAAAAH8w\/dGe8vcfV1XwL8F-wh2DNl2U7-F96-AdMgCLcBGAs\/s1600\/IMG_20190811_163038.jpg\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-oyxGLJ4JTCc\/XVZ345sVYBI\/AAAAAAAAH-E\/VOIpOxE1E3gkw9Td8ZBRrH5GpSRdPSC4ACLcBGAs\/s1600\/IMG_20190811_155351.jpg\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"1200\" data-original-width=\"1600\" src=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-oyxGLJ4JTCc\/XVZ345sVYBI\/AAAAAAAAH-E\/VOIpOxE1E3gkw9Td8ZBRrH5GpSRdPSC4ACLcBGAs\/s1600\/IMG_20190811_155351.jpg\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-XffHeUEPxL0\/XVZ3tRmirgI\/AAAAAAAAH-A\/BZCqMpb5CBAdxWjxP8TYmXrBJvuElo7eACLcBGAs\/s1600\/IMG_20190811_163751.jpg\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"1108\" data-original-width=\"1600\" src=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-XffHeUEPxL0\/XVZ3tRmirgI\/AAAAAAAAH-A\/BZCqMpb5CBAdxWjxP8TYmXrBJvuElo7eACLcBGAs\/s1600\/IMG_20190811_163751.jpg\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-A4EHr-4An8E\/XVZa7AFVTBI\/AAAAAAAAH9o\/GBMe1QdM5wMDWTr64YOoU-HQaIW9WMoMwCLcBGAs\/s1600\/IMG_20190811_181726.jpg\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"1600\" data-original-width=\"1593\" src=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-A4EHr-4An8E\/XVZa7AFVTBI\/AAAAAAAAH9o\/GBMe1QdM5wMDWTr64YOoU-HQaIW9WMoMwCLcBGAs\/s1600\/IMG_20190811_181726.jpg\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-eUJ9oRUronU\/XVQJKNUz5LI\/AAAAAAAAH8c\/W6ScGHmjljE9kDbcN4mCIUmsl8brhyZHgCLcBGAs\/s1600\/IMG_20190811_175048.jpg\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"1200\" data-original-width=\"1600\" src=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-eUJ9oRUronU\/XVQJKNUz5LI\/AAAAAAAAH8c\/W6ScGHmjljE9kDbcN4mCIUmsl8brhyZHgCLcBGAs\/s1600\/IMG_20190811_175048.jpg\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-rT1vQcOqsjc\/XVQJfcn_G5I\/AAAAAAAAH8o\/BKBuiN47XM8xHb6CITmH-DcpNZEG5qxuwCLcBGAs\/s1600\/IMG_20190811_175105.jpg\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"1200\" data-original-width=\"1600\" src=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-rT1vQcOqsjc\/XVQJfcn_G5I\/AAAAAAAAH8o\/BKBuiN47XM8xHb6CITmH-DcpNZEG5qxuwCLcBGAs\/s1600\/IMG_20190811_175105.jpg\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/span\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-8v6nEyhPsoI\/XVZmgVdTULI\/AAAAAAAAH90\/VmAwXi5GGrgF5_1yKgrvpEE3lX8_lgT7gCLcBGAs\/s1600\/IMG_20190811_170806%2B%25281%2529.jpg\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"1600\" data-original-width=\"1200\" src=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-8v6nEyhPsoI\/XVZmgVdTULI\/AAAAAAAAH90\/VmAwXi5GGrgF5_1yKgrvpEE3lX8_lgT7gCLcBGAs\/s1600\/IMG_20190811_170806%2B%25281%2529.jpg\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/span\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003EJeśli zastanawiacie się gdzie spędzić przyjemnie czas z dziećmi to polecam Wam ZatorlanD. Z pewnością nie będziecie się tu nudzić, a czas minie Wam bardzo szybko.\u0026nbsp;\u003C\/span\u003E\u003C\/div\u003E\u003C\/div\u003E"},"link":[{"rel":"replies","type":"application/atom+xml","href":"http:\/\/www.modjus.pl\/feeds\/7457914455643498779\/comments\/default","title":"Komentarze do posta"},{"rel":"replies","type":"text/html","href":"http:\/\/www.modjus.pl\/2019\/08\/miejsce-ktore-warto-odwiedzic-park.html#comment-form","title":"Komentarze (0)"},{"rel":"edit","type":"application/atom+xml","href":"http:\/\/www.blogger.com\/feeds\/8327403999750556554\/posts\/default\/7457914455643498779"},{"rel":"self","type":"application/atom+xml","href":"http:\/\/www.blogger.com\/feeds\/8327403999750556554\/posts\/default\/7457914455643498779"},{"rel":"alternate","type":"text/html","href":"http:\/\/www.modjus.pl\/2019\/08\/miejsce-ktore-warto-odwiedzic-park.html","title":"Miejsce, które warto odwiedzić: Park ZatorlanD"}],"author":[{"name":{"$t":"Modjus"},"uri":{"$t":"http:\/\/www.blogger.com\/profile\/09463287664287867482"},"email":{"$t":"noreply@blogger.com"},"gd$image":{"rel":"http://schemas.google.com/g/2005#thumbnail","width":"16","height":"16","src":"https:\/\/img1.blogblog.com\/img\/b16-rounded.gif"}}],"media$thumbnail":{"xmlns$media":"http://search.yahoo.com/mrss/","url":"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-InwTS4WbCig\/XVQIpqTaoAI\/AAAAAAAAH8Q\/IBXEhk6SKe8DXzKgs2kIEnyp-B3OdKC3ACLcBGAs\/s72-c\/IMG_20190811_154337.jpg","height":"72","width":"72"},"thr$total":{"$t":"0"},"georss$featurename":{"$t":"Parkowa 7, 32-640 Zator, Polska"},"georss$point":{"$t":"49.9886504 19.442097999999987"},"georss$box":{"$t":"49.947812899999995 19.361416999999989 50.0294879 19.522778999999986"}},{"id":{"$t":"tag:blogger.com,1999:blog-8327403999750556554.post-4959111809120275102"},"published":{"$t":"2019-08-08T23:57:00.001-07:00"},"updated":{"$t":"2019-08-08T23:58:21.124-07:00"},"category":[{"scheme":"http://www.blogger.com/atom/ns#","term":"jak kupować kosmetyki"},{"scheme":"http://www.blogger.com/atom/ns#","term":"jak robić zakupy"},{"scheme":"http://www.blogger.com/atom/ns#","term":"kosmetyki"},{"scheme":"http://www.blogger.com/atom/ns#","term":"zakupy"},{"scheme":"http://www.blogger.com/atom/ns#","term":"zakupy kosmetyczne"}],"title":{"type":"text","$t":"Jak kupować kosmetyki z głową? To trudne zadanie, dlatego poznaj moje sprawdzone zasady i przekonaj się o ich skuteczności."},"content":{"type":"html","$t":"\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cspan style=\"font-family: , sans-serif; font-size: large;\"\u003E\u003Cspan style=\"background-color: white;\"\u003EW czasach kiedy na każdym kroku czyhają\u0026nbsp;na nas reklamy, półki kuszą pięknymi opakowaniami, producenci zapewniają o cudownych właściwościach\u0026nbsp;swoich produktów, a wszystko można kupić w internecie i\u0026nbsp; to jeszcze na promocji robienie rozsądnych zakupów kosmetycznych bywa trudne. \u003C\/span\u003E\u003C\/span\u003E\u003Cspan style=\"background-color: white; font-family: , sans-serif; font-size: large;\"\u003EZachęceni tym wszystkim pakujemy do koszyka kolejne kosmetyki, których wcale nie potrzebujemy, a pewnego dnia okazuje się, że mamy w domu sklep kosmetyczny, a połowę naszych zbiorów trzeba wyrzucić. Spokojnie, to się zdarza, mi również.\u0026nbsp;\u003C\/span\u003E\u003Cspan style=\"background-color: white; font-family: , sans-serif; font-size: large;\"\u003ECo prawda mam swoje sprawdzone marki i produkty, czasem jednak zdarza mi się sięgnąć po coś co mi się po prostu podoba lub chcę sprawdzić coś nowego. Niestety nie zawsze jest to trafiony zakup.\u003C\/span\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cspan style=\"background-color: white; font-family: , sans-serif; font-size: large;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/span\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-srz8jsP_4es\/XU0RwsALCKI\/AAAAAAAAH70\/wHyCRr_42pcK-DrkKMnq-1MbnUKsic0zwCLcBGAs\/s1600\/woman-3040029_1920.jpg\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"1067\" data-original-width=\"1600\" src=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-srz8jsP_4es\/XU0RwsALCKI\/AAAAAAAAH70\/wHyCRr_42pcK-DrkKMnq-1MbnUKsic0zwCLcBGAs\/s1600\/woman-3040029_1920.jpg\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cspan style=\"font-family: , sans-serif; font-size: large;\"\u003E\u003Cspan style=\"background-color: white;\"\u003EWydaje mi się, że robienie zakupów kosmetycznych jest coraz trudniejsze. Kiedyś na półkach było kilka rodzajów kremów przez co łatwiej było się zdecydować, aktualnie do wyboru mamy kilkadziesiąt, co według mnie sprawę bardzo komplikuje. Opowiem Wam jak to u mnie czasem wygląda. Załóżmy, ze akurat skończył mi się mój ulubiony krem, zbliża się weekend więc jak zamówię przez internet nie zdąży mi przyjść. Dobra, jadę szybko do Rossmann'a. Stoję przed półką i szukam, szukam i szukam. Sprawdzam po 3 razy, bo nie widzę mojego kremu, a może gdzieś tam w głębi półki czeka na mnie. Kątem oka widzę, że Pan z ochrony przechodzi obok, pewnie wyglądam podejrzanie jak tak stoję obok tej półki. Na pewno chcę coś zwędzić. Ostatecznie stwierdzam, że jednak nie ma. No dobra to wezmę inny co za problem. Fioletowy? Może czerwony? Różowy, a może niebieski? Moją uwagę przykuwa wreszcie jakieś opakowanie, no to czytam co ma w środku. Nie, jednak to nie dla mnie. Odkładam go na półkę i biorę inny. Po kilku podejściach mam dość i biorę to co tak naprawdę wydaje mi się, że jest odpowiednie. Potem w domu okazuje się, że krem się jednak nie sprawdza i zmuszona jestem go \"zmęczyć\" do końca lub wyrzucić. Znacie ten scenariusz?\u0026nbsp;\u003C\/span\u003E\u003C\/span\u003E\u003Cspan style=\"background-color: white; font-size: large;\"\u003EU mnie na szczęście zdarza się coraz rzadziej, od kiedy zastosowałam się do poniższych zasad.\u003C\/span\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cspan style=\"font-family: , sans-serif; font-size: large;\"\u003E\u003Cspan style=\"background-color: white;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/span\u003E\u003C\/span\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cul\u003E\u003Cli\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003E\u003Cspan style=\"background-color: white;\"\u003E\u003Cb\u003EKupuj z wyprzedzeniem, ale z umiarem\u003C\/b\u003E. Nie musisz od razu kupować zapasu na cały rok. Jednak kiedy widzisz, że twój kosmetyk zbliża się do końca poszukaj nowego opakowania. Zaoszczędzisz sobie nerwów i nie będziesz musiała brać\u0026nbsp; z półki czegokolwiek (z czego i tak pewnie nie będziesz zadowolona), bo akurat Twój ulubiony nie jest dostępny.\u003C\/span\u003E\u003C\/span\u003E\u003C\/li\u003E\u003Cli\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003E\u003Cspan style=\"background-color: white;\"\u003E\u003Cb\u003ENie sugeruj się reklamą\u003C\/b\u003E. Nie ma nic złego w tym by czasem sprawdzić jakąś nowość, która pojawiła się na rynku. Nie oszukujmy się jednak. W reklamie wszyscy są piękni i młodzi. Mają gładkie twarze i piękny uśmiech, pewnie nawet mając 100 lat wyglądają lepiej od nas, a to wszystko za sprawą zwykłego kremu i zwykłej pasty do zębów. Niestety rzeczywistość jest inna. Jeśli więc macie sprawdzone kosmetyki nie rezygnujcie z nich tylko dlatego, że w reklamie powiedzieli, że \"skuteczność kremu potwierdza 95% testujących\". Akurat Wy możecie być w tych 5%.\u003C\/span\u003E\u003C\/span\u003E\u003C\/li\u003E\u003Cli\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003E\u003Cspan style=\"background-color: white;\"\u003E\u003Cb\u003ESprawdź opinie w internecie\u003C\/b\u003E. Często kiedy robię zakupy mam włączony internet w telefonie. Jeśli mam jakieś wątpliwości czy warto kupić dany produkt wyszukuję opinie na jego temat. Czasem porównuję też cenę. Jeśli dany produkt ma bardzo dobre opinie w różnych serwisach, a opinie te są rzetelnie napisane to kupuję go. Natomiast jeśli produkt ma słabe opinie po prostu rezygnuję z niego. Z czasem zobaczycie jak może to ułatwić zakupy. U mnie ten sposób sprawdza się nie tylko w przypadku kosmetyków, ale w zasadzie większość rzeczy, które kupuję przechodzi taką weryfikację.\u0026nbsp;\u0026nbsp;\u003C\/span\u003E\u003C\/span\u003E\u003C\/li\u003E\u003Cli\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003E\u003Cspan style=\"background-color: white;\"\u003E\u003Cb\u003EZanim kupisz zapas dla całej rodziny, poproś o próbkę\u003C\/b\u003E lub kup pojemność podróżną. Niby z jednej strony fajnie, bo możesz kupić taniej większe opakowanie, ale z drugiej strony co jeśli kupisz nietrafiony kosmetyk? Nie spodoba Ci się zapach lub dostaniesz wysypki? Wyrzucisz całe opakowanie? To po prostu marnowanie pieniędzy i wcale nie będzie taniej, a przy tym zwiększy się zanieczyszczenie środowiska.\u003C\/span\u003E\u003C\/span\u003E\u003C\/li\u003E\u003Cli\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003E\u003Cspan style=\"background-color: white;\"\u003E\u003Cb\u003ENie kupuj kosmetyków w kioskach,\u0026nbsp; na bazarach czy w małych sklepach\u003C\/b\u003E. W takich miejscach nie masz pewności co do oryginalności kosmetyków oraz sposobu ich przechowywania.\u0026nbsp; Nie raz zdarzyło mi się odwiedzić mały lokalny sklep, gdzie kosmetyki pokryte były grubą warstwą kurzu. To jeszcze nic, gorszy jest np. podkład, który całymi dniami opala się na pełnym słońcu... Nie wiesz ile sobie tak już leży, czy ktoś go wcześniej otwierał, a może i używał? Z pewnością wszystko to wpływa na pogorszenie jakości kosmetyku.\u003C\/span\u003E\u003C\/span\u003E\u003C\/li\u003E\u003Cli\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003E\u003Cspan style=\"background-color: white;\"\u003E\u003Cb\u003EKupując w internecie kupuj w sprawdzonych miejscach\u003C\/b\u003E. Uwielbiam robić zakupy w internecie. Ceny są niższe niż w sklepach stacjonarnych, zakupy możesz robić całą dobę, czasem przesyłka jest gratis, a do tego kurier wszystko przywozi prosto do domu. Bajka, a jednak nie do końca. Internet zalewa bowiem morze podróbek. Nie będę już nawet mówić o lekach czy suplementach diety, skupmy się na kosmetykach. Produkty te pochodzą z niewiadomego\u0026nbsp;źródła, a ich skład nie jest znany. Wystrzegam się więc kupowania kosmetyków w serwisach allegro, olx, grupach na Facebook'u itp. Mam za to kilka sprawdzonych sklepów i drogerii.\u003C\/span\u003E\u003C\/span\u003E\u003C\/li\u003E\u003Cli\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003E\u003Cspan style=\"background-color: white;\"\u003E\u003Cb\u003EKoniecznie sprawdzaj daty ważności\u003C\/b\u003E. Czasem na promocjach zdarza się, że produkty są tańsze właśnie ze względu na kończącą się datę przydatności. Zdarza się też, że po prostu zalegają dłużej na półkach niż powinny stąd ich niższa cena. Mi zdarzyło się kiedyś kupić w internecie podkład, który jak się okazało miał 5 lat, został już zastąpiony nową wersją, a jego przydatność dawno się skończyła!\u0026nbsp;\u003C\/span\u003E\u003C\/span\u003E\u003C\/li\u003E\u003Cli\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003E\u003Cspan style=\"background-color: white;\"\u003E\u003Cb\u003EZwracaj uwagę na symbole na kosmetykach\u003C\/b\u003E. Staraj się w miarę możliwości wybierać kosmetyki sygnowane przez \"króliczka\". Ten znak graficzny gwarantuje, że kosmetyk nie był testowany na zwierzętach. Dobrze, że coraz więcej firm decyduje się na tego typu ruch. Oprócz tego lubię kiedy kosmetyk ma certyfikaty np.że jest vegański czy ekologiczny.\u0026nbsp;\u003C\/span\u003E\u003C\/span\u003E\u003C\/li\u003E\u003Cli\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003E\u003Cspan style=\"background-color: white;\"\u003E\u003Cb\u003ENie kupuj kosmetyku kiedy opakowanie budzi wątpliwości\u003C\/b\u003E. Czasem jest to brudna, zgnieciona tubka, zerwana plomba czy uszkodzony kartonik.\u0026nbsp;\u003C\/span\u003E\u003C\/span\u003E\u003C\/li\u003E\u003Cli\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003E\u003Cspan style=\"background-color: white;\"\u003E\u003Cb\u003ESprawdź listę składników\u003C\/b\u003E. Od zawsze wyznaję zasadę \"im mniej, tym lepiej\". Jeśli chodzi o składy kosmetyków sprawdza się to idealnie. Jak tylko widzę, że kosmetyk ma skład na pół tubki to odkładam go na półkę. Staram się wybierać kosmetyki ekologiczne, oparte na naturalnych wyciągach roślinnych, wolne od parabenów, silikonów itp.\u0026nbsp;\u003C\/span\u003E\u003C\/span\u003E\u003C\/li\u003E\u003Cli\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003E\u003Cspan style=\"background-color: white;\"\u003E\u003Cb\u003ENie bierz pierwszej lepszej sztuki z półki\u003C\/b\u003E.\u0026nbsp;\u003C\/span\u003EW marketach czy drogeriach kosmetyki stoją na oświetlonych półkach co sprawia, że nagrzewają się. Warto zatem sięgnąć w głąb półki i poszukać \"lepszej sztuki\",\u003C\/span\u003E\u003C\/li\u003E\u003Cli\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003E\u003Cb\u003EZastanów się nad rodzajem opakowania\u003C\/b\u003E. Ja np. lubię kiedy kosmetyk ma aplikator i nie muszę wkładać do niego palców. Jest to bardziej higieniczne rozwiązanie, które przedłuża trwałość produktu. Wolę też kiedy kosmetyk jest w szczelnej tubce, która chroni przed światłem niż w przeźroczystym słoiczku, chociaż te słoiczki są czasem takie urocze...\u003C\/span\u003E\u003C\/li\u003E\u003C\/ul\u003E\u003Cdiv\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003E\u003Cb\u003EMyślę, że te zasady są naprawdę przydatne i pewnie większość z Was stosuje przynajmniej część z nich. Niektóre z powodzeniem możecie wykorzystać podczas np.zakupów spożywczych.\u0026nbsp;\u003C\/b\u003E\u003C\/span\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003E\u003Cb\u003EA Wy macie jakieś swoje zasady, których się trzymacie podczas zakupów? Czy może idziecie na żywioł? Koniecznie dajcie znać, bo może o czymś zapomniałam.\u003C\/b\u003E\u003C\/span\u003E\u003C\/div\u003E\u003C\/div\u003E"},"link":[{"rel":"replies","type":"application/atom+xml","href":"http:\/\/www.modjus.pl\/feeds\/4959111809120275102\/comments\/default","title":"Komentarze do posta"},{"rel":"replies","type":"text/html","href":"http:\/\/www.modjus.pl\/2019\/08\/jak-kupowac-kosmetyki-z-gowa-to-trudne.html#comment-form","title":"Komentarze (0)"},{"rel":"edit","type":"application/atom+xml","href":"http:\/\/www.blogger.com\/feeds\/8327403999750556554\/posts\/default\/4959111809120275102"},{"rel":"self","type":"application/atom+xml","href":"http:\/\/www.blogger.com\/feeds\/8327403999750556554\/posts\/default\/4959111809120275102"},{"rel":"alternate","type":"text/html","href":"http:\/\/www.modjus.pl\/2019\/08\/jak-kupowac-kosmetyki-z-gowa-to-trudne.html","title":"Jak kupować kosmetyki z głową? To trudne zadanie, dlatego poznaj moje sprawdzone zasady i przekonaj się o ich skuteczności."}],"author":[{"name":{"$t":"Modjus"},"uri":{"$t":"http:\/\/www.blogger.com\/profile\/09463287664287867482"},"email":{"$t":"noreply@blogger.com"},"gd$image":{"rel":"http://schemas.google.com/g/2005#thumbnail","width":"16","height":"16","src":"https:\/\/img1.blogblog.com\/img\/b16-rounded.gif"}}],"media$thumbnail":{"xmlns$media":"http://search.yahoo.com/mrss/","url":"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-srz8jsP_4es\/XU0RwsALCKI\/AAAAAAAAH70\/wHyCRr_42pcK-DrkKMnq-1MbnUKsic0zwCLcBGAs\/s72-c\/woman-3040029_1920.jpg","height":"72","width":"72"},"thr$total":{"$t":"0"}},{"id":{"$t":"tag:blogger.com,1999:blog-8327403999750556554.post-4784520265393948226"},"published":{"$t":"2019-07-09T11:47:00.000-07:00"},"updated":{"$t":"2019-07-09T11:47:16.730-07:00"},"category":[{"scheme":"http://www.blogger.com/atom/ns#","term":"kosmetyki"},{"scheme":"http://www.blogger.com/atom/ns#","term":"pielęgnacja"},{"scheme":"http://www.blogger.com/atom/ns#","term":"recenzja"},{"scheme":"http://www.blogger.com/atom/ns#","term":"stopy"}],"title":{"type":"text","$t":"PIĘKNE STOPY PRZEZ CAŁY ROK | MOJA PIELĘGNACJA + KOSMETYKI NIE TYLKO DO STÓP, KTÓRE POMAGAJĄ MI ZACHOWAĆ GŁADKĄ SKÓRĘ"},"content":{"type":"html","$t":"\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003E\u003Cspan style=\"background-color: white;\"\u003E\"\u003Cb\u003ECzego oczy nie widzą, tego sercu nie żal\u003C\/b\u003E\" to stare porzekadło doskonale odzwierciedla to co dzieje się z naszymi stopami zimą. Wiadomo zima to sezon na rajstopy i skarpety, stóp nie widać to kto by się tam nimi przejmował?\u0026nbsp;\u003C\/span\u003E\u003C\/span\u003E\u003Cspan style=\"background-color: white; font-size: large;\"\u003EA przecież zimą nasze stopy wymagają szczególnej pielęgnacji. Więzione w grubej skarpetce i zimowym obuwiu wcale nie czują się dobrze. Nie mogą oddychać, a do tego dochodzą zmiany temperatur - raz marzną, innym razem się przegrzewają. Jednym słowem nie mają lekko...\u0026nbsp;\u003C\/span\u003E\u003Cspan style=\"background-color: white; font-size: large;\"\u003EA potem robi się coraz cieplej i nagle okazuje się, że nie ma się czym chwalić... Aby tego uniknąć przestrzegam kilku zasad i zawsze mam pod ręką kosmetyki pielęgnacyjne. Dzisiaj zdradzę Wam jak dbam o moje stopy przez cały rok.\u003C\/span\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cspan style=\"background-color: white; font-size: large;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/span\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-2t7sqNVpyT4\/XSS5hUSoCDI\/AAAAAAAAH5s\/sAp2OPuizFshpY55NSziC2wG23vq4yyqwCLcBGAs\/s1600\/beach-blue-feet-37921.jpg\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"1071\" data-original-width=\"1600\" src=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-2t7sqNVpyT4\/XSS5hUSoCDI\/AAAAAAAAH5s\/sAp2OPuizFshpY55NSziC2wG23vq4yyqwCLcBGAs\/s1600\/beach-blue-feet-37921.jpg\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003E\u003Cspan style=\"background-color: white;\"\u003E\u003Cb\u003ERelaksująca kąpiel\u003C\/b\u003E\u003C\/span\u003E\u003C\/span\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003E\u003Cspan style=\"background-color: white;\"\u003EBardzo lubię fundować moim stopom relaksującą kąpiel w ciepłej wodzie z dodatkiem naturalnych olejów np.kokosowego czy olejku z lawendy. Po ten drugi sięgam zdecydowanie częściej, chociaż nie jestem fanką jego babcinego zapachu. Kąpiel taka trwa zazwyczaj 15 - 20 minut, a ja w tym czasie mam chwilę by poczytać lub po prostu się zrelaksować. Podczas takiej kąpieli skóra zostaje zmiękczona i\u0026nbsp; jest odpowiednio przygotowana do kolejnych zabiegów.\u003C\/span\u003E\u003C\/span\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003E\u003Cspan style=\"background-color: white;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/span\u003E\u003C\/span\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003E\u003Cspan style=\"background-color: white;\"\u003E\u003Cb\u003EPora na oczyszczanie i złuszczanie\u003C\/b\u003E\u003C\/span\u003E\u003C\/span\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003E\u003Cspan style=\"background-color: white;\"\u003EPo kąpieli przychodzi pora na peeling czyli oczyszczanie i złuszczanie martwego naskórka. Peeling możecie kupić gotowy lub z powodzeniem wykonać go w domu np.z oliwy z oliwek i soli morskiej. Masaż wykonany podczas takiego zabiegu poprawia krążenie, a skóra staje się gładka.\u0026nbsp;\u003C\/span\u003E\u003C\/span\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003E\u003Cspan style=\"background-color: white;\"\u003EJeżeli jednak na waszej skórze występują większe problemy z którymi nie radzi sobie zwykły peeling warto pomyśleć o peelingu kwasowym. Jest to zdecydowanie lepsze rozwiązanie niż sięganie od razu po pumeks, tarkę czy nożyk. Brrr... Ciarki przechodzą mnie na samą myśl. Miałam okazję sprawdzić taki peeling w postaci specjalnych złuszczających skarpetek i on naprawdę działa. Formuła\u0026nbsp;\u003C\/span\u003E\u003C\/span\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003Epeelingu oparta jest na złuszczających właściwościach kwasów, które wnikają głęboko w skórę, gruntownie ją oczyszczając i złuszczając. Po kilku dniach od zabiegu skóra zaczyna odchodzić płatami co na początku jest okropne i może spędzać sen z powiek, ale trzeba to po prostu przetrwać by po ok.2 tygodniach cieszyć się pięknymi stopami.\u0026nbsp;\u003C\/span\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003E\u003Cspan style=\"background-color: white;\"\u003E\u003Cb\u003ENie zapomnij o nawilżeniu\u003C\/b\u003E\u003C\/span\u003E\u003C\/span\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003E\u003Cspan style=\"background-color: white;\"\u003ENajpopularniejszym sposobem jest po prostu kremowanie. Do wyboru mamy niezliczone ilości kremów, wśród których z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie. Dla osób z większymi problemami polecam krem z zawartością mocznika, który działa złuszczająco, zapobiega wysychaniu i twardnieniu pięt, a także wspiera proces ich regeneracji.\u0026nbsp;\u003C\/span\u003E\u003C\/span\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003E\u003Cspan style=\"background-color: white;\"\u003EJeżeli jednak nie macie poważnych problemów z rogowaceniem pięt i jesteście zwolenniczkami naturalnych metod z pewnością do gustu przypadnie Wam olejowanie. Olejowanie na pewno znacie z pielęgnacji włosów, bo chyba tam zdobyło największą popularność.\u0026nbsp;\u003C\/span\u003E\u003C\/span\u003E\u003Cspan style=\"background-color: white; font-size: large;\"\u003EW przypadku olejowania najczęściej najczęściej sięgam po nierafinowane, tłoczone na zimno masło shea. Lubię je ze względu na jego zapach oraz właściwości regeneracyjne i nawilżające co w przypadku stóp jest naprawdę ważne. Aplikuje je tuż po wieczornej kąpieli, nakładam bawełniane skarpetki i do spania :) Jeśli chodzi o kremowanie i olejowanie stosuję je na zmianę.\u003C\/span\u003E\u003Cbr \/\u003E  \u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cbr \/\u003E \u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003E\u003Cspan style=\"background-color: white;\"\u003ENa koniec mały przegląd kosmetyków nie tylko przeznaczonych do stóp, których miałam okazję używać:\u003C\/span\u003E\u003C\/span\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-ABAQMnNRKiw\/XSS8kWKCaPI\/AAAAAAAAH54\/kvpnhP-dpP0fNNW1v2zDM7grwIhC8MfCwCLcBGAs\/s1600\/IMG_8558.jpg\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"968\" data-original-width=\"1600\" src=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-ABAQMnNRKiw\/XSS8kWKCaPI\/AAAAAAAAH54\/kvpnhP-dpP0fNNW1v2zDM7grwIhC8MfCwCLcBGAs\/s1600\/IMG_8558.jpg\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cbr \/\u003E \u003Cspan style=\"background-color: white; font-size: large;\"\u003E\u003Cb\u003EVianek, Seria Czerwona, Regenerujący peeling do rąk\u0026nbsp;\u003C\/b\u003E\u003C\/span\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cspan style=\"background-color: white; font-size: large;\"\u003ETen peeling do rąk sprawdza się świetnie także w przypadku stóp. Dzięki zawartości soli himalajskiej i pumeksu złuszcza martwy naskórek, detoksykuje i wygładza. Duża zawartość składników nawilżających\u0026nbsp;\u003C\/span\u003E\u003Cspan style=\"background-color: white; font-size: large;\"\u003Edogłębnie nawilża i odżywia skórę, pozostawiając ją elastyczną i miękką. Zawartość kwasu salicylowego pozwala rozjaśnić przebarwienia i plamy. Peeling ma dobry skład, przyjemnie pachnie i jest wydajny. Niestety ze względu na jego naturalny skład ma krótki termin ważności. Jest go za dużo by zużyć go do rąk i tak zaczęłam używać go \u003C\/span\u003E\u003Cspan style=\"background-color: white; font-size: large;\"\u003Edo stóp. Po użyciu skóra jest gładka i dobrze nawilżona. Niestety na skórze pozostaje tłusta warstwa co nie każdemu będzie odpowiadać. Dlatego ja stosuje go na noc, a rano moje stopy czują się świetnie.\u0026nbsp;\u003C\/span\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cspan style=\"background-color: white; font-size: large;\"\u003E\u003Cb\u003EAvon, Foot Works, Peeling do stóp orzechy makadamia\u0026nbsp;\u003C\/b\u003E\u003C\/span\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cspan style=\"background-color: white; font-size: large;\"\u003EChyba najładniej pachnący peeling jaki miałam. Niestety nie należy do mocnych zdzieraków i raczej nadaje się do podtrzymania efektu gładkich stóp niż do jego uzyskania. Jest bardzo delikatny, a jego drobinki są malutkie. Nakładam go pod prysznicem zanim zacznę się myć, masuje stopy chwilę, a potem zostawiam go na stopach, aż do zakończenia kąpieli.\u0026nbsp;\u003C\/span\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-PzXd0hjqyK8\/XR-HCsbPkvI\/AAAAAAAAH5A\/fN65aMor3icv44gLscF-MrZimJXBsjX9ACLcBGAs\/s1600\/IMG_8572-2.jpg\" imageanchor=\"1\" style=\"clear: left; float: left; margin-bottom: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"1600\" data-original-width=\"1339\" src=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-PzXd0hjqyK8\/XR-HCsbPkvI\/AAAAAAAAH5A\/fN65aMor3icv44gLscF-MrZimJXBsjX9ACLcBGAs\/s1600\/IMG_8572-2.jpg\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003Cspan style=\"background-color: white; font-size: large;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/span\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cspan style=\"background-color: white; font-size: large;\"\u003E\u003Cb\u003EO'Herbal, Krem do stóp na suche i popękane pięty z ekstraktem z prawoślazu\u0026nbsp;\u003C\/b\u003E\u003C\/span\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cspan style=\"background-color: white; font-size: large;\"\u003EKupiłam go skuszona opisem. Zgodnie z opisem: ekstrakt z prawoślazu sprzyja regeneracji, zapewnia intensywne nawilżenie i odżywienie skóry. Co do kremu to jest wodnisty i wystarczy niewielka ilość by nakremować stopy. Wchłanianie mogło by być lepsze, ale co ważne nie pozostawia tłustej i śliskiej warstwy. Spektakularnego efektu nie zauważyłam, bo nie miałam popękanych pięt, ale skóra była przyjemna w dotyku. Wydaje mi się jednak, że przy bardzo suchych stopach sobie nie poradzi.\u003C\/span\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cspan style=\"background-color: white; font-size: large;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/span\u003E\u003Cspan style=\"background-color: white; font-size: large;\"\u003E\u003Cb\u003EShefoot, Krem odżywczy do paznokci i suchej skóry stóp\u003C\/b\u003E\u003C\/span\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cdiv\u003E\u003Cspan style=\"background-color: white; font-size: large;\"\u003EKrem przyciągnął mnie ciekawym opakowaniem - podobno mniej znaczy więcej :) Wzbogacony płynną keratyną, elastyną, olejem arganowym, witaminą E, masłem shea... Po takiej dawce dopalaczy stopy powinny być perfekcyjne. Dla mnie to krem taki jak każdy inny i nie zauważyłam po jego użyciu żadnego efektu \"łał\". Jest gęsty i treściwy. Może dlatego wchłania się tak sobie, a na skórze zostaje wyczuwalna warstwa. Krem miałam okazję stosować zimą, kiedy stopy najbardziej potrzebują nawilżenia i niestety nie widziałam specjalnych efektów. Może i na nawilżył, ale efekt szybko znikał. Musiałam go stosować dwa razy dziennie, żeby efekt się utrzymywał, a i tak dłuższego efektu nie było.\u003C\/span\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cspan style=\"background-color: white; font-size: large;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/span\u003E\u003Cspan style=\"background-color: white; font-size: large;\"\u003E\u003Cb\u003EAvon Foot Works, Orzeźwiający żel do stóp i nóg z miętą pieprzową\u003C\/b\u003E\u003C\/span\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cspan style=\"background-color: white;\"\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003ETo jeden z niewielu \"damskich\" kosmetyków, który polubił również mój mąż. Żel ma przyjemną żelową konsystencję, ładnie pachnie i daje mega orzeźwienie. Wchłania się szybko, ale niestety pozostawia delikatną, lepką warstwę, jest lekki i idealnie sprawdza się w gorące dni. Jak dla mnie spełnia swoje zadanie i warto mieć kosmetyk tego typu podczas wakacyjnych wojaży.\u0026nbsp;\u003C\/span\u003E\u003C\/span\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cspan style=\"background-color: white;\"\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/span\u003E\u003C\/span\u003E\u003Cspan style=\"background-color: white;\"\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003E\u003Cb\u003EApteczka Babci Agafii, Krem naturalny propolisowy do stóp\u003C\/b\u003E\u003C\/span\u003E\u003C\/span\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003E\u003Cspan style=\"background-color: white;\"\u003EKrem kupiłam całkiem przypadkiem przy okazji uzupełnienia zapasów syberyjskich kosmetyków. Jego konsystencja jest bardzo gęsta, a zapach słodki i miodowy. Wchłania się tak sobie i oczywiście pozostawia warstwę na skórze.\u0026nbsp;Jeśli chodzi o efekt to zmiękcza i wygładza skórę, ma również działanie przeciw rodnikowe, przeciwzapalne i normalizujące. Dzięki zawartości Klimbazolu zapobiega pojawieniu się i rozwoju infekcji grzybiczej. Stosując go odwiedzałam basen oraz saunę i w tym czasie nie zauważyłam by coś niepokojącego działo się z moimi stopami, więc myślę, że faktycznie działa.\u003C\/span\u003E\u003C\/span\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003E\u003Cspan style=\"background-color: white;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/span\u003E\u003C\/span\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003E\u003Cspan style=\"background-color: white;\"\u003E\u003Cb\u003ELiv Delano: krem - sorbet do rąk\u003C\/b\u003E\u003C\/span\u003E\u003C\/span\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003E\u003Cspan style=\"background-color: white;\"\u003EKrem według zapewnień producenta ma intensywnie nawilżać, a jego skład to w 100% naturalne oleje. Już za sam ten opis można go pokochać. Do tego dochodzi ta ładna orientalna szata graficzna i mamy miłość od pierwszego wejrzenia... Krem co prawda przeznaczony jest do rąk, ale jak w przypadku tego rodzaju kosmetyków stosuję go również do stóp. Ma lekką konsystencję, mleczny kolor i nieco sztuczny zapach.\u0026nbsp;\u003C\/span\u003E\u003C\/span\u003E\u003Cspan style=\"background-color: white; font-size: large;\"\u003ESama nie wiem jak go określić, ale jest dziwny i w\u003C\/span\u003E\u003Cspan style=\"background-color: white; font-size: large;\"\u003Ełaśnie ze względu na ten zapach stosowałam go tylko do stóp.\u0026nbsp; Wchłanianie dosyć szybkie i co ważne nie pozostawia takiej nieprzyjemnej warstwy na skórze. Stopy pozostawia w dobrej kondycji.\u0026nbsp;\u003C\/span\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-cu902bA0dVs\/XSTRIWIdfdI\/AAAAAAAAH6Y\/xRrML1ai9K0p6ztb0MLB-mRnr8DWjjrzgCLcBGAs\/s1600\/IMG_8568%2B%25281%2529.jpg\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"1068\" data-original-width=\"1600\" src=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-cu902bA0dVs\/XSTRIWIdfdI\/AAAAAAAAH6Y\/xRrML1ai9K0p6ztb0MLB-mRnr8DWjjrzgCLcBGAs\/s1600\/IMG_8568%2B%25281%2529.jpg\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cspan style=\"background-color: white; font-size: large;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/span\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003E\u003Cspan style=\"background-color: white;\"\u003EA jak się mają Wasze stopy? Zdążyłyście zadbać o nie przed tymi rekordowymi upałami?\u003C\/span\u003E\u003C\/span\u003E\u003C\/div\u003E\u003C\/div\u003E"},"link":[{"rel":"replies","type":"application/atom+xml","href":"http:\/\/www.modjus.pl\/feeds\/4784520265393948226\/comments\/default","title":"Komentarze do posta"},{"rel":"replies","type":"text/html","href":"http:\/\/www.modjus.pl\/2019\/07\/piekne-stopy-przez-cay-rok-moja.html#comment-form","title":"Komentarze (0)"},{"rel":"edit","type":"application/atom+xml","href":"http:\/\/www.blogger.com\/feeds\/8327403999750556554\/posts\/default\/4784520265393948226"},{"rel":"self","type":"application/atom+xml","href":"http:\/\/www.blogger.com\/feeds\/8327403999750556554\/posts\/default\/4784520265393948226"},{"rel":"alternate","type":"text/html","href":"http:\/\/www.modjus.pl\/2019\/07\/piekne-stopy-przez-cay-rok-moja.html","title":"PIĘKNE STOPY PRZEZ CAŁY ROK | MOJA PIELĘGNACJA + KOSMETYKI NIE TYLKO DO STÓP, KTÓRE POMAGAJĄ MI ZACHOWAĆ GŁADKĄ SKÓRĘ"}],"author":[{"name":{"$t":"Modjus"},"uri":{"$t":"http:\/\/www.blogger.com\/profile\/09463287664287867482"},"email":{"$t":"noreply@blogger.com"},"gd$image":{"rel":"http://schemas.google.com/g/2005#thumbnail","width":"16","height":"16","src":"https:\/\/img1.blogblog.com\/img\/b16-rounded.gif"}}],"media$thumbnail":{"xmlns$media":"http://search.yahoo.com/mrss/","url":"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-2t7sqNVpyT4\/XSS5hUSoCDI\/AAAAAAAAH5s\/sAp2OPuizFshpY55NSziC2wG23vq4yyqwCLcBGAs\/s72-c\/beach-blue-feet-37921.jpg","height":"72","width":"72"},"thr$total":{"$t":"0"}},{"id":{"$t":"tag:blogger.com,1999:blog-8327403999750556554.post-3351543576996091714"},"published":{"$t":"2019-02-26T03:50:00.000-08:00"},"updated":{"$t":"2019-02-26T03:50:46.295-08:00"},"category":[{"scheme":"http://www.blogger.com/atom/ns#","term":"APIEU"},{"scheme":"http://www.blogger.com/atom/ns#","term":"azjatyckie maseczki"},{"scheme":"http://www.blogger.com/atom/ns#","term":"maseczki w płachcie"},{"scheme":"http://www.blogger.com/atom/ns#","term":"pielęgnacja"}],"title":{"type":"text","$t":"A'PIEU MILK ONE-PACK - MLECZNE MASKI W PŁACHCIE | PURE MILK, COCONUT, GREEN TEA, BANANA, CHOCOLATE, STRAWBERRY"},"content":{"type":"html","$t":"\u003Cdiv style=\"background-color: white; box-sizing: border-box; color: #333333; line-height: normal; margin-bottom: 14px; padding: 0px; text-align: justify;\"\u003E\u003Cspan style=\"font-family: inherit; font-size: large;\"\u003E\u003Cspan style=\"color: #545454; text-align: left;\"\u003EMaski w płachcie są idealne dla osób lubiących się relaksować. Są szybkie, wygodne i łatwe w użyciu. A kiedy jeszcze mają ciekawe opakowanie wprost nie mogę się im oprzeć. Tak właśnie trafiły w moje ręce produkty a\u003C\/span\u003E\u003Cspan style=\"background-color: transparent;\"\u003Ezjatyckiej marki\u0026nbsp;\u003C\/span\u003E\u003Cspan style=\"background-color: transparent;\"\u003E\u003Cb\u003EA'Pieu\u003C\/b\u003E, które zdecydowanie przyciągają uwagę swoim oryginalnym\u003C\/span\u003E\u0026nbsp;designem\u003Cspan style=\"background-color: transparent;\"\u003E. Kiedy wybrałam się na zakupy w planie miałam zakup zupełnie innych produktów, ale te maski wyglądały tak interesująco, że od razu wzięłam wszystkie dostępne wersje. Opakowania w formie uroczych \"kartoników mleka\" wręcz sprawiają wrażenie, że są trójwymiarowe. Do tego są tak smacznie kolorowe...\u0026nbsp;\u003C\/span\u003E\u003C\/span\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cdiv\u003E\u003Cdiv style=\"font-family: regular, sans-serif;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Cimg alt=\"mleczne maseczki w płachcie apieu\" border=\"0\" data-original-height=\"969\" data-original-width=\"1600\" src=\"https:\/\/4.bp.blogspot.com\/-OYINXBzLcT4\/XHUYMXHc6MI\/AAAAAAAAH2I\/jOQdDdMteRogu5rBHrF9SYsBJCeoraQlQCLcBGAs\/s1600\/maski.jpg\" title=\"maseczki apieu\" \/\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; font-family: regular, sans-serif; text-align: center;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/4.bp.blogspot.com\/-OYINXBzLcT4\/XHUYMXHc6MI\/AAAAAAAAH2I\/jOQdDdMteRogu5rBHrF9SYsBJCeoraQlQCLcBGAs\/s1600\/maski.jpg\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003E\u003C\/span\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"font-family: regular, sans-serif;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cspan style=\"background-color: transparent;\"\u003E\u003Cspan style=\"font-family: inherit; font-size: large;\"\u003ECała mleczna kolekcja składa się z 7 wariantów kolorystycznych (zapachowych), wśród nich znajdują się:\u003C\/span\u003E\u003C\/span\u003E\u003C\/div\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"background-color: white; box-sizing: border-box; color: #333333; line-height: normal; margin-bottom: 14px; padding: 0px; text-align: justify;\"\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cul\u003E\u003Cli\u003E\u003Cspan style=\"background-color: transparent;\"\u003E\u003Cspan style=\"font-family: inherit; font-size: large;\"\u003E\u003Cb\u003EMleko\u003C\/b\u003E - maska nawilżająca,\u003C\/span\u003E\u003C\/span\u003E\u003C\/li\u003E\u003C\/ul\u003E\u003Cul\u003E\u003Cli\u003E\u003Cspan style=\"background-color: transparent;\"\u003E\u003Cspan style=\"font-family: inherit; font-size: large;\"\u003E\u003Cb\u003EBanan\u003C\/b\u003E - maska odżywcza,\u003C\/span\u003E\u003C\/span\u003E\u003C\/li\u003E\u003C\/ul\u003E\u003Cul\u003E\u003Cli\u003E\u003Cspan style=\"background-color: transparent;\"\u003E\u003Cspan style=\"font-family: inherit; font-size: large;\"\u003E\u003Cb\u003ETruskawka\u003C\/b\u003E - maska rozjaśniająca,\u003C\/span\u003E\u003C\/span\u003E\u003C\/li\u003E\u003C\/ul\u003E\u003Cul\u003E\u003Cli\u003E\u003Cspan style=\"background-color: transparent;\"\u003E\u003Cspan style=\"font-family: inherit; font-size: large;\"\u003E\u003Cb\u003ECzekolada\u003C\/b\u003E - maska wygładzająca,\u003C\/span\u003E\u003C\/span\u003E\u003C\/li\u003E\u003C\/ul\u003E\u003Cul\u003E\u003Cli\u003E\u003Cspan style=\"background-color: transparent;\"\u003E\u003Cspan style=\"font-family: inherit; font-size: large;\"\u003E\u003Cb\u003EKokos\u003C\/b\u003E - maska nawilżająca\u003C\/span\u003E\u003C\/span\u003E\u003C\/li\u003E\u003C\/ul\u003E\u003Cul\u003E\u003Cli\u003E\u003Cspan style=\"background-color: transparent;\"\u003E\u003Cspan style=\"font-family: inherit; font-size: large;\"\u003E\u003Cb\u003EZielona herbata\u003C\/b\u003E - maska kojąca,\u003C\/span\u003E\u003C\/span\u003E\u003C\/li\u003E\u003C\/ul\u003E\u003Cul\u003E\u003Cli\u003E\u003Cspan style=\"background-color: transparent;\"\u003E\u003Cspan style=\"font-family: inherit; font-size: large;\"\u003E\u003Cb\u003EKawa\u003C\/b\u003E - maska ujędrniająca (jedyna wersja, która była niedostępna podczas moich zakupów, szkoda bo bardzo lubię kawę)\u003C\/span\u003E\u003C\/span\u003E\u003C\/li\u003E\u003C\/ul\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cdiv\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cspan style=\"font-family: inherit;\"\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003EMaseczki zostały stworzone na bazie mleka i ekstraktów roślinnych. Proteiny zawarte w mleku mają nawilżyć, odżywić i wygładzić naszą skórę, przywracając jej równowagę płaszcza lipidowego.\u0026nbsp;\u003C\/span\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003EDodatkowe naturalne ekstrakty sprawiają, że możemy dobrać maseczkę do potrzeb naszej skóry.\u003C\/span\u003E\u003C\/span\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cspan style=\"font-family: inherit; font-size: large;\"\u003ENiewątpliwie jest to jedna z \"wygodniejszych\" masek w płachcie jakie miałam do tej pory. Bawełniana płachta jest średniej grubości, jest mocno nasączona i dobrze wykrojona, dzięki czemu nawet na mojej małej twarzy \"dobrze leży\". Esencji jest tak dużo, że spokojnie wystarczy by zaaplikować ją na dekolt. Dla sprawdzenia trzymałam maskę dłużej niż zaleca producent (15-20 min) i trzyma się dobrze, praktycznie aż do wyschnięcia.\u0026nbsp;\u003C\/span\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Ch2\u003E\u003Cspan style=\"font-family: inherit; font-size: large;\"\u003E\u003Cb\u003EMleko\u003C\/b\u003E\u003C\/span\u003E\u003C\/h2\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cspan style=\"font-family: inherit; font-size: large;\"\u003EJest to maseczka nawilżająca przecznaczona do pielęgnacji skóry suchej, pozbawionej blasku. Pachnie najdelikatniej ze wszystkich wersji. Jej działanie jest również delikatne, a nawilżenie i ulga dla skóry odczuwalna niemal natychmiast. Jeśli więc szukasz typowej maski nawilżającej to ta będzie najlepsza z nich. Podczas noszenia maski, jak i pozdjęciu nie odczuwałam żadnych niepokojących objawów w postaci zaczerwienienia czy pieczenia. Maska nie pozostawia tłustej, lepkiej warstwy, dobrze się wchłania i nie wymaga spłukiwania. Skóra po użyciu staje się bardziej elastyczna i gładka.\u003C\/span\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cspan style=\"font-family: inherit; font-size: large;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/span\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/2.bp.blogspot.com\/-ZtMSOsh0VeE\/XHUYNPSQ-KI\/AAAAAAAAH2M\/NIQ3E6G3yMYxBibBVmUY3eh4PKskG073QCLcBGAs\/s1600\/mleko.jpg\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"1243\" data-original-width=\"1600\" src=\"https:\/\/2.bp.blogspot.com\/-ZtMSOsh0VeE\/XHUYNPSQ-KI\/AAAAAAAAH2M\/NIQ3E6G3yMYxBibBVmUY3eh4PKskG073QCLcBGAs\/s1600\/mleko.jpg\" \/\u003E\u003C\/span\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Ch2\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003E\u003Cspan style=\"font-size: medium;\"\u003E\u003Cb\u003ECzekolada\u003C\/b\u003E\u003C\/span\u003E\u003C\/span\u003E\u003C\/h2\u003E\u003Cspan style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003EJest to maska wygładzająca do pielęgnacji skóry dojrzałej. Pachnie delikatnie jak by mieszanka kokosu, czekolady i migdałów. W przypadku tej maski nie odczułam takiego super efektu nawilżenia jak u poprzedniczki, pomimo tego, że esencja wręcz kapała z płachty. Podczas stosowania czułam lekkie mrowienie czy nawet pieczenie. Po zdjęciu maski wszystko wróciło do normy, a skóra była pełna blasku i jak by pobudzona do życia.\u0026nbsp;\u003C\/span\u003E\u003C\/span\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cspan style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/span\u003E\u003C\/span\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/2.bp.blogspot.com\/-38pgnCIPAxY\/XHUX6PunkWI\/AAAAAAAAH14\/9HUOZ16COqMDNF3evc2ANU6alNX1Hc1RgCLcBGAs\/s1600\/czekolada.jpg\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003E\u003Cimg alt=\"mleczne maseczki w płachcie apieu\" border=\"0\" data-original-height=\"1397\" data-original-width=\"1600\" src=\"https:\/\/2.bp.blogspot.com\/-38pgnCIPAxY\/XHUX6PunkWI\/AAAAAAAAH14\/9HUOZ16COqMDNF3evc2ANU6alNX1Hc1RgCLcBGAs\/s1600\/czekolada.jpg\" title=\"maseczki apieu\" \/\u003E\u003C\/span\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Ch2\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003E\u003Cb\u003EZielona herbata\u003C\/b\u003E\u003C\/span\u003E\u003C\/h2\u003E\u003Cspan style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003EJak pewnie się domyślacie jest to maseczka kojąca do pielęgnacji skóry wrażliwej. Tak jak pozostałe wersje pachnie dlikatnie, a zapach przypomina herbatę. Z pewnością jest to maseczka, która przynosi ukojnenie i odprężenie - jej zapach zdecydowanie pomaga się zrelaksować. Skóra po użyciu jest nawilżona, gładka i promienna.\u0026nbsp;\u003C\/span\u003E\u003C\/span\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cspan style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/span\u003E\u003C\/span\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/2.bp.blogspot.com\/-MJ_o4VZd8bU\/XHUYa0q7TRI\/AAAAAAAAH2c\/oaezBLjnYYkX4oBJXxxadrT1J5AgjNqGACLcBGAs\/s1600\/zielona.jpg\" imageanchor=\"1\" style=\"clear: left; float: left; margin-bottom: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003E\u003Cimg alt=\"mleczne maseczki w płachcie apieu\" border=\"0\" data-original-height=\"1236\" data-original-width=\"1600\" src=\"https:\/\/2.bp.blogspot.com\/-MJ_o4VZd8bU\/XHUYa0q7TRI\/AAAAAAAAH2c\/oaezBLjnYYkX4oBJXxxadrT1J5AgjNqGACLcBGAs\/s1600\/zielona.jpg\" title=\"maseczki apieu\" \/\u003E\u003C\/span\u003E\u003C\/a\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/span\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/span\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large; font-weight: 700;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/span\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003E\u003Cb\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/b\u003E\u003C\/span\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003E\u003Cb\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/b\u003E\u003C\/span\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003E\u003Cb\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/b\u003E\u003C\/span\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003E\u003Cb\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/b\u003E\u003C\/span\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003E\u003Cb\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/b\u003E\u003C\/span\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003E\u003Cb\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/b\u003E\u003C\/span\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003E\u003Cb\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/b\u003E\u003C\/span\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003E\u003Cb\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/b\u003E\u003C\/span\u003E\u003Ch2\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003E\u003Cb\u003ETruskawka\u003C\/b\u003E\u003C\/span\u003E\u003C\/h2\u003E\u003Cspan style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003ETruskawkowa maseczka rozjaśnia matową skórę. Zdecdydowanie jest to coś dla mojej ziemistej i zmęczonej cery. Maska pachnie delikatnie truskawkowo, można powiedzieć, że przypomina jogurt. Jej użycie jest komfortowe, a zawartość ekstraktu z perły pozytywnie wpływa na koloryt skóry i jej promienny wygląd. Po jej zastosowaniu moja skóra czuła się dobrze i naprawdę dobrze wyglądała. Stała się bardziej rozświetlona i nabrała blasku, którego teraz zimą zdecydowanie jej brakuje. Stała się nawilżona i napięta. Maska nie pozostawia nieprzyjemnej, lepkiej warstwy, a esencja dobrze się wchłania.\u003C\/span\u003E\u003C\/span\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cspan style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/span\u003E\u003C\/span\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-YZuY1576R-E\/XHUYYXWGNDI\/AAAAAAAAH2U\/4m_6i8YcPeoLAgkt-92fHU9hmWaFvaLnwCLcBGAs\/s1600\/truskawka.jpg\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003E\u003Cimg alt=\"mleczne maseczki w płachcie apieu\" border=\"0\" data-original-height=\"1445\" data-original-width=\"1600\" src=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-YZuY1576R-E\/XHUYYXWGNDI\/AAAAAAAAH2U\/4m_6i8YcPeoLAgkt-92fHU9hmWaFvaLnwCLcBGAs\/s1600\/truskawka.jpg\" title=\"maseczki apieu\" \/\u003E\u003C\/span\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003E\u003Cspan style=\"font-size: medium;\"\u003E\u003Cb\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/b\u003E\u003C\/span\u003E\u003C\/span\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Ch2\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003E\u003Cspan style=\"font-size: medium;\"\u003E\u003Cb\u003EBanan\u003C\/b\u003E\u003C\/span\u003E\u003C\/span\u003E\u003C\/h2\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cspan style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003ERozświetlająco-odżywcza maseczka dla skóry pozbawionej blasku. Ekstrakt z banana rewitalizuje oraz nawilża matową skórę. Mleczko pszczele łagodzi podrażnienia. Maska pachnie cudownie bananowo i jest to moja ulubiona maseczka spośród całej serii. Dobrze nawilża i wygładza, a także regneruje zmęczoną skórę. Moja matowa i ziemista cera zdecydowanie potrzebuje takich energetycznych maseczek. Buzia po użyciu stała się miękka, sprężysta i wygładzona. Esencja wchłonęła się całkowicie, nie pozostawiając tłustej warstwy.\u003C\/span\u003E\u003C\/span\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cspan style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/span\u003E\u003C\/span\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-3ZOp5snrerI\/XHUX44tklpI\/AAAAAAAAH10\/XEQCHsoZUfAG2VwGBOA-URhmA-0z81AqQCLcBGAs\/s1600\/banan.jpg\" imageanchor=\"1\" style=\"clear: left; float: left; margin-bottom: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003E\u003Cimg alt=\"mleczne maseczki w płachcie apieu\" border=\"0\" data-original-height=\"1232\" data-original-width=\"1600\" src=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-3ZOp5snrerI\/XHUX44tklpI\/AAAAAAAAH10\/XEQCHsoZUfAG2VwGBOA-URhmA-0z81AqQCLcBGAs\/s1600\/banan.jpg\" title=\"maseczki apieu\" \/\u003E\u003C\/span\u003E\u003C\/a\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/span\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003E\u003Cspan style=\"font-size: medium;\"\u003E\u003Cb\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/b\u003E\u003C\/span\u003E\u003Cspan style=\"font-size: medium;\"\u003E\u003Cb\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/b\u003E\u003C\/span\u003E\u003C\/span\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003E\u003Cb\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/b\u003E\u003C\/span\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003E\u003Cb\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/b\u003E\u003C\/span\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003E\u003Cb\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/b\u003E\u003C\/span\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003E\u003Cb\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/b\u003E\u003C\/span\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003E\u003Cb\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/b\u003E\u003C\/span\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003E\u003Cb\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/b\u003E\u003C\/span\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003E\u003Cb\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/b\u003E\u003C\/span\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003E\u003Cb\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/b\u003E\u003C\/span\u003E\u003Ch2\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003E\u003Cb\u003EKokos\u003C\/b\u003E\u003C\/span\u003E\u003C\/h2\u003E\u003Cspan style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003ENawilżająca maseczka z kokosem polecana jest do pielęgnacji skóry suchej. Jest to chyba moje największe rozczarowanie, liczyłam, że maska będzie mega pachnieć kokosem, który uwielbiam pod każdą postacią, a tu zonk mamy zapach bardzo delikatny i jak się dobrze zaciągniemy to może przypomina on kokos. Po za tym nie jest tak dobrym nawilżaczem jak wersja mleczna. Maseczka dobrze nawilża, a efekty widoczne są gołym okiem od razu po jej zdjęciu, w postaci gładkiej, nawilżonej i świeżej skóry.\u003C\/span\u003E\u003C\/span\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cspan style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/span\u003E\u003C\/span\u003E\u003Cdiv style=\"font-weight: bold; text-align: justify;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/2.bp.blogspot.com\/-byG3ZByTqEU\/XHUYE8dyj8I\/AAAAAAAAH2A\/LsGIVcF9CAwNdEcj70LMZNhAWfJPx4o4wCLcBGAs\/s1600\/kokos.jpg\" imageanchor=\"1\" style=\"clear: left; float: left; margin-bottom: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003E\u003Cimg alt=\"mleczne maseczki w płachcie apieu\" border=\"0\" data-original-height=\"1251\" data-original-width=\"1600\" src=\"https:\/\/2.bp.blogspot.com\/-byG3ZByTqEU\/XHUYE8dyj8I\/AAAAAAAAH2A\/LsGIVcF9CAwNdEcj70LMZNhAWfJPx4o4wCLcBGAs\/s1600\/kokos.jpg\" title=\"maseczki apieu\" \/\u003E\u003C\/span\u003E\u003C\/a\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003E\u003Cb\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/b\u003E\u003C\/span\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/span\u003E\u003Cdiv\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003E\u003Cspan style=\"font-size: medium;\"\u003E\u003C\/span\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/span\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003EJeżeli chodzi o składy to są niemal identyczne i w zasadzie różnią się zawartością ekstraktów roślinnych. Poniżej prezentuje Wam dwa przykładowe:\u003C\/span\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"font-weight: bold; text-align: justify;\"\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/span\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003E\u003Cb\u003ETruskawkowa skład\u003C\/b\u003E: Water, Butylene Glycol, Glycerin, Mineral Oil, PEG-40 Stearate, Cetearyl Alcohol, Stearic Acid, Sorbitan Sesquioleate,\u0026nbsp;\u003Cb\u003EFragaria Chiloensis (Strawberry) Fruit Extract\u003C\/b\u003E, Milk Extract,\u0026nbsp;\u003Cb\u003EPearl Extract\u003C\/b\u003E, Lactobacillus\/Soybean Ferment Extract, Saccharomyces\/Imperata Cylindrica Root Ferment Extract, Saccharomyces\/Viscum Album (Mistletoe) Ferment Extract, Nelumbo Nucifera Callus Culture Extract, 1,2-Hexanediol, Sodium Hyaluronate, Ethylhexylglycerin, Caprylyl Glycol, Illicium Verum (Anise) Fruit Extract, Carbomer, Triethanolamine, Phenoxyethanol, Disodium EDTA, Fragrance\u003C\/span\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003E\u003Cb\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/b\u003E\u003C\/span\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003E\u003Cb\u003ECzekoladowa skład\u003C\/b\u003E: Water, Butylene Glycol, Glycerin, Mineral Oil, PEG-40 Stearate, Cetearyl Alcohol, Stearic Acid, Sorbitan Sesquioleate,\u0026nbsp;\u003Cb\u003ETheobroma Cacao (Cocoa) Extract\u003C\/b\u003E, Milk Extract,\u0026nbsp;\u003Cb\u003EPrunus Mume Fruit Extract\u003C\/b\u003E, Lactobacillus\/Soybean Ferment Extract, Saccharomyces\/Imperata Cylindrica Root Ferment Extract, Saccharomyces\/Viscum Album (Mistletoe) Ferment Extract, Nelumbo Nucifera Callus Culture Extract, 1,2-Hexanediol, Sodium Hyaluronate, Ethylhexylglycerin, Caprylyl Glycol, Illicium Verum (Anise) Fruit Extract, Carbomer, Triethanolamine, Phenoxyethanol, Disodium EDTA, Fragrance\u003C\/span\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/span\u003E\u003C\/div\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"font-weight: bold; text-align: justify;\"\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/3.bp.blogspot.com\/-IQfkpnTG3h4\/XHUYafOhlLI\/AAAAAAAAH2Y\/WalkeaAtVfooieJ9nDXwd6m2kI8UIqOxwCLcBGAs\/s1600\/skora.jpg\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003E\u003Cimg alt=\"mleczne maseczki w płachcie apieu\" border=\"0\" data-original-height=\"1067\" data-original-width=\"1600\" src=\"https:\/\/3.bp.blogspot.com\/-IQfkpnTG3h4\/XHUYafOhlLI\/AAAAAAAAH2Y\/WalkeaAtVfooieJ9nDXwd6m2kI8UIqOxwCLcBGAs\/s1600\/skora.jpg\" title=\"maseczki apieu\" \/\u003E\u003C\/span\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003E\u003Cb\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/b\u003E\u003C\/span\u003E\u003Ch2\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003E\u003Cb\u003EPodsumowując:\u003C\/b\u003E\u003C\/span\u003E\u003C\/h2\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003EWszystkie maseczki wyglądają świetnie. Do tego pachną bardzo delikatnie co niewątpliwie jest plusem - bardzo nie lubię intensywnych zapachów, które po dłuższym czasie męczą mnie. Płat jest dobrze wykrojony i baardzo dobrze nasączony, a esencji wystarczy spokojnie by zaaplikować ją sobie na szyję, dekolt czy dłonie. Podczas stosowania maseczka przylega idealnie do twarzy, nie wymaga poprawek nawet podczas wykonywania różnych domowych czynności. Przy niektórych maseczkach pojawiło się delikatne mrowienie, na szczęście znikało bezpowrotnie. Nie działo się nic niepokojącego z moją skórą, nie zauważyłam żadnych nowych niedoskonałości. Natomiast poprawił się stan nawilżenia, a skóra stała się bardziej elastyczna, promienna i rozświetlona. Moim ulubiecem jest wersja bananowa. Jednak według mnie maseczki nie różnią się między sobą jakoś super i tak naprawdę głównym kryterium wyboru był zapach. Spokojnie mogę Wam je polecić, zwłaszcza jeżeli traficie na promocje, bo można je kupić już za 7 zł.\u003C\/span\u003E\u003C\/div\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv\u003E\u003Cdiv\u003E\u003Cdiv style=\"background-color: white; font-family: roboto; text-align: center;\"\u003E\u003Cdiv\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/div\u003E\u003C\/div\u003E\u003C\/div\u003E\u003C\/div\u003E"},"link":[{"rel":"replies","type":"application/atom+xml","href":"http:\/\/www.modjus.pl\/feeds\/3351543576996091714\/comments\/default","title":"Komentarze do posta"},{"rel":"replies","type":"text/html","href":"http:\/\/www.modjus.pl\/2019\/02\/apieu-milk-one-pack-mleczne-maski-w.html#comment-form","title":"Komentarze (0)"},{"rel":"edit","type":"application/atom+xml","href":"http:\/\/www.blogger.com\/feeds\/8327403999750556554\/posts\/default\/3351543576996091714"},{"rel":"self","type":"application/atom+xml","href":"http:\/\/www.blogger.com\/feeds\/8327403999750556554\/posts\/default\/3351543576996091714"},{"rel":"alternate","type":"text/html","href":"http:\/\/www.modjus.pl\/2019\/02\/apieu-milk-one-pack-mleczne-maski-w.html","title":"A'PIEU MILK ONE-PACK - MLECZNE MASKI W PŁACHCIE | PURE MILK, COCONUT, GREEN TEA, BANANA, CHOCOLATE, STRAWBERRY"}],"author":[{"name":{"$t":"Modjus"},"uri":{"$t":"http:\/\/www.blogger.com\/profile\/09463287664287867482"},"email":{"$t":"noreply@blogger.com"},"gd$image":{"rel":"http://schemas.google.com/g/2005#thumbnail","width":"16","height":"16","src":"https:\/\/img1.blogblog.com\/img\/b16-rounded.gif"}}],"media$thumbnail":{"xmlns$media":"http://search.yahoo.com/mrss/","url":"https:\/\/4.bp.blogspot.com\/-OYINXBzLcT4\/XHUYMXHc6MI\/AAAAAAAAH2I\/jOQdDdMteRogu5rBHrF9SYsBJCeoraQlQCLcBGAs\/s72-c\/maski.jpg","height":"72","width":"72"},"thr$total":{"$t":"0"}},{"id":{"$t":"tag:blogger.com,1999:blog-8327403999750556554.post-281635084078671363"},"published":{"$t":"2019-02-01T02:35:00.000-08:00"},"updated":{"$t":"2019-02-21T02:35:52.834-08:00"},"category":[{"scheme":"http://www.blogger.com/atom/ns#","term":"2018"},{"scheme":"http://www.blogger.com/atom/ns#","term":"2019"},{"scheme":"http://www.blogger.com/atom/ns#","term":"planner"},{"scheme":"http://www.blogger.com/atom/ns#","term":"planowanie"},{"scheme":"http://www.blogger.com/atom/ns#","term":"plany"},{"scheme":"http://www.blogger.com/atom/ns#","term":"podsumowanie roku"}],"title":{"type":"text","$t":"Podsumowanie 2018 roku i plany na 2019 rok"},"content":{"type":"html","$t":"\u003Cdiv style=\"background-color: white; margin: 0px; padding: 0px; text-align: justify;\"\u003E\u003Cb style=\"margin: 0px; padding: 0px;\"\u003E\u003Cspan style=\"margin: 0px; padding: 0px;\"\u003E\u003Cspan style=\"font-family: inherit; font-size: large;\"\u003ECzy i Wam 2018 rok przeleciał nie wiadomo kiedy? Ja mam wrażenie, że położyłam się spać w marcu, a jak się obudziłam to był listopad... Działo się tak dużo, że nie wyrabiałam na zakręcie. Były dni, a nawet tygodnie kiedy nie miałam czasu nawet sprawdzić swojej skrzynki mailowej... Wszystko to spowodowało przymusowe zawieszenie bloga i aktywności w social mediach na jakiś czas. Jak się wtedy okazało doba nie jest rozciągliwa i ni jak nie mogłam jej wydłużyć. W tym czasie może nie byłam aktywna w internetach, ale znalazłam czas na testowanie produktów i zabiegów, zwiedzanie ciekawych miejsc oraz na podnoszenie kwalifikacji. Cały czas czegoś mi jednak brakowało i bardzo tęskniłam, to zdecydowanie byliście Wy!\u003C\/span\u003E\u003C\/span\u003E\u003C\/b\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cb style=\"margin: 0px; padding: 0px;\"\u003E\u003Cspan style=\"margin: 0px; padding: 0px;\"\u003E\u003Cspan style=\"font-family: inherit; font-size: large;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/span\u003E\u003C\/span\u003E\u003C\/b\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/2.bp.blogspot.com\/-SpfSFu-wj-4\/XG55qmVVfTI\/AAAAAAAAH1c\/88A9rWaXJzsKxN2N_S_adz6S6g8JInxegCLcBGAs\/s1600\/20182019.jpg\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"1068\" data-original-width=\"1600\" src=\"https:\/\/2.bp.blogspot.com\/-SpfSFu-wj-4\/XG55qmVVfTI\/AAAAAAAAH1c\/88A9rWaXJzsKxN2N_S_adz6S6g8JInxegCLcBGAs\/s1600\/20182019.jpg\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cb style=\"margin: 0px; padding: 0px;\"\u003E\u003Cspan style=\"margin: 0px; padding: 0px;\"\u003E\u003Cspan style=\"font-family: inherit; font-size: large;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/span\u003E\u003C\/span\u003E\u003C\/b\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003C\/div\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv align=\"center\" class=\"MsoNormal\" style=\"background-color: white; color: #777777; font-family: Lato, Helvetica, Arial, sans-serif; font-size: 16px; margin: 0px; padding: 0px; text-align: center;\"\u003E\u003Cb style=\"margin: 0px; padding: 0px;\"\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;georgia\u0026quot; , serif; margin: 0px; padding: 0px;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/span\u003E\u003C\/b\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv align=\"center\" class=\"MsoNormal\" style=\"background-color: white; margin: 0px; padding: 0px; text-align: center;\"\u003E\u003Cb style=\"margin: 0px; padding: 0px;\"\u003E\u003Cspan style=\"font-family: inherit; font-size: large; margin: 0px; padding: 0px;\"\u003E\u003Cu\u003EPodsumowanie 2018\u003C\/u\u003E\u003C\/span\u003E\u003C\/b\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"MsoNormal\" style=\"background-color: white; color: #777777; margin: 0px; padding: 0px; text-align: center;\"\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cb style=\"margin: 0px; padding: 0px;\"\u003E\u003Cspan style=\"font-family: inherit; font-size: large; margin: 0px; padding: 0px;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/span\u003E\u003C\/b\u003E\u003C\/div\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"MsoNormal\" style=\"background-color: white; margin: 0px; padding: 0px; text-align: center;\"\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cspan style=\"font-family: inherit; font-size: large;\"\u003EJuż sam początek \u003Cb\u003E2018\u003C\/b\u003E roku powitał nas zmianami. W \u003Cb\u003Estyczniu\u003C\/b\u003E nasz najmłodszy członek rodziny obchodził swoje pierwsze urodziny. Było to ważne wydarzenie, ponieważ wiązało się z końcem mojego urlopu macierzyńskiego i powrotem do pracy. Powrót nie był łatwy. Wiadomo - rozstanie z dzieckiem i wielka nie wiadoma co nas czeka. Na szczęście okazało się, że wróciłam prawie bezboleśnie. Objęłam nowe stanowisko, które bardzo mi odpowiada. Jedyny minus jest taki, że musiałam zacząć od nowa, to wiadomo wiązało się z dużym nakładem cennego czasu. Niestety w grę wchodziły również weekendy, które spędzałam na podnoszeniu kwalifikacji jeżdżąc po całej Polsce... Nie będę jednak narzekać, bo nie było źle. Co do mojego powrotu do pracy to grubsza sprawa i jest to idealny materiał na osobny post na który już teraz Was zapraszam.\u0026nbsp;\u003C\/span\u003E\u003C\/div\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"MsoNormal\" style=\"background-color: white; margin: 0px; padding: 0px;\"\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cspan style=\"font-family: inherit; font-size: large; margin: 0px; padding: 0px;\"\u003EW \u003Cb\u003Elutym\u003C\/b\u003E wreszcie wybraliśmy projekt naszego wymarzonego domu. Była to trudna decyzja, ale po ponad roku poszukiwań udało się nam na coś zdecydować.\u003C\/span\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cspan style=\"font-family: inherit; font-size: large;\"\u003E\u003Cb\u003EMaj\u003C\/b\u003E to tzw. \"zmiana kodu, trójka z przodu\". Po ludzku mówiąc, obchodziłam 30 urodziny. Po tych 30 latach mogę otwarcie powiedzieć, że jestem szczęśliwa. Osiągnęłam w życiu wszystko to co sobie zaplanowałam. Oczywiście nie siadam na laurach i przede mną realizacja kolejnych wyzwań oraz marzeń, które mam nadzieję uda mi się zrealizować w najbliższym czasie. Maj to również wejście w życie \u003Cb\u003ERODO\u003C\/b\u003E, a to moja działka więc był to gorący okres.\u003C\/span\u003E\u003C\/div\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"MsoNormal\" style=\"background-color: white; margin: 0px; padding: 0px;\"\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cspan style=\"font-family: inherit; font-size: large;\"\u003E\u003Cspan style=\"margin: 0px; padding: 0px;\"\u003EW połowie \u003Cb\u003Elipca\u003C\/b\u003E\u0026nbsp;pożegnałam czerń na włosach. Wcześniej często zmieniałam kolor i eksperymentowałam z fryzurami, ale ostatecznie kończyło się powrotem do ukochanej czerni. Mój aktualny kolor jest ze mną od dłuższego czasu i myślę, że polubiliśmy się na tyle, że zostanie ze mną na znacznie dłużej.\u0026nbsp;\u003C\/span\u003E\u003C\/span\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cspan style=\"font-family: inherit; font-size: large;\"\u003EW \u003Cb\u003Esierpniu\u003C\/b\u003E planowaliśmy nieco odpocząć na urlopie. Zamiast tego zrobiliśmy małe malowanie i przemeblowanie\u0026nbsp; w pokoju chłopaków. Następnie kilka dni spędziliśmy w szpitalu. Na szczęście okazało się, że był to tylko fałszywy alarm i obyło się bez interwencji chirurgicznej.\u0026nbsp;\u003C\/span\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cspan style=\"font-family: inherit; font-size: large;\"\u003E\u003Cb\u003EWrzesień\u003C\/b\u003E to kolejny przełomowy miesiąc. Młodszy synek poszedł do żłobka, a starszy rozpoczął nowy rok szkolny, a wraz z nim przygotowanie do I Komunii Świętej. Skutkami ubocznymi żłobka jest wzrost zachorowań całej naszej rodziny, a przygotowań do komunii zwiększona ilość obowiązków.\u003C\/span\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cspan style=\"font-family: inherit; font-size: large;\"\u003EJeszcze przed świętami Bożego Narodzenia udało nam się uzyskać pozwolenie na budowę i w 2019 możemy rozpocząć realizację naszego marzenia. Cała nasza rodzina już nie może się doczekać :)\u0026nbsp;\u003C\/span\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cspan style=\"font-family: inherit; font-size: large; margin: 0px; padding: 0px;\"\u003EPod koniec roku rozpoczęłam prace nad modernizacją bloga i kanałów social media. Aktualnie cały czas coś zmieniam, poprawiam by uzyskać zadowalający efekt. Niestety wiecie jak to jest: albo coś jest nie tak, to znowu nie mogę się zdecydować co wybrać. Dlatego jest to mój główny cel na początek 2019 roku.\u0026nbsp;\u003C\/span\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cspan style=\"font-family: inherit; font-size: large; margin: 0px; padding: 0px;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/span\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: center;\"\u003E\u003Cb style=\"margin: 0px; padding: 0px;\"\u003E\u003Cspan style=\"font-family: inherit; font-size: large; margin: 0px; padding: 0px;\"\u003E\u003Cu\u003EPlany i cele na 2019 rok\u003C\/u\u003E\u003C\/span\u003E\u003C\/b\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cb style=\"margin: 0px; padding: 0px; text-align: center;\"\u003E\u003Cspan style=\"font-family: inherit; font-size: large; margin: 0px; padding: 0px;\"\u003E\u003Cu\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/u\u003E\u003C\/span\u003E\u003C\/b\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003ENiestety nowy rok powitał nas awarią laptopa, a potem mojego telefonu. Na pewno wiecie czym kończy się awaria sprzętu kiedy jesteście w trakcie pracy i nie zapiszecie sobie zmian... w zasadzie zostaje czarna dziura. Awaryjnie mogłabym korzystać w tym wypadku z telefonu, ale nie dość, że mu się wyświetlacz rozbił to jeszcze padł aparat. No i nie ma się co dziwić, bo jak to mówią \"nieszczęścia chodzą parami\". To opóźniło mój powrót do pisania, modyfikacje bloga, oraz wszelkie inne plany \"na już\". Na szczęście laptop powrócił z serwisu, a telefon wymieniłam na nowy.\u003C\/span\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003EJeśli chodzi o plany na 2019 to w zasadzie plan jest jeden i to konkretny: Budowa Domu. Po załatwieniu wszelkich formalności pozostało nam już\u0026nbsp;\u003C\/span\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003Etylko \"wbić pierwszą łopatę\" i można zaczynać. Zdecydowanie to będzie ciężki rok. Głównie dlatego, że nie mieszkamy tam gdzie będziemy budować i niestety obawiamy się tego \"bycia w dwóch miejscach na raz\". Z jednej strony praca, dzieci i ich szkoła, z drugiej budowa. Na szczęście jestem logistykiem i już mam całą wizję. Ba, mam już nawet plan B. A co nam z tego wyjdzie to tak naprawdę okaże się w praniu.\u0026nbsp;\u003C\/span\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/span\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003EA Wy macie swoje plany na 2019? Realizujecie je? Czy może już polegliście na stracie?\u0026nbsp;\u003C\/span\u003E\u003C\/div\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/div\u003E\u003C\/div\u003E"},"link":[{"rel":"replies","type":"application/atom+xml","href":"http:\/\/www.modjus.pl\/feeds\/281635084078671363\/comments\/default","title":"Komentarze do posta"},{"rel":"replies","type":"text/html","href":"http:\/\/www.modjus.pl\/2019\/02\/podsumowanie-2018-roku-i-plany-na-2019.html#comment-form","title":"Komentarze (0)"},{"rel":"edit","type":"application/atom+xml","href":"http:\/\/www.blogger.com\/feeds\/8327403999750556554\/posts\/default\/281635084078671363"},{"rel":"self","type":"application/atom+xml","href":"http:\/\/www.blogger.com\/feeds\/8327403999750556554\/posts\/default\/281635084078671363"},{"rel":"alternate","type":"text/html","href":"http:\/\/www.modjus.pl\/2019\/02\/podsumowanie-2018-roku-i-plany-na-2019.html","title":"Podsumowanie 2018 roku i plany na 2019 rok"}],"author":[{"name":{"$t":"Modjus"},"uri":{"$t":"http:\/\/www.blogger.com\/profile\/09463287664287867482"},"email":{"$t":"noreply@blogger.com"},"gd$image":{"rel":"http://schemas.google.com/g/2005#thumbnail","width":"16","height":"16","src":"https:\/\/img1.blogblog.com\/img\/b16-rounded.gif"}}],"media$thumbnail":{"xmlns$media":"http://search.yahoo.com/mrss/","url":"https:\/\/2.bp.blogspot.com\/-SpfSFu-wj-4\/XG55qmVVfTI\/AAAAAAAAH1c\/88A9rWaXJzsKxN2N_S_adz6S6g8JInxegCLcBGAs\/s72-c\/20182019.jpg","height":"72","width":"72"},"thr$total":{"$t":"0"}},{"id":{"$t":"tag:blogger.com,1999:blog-8327403999750556554.post-6620853519307715957"},"published":{"$t":"2018-12-29T11:07:00.000-08:00"},"updated":{"$t":"2018-12-29T11:07:24.729-08:00"},"category":[{"scheme":"http://www.blogger.com/atom/ns#","term":"bunny together set"},{"scheme":"http://www.blogger.com/atom/ns#","term":"glov"},{"scheme":"http://www.blogger.com/atom/ns#","term":"różowe uszy"},{"scheme":"http://www.blogger.com/atom/ns#","term":"uszy glov"}],"title":{"type":"text","$t":"Zestaw Bunny Together Set Glov. Czyli jak zostałam różowym króliczkiem. OPASKA + RĘKAWICA + QUICK TREAT "},"content":{"type":"html","$t":"\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003E\u003Cb\u003EBunny Together Set\u003C\/b\u003E to wyjątkowy, różowy zestaw. Jest tak uroczy, że nie mogłam przejść obok niego obojętnie i od razu go kupiłam. Zestaw składa się z 3 produktów: kultowej rękawicy \u003Cb\u003EGLOV On-The-Go, GLOV Quick Treat\u003C\/b\u003E oraz opaski \u003Cb\u003EBunny Ears\u003C\/b\u003E. Przyznam się Wam, że te różowe uszy uwielbiam i chodzę w nich bardzo często - z pewnością już widziałyście je na moim instagramie czy facebook'u. Mogę więc oficjalnie stwierdzić, że zostałam różowym króliczkiem \u003Cb\u003EGLOV\u003C\/b\u003E. Uszy występują również w innych wariantach kolorystycznych (np.zebra) jednak wersja różowa podoba mi się najbardziej. W zestawie jestem tak zakochana, że musiałam go wreszcie Wam pokazać dokładniej. Zresztą zobaczcie same!\u003C\/span\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/span\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/3.bp.blogspot.com\/-oRzcjng6LAU\/XCVDCUMM7tI\/AAAAAAAAHzY\/MloyQPavJyUuZ0Ak42Zuf_vTvcldWZaSwCLcBGAs\/s1600\/rekawica%2Bglov1.jpg\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"1068\" data-original-width=\"1600\" src=\"https:\/\/3.bp.blogspot.com\/-oRzcjng6LAU\/XCVDCUMM7tI\/AAAAAAAAHzY\/MloyQPavJyUuZ0Ak42Zuf_vTvcldWZaSwCLcBGAs\/s1600\/rekawica%2Bglov1.jpg\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003EJak już pewnie wiecie jestem posiadaczką problematycznej cery, dlatego dużą uwagę przywiązuje do demakijażu. Jednym ze sposobów oczyszczania twarzy, które stosuje jest kultowa rękawica \u003Cb\u003EGLOV on-the-go\u003C\/b\u003E. Rękawica została wykonana ze specjalnych mikrowłókien, które posiadają właściwości oczyszczające oraz redukujące nadmiar sebum. Rękawica jest delikatna, poprawia mikrocyrkulację, a przy tym nie narusza bariery hydrolipidowej. Nadaje się więc do każdego rodzaju cery. Jest zaprojektowana w taki sposób, że idealnie mieści się na kobiecej dłoni. Można spokojnie zabrać ją ze sobą na wyjazd - nie potrzebujemy dodatkowych kosmetyków oczyszczających - rękawica i woda wystarczą.\u0026nbsp;\u003C\/span\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/span\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-DzDOI6gSS68\/XCVDLIhGgFI\/AAAAAAAAHzg\/EZU0fH9u02gXoh5toJD19g5quOyTDrVCwCLcBGAs\/s1600\/rekawica%2Bglov31.jpg\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"1476\" data-original-width=\"1600\" src=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-DzDOI6gSS68\/XCVDLIhGgFI\/AAAAAAAAHzg\/EZU0fH9u02gXoh5toJD19g5quOyTDrVCwCLcBGAs\/s1600\/rekawica%2Bglov31.jpg\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/span\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/span\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003EJeśli chodzi o \u003Cb\u003EQuick Treat\u003C\/b\u003E jest to rękawica w wersji mini (nakładana na palec) pozwala poprawić makijaż w ciągu dnia, pozbywając się np. \"efektu pandy\" bez konieczności zmywania całego makijażu.\u0026nbsp;\u003C\/span\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/span\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/3.bp.blogspot.com\/-1Ymf9lPqpEs\/XCVC3jf9s8I\/AAAAAAAAHzQ\/A5ZSDlxukXkBXS-WRn6u4-muzIQcsK2IQCLcBGAs\/s1600\/rekawica%2Bglov%2B4.jpg\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"1068\" data-original-width=\"1600\" src=\"https:\/\/3.bp.blogspot.com\/-1Ymf9lPqpEs\/XCVC3jf9s8I\/AAAAAAAAHzQ\/A5ZSDlxukXkBXS-WRn6u4-muzIQcsK2IQCLcBGAs\/s1600\/rekawica%2Bglov%2B4.jpg\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/span\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/span\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003ENatomiast opaska \u003Cb\u003EBunny Ears Headband\u003C\/b\u003E przytrzyma włosy nie tylko w trakcie zabiegów pielęgnacyjnych (maseczki, demakijaż), ale również podczas wykonywania makijażu. Dodatkowo w zestawie znajdziemy wygodny woreczek, którego możemy używać jako kosmetyczki.\u003C\/span\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cdiv\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/3.bp.blogspot.com\/-443FCzNtUqE\/XCVCgWwPIzI\/AAAAAAAAHzE\/jzZ-cFIwOionhz9zbe_Y_iWiOG5bRI4swCLcBGAs\/s1600\/rekawica%2Bglov%2B6.jpg\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"1600\" data-original-width=\"1590\" src=\"https:\/\/3.bp.blogspot.com\/-443FCzNtUqE\/XCVCgWwPIzI\/AAAAAAAAHzE\/jzZ-cFIwOionhz9zbe_Y_iWiOG5bRI4swCLcBGAs\/s1600\/rekawica%2Bglov%2B6.jpg\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003ERękawica \u003Cb\u003EGLOV\u003C\/b\u003E jest łatwa w użyciu - wystarczy namoczyć ją w ciepłej wodzie, a następnie oczyścić twarz. Z pewnością nie podrażnia skóry i nie szczypie w oczy, dobrze przylega do dłoni i jest mięciutka. Na początku zastanawiałam się, że jak to niby może być, że taka sobie mała rękawica może zmyć makijaż? A, no może i to całkiem dobrze sobie z tym radzi. Szminka, tusz, podkład znikają bez śladu... Wystarczy namoczyć rękawice w ciepłej wodzie i umyć twarz. Jeżeli chodzi o makijaż oczu jest nieco trudniejszy w usunięciu, więc najlepszy efekt otrzymacie przykładając ją na kilka sekund, a następnie delikatnie przecierając. W przypadku oczu zdecydowanie wolę rękawice niż inne kosmetyki do demakijażu - rękawica nie podrażnia i nie szczypie.\u0026nbsp; Jeśli chodzi o cerę z niedoskonałościami nie powoduje podrażnień, nie uszkadza delikatnej skóry więc wszelkie krosty i trądzik znikają zamiast się nasilać. Kiedy stan mojej skóry się pogarsza i pojawiają się niedoskonałości wówczas używam jej codziennie, jednak raz w tygodniu staram się umyć twarz delikatnym kosmetykiem myjąco-oczyszczającym tak dla pewności. Jak dla mnie to super rozwiązanie, zwłaszcza dla osób lubiących proste, a zarazem skuteczne rozwiązania. Musimy jednak pamiętać o systematycznej wymianie rękawicy na nową - najlepiej wymienić ją po ok.3 miesiącach.\u003C\/span\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/span\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/3.bp.blogspot.com\/-uqjoMgapRbA\/XCVCphh2SdI\/AAAAAAAAHzI\/13yu4xoYwXYvDSnTqDHRui8j21on__w9wCLcBGAs\/s1600\/rekawica%2Bglov.jpg\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"1600\" data-original-width=\"1068\" src=\"https:\/\/3.bp.blogspot.com\/-uqjoMgapRbA\/XCVCphh2SdI\/AAAAAAAAHzI\/13yu4xoYwXYvDSnTqDHRui8j21on__w9wCLcBGAs\/s1600\/rekawica%2Bglov.jpg\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/span\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003EZestawy \u003Cb\u003EGLOV\u003C\/b\u003E występują w różnych wariantach. Myślę, że spośród nich znajdziecie odpowiedni produkt dla siebie. Jak dla mnie taki zestaw to również świetny pomysł na prezent dla siostry czy przyjaciółki. Nie tylko ze względu na ten uroczy wygląd, ale i produkty, które z pewnością sprostają oczekiwaniom każdej kobiety.\u003C\/span\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/span\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/3.bp.blogspot.com\/-d-jOww2R_7E\/XCVDPlxW6RI\/AAAAAAAAHzk\/PLayJvpqlgsPI2QCs3bxGrojyBdtIz7FQCLcBGAs\/s1600\/rekawica%2Bglov2.jpg\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"1068\" data-original-width=\"1600\" src=\"https:\/\/3.bp.blogspot.com\/-d-jOww2R_7E\/XCVDPlxW6RI\/AAAAAAAAHzk\/PLayJvpqlgsPI2QCs3bxGrojyBdtIz7FQCLcBGAs\/s1600\/rekawica%2Bglov2.jpg\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/span\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003EA Wy macie swój ulubiony sposób na demakijaż? Używacie może rękawicy?\u003C\/span\u003E\u003C\/div\u003E\u003C\/div\u003E"},"link":[{"rel":"replies","type":"application/atom+xml","href":"http:\/\/www.modjus.pl\/feeds\/6620853519307715957\/comments\/default","title":"Komentarze do posta"},{"rel":"replies","type":"text/html","href":"http:\/\/www.modjus.pl\/2018\/12\/zestaw-bunny-together-set-glov-czyli.html#comment-form","title":"Komentarze (0)"},{"rel":"edit","type":"application/atom+xml","href":"http:\/\/www.blogger.com\/feeds\/8327403999750556554\/posts\/default\/6620853519307715957"},{"rel":"self","type":"application/atom+xml","href":"http:\/\/www.blogger.com\/feeds\/8327403999750556554\/posts\/default\/6620853519307715957"},{"rel":"alternate","type":"text/html","href":"http:\/\/www.modjus.pl\/2018\/12\/zestaw-bunny-together-set-glov-czyli.html","title":"Zestaw Bunny Together Set Glov. Czyli jak zostałam różowym króliczkiem. OPASKA + RĘKAWICA + QUICK TREAT "}],"author":[{"name":{"$t":"Modjus"},"uri":{"$t":"http:\/\/www.blogger.com\/profile\/09463287664287867482"},"email":{"$t":"noreply@blogger.com"},"gd$image":{"rel":"http://schemas.google.com/g/2005#thumbnail","width":"16","height":"16","src":"https:\/\/img1.blogblog.com\/img\/b16-rounded.gif"}}],"media$thumbnail":{"xmlns$media":"http://search.yahoo.com/mrss/","url":"https:\/\/3.bp.blogspot.com\/-oRzcjng6LAU\/XCVDCUMM7tI\/AAAAAAAAHzY\/MloyQPavJyUuZ0Ak42Zuf_vTvcldWZaSwCLcBGAs\/s72-c\/rekawica%2Bglov1.jpg","height":"72","width":"72"},"thr$total":{"$t":"0"}},{"id":{"$t":"tag:blogger.com,1999:blog-8327403999750556554.post-1313401172736426116"},"published":{"$t":"2018-12-18T07:59:00.003-08:00"},"updated":{"$t":"2018-12-18T07:59:40.358-08:00"},"category":[{"scheme":"http://www.blogger.com/atom/ns#","term":"eveline"},{"scheme":"http://www.blogger.com/atom/ns#","term":"Oillan"},{"scheme":"http://www.blogger.com/atom/ns#","term":"palmer's"},{"scheme":"http://www.blogger.com/atom/ns#","term":"perfecta"},{"scheme":"http://www.blogger.com/atom/ns#","term":"pharmaceris"},{"scheme":"http://www.blogger.com/atom/ns#","term":"preparaty na rozstępy"},{"scheme":"http://www.blogger.com/atom/ns#","term":"rozstępy"}],"title":{"type":"text","$t":"Przegląd popularnych preparatów na rozstępy, nie tylko dla przyszłej mamy."},"content":{"type":"html","$t":"\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003ERozstępy to problem, który dotyka nie tylko przyszłych mam. Zdarza się również w okresie dorastania czy drastycznej zmiany wagi. Jeśli ten problem zaczynasz zauważać u siebie - reaguj i działaj zanim będzie za późno.\u0026nbsp;\u003C\/span\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/span\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/4.bp.blogspot.com\/-Q6HK9EDe3kc\/XAvPYnC2Z2I\/AAAAAAAAHyU\/SuiU9eDiEDg7mISdGDHl9V5eLFM6yKVQwCEwYBhgL\/s1600\/kremy.jpg\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"1103\" data-original-width=\"1600\" src=\"https:\/\/4.bp.blogspot.com\/-Q6HK9EDe3kc\/XAvPYnC2Z2I\/AAAAAAAAHyU\/SuiU9eDiEDg7mISdGDHl9V5eLFM6yKVQwCEwYBhgL\/s1600\/kremy.jpg\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003EMoje rozstępy pojawiły się wraz z pierwszą ciążą. Nie były jednak duże i bardzo widoczne, w zasadzie można uznać, że po ciąży o nich zapomniałam. Myślę, że to właśnie zasługa odpowiedniej pielęgnacji, oraz diety i aktywnego trybu życia. Problem na poważnie zaczął się w drugiej ciąży. Tu już nie było tak lekko i problem pozostał ze mną na zawsze - w zasadzie mam teraz pretekst by zgłosić się do Ambroziaka :) Nie mam jednak z tym problemu, przecież i tak jestem idealna... przynajmniej dla moich trzech mężczyzn. Dzisiaj przychodzę do Was z moją \"rozstępową listą\" i oceną 6 popularnych kosmetyków na rozstępy, które możecie kupić w dowolnej drogerii np. Rosmann. Są to preparaty przystępne cenowo, bowiem cena każdego z nich nie przekracza 30 zł. Jedyny minus jaki zauważam w tego typu kosmetykach to zdarza się, że posiadają parafinę czy parabeny i w zasadzie wszystko co by można było dodać, a w większości są to kosmetyki dla kobiet w ciąży. Nawet tu nie można się wysilić na prosty skład? No, ale czego się można spodziewać skoro kosmetyki od 1 dnia życia mają często tak samo nieciekawy skład...\u0026nbsp;\u003C\/span\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/span\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003EOd lewej:\u003C\/span\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003E1. \u003Cb\u003EPalmer`s, Cocoa Butter Formula\u003C\/b\u003E, \u003C\/span\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003EMassage Lotion for Stretch Marks (Balsam do skóry z rozstępami), 200 ml,\u003C\/span\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003E2.\u0026nbsp;\u003Cb\u003EPharmaceris, M\u003C\/b\u003E, Tocoreduct Forte (Preparat zmniejszający istniejące rozstępy i blizny poporodowe \/Krem redukujący rozstępy), 75 ml,\u003C\/span\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003E3.\u0026nbsp;\u003Cb\u003EPerfecta, Mama\u003C\/b\u003E, Specjalistyczny preparat ujędrniający ciało po porodzie, 200 ml,\u003C\/span\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003E4.\u0026nbsp;\u003Cb\u003EOillan, Mama\u003C\/b\u003E, Multiaktywny balsam przeciw rozstępom, 200 ml,\u003C\/span\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003E5.\u0026nbsp;\u003Cb\u003EDax Perfecta Mama \u003C\/b\u003ESpecjalistyczny preparat przeciw rozstępom, 150 ml,\u003C\/span\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003E6.\u0026nbsp;\u003Cb\u003EEVELINE\u003C\/b\u003E Face \u0026amp; Body Therapy Professional, specjalistyczny olejek pielegnacyjny SOS, 75ml. Niestety od jakiegoś czasu nie jest już dostępny.\u003C\/span\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/span\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/4.bp.blogspot.com\/-hOJACbcLqzE\/XAg_1d7xp3I\/AAAAAAAAHxo\/4M4K2MaXMLAR76zhA1ZRg8_iXbYT5lfoACLcBGAs\/s1600\/krem%2Bna%2Brozstepy.jpg\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"1063\" data-original-width=\"1600\" src=\"https:\/\/4.bp.blogspot.com\/-hOJACbcLqzE\/XAg_1d7xp3I\/AAAAAAAAHxo\/4M4K2MaXMLAR76zhA1ZRg8_iXbYT5lfoACLcBGAs\/s1600\/krem%2Bna%2Brozstepy.jpg\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\\\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003EZacznijmy od moich ulubieńców\u0026nbsp;\u003Cb\u003EPalmer's\u003C\/b\u003E\u0026nbsp;i\u0026nbsp;\u003Cb\u003EPharmaceris\u003C\/b\u003E. Pierwszy z nich bardzo przyjemnie pachnie, dobrze się rozprowadza pomimo swojej gęstej konsystencji, ma wygodną w użyciu pompkę i jest wydajny. Jednak największy plus daje mu za skuteczność i efekt opalenizny.\u0026nbsp;\u003C\/span\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003EBiorąc pod uwagę, że urodziłam synka w styczniu, mój brzuch był opalony prawie jak bym była po wakacjach.\u003C\/span\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003E\u0026nbsp;Jedyne czego teraz żałuję, to tego, że trafiłam na niego tak późno. Jest to bardzo dobry produkt, którego ze względu na te właściwości używam aktualnie do całego ciała. Niestety po aplikacji pozostawia dziwną warstwę co nie każdemu przypadnie do gustu, mi jednak nie przeszkadza.\u003C\/span\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003E\u003Cb\u003EPharmaceris\u003C\/b\u003E ma natomiast delikatniejszy zapach i lżejszą konsystencję. Zdziwiło mnie, że jest tak wydajny, ma bowiem mniejszą pojemność od pozostałych preparatów. Wyciskałam i wyciskałam, a on dalej był. Jest skuteczny i to nawet przy już widocznych rozstępach. Widocznie poprawia się stan skóry, a \"rysy\" stają się płytsze i mniej wyraźne. Niestety na efekt trzeba cierpliwie poczekać u mnie pierwsze efekty pojawiły się po ok.1,5 tygodnia regularnego stosowania. Mowa oczywiście o rozstępach, które były widoczne i zaczęły blaknąć, a z czasem znikać. Ze względu na to, że preparat nie daje efektu opalenizny jest on moim numerem 2.\u0026nbsp;\u003C\/span\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cdiv\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/span\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-tuUKmwztnvs\/XAg_w5w3G-I\/AAAAAAAAHxk\/XIVp1UZM30E2d9eLN7OxMcnhY35xOU6EwCLcBGAs\/s1600\/kremy1.jpg\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"1600\" data-original-width=\"1119\" src=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-tuUKmwztnvs\/XAg_w5w3G-I\/AAAAAAAAHxk\/XIVp1UZM30E2d9eLN7OxMcnhY35xOU6EwCLcBGAs\/s1600\/kremy1.jpg\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/span\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003E\u003Cb\u003EPerfecta\u003C\/b\u003E preparat ujędrniający\u003C\/span\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003E\u0026nbsp;polecany dla kobiet po porodzie i w okresie karmienia piersią.\u0026nbsp;\u003C\/span\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003EPreparat bez parabenów, silikonów, parafiny, barwników i alergenów. Pierwszy plus, że jest bezpieczny dla matek karmiących. Posiada dość rzadką konsystencję, kremowy kolor i delikatny zapach. Dobrze się rozprowadza i szybko wchłania, pozostawiając delikatną warstwę na skórze.\u0026nbsp;\u003C\/span\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003EUżywałam go po porodzie, dobrze nawilżał skórę, uelastyczniał i odżywiał.\u003C\/span\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003E\u0026nbsp;\u003C\/span\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003EWedług mnie jako preparat nawilżający spisuje się bardzo dobrze, skóra nabiera bowiem blasku, jednak działania ujędrniającego, wyszczuplającego czy \"spinającego\" rozciągniętą skórę nie zauważyłam. Według mnie lepiej spisał by się na początku ciąży niż po niej.\u003C\/span\u003E\u003Cbr \/\u003E  \u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003E\u003Cb\u003EOillan\u003C\/b\u003E\u0026nbsp;jest balsamem o gęstej kremowej konsystencji, białej barwie i neutralnym zapachu. To klasyczny emolient, który najlepiej zacząć stosować już na początku ciąży by zapobiec powstawaniu rozstępów.\u0026nbsp;\u003C\/span\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003ESzybko się wchłania, nie pozostawia tłustej warstwy, łagodzi zaczerwienienie i zmniejsza swędzenie. Już podczas aplikacji czuć różnice pomiędzy nim, a preparatami np.Perfecta - ten ma \"konkretniejszą\" konsystencję.\u003C\/span\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003E\u0026nbsp;Zaczęłam go stosować kiedy moje rozstępy już były, a i tak widziałam poprawę ich wyglądu.\u0026nbsp; Preparat wzmacnia i uelastycznia skórę oraz chroni ją przed podrażnieniami, widocznie rozjaśnia rozstępy, które może nie znikają, ale stają się z pewnością mniej widoczne.\u0026nbsp;\u003C\/span\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/2.bp.blogspot.com\/-_i4hkonYHM0\/XAg_4XR9hhI\/AAAAAAAAHxs\/CVeJUgNE0qkOCje2WOG4Q66b5awY5mB1ACLcBGAs\/s1600\/kremy2.jpg\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"1600\" data-original-width=\"1068\" src=\"https:\/\/2.bp.blogspot.com\/-_i4hkonYHM0\/XAg_4XR9hhI\/AAAAAAAAHxs\/CVeJUgNE0qkOCje2WOG4Q66b5awY5mB1ACLcBGAs\/s1600\/kremy2.jpg\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/span\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003E\u003Cb\u003EPerfecta\u003C\/b\u003E preparat przeciw rozstępom ma podobnie jak poprzednicy gęstą białą konsystencję, biały kolor i neutralny zapach. Balsam jak balsam, nie zauważyłam żadnych specjalnych właściwości. Raczej kosmetyk dla kobiet, które nie mają predyspozycji do powstawania rozstępów i potrzebują jedynie nawilżenia skóry. Wydaje mi się, że nie sprawdzi się u mam z dużym brzuszkiem, które potrzebują naprawdę skutecznego działania. Nie zauważyłam zmniejszenia istniejących już rozstępów. W zależności od naszych potrzeb u jednej mamy się sprawdzi u innej nie.\u0026nbsp;\u003C\/span\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003EOlejek \u003Cb\u003EEveline\u003C\/b\u003E według producenta można stosować w przypadku problemów z bliznami, rozstępami, nierównomiernym kolorytem, oznakami starzenia się skóry, suchą skórą, wrażliwą i odwodnioną inaczej mówiąc cud miód. Jedno co na pewno mogę powiedzieć to olejek ładnie pachnie, dzięki swojej nietłustej konsystencji jest przyjemny w użyciu i nie pozostawia tłustych śladów. Dobrze się rozprowadza, wygodnie stosuje się go w trudnych miejscach jak łokcie, kolana czy pięty. Niestety wkurza mnie jego opakowanie. Jak można robić olejek po prostu lejący się z buteleczki? Taka forma zdecydowanie nie jest wygodna i za jednym razem można wylać sporą ilość. Nie będziemy się również oszukiwać, ale olejek nie spełnia wszystkich obietnic producenta - nie jest to preparat działający cuda. Po użyciu skóra staje się po użyciu aksamitnie gładka i miękka w dotyku. Olejek sprawdza się dobrze w przypadku szorstkiej wysuszonej skóry, ale niestety blizny i rozstępy nie znikają jak za sprawą czarodziejskiej różdżki. Nie zauważyłam również działania przeciwstarzeniowego - brzuch mi się jeszcze bardziej zmarszczył :)\u003C\/span\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-PqLYuqv_WLc\/XAhBFhs4z4I\/AAAAAAAAHyE\/h5BblNurQiMu-GSm21w8QCWYr-rGeFXHwCLcBGAs\/s1600\/kremy34.jpg\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"1600\" data-original-width=\"1068\" src=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-PqLYuqv_WLc\/XAhBFhs4z4I\/AAAAAAAAHyE\/h5BblNurQiMu-GSm21w8QCWYr-rGeFXHwCLcBGAs\/s1600\/kremy34.jpg\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: justify;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: justify;\"\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003EJedno co mogę potwierdzić w 100% to, że stosowanie preparatów pomaga utrzymać odpowiedni poziom nawilżenia skóry, a to przyczynia się do zmniejszenia ryzyka powstawania rozstępów. W zasadzie jeżeli nie mamy predyspozycji genetycznych do powstawania rozstępów, a terapię rozpoczniemy już na samym początku prawdopodobnie zapobiegniemy ich powstaniu. Musimy jednak stosować preparaty regularnie bowiem raz na jakiś czas nie wystarczy.\u0026nbsp;\u003C\/span\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: justify;\"\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/span\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: justify;\"\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003EA co Wy stosowałyście na rozstępy? Jakiś preparat Was szczególnie zachwycił?\u003C\/span\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/div\u003E"},"link":[{"rel":"replies","type":"application/atom+xml","href":"http:\/\/www.modjus.pl\/feeds\/1313401172736426116\/comments\/default","title":"Komentarze do posta"},{"rel":"replies","type":"text/html","href":"http:\/\/www.modjus.pl\/2018\/12\/przeglad-popularnych-preparatow-na.html#comment-form","title":"Komentarze (0)"},{"rel":"edit","type":"application/atom+xml","href":"http:\/\/www.blogger.com\/feeds\/8327403999750556554\/posts\/default\/1313401172736426116"},{"rel":"self","type":"application/atom+xml","href":"http:\/\/www.blogger.com\/feeds\/8327403999750556554\/posts\/default\/1313401172736426116"},{"rel":"alternate","type":"text/html","href":"http:\/\/www.modjus.pl\/2018\/12\/przeglad-popularnych-preparatow-na.html","title":"Przegląd popularnych preparatów na rozstępy, nie tylko dla przyszłej mamy."}],"author":[{"name":{"$t":"Modjus"},"uri":{"$t":"http:\/\/www.blogger.com\/profile\/09463287664287867482"},"email":{"$t":"noreply@blogger.com"},"gd$image":{"rel":"http://schemas.google.com/g/2005#thumbnail","width":"16","height":"16","src":"https:\/\/img1.blogblog.com\/img\/b16-rounded.gif"}}],"media$thumbnail":{"xmlns$media":"http://search.yahoo.com/mrss/","url":"https:\/\/4.bp.blogspot.com\/-Q6HK9EDe3kc\/XAvPYnC2Z2I\/AAAAAAAAHyU\/SuiU9eDiEDg7mISdGDHl9V5eLFM6yKVQwCEwYBhgL\/s72-c\/kremy.jpg","height":"72","width":"72"},"thr$total":{"$t":"0"}},{"id":{"$t":"tag:blogger.com,1999:blog-8327403999750556554.post-938947755033129575"},"published":{"$t":"2018-11-27T09:33:00.002-08:00"},"updated":{"$t":"2018-11-27T09:34:06.269-08:00"},"category":[{"scheme":"http://www.blogger.com/atom/ns#","term":"Dom"},{"scheme":"http://www.blogger.com/atom/ns#","term":"gadżety"},{"scheme":"http://www.blogger.com/atom/ns#","term":"parownica do ubrań Philips"},{"scheme":"http://www.blogger.com/atom/ns#","term":"prasowanie"},{"scheme":"http://www.blogger.com/atom/ns#","term":"Steam and go"}],"title":{"type":"text","$t":"Niekończąca się historia, czyli moja opinia o ręcznej parownicy do ubrań Philips po kilku miesiącach użytkowania."},"content":{"type":"html","$t":"\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003ENie lubisz prasować? Wkurza Cię ciągłe rozkładanie i składanie deski do prasowania? Szukasz szybszej i wygodniejszej metody by pozbyć się zagnieceń? Jeśli odpowiedziałaś na te pytania twierdząco to znaczy, że mamy dużo wspólnego, a ręczna parownica do ubrań to urządzenie stworzone dla Ciebie.\u0026nbsp;\u003C\/span\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/span\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-lmFV6oFmi30\/WzkymURBkYI\/AAAAAAAAHwY\/vXaBPmXKesgmwouAkzsF-Hgb_O7tORsRACLcBGAs\/s1600\/parownica%2B%25281%2529.jpg\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"1224\" data-original-width=\"1600\" src=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-lmFV6oFmi30\/WzkymURBkYI\/AAAAAAAAHwY\/vXaBPmXKesgmwouAkzsF-Hgb_O7tORsRACLcBGAs\/s1600\/parownica%2B%25281%2529.jpg\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/span\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003EJakieś 5 miesięcy temu trafiła w moje ręce ręczna parownica do ubrań marki Philips. Produkt dla mnie zupełnie nowy. Chociaż wiele o niej słyszałam i czytałam, to jednak wcześniej nie miałam okazji go przetestować. Kiedy tylko parownica trafiła w moje ręce od razu poszła w ruch i sprawdziłam ją w zasadzie na wszystkim na czym można było. Oj tak fascynacja była ogromna i dosłownie całe dnie spędzałam z parownicą w ręku. Wiadomo każdy nowy gadżet cieszy na początku, a później wraz z upływem czasu zaczynamy dostrzegać jego wady. Często po takim teście, produkt wędruje do pudełka i więcej z niego nie wychodzi. Nie w tym wypadku! Parownica to bardzo wygodne i fajne urządzenie, które zastąpiło w naszym domu żelazko.\u0026nbsp;\u003C\/span\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/span\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-Ei8A6Fc4Oxk\/WzkykCbWjEI\/AAAAAAAAHwU\/d993sEgJA60o7fNpOt5Vssdp7heRvshtACLcBGAs\/s1600\/IMG_0217.jpg\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"1243\" data-original-width=\"1600\" src=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-Ei8A6Fc4Oxk\/WzkykCbWjEI\/AAAAAAAAHwU\/d993sEgJA60o7fNpOt5Vssdp7heRvshtACLcBGAs\/s1600\/IMG_0217.jpg\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003EMyślę, że zamiast skupiać się na danych technicznych przejdziemy od razu do konkretów. W pudełku oprócz parownicy znajdziemy rękawicę ochronną, instrukcję oraz szczotkę, która przyda się np. przy odświeżaniu poduszek. Sama parownica nie jest ciężka i wygodnie leży w dłoni, dzięki czemu łatwo się nią manewruje.\u0026nbsp;\u003C\/span\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003EUrządzenie jest banalnie proste w obsłudze. Wystarczy nalać wody do zbiorniczka znajdującego się w rączce, podłączyć parownicę do prądu, włączyć guzik i odczekać ok.40 sekund by parownica była gotowa do użycia.\u0026nbsp;\u003C\/span\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/span\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/2.bp.blogspot.com\/-n2mn2OfN_ew\/W_1uqoVH0OI\/AAAAAAAAHxQ\/eZ_FveD4kTcUmq9HnfrCZsmAfKVbEGAJACLcBGAs\/s1600\/parownicaIMG_0620.jpg\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"1068\" data-original-width=\"1600\" src=\"https:\/\/2.bp.blogspot.com\/-n2mn2OfN_ew\/W_1uqoVH0OI\/AAAAAAAAHxQ\/eZ_FveD4kTcUmq9HnfrCZsmAfKVbEGAJACLcBGAs\/s1600\/parownicaIMG_0620.jpg\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003ENastępnie przykładamy parownicę do tkaniny, uwalniamy parę i chwilę później cieszymy się gładką bluzką czy sukienką. Czy to nie brzmi pięknie? Początkowo nie wierzyłam w żaden efekt, ale okazało się, że parownica działa jak żelazko (a nawet lepiej) i naprawdę dobrze radzi sobie z zagnieceniami i to nawet tymi konkretnymi i w trudno dostępnych miejscach. Idealnym przykładem jest moja bluzka, która parownicą została wyprasowana dużo szybciej niż kiedy robiłam to żelazkiem.\u0026nbsp;\u003C\/span\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/span\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/2.bp.blogspot.com\/-655R7-YMiKA\/WzkyqQaGOYI\/AAAAAAAAHwc\/s6khmOywMhAaI0Ws6f65JFoWaIEZ5rcVQCLcBGAs\/s1600\/IMG_0200.jpg\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"1600\" data-original-width=\"1253\" src=\"https:\/\/2.bp.blogspot.com\/-655R7-YMiKA\/WzkyqQaGOYI\/AAAAAAAAHwc\/s6khmOywMhAaI0Ws6f65JFoWaIEZ5rcVQCLcBGAs\/s1600\/IMG_0200.jpg\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003EJeśli chcecie zobaczyć parownicę w akcji zapraszam do obejrzenia filmu:\u003C\/span\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/span\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Ciframe allowfullscreen=\"\" class=\"YOUTUBE-iframe-video\" data-thumbnail-src=\"https:\/\/i.ytimg.com\/vi\/va5we-hyNhE\/0.jpg\" frameborder=\"0\" height=\"266\" src=\"https:\/\/www.youtube.com\/embed\/va5we-hyNhE?feature=player_embedded\" width=\"320\"\u003E\u003C\/iframe\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/span\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003EA wśród Was są fanki parownicy? Czy może jednak żelazko jest dla Was wygodniejsze?\u0026nbsp;\u003C\/span\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/div\u003E"},"link":[{"rel":"replies","type":"application/atom+xml","href":"http:\/\/www.modjus.pl\/feeds\/938947755033129575\/comments\/default","title":"Komentarze do posta"},{"rel":"replies","type":"text/html","href":"http:\/\/www.modjus.pl\/2018\/11\/niekonczaca-sie-historia-czyli-moja.html#comment-form","title":"Komentarze (0)"},{"rel":"edit","type":"application/atom+xml","href":"http:\/\/www.blogger.com\/feeds\/8327403999750556554\/posts\/default\/938947755033129575"},{"rel":"self","type":"application/atom+xml","href":"http:\/\/www.blogger.com\/feeds\/8327403999750556554\/posts\/default\/938947755033129575"},{"rel":"alternate","type":"text/html","href":"http:\/\/www.modjus.pl\/2018\/11\/niekonczaca-sie-historia-czyli-moja.html","title":"Niekończąca się historia, czyli moja opinia o ręcznej parownicy do ubrań Philips po kilku miesiącach użytkowania."}],"author":[{"name":{"$t":"Modjus"},"uri":{"$t":"http:\/\/www.blogger.com\/profile\/09463287664287867482"},"email":{"$t":"noreply@blogger.com"},"gd$image":{"rel":"http://schemas.google.com/g/2005#thumbnail","width":"16","height":"16","src":"https:\/\/img1.blogblog.com\/img\/b16-rounded.gif"}}],"media$thumbnail":{"xmlns$media":"http://search.yahoo.com/mrss/","url":"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-lmFV6oFmi30\/WzkymURBkYI\/AAAAAAAAHwY\/vXaBPmXKesgmwouAkzsF-Hgb_O7tORsRACLcBGAs\/s72-c\/parownica%2B%25281%2529.jpg","height":"72","width":"72"},"thr$total":{"$t":"0"}},{"id":{"$t":"tag:blogger.com,1999:blog-8327403999750556554.post-7778203789450231287"},"published":{"$t":"2018-05-02T14:34:00.001-07:00"},"updated":{"$t":"2018-05-14T10:21:56.724-07:00"},"category":[{"scheme":"http://www.blogger.com/atom/ns#","term":"beautifly"},{"scheme":"http://www.blogger.com/atom/ns#","term":"szczoteczka soniczna"},{"scheme":"http://www.blogger.com/atom/ns#","term":"szczoteczka soniczna Beautifly"}],"title":{"type":"text","$t":"SZCZOTECZKA SONICZNA DO MYCIA TWARZY BEAUTIFLY - JAK DZIAŁA SZCZOTECZKA SONICZNA? JAK JEJ UŻYWAĆ? CZY WARTO JĄ KUPIĆ? + URODZINOWY KONKURS"},"content":{"type":"html","$t":"\u003Cbr \/\u003E\u003Cdiv class=\"MsoNormal\" style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;times\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: large;\"\u003EOstatnio często poruszałam \u003Cb\u003Etemat oczyszczania twarzy\u003C\/b\u003E. Głównie dlatego, że mam cerę problematyczną i oczyszczanie jest dla mnie najważniejszym krokiem do opanowania tego co potrafi się dziać na mojej twarzy, ale również ze względu na wasze wiadomości w których często pytacie właśnie o oczyszczanie. Dzisiaj przychodzę do Was z mega fajną \u003Ca href=\"https:\/\/beautifly.eu\/product-pol-80-Soniczna-szczoteczka-do-mycia-twarzy-Beautifly.html\" target=\"_blank\"\u003E\u003Cb\u003E\u003Cspan style=\"background: white; color: #f09f9c; letter-spacing: 0.75pt; line-height: 107%; text-decoration: none;\"\u003Eszczoteczką soniczną Beautifly\u003C\/span\u003E\u003C\/b\u003E\u003C\/a\u003E, którą testowałam przez ostatnie dwa miesiące. Mało tego dzięki uprzejmości Pana Damiana – ktoś z Was otrzyma taką małą, słodką szczoteczkę – o tym jednak później.\u003Co:p\u003E\u003C\/o:p\u003E\u003C\/span\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"MsoNormal\" style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;times\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: large;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/span\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-rnudESxLzLk\/WuosOtCwSvI\/AAAAAAAAHtk\/1uwndO2-4aQb02yhpWvWwwEwCenbCK68QCLcBGAs\/s1600\/1szczotka.jpg\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"1118\" data-original-width=\"1600\" src=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-rnudESxLzLk\/WuosOtCwSvI\/AAAAAAAAHtk\/1uwndO2-4aQb02yhpWvWwwEwCenbCK68QCLcBGAs\/s1600\/1szczotka.jpg\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"MsoNormal\" style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;times\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: large;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/span\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"MsoNormal\" style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;times\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: large;\"\u003E\u003Cb\u003EOczyszczanie twarzy to najważniejszy krok do pięknej, zdrowej skóry\u003C\/b\u003E dlatego należy się do niego przyłożyć. O ile rano (głównie ze względu na brak czasu) przemywam twarz płynem micelarnym, wieczorem staram się dokładniej oczyścić twarz przy pomocy różnych akcesoriów. Ostatnio wieczorne oczyszczanie umilała mi \u003Ca href=\"https:\/\/beautifly.eu\/product-pol-80-Soniczna-szczoteczka-do-mycia-twarzy-Beautifly.html\" target=\"_blank\"\u003E\u003Cb\u003E\u003Cspan style=\"background: white; color: #f09f9c; letter-spacing: 0.75pt; line-height: 107%; text-decoration: none;\"\u003Eszczoteczka soniczna Beautifly\u003C\/span\u003E\u003C\/b\u003E\u003C\/a\u003E\u003Cb\u003E\u003Cspan style=\"background: white; color: black; letter-spacing: 0.75pt; line-height: 107%;\"\u003E \u003C\/span\u003E\u003C\/b\u003E\u003Cspan style=\"background: white; color: black; letter-spacing: 0.75pt;\"\u003Ei muszę przyznać, że\u003C\/span\u003E wzbudziła zainteresowanie nie tylko moje, ale i moich chłopaków. \u003Co:p\u003E\u003C\/o:p\u003E\u003C\/span\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"MsoNormal\" style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;times\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: large;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/span\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/2.bp.blogspot.com\/-9Wy0pwVkuHw\/Wuosui4_GYI\/AAAAAAAAHuE\/YHbYVNlQd_w5ajBpkWg_nuoPwlA8oxyPACEwYBhgL\/s1600\/1szczotja.jpg\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"915\" data-original-width=\"1600\" src=\"https:\/\/2.bp.blogspot.com\/-9Wy0pwVkuHw\/Wuosui4_GYI\/AAAAAAAAHuE\/YHbYVNlQd_w5ajBpkWg_nuoPwlA8oxyPACEwYBhgL\/s1600\/1szczotja.jpg\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"MsoNormal\" style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"MsoNormal\" style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;times\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: large;\"\u003E\u003Cb\u003ESzczoteczka soniczna Beautyfly\u003C\/b\u003Ewykorzystuje technologię soniczną, dzięki której to malutkie urządzenie wykonuje aż 800 ruchów oscylacyjnych na minutę! Pozwala to na \u003Cb\u003Esześć razy dokładniejsze oczyszczanie twarzy niż w przypadku użycia samych dłoni\u003C\/b\u003E. Szczoteczka soniczna łączy szybkie ruchy włókien z ruchami wymiatającymi, dzięki czemu doskonale oczyszcza pory, usuwając zrogowaciały naskórek, zanieczyszczenia i pozostałości po makijażu. Jej działanie przypomina mikro- drgania, które dodatkowo pobudzają regenerację skóry. Dzięki tak dokładnemu oczyszczaniu stan skóry widocznie się poprawia – \u003Cb\u003Eznikają nawet głębokie pory, a niedoskonałości przechodzą do historii\u003C\/b\u003E. \u003Co:p\u003E\u003C\/o:p\u003E\u003C\/span\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"MsoNormal\" style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;times\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: large;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/span\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-LfEQBTaxQZw\/WuospQhEv6I\/AAAAAAAAHt4\/OWc-cVJOvQ8VpTcFnTS6tUfvYzNEAmqiwCEwYBhgL\/s1600\/1szczotak.jpg\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"1067\" data-original-width=\"1600\" src=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-LfEQBTaxQZw\/WuospQhEv6I\/AAAAAAAAHt4\/OWc-cVJOvQ8VpTcFnTS6tUfvYzNEAmqiwCEwYBhgL\/s1600\/1szczotak.jpg\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"MsoNormal\" style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"MsoNormal\" style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;times\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: large;\"\u003EMoją znajomość ze szczoteczką soniczną można określić jako „\u003Cb\u003Emiłość od pierwszego wejrzenia\u003C\/b\u003E”. Spodobała mi się od razu, a później było już tylko lepiej. Ten mały różowy gadżet zapakowany jest w ładne pudełeczko, wewnątrz oprócz silikonowej szczoteczki znajdziemy instrukcję obsługi, kabel USB do ładowania, oraz śliczny welurowy pokrowiec, który sprawdza się idealnie w podróży. Akurat sporo czasu spędziłam ostatnio w trasie, więc miałam okazję się o tym przekonać. Taka szczoteczka bez wątpienia będzie fajnym prezentem dla mamy, siostry czy przyjaciółki. Nie wiem jak Wy, ale ja bym się z takiego prezentu ucieszyła 😊\u003Co:p\u003E\u003C\/o:p\u003E\u003C\/span\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"MsoNormal\" style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;times\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: large;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/span\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/4.bp.blogspot.com\/-yqiM1sIp5l8\/Wuosenm4JEI\/AAAAAAAAHts\/gRGYBJmjnM04wu6PNITVY7eGCkiqow5BgCLcBGAs\/s1600\/1szczota.jpg\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"1120\" data-original-width=\"1600\" src=\"https:\/\/4.bp.blogspot.com\/-yqiM1sIp5l8\/Wuosenm4JEI\/AAAAAAAAHts\/gRGYBJmjnM04wu6PNITVY7eGCkiqow5BgCLcBGAs\/s1600\/1szczota.jpg\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cdiv class=\"MsoNormal\" style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;times\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: large;\"\u003ESzczoteczka wygodnie leży w dłoni i nie wyślizguje się – jest bardzo dobrze wyprofilowana. \u003Cb\u003EStrefa myjąca jest mięciutka\u003C\/b\u003E i w odpowiedniej wielkości by wszędzie dotrzeć 😊 Dodatkowo \u003Cb\u003Eszczoteczka jest wodoodporna\u003C\/b\u003E i można jej używać pod prysznicem co osobiście przetestowałam i potwierdzam - faktycznie tak jest. To duży plus, ponieważ możemy bez problemu myć szczoteczkę bezpośrednio pod strumieniem wody. Jeżeli chodzi o używanie szczoteczki to jest proste jak używanie każdej innej szczoteczki do mycia. Zwilżamy skórę, nakładamy produkt myjący bezpośrednio na twarz lub na naszą szczotkę i myjemy. Ot cała filozofia – osobiście wolę opcję drugą. Pamiętajmy, że nawet używając szczoteczki do mycia twarzy musimy dobrać odpowiedni kosmetyk myjący oraz powinnyśmy oczyszczać twarz dokładnie nie omijając żadne. Nie oszukujmy się szczoteczka nie zrobi tego za nas. \u003Co:p\u003E\u003C\/o:p\u003E\u003C\/span\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"MsoNormal\" style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;times\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: large;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/span\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/3.bp.blogspot.com\/-Jf2xaWXktTo\/Wuoshpa7EcI\/AAAAAAAAHtw\/orAdlYrQQ5EcUkIXCGxDulIMj0hJj1eawCLcBGAs\/s1600\/1szczotaj.jpg\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"1067\" data-original-width=\"1600\" src=\"https:\/\/3.bp.blogspot.com\/-Jf2xaWXktTo\/Wuoshpa7EcI\/AAAAAAAAHtw\/orAdlYrQQ5EcUkIXCGxDulIMj0hJj1eawCLcBGAs\/s1600\/1szczotaj.jpg\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"MsoNormal\" style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"MsoNormal\" style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;times\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: large;\"\u003ENasza różowa koleżanka \u003Cb\u003Ewyposażona została w dwie strefy pracy\u003C\/b\u003E. Pierwsza (według mnie przednia) wyposażona została w liczne wypustki różnej wielkości, a jej zadaniem jest mycie i oczyszczanie. Druga natomiast posiada wypustki w formie zgrubień, które mają za zadanie wymasować naszą twarz. Jeśli chodzi o wibracje to mamy do dyspozycji 6 stopniową skalę – do mnie osobiście przemawia poziom Hard - od razu się przyznam, że wibracje tak mi się spodobały, że nie używam szczotki bez nich. Jeśli jednak macie skórę delikatną lepiej wybrać poziom pierwszy, a w przypadku skóry uszkodzonej nie używać produktu, ponieważ może Wam zaszkodzić. W zasadzie szczoteczki możemy używać dwa razy dziennie, ja ze względu na brak czasu rano używam jej tylko wieczorem, a i tak widzę efekty. \u003Co:p\u003E\u003C\/o:p\u003E\u003C\/span\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"MsoNormal\" style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;times\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: large;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/span\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/4.bp.blogspot.com\/-HxDsFD5mPlU\/WuosstIxajI\/AAAAAAAAHuA\/6US83hP-p2YF2vuy3pg6MXDBYmpxbHNQwCLcBGAs\/s1600\/1szczotekacz.jpg\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"1067\" data-original-width=\"1600\" src=\"https:\/\/4.bp.blogspot.com\/-HxDsFD5mPlU\/WuosstIxajI\/AAAAAAAAHuA\/6US83hP-p2YF2vuy3pg6MXDBYmpxbHNQwCLcBGAs\/s1600\/1szczotekacz.jpg\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"MsoNormal\" style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;times\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: large;\"\u003EKorzystanie ze szczoteczki sonicznej \u003Cb\u003EBeautyfly\u003C\/b\u003E jest komfortowe i przyjemne. Skóra po myciu jest widocznie oczyszczona i gładsza niż w przypadku mycia samymi rękami. Według mnie \u003Cb\u003Estan mojej skóry znacząco się poprawił \u003C\/b\u003E– cera nabrała blasku i ożyła na nowo. Fajnie, bo przekroczyłam już 30 i czuje, że moja skóra była ostatnio szara i zmęczona. \u003Co:p\u003E\u003C\/o:p\u003E\u003C\/span\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"MsoNormal\" style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;times\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: large;\"\u003EZ racji tego, że szczoteczkę testowałam przez dwa miesiące spokojnie mogę powiedzieć, że jest to produkt godny polecenia. Używam jej z przyjemnością, a moja skóra jest w coraz lepszej kondycji. Najważniejszym krokiem do pięknej skóry jest właśnie odpowiednie oczyszczanie bez niego nawet super kosmetyki nie zadziałają jak należy. \u003Co:p\u003E\u003C\/o:p\u003E\u003C\/span\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"MsoNormal\" style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;times\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: large;\"\u003ENa koniec dodam, że nasza szczoteczka \u003Cb\u003Eposiada wbudowany wskaźnik naładowania\u003C\/b\u003E, możemy ją \u003Cb\u003Eładować poprzez USB\u003C\/b\u003E, \u003Cb\u003Eposiada timer \u003C\/b\u003Ei \u003Cb\u003Eprzechodzi automatycznie w stan gotowości po 3 minutach\u003C\/b\u003E. Co do ładowania to w ciągu dwóch miesięcy ładowałam ją dopiero raz! To robi wrażenie.\u003Co:p\u003E\u003C\/o:p\u003E\u003C\/span\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"MsoNormal\" style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-zjiwItT-9tM\/Wuosqg22XuI\/AAAAAAAAHt8\/Ui2dsmX2Rmkkaxp5AhqjMw7U6DwjfRrugCLcBGAs\/s1600\/1szczoteka.jpg\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"1035\" data-original-width=\"1600\" src=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-zjiwItT-9tM\/Wuosqg22XuI\/AAAAAAAAHt8\/Ui2dsmX2Rmkkaxp5AhqjMw7U6DwjfRrugCLcBGAs\/s1600\/1szczoteka.jpg\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"MsoNormal\" style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"MsoNormal\" style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;times\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: large;\"\u003ENa koniec mam jeszcze dla Was niespodziankę – \u003Cb\u003EKonkurs\u003C\/b\u003E. Wczoraj obchodziłam urodziny i z tej okazji postanowiłam obdarować kogoś z Was \u003Cb\u003Eszczoteczką soniczną Beautifly\u003C\/b\u003E. Zasady są proste:\u003Co:p\u003E\u003C\/o:p\u003E\u003C\/span\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"MsoListParagraphCxSpFirst\" style=\"mso-list: l0 level1 lfo1; text-align: justify; text-indent: -18.0pt;\"\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cul\u003E\u003Cli\u003E·\u003Cspan style=\"font-stretch: normal; font-variant-east-asian: normal; font-variant-numeric: normal; line-height: normal;\"\u003E\u0026nbsp;\u0026nbsp;\u0026nbsp;\u0026nbsp;\u0026nbsp;\u0026nbsp;\u0026nbsp; \u003C\/span\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;times\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: large; text-indent: -18pt;\"\u003EDołącz do obserwujących na moim blogu\u003C\/span\u003E\u003C\/li\u003E\u003Cli\u003E·\u003Cspan style=\"font-stretch: normal; font-variant-east-asian: normal; font-variant-numeric: normal; line-height: normal;\"\u003E\u0026nbsp;\u0026nbsp;\u0026nbsp;\u0026nbsp;\u0026nbsp;\u0026nbsp;\u0026nbsp; \u003C\/span\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;times\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: large; text-indent: -18pt;\"\u003ENapisz w komentarzu pod tym postem odpowiedź na pytanie: „Dlaczego szczoteczka powinna trafić właśnie do Ciebie?”\u003C\/span\u003E\u003C\/li\u003E\u003C\/ul\u003E\u003C!--[if !supportLists]--\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cdiv class=\"MsoNormal\" style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;times\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: large;\"\u003EKonkurs trwa od \u003Cb\u003E02.05.2018 – 09.05.2018\u003C\/b\u003Er. Zwycięzca ogłoszony zostanie 10 maja pod tym postem. \u003Co:p\u003E\u003C\/o:p\u003E\u003C\/span\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"MsoNormal\" style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;times\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: large;\"\u003ESwoje szanse możecie zwiększyć zgłaszając się na facebook’u oraz Instagramie. W sumie do zgarnięcia będą 3 sztuki (blog, facebook, instagram). Powodzenia!\u003C\/span\u003E\u003Co:p\u003E\u003C\/o:p\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;times\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: large;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/span\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;times\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: large;\"\u003ESzczoteczka trafia do:\u003C\/span\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;times\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: large;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/span\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;times\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: large;\"\u003EPani Beaty Uliasz.\u003C\/span\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;times\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: large;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/span\u003E\u003Cspan style=\"font-family: \u0026quot;times\u0026quot; , \u0026quot;times new roman\u0026quot; , serif; font-size: large;\"\u003EGratuluję i czekam na kontakt.\u0026nbsp;\u003C\/span\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cbr \/\u003E"},"link":[{"rel":"replies","type":"application/atom+xml","href":"http:\/\/www.modjus.pl\/feeds\/7778203789450231287\/comments\/default","title":"Komentarze do posta"},{"rel":"replies","type":"text/html","href":"http:\/\/www.modjus.pl\/2018\/05\/szczoteczka-soniczna-do-mycia-twarzy.html#comment-form","title":"Komentarze (0)"},{"rel":"edit","type":"application/atom+xml","href":"http:\/\/www.blogger.com\/feeds\/8327403999750556554\/posts\/default\/7778203789450231287"},{"rel":"self","type":"application/atom+xml","href":"http:\/\/www.blogger.com\/feeds\/8327403999750556554\/posts\/default\/7778203789450231287"},{"rel":"alternate","type":"text/html","href":"http:\/\/www.modjus.pl\/2018\/05\/szczoteczka-soniczna-do-mycia-twarzy.html","title":"SZCZOTECZKA SONICZNA DO MYCIA TWARZY BEAUTIFLY - JAK DZIAŁA SZCZOTECZKA SONICZNA? JAK JEJ UŻYWAĆ? CZY WARTO JĄ KUPIĆ? + URODZINOWY KONKURS"}],"author":[{"name":{"$t":"Modjus"},"uri":{"$t":"http:\/\/www.blogger.com\/profile\/09463287664287867482"},"email":{"$t":"noreply@blogger.com"},"gd$image":{"rel":"http://schemas.google.com/g/2005#thumbnail","width":"16","height":"16","src":"https:\/\/img1.blogblog.com\/img\/b16-rounded.gif"}}],"media$thumbnail":{"xmlns$media":"http://search.yahoo.com/mrss/","url":"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-rnudESxLzLk\/WuosOtCwSvI\/AAAAAAAAHtk\/1uwndO2-4aQb02yhpWvWwwEwCenbCK68QCLcBGAs\/s72-c\/1szczotka.jpg","height":"72","width":"72"},"thr$total":{"$t":"0"}},{"id":{"$t":"tag:blogger.com,1999:blog-8327403999750556554.post-5284496704742261233"},"published":{"$t":"2018-02-26T04:00:00.000-08:00"},"updated":{"$t":"2018-02-26T04:02:17.108-08:00"},"category":[{"scheme":"http://www.blogger.com/atom/ns#","term":"Lifestyle"},{"scheme":"http://www.blogger.com/atom/ns#","term":"recenzja"},{"scheme":"http://www.blogger.com/atom/ns#","term":"Yankee Candle"},{"scheme":"http://www.blogger.com/atom/ns#","term":"Yankee Candle *Snowflake Cookie*"}],"title":{"type":"text","$t":"Yankee Candle - Snowflake Cookie czyli propozycja na mroźne dni."},"content":{"type":"html","$t":"\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003EZa oknem mamy właśnie\u0026nbsp; prawdziwy atak zimy. Temperatury utrzymują się cały czas poniżej zera, dodatkowo u mnie intensywnie pada śnieg. Taka zima jest piękna i naprawdę szkoda, że przyszła dopiero teraz... By umilić sobie ten zimowy czas polecam Wam zapach \"\u003Cb\u003ESnowflake Cookie\u003C\/b\u003E\" od \u003Cb\u003EYankee Candle.\u003C\/b\u003E\u003C\/span\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003E\u003Cb\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/b\u003E\u003C\/span\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/4.bp.blogspot.com\/-JISi3u0LgGI\/WpM3iC1o3pI\/AAAAAAAAHq0\/9w4UzEdo-U0AfHi_7pPLK7wYlaRoY94XACLcBGAs\/s1600\/yyyy.jpg\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"1600\" data-original-width=\"1067\" src=\"https:\/\/4.bp.blogspot.com\/-JISi3u0LgGI\/WpM3iC1o3pI\/AAAAAAAAHq0\/9w4UzEdo-U0AfHi_7pPLK7wYlaRoY94XACLcBGAs\/s1600\/yyyy.jpg\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003E\"\u003C\/span\u003E\u003Cb style=\"font-size: x-large;\"\u003ESnowflake Cookie\u003C\/b\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003E\" j\u003C\/span\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003Eest stałym bywalcem w moim domu. Zaczęło się od wosku, który kupiłam lata temu, później był sampler, a ostatnio zaopatrzyłam się w dużą świecę by mieć go na dłużej.\u0026nbsp;\u003C\/span\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/3.bp.blogspot.com\/-fY7RwX7uQqQ\/WpM7NTzOA4I\/AAAAAAAAHrI\/8vQQBikJNa87j1JQaFZAEumHDlsCj83DwCLcBGAs\/s1600\/IMG_8120.JPG\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"1067\" data-original-width=\"1600\" src=\"https:\/\/3.bp.blogspot.com\/-fY7RwX7uQqQ\/WpM7NTzOA4I\/AAAAAAAAHrI\/8vQQBikJNa87j1JQaFZAEumHDlsCj83DwCLcBGAs\/s1600\/IMG_8120.JPG\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003EWedług mnie to jeden z bardziej udanych zapachów YC. Zapach jest słodki i śmietankowy, przypomina lukrowane ciasteczka - zupełnie takie jak te na naklejce z przodu. Zapach jest bardzo intensywny i trwały, wystarczy więc otworzyć świecę by czuć go w pobliżu. Sama tak czasem robię, że tylko otwieram świecę i wącham... Jeśli więc tak jak ja jesteście fankami słodkich, ciasteczkowych zapachów to ten wosk\/świeca przypadnie Wam do gustu.\u0026nbsp;\u003C\/span\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/span\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-TJVNjW2UglM\/WpM4bJUq9WI\/AAAAAAAAHq8\/cZEVNBW397M46JlaSGcjPaUXuCICVwM5wCLcBGAs\/s1600\/yy.jpg\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"1067\" data-original-width=\"1600\" src=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-TJVNjW2UglM\/WpM4bJUq9WI\/AAAAAAAAHq8\/cZEVNBW397M46JlaSGcjPaUXuCICVwM5wCLcBGAs\/s1600\/yy.jpg\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/span\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003EA co u Was teraz pachnie? Może macie jakiś godny polecenia zapach?\u003C\/span\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cbr \/\u003E"},"link":[{"rel":"replies","type":"application/atom+xml","href":"http:\/\/www.modjus.pl\/feeds\/5284496704742261233\/comments\/default","title":"Komentarze do posta"},{"rel":"replies","type":"text/html","href":"http:\/\/www.modjus.pl\/2018\/02\/yankee-candle-snowflake-cookie-czyli.html#comment-form","title":"Komentarze (0)"},{"rel":"edit","type":"application/atom+xml","href":"http:\/\/www.blogger.com\/feeds\/8327403999750556554\/posts\/default\/5284496704742261233"},{"rel":"self","type":"application/atom+xml","href":"http:\/\/www.blogger.com\/feeds\/8327403999750556554\/posts\/default\/5284496704742261233"},{"rel":"alternate","type":"text/html","href":"http:\/\/www.modjus.pl\/2018\/02\/yankee-candle-snowflake-cookie-czyli.html","title":"Yankee Candle - Snowflake Cookie czyli propozycja na mroźne dni."}],"author":[{"name":{"$t":"Modjus"},"uri":{"$t":"http:\/\/www.blogger.com\/profile\/09463287664287867482"},"email":{"$t":"noreply@blogger.com"},"gd$image":{"rel":"http://schemas.google.com/g/2005#thumbnail","width":"16","height":"16","src":"https:\/\/img1.blogblog.com\/img\/b16-rounded.gif"}}],"media$thumbnail":{"xmlns$media":"http://search.yahoo.com/mrss/","url":"https:\/\/4.bp.blogspot.com\/-JISi3u0LgGI\/WpM3iC1o3pI\/AAAAAAAAHq0\/9w4UzEdo-U0AfHi_7pPLK7wYlaRoY94XACLcBGAs\/s72-c\/yyyy.jpg","height":"72","width":"72"},"thr$total":{"$t":"0"}},{"id":{"$t":"tag:blogger.com,1999:blog-8327403999750556554.post-7538920648153404006"},"published":{"$t":"2018-02-21T12:20:00.000-08:00"},"updated":{"$t":"2018-02-21T12:20:10.016-08:00"},"category":[{"scheme":"http://www.blogger.com/atom/ns#","term":"gąbka konjac"},{"scheme":"http://www.blogger.com/atom/ns#","term":"konjac sponge"},{"scheme":"http://www.blogger.com/atom/ns#","term":"oczyszczanie"},{"scheme":"http://www.blogger.com/atom/ns#","term":"pielęgnacja"},{"scheme":"http://www.blogger.com/atom/ns#","term":"recenzja"}],"title":{"type":"text","$t":"Czym jest gąbka Konjac i jak się jej używa? Jak sprawdza się u mnie + Przegląd gąbek."},"content":{"type":"html","$t":"\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cspan style=\"background-color: white; color: #333333; font-family: \u0026quot;arial\u0026quot; , \u0026quot;helvetica\u0026quot; , sans-serif;\"\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003EOstatnio pisałam o demakijażu micelarnym, który jest bardzo wygodny i który osobiście bardzo lubię - jeśli nie czytałyście to zapraszam tutaj. Dzisiaj chciałam przybliżyć Wam kolejną możliwość oczyszczania, która może wydać się ciekawsza, ponieważ jest w 100% naturalna. Jako posiadaczka skóry tłustej, trądzikowej i z licznymi problemami wiem, że najważniejszym krokiem jest dokładne oczyszczanie. Wiem również, że ten problem dotyczy i Was, stąd ten post pojawia się na Waszą prośbę.\u0026nbsp;\u003C\/span\u003E\u003C\/span\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cspan style=\"background-color: white; color: #333333; font-family: \u0026quot;arial\u0026quot; , \u0026quot;helvetica\u0026quot; , sans-serif;\"\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/span\u003E\u003C\/span\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/2.bp.blogspot.com\/-7VIK88-z2Jw\/Wo3Ry8LOj6I\/AAAAAAAAHoc\/txNAAVGeNP0S3xVeaP0g9i4Na3rl9O2BACLcBGAs\/s1600\/kkkkk.jpg\" imageanchor=\"1\" style=\"clear: left; float: left; margin-bottom: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"1600\" data-original-width=\"1194\" src=\"https:\/\/2.bp.blogspot.com\/-7VIK88-z2Jw\/Wo3Ry8LOj6I\/AAAAAAAAHoc\/txNAAVGeNP0S3xVeaP0g9i4Na3rl9O2BACLcBGAs\/s1600\/kkkkk.jpg\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003Cspan style=\"background-color: white; color: #333333; font-family: \u0026quot;arial\u0026quot; , \u0026quot;helvetica\u0026quot; , sans-serif;\"\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/span\u003E\u003C\/span\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cspan style=\"background-color: white; color: #333333; font-family: \u0026quot;arial\u0026quot; , \u0026quot;helvetica\u0026quot; , sans-serif;\"\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003E\u003Cb\u003ECzym jest gąbka Konjac?\u003C\/b\u003E\u003C\/span\u003E\u003C\/span\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cspan style=\"background-color: white; color: #333333; font-family: \u0026quot;arial\u0026quot; , \u0026quot;helvetica\u0026quot; , sans-serif;\"\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/span\u003E\u003C\/span\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cspan style=\"color: #333333; font-family: \u0026quot;arial\u0026quot; , \u0026quot;helvetica\u0026quot; , sans-serif; font-size: large;\"\u003E\u003Cspan style=\"background-color: white;\"\u003EGąbka Konjac pochodzi z Japonii, gdzie znana jest od ponad 1500 lat. Wytwarzana z korzenia byliny Konjac jest w 100% naturalna - składa się bowiem z wody i błonnika roślinnego. Wolna od sztucznych barwników, konserwantów, jest całkowicie biodegradowalna, więc bezpieczna dla środowiska. Gąbka posiada zasadowe PH. Polecana jest do każdego rodzaju cery - w tym również do pielęgnacji\u0026nbsp;delikatnej skóry niemowlęcej.\u003C\/span\u003E\u003C\/span\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cspan style=\"color: #333333; font-family: \u0026quot;arial\u0026quot; , \u0026quot;helvetica\u0026quot; , sans-serif; font-size: large;\"\u003E\u003Cspan style=\"background-color: white;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/span\u003E\u003C\/span\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/3.bp.blogspot.com\/-JG8wrBMbWh8\/Wo3SBw2EvFI\/AAAAAAAAHok\/skirClHQSHc-42xRp5cgLjZP9rKrNbMZQCLcBGAs\/s1600\/konjacaaa.jpg\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"1231\" data-original-width=\"1600\" src=\"https:\/\/3.bp.blogspot.com\/-JG8wrBMbWh8\/Wo3SBw2EvFI\/AAAAAAAAHok\/skirClHQSHc-42xRp5cgLjZP9rKrNbMZQCLcBGAs\/s1600\/konjacaaa.jpg\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cspan style=\"color: #333333; font-family: \u0026quot;arial\u0026quot; , \u0026quot;helvetica\u0026quot; , sans-serif; font-size: large;\"\u003E\u003Cspan style=\"background-color: white;\"\u003E\u003Cb\u003ERodzaje gąbek\u0026nbsp;\u003C\/b\u003E\u003C\/span\u003E\u003C\/span\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cspan style=\"color: #333333; font-family: \u0026quot;arial\u0026quot; , \u0026quot;helvetica\u0026quot; , sans-serif; font-size: large;\"\u003E\u003Cspan style=\"background-color: white;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/span\u003E\u003C\/span\u003E\u003Cspan style=\"color: #333333; font-family: \u0026quot;arial\u0026quot; , \u0026quot;helvetica\u0026quot; , sans-serif; font-size: large;\"\u003E\u003Cspan style=\"background-color: white;\"\u003ENa rynku dostępnych jest wiele wariantów gąbek. Oprócz zwykłego czystego Konjaka mamy gąbki z dodatkiem glinki (np.zielonej), rumianku, zielonej herbaty czy węgla aktywnego. Wybór jest ogromny i tak naprawdę każdy znajdzie coś dla siebie. Gąbki mają również różny kształt od małych popularnych kulek po serduszka.\u0026nbsp;\u003C\/span\u003E\u003C\/span\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cspan style=\"color: #333333; font-family: \u0026quot;arial\u0026quot; , \u0026quot;helvetica\u0026quot; , sans-serif; font-size: large;\"\u003E\u003Cspan style=\"background-color: white;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/span\u003E\u003C\/span\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/2.bp.blogspot.com\/-doCYmoh-7Us\/Wo3SOE0TFvI\/AAAAAAAAHoo\/jxCV36BguwQOvkQzX3dpgRy5X_Tlv0v-gCLcBGAs\/s1600\/kk.jpg\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"1186\" data-original-width=\"1600\" src=\"https:\/\/2.bp.blogspot.com\/-doCYmoh-7Us\/Wo3SOE0TFvI\/AAAAAAAAHoo\/jxCV36BguwQOvkQzX3dpgRy5X_Tlv0v-gCLcBGAs\/s1600\/kk.jpg\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cspan style=\"color: #333333; font-family: \u0026quot;arial\u0026quot; , \u0026quot;helvetica\u0026quot; , sans-serif; font-size: large;\"\u003E\u003Cspan style=\"background-color: white;\"\u003E\u003Cb\u003EJak używać i przechowywać gąbkę Konjac?\u003C\/b\u003E\u003C\/span\u003E\u003C\/span\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cspan style=\"color: #333333; font-family: \u0026quot;arial\u0026quot; , \u0026quot;helvetica\u0026quot; , sans-serif; font-size: large;\"\u003E\u003Cspan style=\"background-color: white;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/span\u003E\u003C\/span\u003E\u003Cspan style=\"color: #333333; font-family: \u0026quot;arial\u0026quot; , \u0026quot;helvetica\u0026quot; , sans-serif; font-size: large;\"\u003E\u003Cspan style=\"background-color: white;\"\u003EGąbka po wyjęciu z opakowania jest twarda. Należy ją zmoczyć ciepłą wodą po czym odczekać (jak podają producenci nawet ok.3-5 minut), jednak gąbka mięknie dużo szybciej. Po zmoczeniu gąbka staje się elastyczna i jest gotowa do użycia.\u0026nbsp;\u003C\/span\u003E\u003C\/span\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cspan style=\"color: #333333; font-family: \u0026quot;arial\u0026quot; , \u0026quot;helvetica\u0026quot; , sans-serif; font-size: large;\"\u003E\u003Cspan style=\"background-color: white;\"\u003EDemakijaż można przeprowadzić samą gąbką lub dodać delikatny płyn do mycia twarzy. Należy delikatnie ruchami kołowymi masować twarz - nie tylko zmywamy zabrudzenia czy resztki makijażu, ale pobudzamy skórę do szybszej regeneracji. Na koniec należy gąbkę dokładnie wypłukać, wycisnąć i odwiesić do wyschnięcia (gąbka ma specjalny sznureczek umożliwiający jej powieszenie). Gąbkę powinno wymieniać się co 3 miesiące.\u003C\/span\u003E\u003C\/span\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cspan style=\"color: #333333; font-family: \u0026quot;arial\u0026quot; , \u0026quot;helvetica\u0026quot; , sans-serif; font-size: large;\"\u003E\u003Cspan style=\"background-color: white;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/span\u003E\u003C\/span\u003E\u003Cspan style=\"color: #333333; font-family: \u0026quot;arial\u0026quot; , \u0026quot;helvetica\u0026quot; , sans-serif; font-size: large;\"\u003E\u003Cspan style=\"background-color: white;\"\u003E\u003Cb\u003EJak ja używam Konjac\u003C\/b\u003E\u003C\/span\u003E\u003C\/span\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cspan style=\"color: #333333; font-family: \u0026quot;arial\u0026quot; , \u0026quot;helvetica\u0026quot; , sans-serif; font-size: large;\"\u003E\u003Cspan style=\"background-color: white;\"\u003EOsobiście preferuję czysty Konjac. Wersje z \"dodatkami\" zauważyłam, że są mniej trwałe i czasem pachną chemicznie. Wolę sobie zrobić maseczkę z glinki niż kupić gąbkę z jej dodatkiem.\u0026nbsp;\u003C\/span\u003E\u003C\/span\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cspan style=\"color: #333333; font-family: \u0026quot;arial\u0026quot; , \u0026quot;helvetica\u0026quot; , sans-serif; font-size: large;\"\u003E\u003Cspan style=\"background-color: white;\"\u003EGąbki nie używam do demakijażu, a raczej do mycia twarzy - jeśli zmywam makijaż w tym celu używam specjalnego płynu np. micelarnego i dopiero na koniec myję twarz gąbką. To przedłuża jej trwałość.\u0026nbsp;\u003C\/span\u003E\u003C\/span\u003E\u003Cspan style=\"background-color: white; color: #333333; font-family: \u0026quot;arial\u0026quot; , \u0026quot;helvetica\u0026quot; , sans-serif; font-size: large;\"\u003EMasowanie gąbką złuszcza martwy naskórek i odblokowuje pory dzięki temu sprawdza się przy skórze tłustej z problemami.\u003C\/span\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cspan style=\"color: #333333; font-family: \u0026quot;arial\u0026quot; , \u0026quot;helvetica\u0026quot; , sans-serif; font-size: large;\"\u003E\u003Cspan style=\"background-color: white;\"\u003EGąbkę suszę w pobliżu grzejnika - mam specjalny uchwyt na którym wisi gąbka nie stykając się z żadną powierzchnią. Jeśli zostawimy ją pod prysznicem lub w pobliżu jest dużo wilgoci nie będzie dobrze wysychać i z czasem zacznie pleśnieć. Sprawdzałam i odpowiedni sposób przechowywania sprawia, że gąbki można spokojnie używać ponad 6 miesięcy, ja jednak wymieniam ją częściej, co ok.3-4 miesiące. Nie chodzi tu o sam fakt zużycia, ale po co czekać aż gąbka zacznie \"kwitnąć\"? Kiedy moja gąbka nadaje się do wymiany do mycia twarzy używam nowej a stara służy mi do zmywania maseczek - to dużo wygodniejsza opcja niż zmywanie wodą.\u0026nbsp;\u0026nbsp;\u003C\/span\u003E\u003C\/span\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cspan style=\"color: #333333; font-family: \u0026quot;arial\u0026quot; , \u0026quot;helvetica\u0026quot; , sans-serif; font-size: large;\"\u003E\u003Cspan style=\"background-color: white;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/span\u003E\u003C\/span\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/3.bp.blogspot.com\/-54y8_ATj5y4\/Wo3SXc8GuyI\/AAAAAAAAHow\/xb_aZi9BOQYgvoCGFWTflLzNVxwNSHVSwCLcBGAs\/s1600\/konjac.jpg\" imageanchor=\"1\" style=\"clear: left; float: left; margin-bottom: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"1272\" data-original-width=\"1600\" src=\"https:\/\/3.bp.blogspot.com\/-54y8_ATj5y4\/Wo3SXc8GuyI\/AAAAAAAAHow\/xb_aZi9BOQYgvoCGFWTflLzNVxwNSHVSwCLcBGAs\/s1600\/konjac.jpg\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003Cspan style=\"color: #333333; font-family: \u0026quot;arial\u0026quot; , \u0026quot;helvetica\u0026quot; , sans-serif; font-size: large;\"\u003E\u003Cspan style=\"background-color: white;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/span\u003E\u003C\/span\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cspan style=\"color: #333333; font-family: \u0026quot;arial\u0026quot; , \u0026quot;helvetica\u0026quot; , sans-serif; font-size: large;\"\u003E\u003Cspan style=\"background-color: white;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/span\u003E\u003C\/span\u003E\u003Cspan style=\"color: #333333; font-family: \u0026quot;arial\u0026quot; , \u0026quot;helvetica\u0026quot; , sans-serif; font-size: large;\"\u003E\u003Cspan style=\"background-color: white;\"\u003E\u003Cb\u003EYasumi\u003C\/b\u003E g\u003C\/span\u003Eąbka z kolagenem\u003C\/span\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cspan style=\"color: #333333; font-family: \u0026quot;arial\u0026quot; , \u0026quot;helvetica\u0026quot; , sans-serif; font-size: large;\"\u003E\u003Cb\u003EAvon \u003C\/b\u003Enaturalna gąbka\u003C\/span\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cspan style=\"color: #333333; font-family: \u0026quot;arial\u0026quot; , \u0026quot;helvetica\u0026quot; , sans-serif; font-size: large;\"\u003E\u003Cb\u003E100% SPA BY KARMAMEJU\u003C\/b\u003E\u0026nbsp;\u003C\/span\u003E\u003Cspan style=\"color: #333333; font-family: \u0026quot;arial\u0026quot; , \u0026quot;helvetica\u0026quot; , sans-serif; font-size: large;\"\u003Enaturalna gąbka\u003C\/span\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cspan style=\"color: #333333; font-family: \u0026quot;arial\u0026quot; , \u0026quot;helvetica\u0026quot; , sans-serif; font-size: large;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/span\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/3.bp.blogspot.com\/-W_81co9GcOo\/Wo3StsWjbEI\/AAAAAAAAHo4\/sIHhlQ_kFOQqUKmuf-236u6roIct1LGTwCLcBGAs\/s1600\/konjaca.jpg\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"815\" data-original-width=\"1600\" src=\"https:\/\/3.bp.blogspot.com\/-W_81co9GcOo\/Wo3StsWjbEI\/AAAAAAAAHo4\/sIHhlQ_kFOQqUKmuf-236u6roIct1LGTwCLcBGAs\/s1600\/konjaca.jpg\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cspan style=\"color: #333333; font-family: \u0026quot;arial\u0026quot; , \u0026quot;helvetica\u0026quot; , sans-serif; font-size: large;\"\u003EPowyższe gąbki można kupić za ok.20 - 30 zł. Avon ok. 20 zł, Yasumi ok.25 zł, natomiast ostatnia jest aktualnie na promocji za 29 zł. Gąbka z Avon jako jedyna została zapakowana podwójnie - oprócz szczelnego opakowania zewnętrznego\u0026nbsp;posiada jeszcze folię wokół siebie. Gąbki nie różnią się między sobą. Wszystkie sprawdzają się tak samo - nie widzę sensu płacić 40 zł i więcej za gąbkę, która produkowana jest tak samo jak ta za 20 zł (zwłaszcza jeśli produkowane są w Chinach). Jedynym wyjątkiem jest gąbka z certyfikatem, która produkowana jest w sposób kontrolowany.\u0026nbsp;\u003C\/span\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cspan style=\"color: #333333; font-family: \u0026quot;arial\u0026quot; , \u0026quot;helvetica\u0026quot; , sans-serif; font-size: large;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/span\u003E\u003Cspan style=\"color: #333333; font-family: \u0026quot;arial\u0026quot; , \u0026quot;helvetica\u0026quot; , sans-serif; font-size: large;\"\u003EStarałam się zebrać wszystkie najważniejsze informacje o gąbkach Konjac, jeśli jednak macie pytania to zapraszam do kontaktu.\u0026nbsp;\u0026nbsp;\u003C\/span\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/div\u003E"},"link":[{"rel":"replies","type":"application/atom+xml","href":"http:\/\/www.modjus.pl\/feeds\/7538920648153404006\/comments\/default","title":"Komentarze do posta"},{"rel":"replies","type":"text/html","href":"http:\/\/www.modjus.pl\/2018\/02\/czym-jest-gabka-konjac-i-jak-sie-jej.html#comment-form","title":"Komentarze (0)"},{"rel":"edit","type":"application/atom+xml","href":"http:\/\/www.blogger.com\/feeds\/8327403999750556554\/posts\/default\/7538920648153404006"},{"rel":"self","type":"application/atom+xml","href":"http:\/\/www.blogger.com\/feeds\/8327403999750556554\/posts\/default\/7538920648153404006"},{"rel":"alternate","type":"text/html","href":"http:\/\/www.modjus.pl\/2018\/02\/czym-jest-gabka-konjac-i-jak-sie-jej.html","title":"Czym jest gąbka Konjac i jak się jej używa? Jak sprawdza się u mnie + Przegląd gąbek."}],"author":[{"name":{"$t":"Modjus"},"uri":{"$t":"http:\/\/www.blogger.com\/profile\/09463287664287867482"},"email":{"$t":"noreply@blogger.com"},"gd$image":{"rel":"http://schemas.google.com/g/2005#thumbnail","width":"16","height":"16","src":"https:\/\/img1.blogblog.com\/img\/b16-rounded.gif"}}],"media$thumbnail":{"xmlns$media":"http://search.yahoo.com/mrss/","url":"https:\/\/2.bp.blogspot.com\/-7VIK88-z2Jw\/Wo3Ry8LOj6I\/AAAAAAAAHoc\/txNAAVGeNP0S3xVeaP0g9i4Na3rl9O2BACLcBGAs\/s72-c\/kkkkk.jpg","height":"72","width":"72"},"thr$total":{"$t":"0"}},{"id":{"$t":"tag:blogger.com,1999:blog-8327403999750556554.post-3361405474401875348"},"published":{"$t":"2018-02-18T13:36:00.000-08:00"},"updated":{"$t":"2018-02-18T13:51:58.044-08:00"},"category":[{"scheme":"http://www.blogger.com/atom/ns#","term":"alfapart milano"},{"scheme":"http://www.blogger.com/atom/ns#","term":"event"},{"scheme":"http://www.blogger.com/atom/ns#","term":"Lifestyle"},{"scheme":"http://www.blogger.com/atom/ns#","term":"włosy"}],"title":{"type":"text","$t":"Alfaparf Milano Event prezentacja linii Style Stories"},"content":{"type":"html","$t":"\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003EW minioną niedzielę miałam okazję bawić się na na oficjalnej premierze nowej linii do stylizacji włosów marki\u0026nbsp;\u003Ca href=\"http:\/\/www.alfaparfmilano.com\/pl-PL\/\"\u003EAlfaparf Milano\u003C\/a\u003E. Impreza odbyła się w wyjątkowym miejscu - \u003Cb\u003EKomorze Warszawa Kopalni Soli w Wieliczce\u003C\/b\u003E.\u0026nbsp;\u003C\/span\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003EMarka\u0026nbsp;\u003Ca href=\"http:\/\/www.alfaparfmilano.com\/pl-PL\/\"\u003EAlfaparf Milano\u003C\/a\u003E\u0026nbsp;pochodzi z Włoch i tworzona jest z prawdziwie włoskim podejściem - najważniejsza jest pasja. Obecna w salonach fryzjerskich na całym świecie oferuje doświadczenie, kreatywność i włoski smak.\u0026nbsp;Oprócz prezentacji nowej linii \u003Cb\u003EStyle Stories\u003C\/b\u003E odbył się pokaz\u0026nbsp;\u003Cb\u003EArtistic Team Alfaparf Milano. \u003C\/b\u003EPrezentacja kosmetyków okazała się bardzo ciekawa i przyznam szczerze, że chce się ich używać.\u0026nbsp;\u003C\/span\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/span\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003EZapraszam na fotorelację:\u003C\/span\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/span\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"background-color: white; box-sizing: border-box; color: #403b3c; font-family: Merriweather, serif; font-size: 14px; margin-bottom: 2.14286em; padding: 0px; text-align: center;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/3.bp.blogspot.com\/-Bfj2h2iZvHk\/WonjWoLI2KI\/AAAAAAAAHm8\/e3A7q6_FuEgnZ4it-Je49GYWd9SvkGXgwCLcBGAs\/s1600\/ALFAAAAAA.jpg\" imageanchor=\"1\" style=\"background-color: transparent; margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"1600\" data-original-width=\"1067\" src=\"https:\/\/3.bp.blogspot.com\/-Bfj2h2iZvHk\/WonjWoLI2KI\/AAAAAAAAHm8\/e3A7q6_FuEgnZ4it-Je49GYWd9SvkGXgwCLcBGAs\/s1600\/ALFAAAAAA.jpg\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-lbBCzuEm7AA\/WonjbKItJaI\/AAAAAAAAHnA\/YtZKTKeBt008pZtx9KxRFBDhN65LiwfGACLcBGAs\/s1600\/alaffafa.jpg\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"1067\" data-original-width=\"1600\" src=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-lbBCzuEm7AA\/WonjbKItJaI\/AAAAAAAAHnA\/YtZKTKeBt008pZtx9KxRFBDhN65LiwfGACLcBGAs\/s1600\/alaffafa.jpg\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/2.bp.blogspot.com\/-4b8axjvAhVQ\/WonjkYquLyI\/AAAAAAAAHnI\/_MRboF6kYMYm-U8vElZ_Mn0UkdHcQPh7ACLcBGAs\/s1600\/alfaa.jpg\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"1600\" data-original-width=\"1067\" src=\"https:\/\/2.bp.blogspot.com\/-4b8axjvAhVQ\/WonjkYquLyI\/AAAAAAAAHnI\/_MRboF6kYMYm-U8vElZ_Mn0UkdHcQPh7ACLcBGAs\/s1600\/alfaa.jpg\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/2.bp.blogspot.com\/-bfrxlbeC9SU\/WonjvwI32fI\/AAAAAAAAHnU\/baOGzki4rPIPoCzIFk3XhmkanUR-361gQCLcBGAs\/s1600\/alffffa.jpg\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"1600\" data-original-width=\"1067\" src=\"https:\/\/2.bp.blogspot.com\/-bfrxlbeC9SU\/WonjvwI32fI\/AAAAAAAAHnU\/baOGzki4rPIPoCzIFk3XhmkanUR-361gQCLcBGAs\/s1600\/alffffa.jpg\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/4.bp.blogspot.com\/-h43vVakkD8k\/WonjRyLSf1I\/AAAAAAAAHm4\/4JlQyKRcEzwjIz8MVgtNOOzj-Gx3pc87gCLcBGAs\/s1600\/aalda.jpg\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"884\" data-original-width=\"1600\" src=\"https:\/\/4.bp.blogspot.com\/-h43vVakkD8k\/WonjRyLSf1I\/AAAAAAAAHm4\/4JlQyKRcEzwjIz8MVgtNOOzj-Gx3pc87gCLcBGAs\/s1600\/aalda.jpg\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/4.bp.blogspot.com\/-qa1tliKZ3ts\/WonjszzVa0I\/AAAAAAAAHnQ\/HAE4oM0JfPAYh89FXEzbRGHjUJASQkoOACLcBGAs\/s1600\/alffa.jpg\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"1014\" data-original-width=\"1600\" src=\"https:\/\/4.bp.blogspot.com\/-qa1tliKZ3ts\/WonjszzVa0I\/AAAAAAAAHnQ\/HAE4oM0JfPAYh89FXEzbRGHjUJASQkoOACLcBGAs\/s1600\/alffa.jpg\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: center;\"\u003E\u0026nbsp;\u003Ca href=\"https:\/\/4.bp.blogspot.com\/-6UKQAVPCn94\/WonjxmP3NmI\/AAAAAAAAHnY\/TgdHCmdsZjoUWptQphSizM5GPphQr8B_wCLcBGAs\/s1600\/alffaaaaaa.jpg\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em; text-align: center;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"1067\" data-original-width=\"1600\" src=\"https:\/\/4.bp.blogspot.com\/-6UKQAVPCn94\/WonjxmP3NmI\/AAAAAAAAHnY\/TgdHCmdsZjoUWptQphSizM5GPphQr8B_wCLcBGAs\/s1600\/alffaaaaaa.jpg\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003EZnacie tą markę?\u0026nbsp;\u003C\/span\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003EJak Wam się podoba Komora Warszawa? Myślę, że jeszcze nie raz pojawi się u mnie na blogu :)\u003C\/span\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cbr \/\u003E"},"link":[{"rel":"replies","type":"application/atom+xml","href":"http:\/\/www.modjus.pl\/feeds\/3361405474401875348\/comments\/default","title":"Komentarze do posta"},{"rel":"replies","type":"text/html","href":"http:\/\/www.modjus.pl\/2018\/02\/alfaparf-milano-event-prezentacja-linii.html#comment-form","title":"Komentarze (0)"},{"rel":"edit","type":"application/atom+xml","href":"http:\/\/www.blogger.com\/feeds\/8327403999750556554\/posts\/default\/3361405474401875348"},{"rel":"self","type":"application/atom+xml","href":"http:\/\/www.blogger.com\/feeds\/8327403999750556554\/posts\/default\/3361405474401875348"},{"rel":"alternate","type":"text/html","href":"http:\/\/www.modjus.pl\/2018\/02\/alfaparf-milano-event-prezentacja-linii.html","title":"Alfaparf Milano Event prezentacja linii Style Stories"}],"author":[{"name":{"$t":"Modjus"},"uri":{"$t":"http:\/\/www.blogger.com\/profile\/09463287664287867482"},"email":{"$t":"noreply@blogger.com"},"gd$image":{"rel":"http://schemas.google.com/g/2005#thumbnail","width":"16","height":"16","src":"https:\/\/img1.blogblog.com\/img\/b16-rounded.gif"}}],"media$thumbnail":{"xmlns$media":"http://search.yahoo.com/mrss/","url":"https:\/\/3.bp.blogspot.com\/-Bfj2h2iZvHk\/WonjWoLI2KI\/AAAAAAAAHm8\/e3A7q6_FuEgnZ4it-Je49GYWd9SvkGXgwCLcBGAs\/s72-c\/ALFAAAAAA.jpg","height":"72","width":"72"},"thr$total":{"$t":"0"}},{"id":{"$t":"tag:blogger.com,1999:blog-8327403999750556554.post-1837708908509842297"},"published":{"$t":"2018-02-10T03:19:00.002-08:00"},"updated":{"$t":"2018-02-21T12:18:58.695-08:00"},"category":[{"scheme":"http://www.blogger.com/atom/ns#","term":"kosmetyki"},{"scheme":"http://www.blogger.com/atom/ns#","term":"płyn micelarny"},{"scheme":"http://www.blogger.com/atom/ns#","term":"recenzja"}],"title":{"type":"text","$t":"Demakijaż micelarny - co warto o nim wiedzieć + Pierwsza część rankingu płynów micelarnych."},"content":{"type":"html","$t":"\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003EChyba nikogo nie trzeba przekonywać o tym, że płyn micelarny to najpopularniejszy kosmetyk do oczyszczania twarzy ostatnich lat. Mają go w ofercie niemal wszystkie marki kosmetyczne i z pewnością już się z nim zetknęłaś. Czy jednak zastanawiałaś się nad tym jak działa i co to są właściwie te całe micele?\u0026nbsp;\u003C\/span\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/span\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/2.bp.blogspot.com\/-jGfcqtD4QFg\/Wn7RKn592GI\/AAAAAAAAHko\/ySZpWxbuvckJUwUoqSTSY1oX0jZ4uwDGACLcBGAs\/s1600\/p%25C5%2582yny.jpg\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg alt=\"płyn micelarny \" border=\"0\" data-original-height=\"1081\" data-original-width=\"1600\" src=\"https:\/\/2.bp.blogspot.com\/-jGfcqtD4QFg\/Wn7RKn592GI\/AAAAAAAAHko\/ySZpWxbuvckJUwUoqSTSY1oX0jZ4uwDGACLcBGAs\/s1600\/p%25C5%2582yny.jpg\" title=\"płyn micelarny \" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003EPłynów micelarnych używam od kiedy tylko pojawiły się na rynku. Jestem ich wielką fanką i zawsze mam je w zapasie - kiedyś liczyłam i w sumie miałam ich 10 :) Niewątpliwie zużywam ich dużo.\u0026nbsp;\u003C\/span\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003EPłyn micelarny to wodny roztwór zawierający mikroskopijne kuleczki zwane micelami. Tworzą one związki chemiczne o właściwościach amfifilowych - to znaczy, że cząsteczki zewnętrznie są hydrofilowe (przyciągają wodę i odpychają tłuszcz) natomiast wewnętrznie są hydrofobowe (odpychają wodę i wiążą tłuszcze). Micele działają więc podobnie jak magnes - po zetknięciu ze skórą cząsteczki, które lubią tłuszcz łączą się z sebum i resztkami makijażu, natomiast drugie z kurzem i innymi zanieczyszczeniami. Dzięki temu nie musimy mocno pocierać wacikiem skóry - wystarczy tylko przyłożyć wacik, przytrzymać chwilę, a następnie przetrzeć - micele zrobią całą robotę.\u0026nbsp;\u003C\/span\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/span\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003EPłyny micelarne dzięki swojej wyjątkowej formule nie tylko znakomicie oczyszczają, ale spełniają również funkcję pielęgnacyjną łącząc w sobie działanie żelu, mleczka, toniku czy płynu do demakijażu oczu. Płyny micelarne zawierają często różne substancje aktywne np.\u0026nbsp; nawilżający kwas hialuronowy, łagodzącą alantoinę czy odżywcze ekstrakty z roślin, te lepsze nie mają w składzie detergentów takich jak SLS.\u0026nbsp;\u003C\/span\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003ESkóra po myciu jest oczyszczona, ale nie ściągnięta. Micele s\u003C\/span\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003Eą bowiem delikatne, nie wywołują podrażnień i nadają się do każdej skóry, również tej wrażliwej i problematycznej. Potwierdzam - zawsze zmagałam się z tłustą skórą skłonną do przebarwień czy wyprysków i micele się u mnie sprawdzają.\u003C\/span\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/span\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003EOprócz płynów micelarnych na rynku mamy wiele preparatów do zmywania makijażu. I bardzo dobrze. Co prawda płyny micelarne są wygodne w użyciu, ale nie zapominajmy, że nie zmywamy ich z twarzy i mamy je na sobie cały czas. Dlatego ja przynajmniej raz w tygodniu staram się umyć twarz żelem czy pianką, którą spłukuje. Pamiętajmy, że bez względu na to jaki sposób wybierzemy nasz demakijaż musi być staranny. Zwłaszcza wieczorem, kiedy na naszej skórze znajdują się zanieczyszczenia z całego dnia - utrudniają one oddychanie i regenerację skóry. To właśnie dzięki dokładnemu oczyszczaniu i odpowiedniej pielęgnacji moja tłusta i problematyczna skóra odzyskała równowagę, ale o tym następnym razem.\u003C\/span\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/span\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003ENa zakończenie mam jeszcze dla Was mój ranking 6 płynów micelarnych, które przewinęły się u mnie. Niebawem pojawi się kolejna jego część.\u003C\/span\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/2.bp.blogspot.com\/-AbX3FqAWgCk\/Wn7Ubiy7BtI\/AAAAAAAAHlI\/jq33WOyQo-A3hSRtzPat8FoDB1i6qA4rACLcBGAs\/s1600\/p%25C5%2582ynyyyy.jpg\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg alt=\"płyn micelarny \" border=\"0\" data-original-height=\"1155\" data-original-width=\"1600\" src=\"https:\/\/2.bp.blogspot.com\/-AbX3FqAWgCk\/Wn7Ubiy7BtI\/AAAAAAAAHlI\/jq33WOyQo-A3hSRtzPat8FoDB1i6qA4rACLcBGAs\/s1600\/p%25C5%2582ynyyyy.jpg\" title=\"płyn micelarny \" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003EMiejsce 6: \u003Cb\u003ENivea, Płyn micelarny 3 w 1 do skóry wrażliwej\u003C\/b\u003E to jeden z niewielu płynów, który podczas zmywania makijażu wywoływał u mnie podrażnienie na twarzy - mam wrażenie, że to pod wpływem kontaktu z jakąś konkretną substancją - na co dzień do przemywania twarzy spisywał się ok. Dobrze radzi sobie ze zmywaniem oczu, których nie podrażnia.\u0026nbsp;Nie zawiera parabenów, barwników, substancji zapachowych i alkoholu.\u003C\/span\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003E\u0026nbsp;Nie jest to jednak super kosmetyk, który kupię ponownie.\u003C\/span\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003EMiejsce 5: \u003Cb\u003ESylveco, Lipowy płyn micelarny\u003C\/b\u003E to całkiem ciekawa propozycja. Niewątpliwy plus za fajny skład. Z makijażem nie radzi sobie jakoś szałowo, ale jest delikatny i nie podrażnia. Nie maluje się codziennie, więc mi wystarcza. Niestety nie podobają mi się w nim szata graficzna i zapach - zupełnie nie kojarzą mi się z płynem micelarnym. Płyn pozostawia też dziwną warstwę na skórze.\u003C\/span\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003EMiejsce 4:\u0026nbsp;\u003Cb\u003EBioliq, Płyn micelarny do każdego typu cery\u003C\/b\u003E to przeciętniak. Delikatny, ale skuteczny - no może miewa problemy z mocnym wodoodpornym makijażem, ale to tylko płyn micelrny. Nie podrażnia, przyjemnie pachnie, zmywa delikatny makijaż, nie wysusza. Jednak nie porwał mnie jakoś specjalnie.\u0026nbsp;\u003C\/span\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003EMiejsce 3:\u0026nbsp;\u003Cb\u003EYoskine, Przeciwzmarszczkowy płyn micelarny dla każdego rodzaju cery\u003C\/b\u003E początkowo traktowałam jako płyn dla starszych Pań - w końcu jest przeciwzmarszczkowy. Z czasem doszłam do wniosku, że lepiej zapobiegać niż leczyć.\u0026nbsp;Dobrze i szybko zmywa, ma ładny kwiatowy zapach, przemywam nim twarz z przyjemnością, bez poczucia ściągnięcia, moim zdaniem dobrze też nawilża i łagodzi. Niestety nie jest już dostępny, ale kupiłam inny produkt tej marki.\u003C\/span\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003EMiejsce 2:\u0026nbsp;\u003Cb\u003EBioderma, Sensibio H2O\u003C\/b\u003E to chyba jeden z najpopularniejszych płynów micelarnych, który i ja lubię używać. Działa dokładnie tak jak ma działać. Jest delikatny, zmywa makijaż i z czystym sumieniem mogę go polecić. Jeden z niewielu płynów po użyciu których czułam, że moja skóra naprawdę jest czysta.\u0026nbsp;\u003C\/span\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003EMiejsce 1:\u0026nbsp;\u003Cb\u003EUriage,\u0026nbsp;Woda micelarna do demakijażu\u003C\/b\u003E to mój nowy ulubieniec. Przemywam nią twarz nawet kilka razy w ciągu dnia. Ze zmywaniem makijażu radzi sobie średnio, ale na co dzień nie nakładam tapety więc mi to nie przeszkadza. Jeśli już muszę zmyć makijaż robię to mocniejszym płynem micelarnym, a wodą przemywam na końcu. Lubię jej delikatne działanie i przy mojej tłustej skórze sprawdza się bardzo dobrze - nie pozostawia na skórze żadnej tłustej czy klejącej warstwy, która mogła by zapychać.\u003C\/span\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/span\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-qVU8Bnc2fDU\/Wn7SHTiNINI\/AAAAAAAAHk4\/VXFHJppmO4ce4JkRjdXONJ7ZXyd4STKFACLcBGAs\/s1600\/uriage.jpg\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg alt=\"woda micelarna uriage\" border=\"0\" data-original-height=\"1600\" data-original-width=\"1067\" src=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-qVU8Bnc2fDU\/Wn7SHTiNINI\/AAAAAAAAHk4\/VXFHJppmO4ce4JkRjdXONJ7ZXyd4STKFACLcBGAs\/s1600\/uriage.jpg\" title=\"woda micelarna uriage\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003EA jaki jest Wasz ulubiony płyn micelarny? Czy może stosujecie inny sposób demakijażu? Koniecznie dajcie znać.\u0026nbsp;\u003C\/span\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/div\u003E"},"link":[{"rel":"replies","type":"application/atom+xml","href":"http:\/\/www.modjus.pl\/feeds\/1837708908509842297\/comments\/default","title":"Komentarze do posta"},{"rel":"replies","type":"text/html","href":"http:\/\/www.modjus.pl\/2018\/02\/demakijaz-micelarny-co-warto-o-nim.html#comment-form","title":"Komentarze (0)"},{"rel":"edit","type":"application/atom+xml","href":"http:\/\/www.blogger.com\/feeds\/8327403999750556554\/posts\/default\/1837708908509842297"},{"rel":"self","type":"application/atom+xml","href":"http:\/\/www.blogger.com\/feeds\/8327403999750556554\/posts\/default\/1837708908509842297"},{"rel":"alternate","type":"text/html","href":"http:\/\/www.modjus.pl\/2018\/02\/demakijaz-micelarny-co-warto-o-nim.html","title":"Demakijaż micelarny - co warto o nim wiedzieć + Pierwsza część rankingu płynów micelarnych."}],"author":[{"name":{"$t":"Modjus"},"uri":{"$t":"http:\/\/www.blogger.com\/profile\/09463287664287867482"},"email":{"$t":"noreply@blogger.com"},"gd$image":{"rel":"http://schemas.google.com/g/2005#thumbnail","width":"16","height":"16","src":"https:\/\/img1.blogblog.com\/img\/b16-rounded.gif"}}],"media$thumbnail":{"xmlns$media":"http://search.yahoo.com/mrss/","url":"https:\/\/2.bp.blogspot.com\/-jGfcqtD4QFg\/Wn7RKn592GI\/AAAAAAAAHko\/ySZpWxbuvckJUwUoqSTSY1oX0jZ4uwDGACLcBGAs\/s72-c\/p%25C5%2582yny.jpg","height":"72","width":"72"},"thr$total":{"$t":"0"}},{"id":{"$t":"tag:blogger.com,1999:blog-8327403999750556554.post-4303757690212807482"},"published":{"$t":"2018-01-30T03:15:00.001-08:00"},"updated":{"$t":"2018-12-17T10:03:04.521-08:00"},"category":[{"scheme":"http://www.blogger.com/atom/ns#","term":"Lifestyle"},{"scheme":"http://www.blogger.com/atom/ns#","term":"snow in love"},{"scheme":"http://www.blogger.com/atom/ns#","term":"walentynki"},{"scheme":"http://www.blogger.com/atom/ns#","term":"Yankee Candle"},{"scheme":"http://www.blogger.com/atom/ns#","term":"zakochani"},{"scheme":"http://www.blogger.com/atom/ns#","term":"zima"},{"scheme":"http://www.blogger.com/atom/ns#","term":"świece zapachowe"}],"title":{"type":"text","$t":"Zakochaj się zimą z Yankee Candle \"SNOW IN LOVE\""},"content":{"type":"html","$t":"\u003Cdiv class=\"MsoNormal\" style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003EWitajcie! Jeśli śledzicie na bieżąco mojego facebook’a wiecie, że sytuacja została opanowana i mogę wrócić do regularnego pisania. Post z którym dzisiaj przychodzę kojarzy mi się z nadchodzącymi Walentynkami. Dlaczego? A dlatego, że luty to jeszcze zima, a jak zima to obowiązkowo śnieg i biały kolor. Natomiast \u003Cb\u003EWalentynki\u003C\/b\u003E to przecież święto zakochanych, a jak zakochani to miłość, serca i kolor czerwony. Zatem powiedzcie sami czyż świeca zapachowa \u003Cb\u003EYankee Candle „SNOW IN LOVE”\u003C\/b\u003E nie pasuje do tego opisu idealnie? Mi się właśnie tak kojarzy.\u003Co:p\u003E\u003C\/o:p\u003E\u003C\/span\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/4.bp.blogspot.com\/-SVleIW9FpAU\/WnBRH9SebVI\/AAAAAAAAHjU\/_8hT_M5zhH0Ux5p9MDPvS7wdF_IJVewKQCEwYBhgL\/s1600\/%25C5%259Bwieca.jpg\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg alt=\"Yankee Candle \u0026quot;SNOW IN LOVE\u0026quot;\" border=\"0\" data-original-height=\"900\" data-original-width=\"1600\" src=\"https:\/\/4.bp.blogspot.com\/-SVleIW9FpAU\/WnBRH9SebVI\/AAAAAAAAHjU\/_8hT_M5zhH0Ux5p9MDPvS7wdF_IJVewKQCEwYBhgL\/s1600\/%25C5%259Bwieca.jpg\" title=\"Yankee Candle \u0026quot;SNOW IN LOVE\u0026quot;\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"MsoNormal\" style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/span\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"MsoNormal\" style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"MsoNormal\" style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003EŚwieca \u003Cb\u003ESnow In Love\u003C\/b\u003E pochodzi z okolicznościowej linii zapachowej \u003Cb\u003EYankee Candle\u003C\/b\u003E z serii \u003Cb\u003EClassic\u003C\/b\u003E. \u003Co:p\u003E\u003C\/o:p\u003E\u003C\/span\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"MsoNormal\" style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003EWyczuwalne aromaty: drzewa iglaste, paczula. Świeca pali się od 100 do 150 godzin – wystarcza na baaardzo długo.\u0026nbsp;\u003C\/span\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"MsoNormal\" style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/span\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/4.bp.blogspot.com\/-Qqcf37Es_Gc\/WnBRRHRXxlI\/AAAAAAAAHjE\/cYRG-_9aORI3fZC5lubS60KUYVeZ3zeuQCLcBGAs\/s1600\/%25C5%259Bwieca1.jpg\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"1032\" data-original-width=\"1600\" src=\"https:\/\/4.bp.blogspot.com\/-Qqcf37Es_Gc\/WnBRRHRXxlI\/AAAAAAAAHjE\/cYRG-_9aORI3fZC5lubS60KUYVeZ3zeuQCLcBGAs\/s1600\/%25C5%259Bwieca1.jpg\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"MsoNormal\" style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"MsoNormal\" style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003EDo wykonania świecy użyto prawdziwego wosku i naturalnych aromatów, które wyczuwalne są tak naprawdę już po otwarciu świecy. Duże świece posiadają ręcznie prostowane knoty co sprawia, że ich płomień umiejscowiony jest centralnie, a świeca wypala się do samego końca. \u003Co:p\u003E\u003C\/o:p\u003E\u003C\/span\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"MsoNormal\" style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/span\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/4.bp.blogspot.com\/-HKnmEL7jtkg\/WnBS9pazTtI\/AAAAAAAAHjg\/vkuWaDsU3lQr_u7Oha0dJW6433eFSaB-gCEwYBhgL\/s1600\/%25C5%259Bweicaa.jpg\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"1600\" data-original-width=\"1593\" src=\"https:\/\/4.bp.blogspot.com\/-HKnmEL7jtkg\/WnBS9pazTtI\/AAAAAAAAHjg\/vkuWaDsU3lQr_u7Oha0dJW6433eFSaB-gCEwYBhgL\/s1600\/%25C5%259Bweicaa.jpg\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"MsoNormal\" style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/span\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"MsoNormal\" style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"MsoNormal\" style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003ETak naprawdę świecę kupiłam już dawno przez internet. Jest to ten rodzaj zapachu, który nie wiemy jak pachnie i czy się nam spodoba, ale świeca ma taki ładny obrazek, że musimy ją kupić. Myślę, że fani świec zapachowych wiedzą o czym mowa. Tak też się stało, kupiłam ją „za ładne oczy”. Pamiętam kiedy zaciągnęłam się tym zapachem pierwszy raz – od razu w mojej głowie pojawiła się myśl, że jest to mój pierwszy i ostatni raz z tą świecą… Musiało minąć trochę czasu zanim ponownie zdecydowałam się po nią sięgnąć. Tym razem zapach wydał mi się inny – powiedziałabym nawet przyjemny. Słodki, delikatny i wciągający – już nie był tak mdły jak za pierwszym razem. Wydawał się inny od tego, który tkwił w mojej pamięci. Nawet upewniłam się czy to aby na pewno jest ta sama świeca. \u003Co:p\u003E\u003C\/o:p\u003E\u003C\/span\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"MsoNormal\" style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/span\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/4.bp.blogspot.com\/-8pqJy2fIGHM\/WnBRa2A7xzI\/AAAAAAAAHjI\/Din7_q72xFM6YRWtJcvdeZuEkve1ihQ3ACLcBGAs\/s1600\/%25C5%259Bwieca2.jpg\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg alt=\"Yankee Candle \u0026quot;SNOW IN LOVE\u0026quot;\" border=\"0\" data-original-height=\"968\" data-original-width=\"1600\" src=\"https:\/\/4.bp.blogspot.com\/-8pqJy2fIGHM\/WnBRa2A7xzI\/AAAAAAAAHjI\/Din7_q72xFM6YRWtJcvdeZuEkve1ihQ3ACLcBGAs\/s1600\/%25C5%259Bwieca2.jpg\" title=\"Yankee Candle \u0026quot;SNOW IN LOVE\u0026quot;\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"MsoNormal\" style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/span\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cdiv class=\"MsoNormal\" style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003EZapach jest intensywny, ciepły, otulający i nastraja pozytywnie. Co prawda nie wyczuwam leśnych aromatów - drzew iglastych, ale zapach ma w sobie coś wyjątkowego i magicznego co może kojarzyć się z zimą. Początkowo zapach wydaje się perfumeryjny i nieco ciężki, ale wraz z upływem czasu staje się lżejszy i bardziej delikatny. Nie jest mdły i męczący, a jego zapach wypełniając pomieszczenie rozgrzewa je. Myślę, że jest to zapach zimy pełnej miłości. Lekko tajemniczy i zmysłowy, idealny na wspólne wieczory i poranki.\u0026nbsp;\u003C\/span\u003E\u003Co:p\u003E\u003C\/o:p\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"MsoNormal\" style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/span\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"MsoNormal\" style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003EZnacie tą świecę\/wosk ? Jak się u Was sprawdził? Może też się z nią nie polubiliście od pierwszego spotkania?\u003C\/span\u003E\u003C\/div\u003E"},"link":[{"rel":"replies","type":"application/atom+xml","href":"http:\/\/www.modjus.pl\/feeds\/4303757690212807482\/comments\/default","title":"Komentarze do posta"},{"rel":"replies","type":"text/html","href":"http:\/\/www.modjus.pl\/2018\/01\/zakochaj-sie-zima-z-yankee-candle-snow.html#comment-form","title":"Komentarze (0)"},{"rel":"edit","type":"application/atom+xml","href":"http:\/\/www.blogger.com\/feeds\/8327403999750556554\/posts\/default\/4303757690212807482"},{"rel":"self","type":"application/atom+xml","href":"http:\/\/www.blogger.com\/feeds\/8327403999750556554\/posts\/default\/4303757690212807482"},{"rel":"alternate","type":"text/html","href":"http:\/\/www.modjus.pl\/2018\/01\/zakochaj-sie-zima-z-yankee-candle-snow.html","title":"Zakochaj się zimą z Yankee Candle \"SNOW IN LOVE\""}],"author":[{"name":{"$t":"Modjus"},"uri":{"$t":"http:\/\/www.blogger.com\/profile\/09463287664287867482"},"email":{"$t":"noreply@blogger.com"},"gd$image":{"rel":"http://schemas.google.com/g/2005#thumbnail","width":"16","height":"16","src":"https:\/\/img1.blogblog.com\/img\/b16-rounded.gif"}}],"media$thumbnail":{"xmlns$media":"http://search.yahoo.com/mrss/","url":"https:\/\/4.bp.blogspot.com\/-SVleIW9FpAU\/WnBRH9SebVI\/AAAAAAAAHjU\/_8hT_M5zhH0Ux5p9MDPvS7wdF_IJVewKQCEwYBhgL\/s72-c\/%25C5%259Bwieca.jpg","height":"72","width":"72"},"thr$total":{"$t":"0"}},{"id":{"$t":"tag:blogger.com,1999:blog-8327403999750556554.post-1934759944480579606"},"published":{"$t":"2018-01-18T03:34:00.001-08:00"},"updated":{"$t":"2018-01-18T03:34:14.063-08:00"},"category":[{"scheme":"http://www.blogger.com/atom/ns#","term":"AVON"},{"scheme":"http://www.blogger.com/atom/ns#","term":"recenzja"},{"scheme":"http://www.blogger.com/atom/ns#","term":"viva la vita"},{"scheme":"http://www.blogger.com/atom/ns#","term":"zapachy"}],"title":{"type":"text","$t":"TAK PACHNIE: Viva la Vita od AVON – zapach inspirowany włoskim stylem życia? Przekonaj się razem ze mną!"},"content":{"type":"html","$t":"\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003ENie wiem jak u Was, ale u mnie za oknem jest piękne słońce. Temperatura co prawda nie powala, ale taka aura nastraja pozytywnie, dlatego postanowiłam przybliżyć Wam zapach \u003Cb\u003EViva La Vita\u003C\/b\u003E od \u003Cb\u003EAvon\u003C\/b\u003E. Będzie również niespodzianka - szczegóły na końcu.\u003C\/span\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/span\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-gGEu6EYgAQI\/WmCDjpRTRUI\/AAAAAAAAHic\/MQzc7VYkDTE_8NNnLurNSlt9qDgn7v--gCLcBGAs\/s1600\/vivalavita.jpg\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg alt=\"viva la vita avon\" border=\"0\" data-original-height=\"1296\" data-original-width=\"1600\" src=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-gGEu6EYgAQI\/WmCDjpRTRUI\/AAAAAAAAHic\/MQzc7VYkDTE_8NNnLurNSlt9qDgn7v--gCLcBGAs\/s1600\/vivalavita.jpg\" title=\"viva la vita avon\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003E\u003Cb\u003EOd producenta\u003C\/b\u003E: \u003Cb\u003EViva La Vita\u003C\/b\u003E to kompozycja stworzona dla podkreślenia radości życia, idealna dla kobiet pełnych energii i uśmiechu. Sprawdzi się na co dzień podczas ciepłych wiosennych i letnich dni. Idealnie podkreśli lekki, zwiewny strój. Poczujesz tu soczysty aromat różowego grejpfruta i słodkiej mandarynki. Chwilę później otuli Cię kremowy zapach magnolii. Na koniec ogrzejesz się ciepłem głębokiej drzewnej nuty, okraszonej przyjemnym aromatem wanilii.\u003C\/span\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/span\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003E\u003Cdiv\u003E\u003Cb\u003EKompozycja zapachowa\u003C\/b\u003E:\u003C\/div\u003E\u003Cdiv\u003E\u003Cb\u003ENuta głowy\u003C\/b\u003E: różowy grapefruit, mandarynka, japoński kwiat wiśni\u003C\/div\u003E\u003Cdiv\u003E\u003Cb\u003ENuta serca\u003C\/b\u003E: róża, mimoza, magnolia\u003C\/div\u003E\u003Cdiv\u003E\u003Cb\u003ENuta bazowa\u003C\/b\u003E: wanilia, drzewo sandałowe, kaszmir\u003C\/div\u003E\u003Cdiv\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/4.bp.blogspot.com\/-zxX6dMCyt-A\/WmCD2t3HXcI\/AAAAAAAAHig\/GpyVKn2vnNgkTT8foDeTq_LkIF5PwwxCACLcBGAs\/s1600\/vivva1.jpg\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg alt=\"viva la vita avon\" border=\"0\" data-original-height=\"1067\" data-original-width=\"1600\" src=\"https:\/\/4.bp.blogspot.com\/-zxX6dMCyt-A\/WmCD2t3HXcI\/AAAAAAAAHig\/GpyVKn2vnNgkTT8foDeTq_LkIF5PwwxCACLcBGAs\/s1600\/vivva1.jpg\" title=\"viva la vita avon\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv\u003E\u003Cb\u003EMoja ocena\u003C\/b\u003E: Jakiś czas temu zrobiłam sobie detoks od zapachów \u003Cb\u003EAvon\u003C\/b\u003E. To jest mój pierwszy zapach po przerwie. Zaskoczyła mnie w nim trwałość - spryskałam nim szal i kurtkę - na drugi dzień zapach był nadal wyczuwalny. Inne zapachy, które miałam szybko się ulatniały i najlepiej było mieć ze sobą buteleczkę i psikać się cały czas. Jeśli chodzi o skórę to jego trwałość jest gorsza.\u0026nbsp;\u003C\/div\u003E\u003Cdiv\u003EZapach jest lekki, przyjemny i jeśli lubisz perfumy Avon to na pewno Ci się spodoba ta owocowo - kwiatowa kompozycja, bowiem przypomina ona inne pozycje tej marki. Nie wyczuwam w nim alkoholu i nie jest duszący. Jestem pod tym względem wymagająca - jestem wrażliwa na zapachy i wszelkie \"złe\" zapachy przyprawiają mnie od razu o mdłości. Ten do nich nie należy. Lubię go używać - zwłaszcza teraz zimą - jest delikatny i poprawia mi humor w mroźne dni.\u003C\/div\u003E\u003Cdiv\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv\u003E\u003Cb\u003ENa koniec mam niespodziankę. Zapraszam na mój \u003Ca href=\"https:\/\/www.facebook.com\/Modjus\/\"\u003Efacebook\u003C\/a\u003E oraz \u003Ca href=\"https:\/\/www.instagram.com\/modjus_official\/\"\u003Einstagram\u003C\/a\u003E gdzie możecie wygrać Viva La Vita od Avon.\u0026nbsp;\u003C\/b\u003E\u003C\/div\u003E\u003C\/span\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv\u003E\u003Ch3 class=\"h4\" style=\"background-color: white; font-family: Roboto, \u0026quot;Helvetica Neue\u0026quot;, Arial, Helvetica, sans-serif; font-size: 16px; font-stretch: normal; font-variant-east-asian: normal; font-variant-numeric: normal; line-height: 1.3333; margin: 0.5em 0px; padding: 0px;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/h3\u003E\u003C\/div\u003E"},"link":[{"rel":"replies","type":"application/atom+xml","href":"http:\/\/www.modjus.pl\/feeds\/1934759944480579606\/comments\/default","title":"Komentarze do posta"},{"rel":"replies","type":"text/html","href":"http:\/\/www.modjus.pl\/2018\/01\/tak-pachnie-viva-la-vita-od-avon-zapach.html#comment-form","title":"Komentarze (0)"},{"rel":"edit","type":"application/atom+xml","href":"http:\/\/www.blogger.com\/feeds\/8327403999750556554\/posts\/default\/1934759944480579606"},{"rel":"self","type":"application/atom+xml","href":"http:\/\/www.blogger.com\/feeds\/8327403999750556554\/posts\/default\/1934759944480579606"},{"rel":"alternate","type":"text/html","href":"http:\/\/www.modjus.pl\/2018\/01\/tak-pachnie-viva-la-vita-od-avon-zapach.html","title":"TAK PACHNIE: Viva la Vita od AVON – zapach inspirowany włoskim stylem życia? Przekonaj się razem ze mną!"}],"author":[{"name":{"$t":"Modjus"},"uri":{"$t":"http:\/\/www.blogger.com\/profile\/09463287664287867482"},"email":{"$t":"noreply@blogger.com"},"gd$image":{"rel":"http://schemas.google.com/g/2005#thumbnail","width":"16","height":"16","src":"https:\/\/img1.blogblog.com\/img\/b16-rounded.gif"}}],"media$thumbnail":{"xmlns$media":"http://search.yahoo.com/mrss/","url":"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-gGEu6EYgAQI\/WmCDjpRTRUI\/AAAAAAAAHic\/MQzc7VYkDTE_8NNnLurNSlt9qDgn7v--gCLcBGAs\/s72-c\/vivalavita.jpg","height":"72","width":"72"},"thr$total":{"$t":"0"}},{"id":{"$t":"tag:blogger.com,1999:blog-8327403999750556554.post-7720125049899017477"},"published":{"$t":"2018-01-14T00:20:00.000-08:00"},"updated":{"$t":"2018-01-14T00:25:15.081-08:00"},"category":[{"scheme":"http://www.blogger.com/atom/ns#","term":"30+"},{"scheme":"http://www.blogger.com/atom/ns#","term":"dermoprogram"},{"scheme":"http://www.blogger.com/atom/ns#","term":"kremy"},{"scheme":"http://www.blogger.com/atom/ns#","term":"lirene"},{"scheme":"http://www.blogger.com/atom/ns#","term":"pielęgnacja"},{"scheme":"http://www.blogger.com/atom/ns#","term":"recenzja"},{"scheme":"http://www.blogger.com/atom/ns#","term":"test"}],"title":{"type":"text","$t":"Codzienna dawka energii czyli pielęgnacja z Lirene Dermoprogram, C + D Pro Vitamin 30+"},"content":{"type":"html","$t":"\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003ESą dwie rzeczy bez których nie wyobrażam sobie mojego dnia - bez kubka kawy i codziennej pielęgnacji. To moje obowiązkowe punkty bez których mój dzień nie może się obejść. Rano mogę nie mieć czasu na śniadanie czy makijaż, ale na kawę i pielęgnację twarzy zawsze znajdę kilka minut. Nawet kiedy wracam w środku nocy z imprezy, muszę oczyścić twarz i nałożyć krem lub serum - nie zasnę z myślą, że mam brudną twarz. Myślę, że moja systematyczność przyczyniła się do faktu, iż moje zmarszczki nie są jeszcze widoczne.\u0026nbsp;\u003C\/span\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/span\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-KlZVHm7oAEw\/WlIpLWJvS9I\/AAAAAAAAHfA\/uQ698RukVSA4ZHeWW0TMSKJhULnrlw1tQCLcBGAs\/s1600\/wszystko.jpg\" imageanchor=\"1\" style=\"clear: left; float: left; margin-bottom: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg alt=\"C+D PRO Vitamin Energy\" border=\"0\" data-original-height=\"1067\" data-original-width=\"1600\" src=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-KlZVHm7oAEw\/WlIpLWJvS9I\/AAAAAAAAHfA\/uQ698RukVSA4ZHeWW0TMSKJhULnrlw1tQCLcBGAs\/s1600\/wszystko.jpg\" title=\"C+D PRO Vitamin Energy\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/span\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003ECo do kosmetyków to nie mam takich, które są moimi jedynymi i używam ich cały czas - zmieniam je w zależności od tego jak zmienia się moja skóra. Przez lata zmagałam się z trądzikiem i tłustą skórą, aktualnie moja skóra jest mieszana. Ostatnio trafiłam na soczysty zestaw \u003Cb\u003ELirene Dermoprogram\u003C\/b\u003E z witaminami \u003Cb\u003EC i D, \u003C\/b\u003Ektóry bardzo zachęcił mnie kolorem. Jednak opakowanie to nie wszystko...\u003C\/span\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003EKiedy miałam 20 lat nie myślałam o zmarszczkach, bo niby skąd je miałam mieć? Jednak zbliżając się do 30-tki człowiek zaczyna się nad nimi zastanawiać i szuka ich spoglądając w lustro. Wiadomo, że z wiekiem skóra staje się mniej elastyczna, pojawiają się m.in. cienie pod oczami, kurze łapki czy pierwsze zmarszczki. Warto zatem zadbać o skórę, a im wcześniej o tym pomyślisz tym lepiej. Jeśli więc tak jak ja masz \"trzy dychy\" to te kosmetyki są dla Ciebie.\u003C\/span\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003EW skład serii wchodzą:\u003C\/span\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cul\u003E\u003Cli\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003E\u003Cb\u003ENawilżający krem-żel\u003C\/b\u003E rozświetlający, cera normalna i mieszana,\u003C\/span\u003E\u003C\/li\u003E\u003Cli\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003E\u003Cb\u003EOdżywczy krem\u003C\/b\u003E głęboko nawilżający, cera sucha i wrażliwa,\u0026nbsp;\u003C\/span\u003E\u003C\/li\u003E\u003Cli\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003E\u003Cb\u003ESkoncentrowane StimuSerum\u003C\/b\u003E, rozświetlenie i wygładzenie,\u003C\/span\u003E\u003C\/li\u003E\u003Cli\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003E\u0026nbsp;\u003Cb\u003EŻel myjąco - energetyzujący\u003C\/b\u003E.\u0026nbsp;\u003C\/span\u003E\u003C\/li\u003E\u003C\/ul\u003E\u003Cdiv\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003ESkładniki aktywne, które znajdziemy w kosmetykach tej serii:\u003C\/span\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003E\u003C\/span\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cdiv\u003E\u003Cul\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003E\u003Cli\u003E\u003Cb\u003EWit. Duo C \u003C\/b\u003E– hybrydowe połączenie dwóch form witaminy C. \u003Cb\u003EAktywna forma lipofilowa\u003C\/b\u003E, zapewniająca doskonałe wchłanianie. Działa odmładzająco, rozświetla cerę i chroni DNA komórek skóry, niwelując negatywne skutki promieniowania UV. \u003Cb\u003EStabilna witamina C\u003C\/b\u003E zamknięta w liposomach. Dociera do głębokich warstw skóry, stymulując syntezę kolagenu.\u003C\/li\u003E\u003Cli\u003E\u003Cb\u003EWit D pro\u003C\/b\u003E – stymuluje syntezę receptora witaminy D, likwiduje skutki jej niedoboru w skórze, wzmacnia barierę naskórkową i utrzymuje odpowiedni stopień nawilżenia.\u003C\/li\u003E\u003Cli\u003E\u003Cb\u003EWitamina E\u003C\/b\u003E – znana i ceniona „witamina młodości”. Skutecznie walczy z oznakami starzenia oraz działa stabilizująco na witaminę C.\u003C\/li\u003E\u003C\/span\u003E\u003C\/ul\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003E\u003C\/span\u003E\u003C\/div\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003EPierwszym krokiem w pielęgnacji jest oczyszczanie, dlatego zacznijmy od \u003Cb\u003Eżelu myjącego\u003C\/b\u003E. Oprócz wspomnianych wyżej składników aktywnych żel zawiera kompleks oligosacharydowy, który wspomaga odblokowanie i zwężenie porów oraz ujednolica koloryt skóry.\u0026nbsp;\u003C\/span\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/span\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/3.bp.blogspot.com\/-KQKU7IwjlN8\/Wlhk9dDbdJI\/AAAAAAAAHgc\/NDs1jSNj-1ACab2TtAErCbOLxkz5RYk_gCLcBGAs\/s1600\/IMG_2679.JPG\" imageanchor=\"1\" style=\"clear: left; float: left; margin-bottom: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"1067\" data-original-width=\"1600\" src=\"https:\/\/3.bp.blogspot.com\/-KQKU7IwjlN8\/Wlhk9dDbdJI\/AAAAAAAAHgc\/NDs1jSNj-1ACab2TtAErCbOLxkz5RYk_gCLcBGAs\/s1600\/IMG_2679.JPG\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/span\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/span\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/span\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/span\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/span\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/span\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/span\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/span\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/span\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003EZawarte w nim pomarańczowe granulki bardzo dobrze oczyszczają skórę, jak również dostarczają jej witalności. Skóra po umyciu jest świeża, gładka, promienna i pachnąca cytrusami. Co prawda nie jestem zwolennikiem pachnących kosmetyków pielęgnujących, ale ten zapach jestem w stanie zaakceptować. P\u003C\/span\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003Erzy dłuższym stosowaniu zauważyłam, że pory zaczęły znikać.\u0026nbsp;\u003C\/span\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/span\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/3.bp.blogspot.com\/-6hfGNI7NulU\/WlhlvisycII\/AAAAAAAAHgo\/u3h5Nilve1MUjTNJj16RgREbqvhCcjWbACLcBGAs\/s1600\/IMG_2379.JPG\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"1067\" data-original-width=\"1600\" src=\"https:\/\/3.bp.blogspot.com\/-6hfGNI7NulU\/WlhlvisycII\/AAAAAAAAHgo\/u3h5Nilve1MUjTNJj16RgREbqvhCcjWbACLcBGAs\/s1600\/IMG_2379.JPG\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cdiv\u003E\u003Cdiv\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003EJeżeli chodzi o cenę to jest przystępna, opakowanie ma pojemność 200 ml i kosztuje ok.15,49 zł.\u0026nbsp;\u003C\/span\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/span\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003EJako drugi krok wybrałam dla siebie \u003Cb\u003Eżel-krem\u003C\/b\u003E. Jego konsystencja bardziej mi odpowiada. Żel zawiera unikalny kompleks SkinRESTART, dzięki bogactwu polisacharydów, mikroelementów, witamin oraz flawonoidów, rewitalizuje komórki skóry wspomagając słabnące z wiekiem procesy metaboliczne.\u0026nbsp;\u003C\/span\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/span\u003E\u003C\/div\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/4.bp.blogspot.com\/-4mpVjSZkX-w\/Wlhmm9EBT7I\/AAAAAAAAHg0\/toJY83XmoeQ0JOlj2R0i3pAYPIj62bENwCLcBGAs\/s1600\/kremm.jpg\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"1031\" data-original-width=\"1600\" src=\"https:\/\/4.bp.blogspot.com\/-4mpVjSZkX-w\/Wlhmm9EBT7I\/AAAAAAAAHg0\/toJY83XmoeQ0JOlj2R0i3pAYPIj62bENwCLcBGAs\/s1600\/kremm.jpg\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003EJak wspomniałam wyżej w kremie podoba mi się konsystencja, która przypomina gęsty żel. Jest lekka przez co przyjemnie się rozprowadza, wystarczająco szybko wchłania nie pozostawiając tłustej warstwy. Drobinki podczas aplikacji rozpuszczają się. Cera po aplikacji nabiera blasku, jest nawilżona i jędrna. Krem nie podrażnia, nie zapycha i nadaje się pod makijaż. Jedyne co mi się w nim nie podoba to chemiczny cytrusowy zapach. O ile w żelu jestem w stanie go zaakceptować tutaj mi przeszkadza.\u0026nbsp;\u003C\/span\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/3.bp.blogspot.com\/-aHIlVMflQd4\/WlhnJ2OKSAI\/AAAAAAAAHg8\/Xm4T7DiA-NgTNgWWb-2sR6zmz7mE8LqngCLcBGAs\/s1600\/IMG_2328.JPG\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"1067\" data-original-width=\"1600\" src=\"https:\/\/3.bp.blogspot.com\/-aHIlVMflQd4\/WlhnJ2OKSAI\/AAAAAAAAHg8\/Xm4T7DiA-NgTNgWWb-2sR6zmz7mE8LqngCLcBGAs\/s1600\/IMG_2328.JPG\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003EKrem ma standardową\u0026nbsp;pojemność 50 ml i kosztuje 24,49 zł.\u003C\/span\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/span\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003EOstatnim krokiem jest \u003Cb\u003EStimuserum\u003C\/b\u003E na noc. Serum posiada m.in.\u0026nbsp;unikalny kompleks SkinAwake pochodzenia naturalnego, bogaty w niezbędne dla skóry mikroelementy, cukry i witaminy, wspomaga procesy odnowy komórkowej zachodzące podczas snu.\u0026nbsp;\u003C\/span\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/2.bp.blogspot.com\/-u9QXyNNc9kI\/WlkszUMi6nI\/AAAAAAAAHhM\/mtWwzGXgwJIigLppayV5vhLVnphChJjKgCLcBGAs\/s1600\/IMG_2678.JPG\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"1067\" data-original-width=\"1600\" src=\"https:\/\/2.bp.blogspot.com\/-u9QXyNNc9kI\/WlkszUMi6nI\/AAAAAAAAHhM\/mtWwzGXgwJIigLppayV5vhLVnphChJjKgCLcBGAs\/s1600\/IMG_2678.JPG\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003ENa plus oceniam głównie jego opakowanie, bo prezentuje się naprawdę przyjemnie w tej małej przeźroczystej buteleczce, a pompka zamiast pipety ułatwia aplikację. Jeśli chodzi o samo działanie to serum nie podrażnia ani nie uczula, a skóra wydaje się być nawilżona. Serum pozostawia na skórze lepką warstwę, która wchłania się długo - dlatego używamy go na noc. Po użyciu skóra jest jak by lekko ściągnięta. Jedyne co mi się nie podoba to tak naprawdę cytrusowy zapach - wolę kosmetyki z delikatnym prawie nie wyczuwalnym zapachem lub bezzapachowe. Chociaż ta kwestia jest indywidualna, ponieważ są osoby, którym ten zapach się podoba.\u0026nbsp;\u0026nbsp;\u003C\/span\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/3.bp.blogspot.com\/-2_UeLJCujaY\/Wlna9idXumI\/AAAAAAAAHhc\/zLkTFIsH81IKF5fI7udTMjbsF4XFO4BjACLcBGAs\/s1600\/serum.jpg\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"1288\" data-original-width=\"1600\" src=\"https:\/\/3.bp.blogspot.com\/-2_UeLJCujaY\/Wlna9idXumI\/AAAAAAAAHhc\/zLkTFIsH81IKF5fI7udTMjbsF4XFO4BjACLcBGAs\/s1600\/serum.jpg\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003ESerum ma standardową dla takiego kosmetyku pojemność 30 ml i kosztuje 26,99 zł.\u0026nbsp;\u003C\/span\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/span\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-Sjr93nlm0M0\/WlsT2Q8CDXI\/AAAAAAAAHhs\/YJUCFw3dJqsdZiW2GefW6I2yw6FCqIR_wCLcBGAs\/s1600\/IMG_2620.JPG\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"1067\" data-original-width=\"1600\" src=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-Sjr93nlm0M0\/WlsT2Q8CDXI\/AAAAAAAAHhs\/YJUCFw3dJqsdZiW2GefW6I2yw6FCqIR_wCLcBGAs\/s1600\/IMG_2620.JPG\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cbr \/\u003E \u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003ECałkiem przyjemna dla oka seria, a to za sprawą przede wszystkim energetycznego koloru. Zapach co prawda nie przypadł mi do gustu, ale zaakceptowałam go i używam kosmetyków do dna - są dość wydajne. Dzięki nim moja skóra nabrała blasku i stała się bardziej elastyczna. Cena kosmetyków jest przystępna, a znajdziecie je w drogerii.\u0026nbsp;\u003C\/span\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/span\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003EStosujecie kremy dopasowane do Waszego wieku? Czy może uniwersalne?\u0026nbsp;\u003C\/span\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/div\u003E\u003C\/div\u003E"},"link":[{"rel":"replies","type":"application/atom+xml","href":"http:\/\/www.modjus.pl\/feeds\/7720125049899017477\/comments\/default","title":"Komentarze do posta"},{"rel":"replies","type":"text/html","href":"http:\/\/www.modjus.pl\/2018\/01\/codzienna-dawka-energii-czyli.html#comment-form","title":"Komentarze (0)"},{"rel":"edit","type":"application/atom+xml","href":"http:\/\/www.blogger.com\/feeds\/8327403999750556554\/posts\/default\/7720125049899017477"},{"rel":"self","type":"application/atom+xml","href":"http:\/\/www.blogger.com\/feeds\/8327403999750556554\/posts\/default\/7720125049899017477"},{"rel":"alternate","type":"text/html","href":"http:\/\/www.modjus.pl\/2018\/01\/codzienna-dawka-energii-czyli.html","title":"Codzienna dawka energii czyli pielęgnacja z Lirene Dermoprogram, C + D Pro Vitamin 30+"}],"author":[{"name":{"$t":"Modjus"},"uri":{"$t":"http:\/\/www.blogger.com\/profile\/09463287664287867482"},"email":{"$t":"noreply@blogger.com"},"gd$image":{"rel":"http://schemas.google.com/g/2005#thumbnail","width":"16","height":"16","src":"https:\/\/img1.blogblog.com\/img\/b16-rounded.gif"}}],"media$thumbnail":{"xmlns$media":"http://search.yahoo.com/mrss/","url":"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-KlZVHm7oAEw\/WlIpLWJvS9I\/AAAAAAAAHfA\/uQ698RukVSA4ZHeWW0TMSKJhULnrlw1tQCLcBGAs\/s72-c\/wszystko.jpg","height":"72","width":"72"},"thr$total":{"$t":"0"}},{"id":{"$t":"tag:blogger.com,1999:blog-8327403999750556554.post-8482301721563094144"},"published":{"$t":"2018-01-08T14:32:00.000-08:00"},"updated":{"$t":"2018-01-09T02:28:59.263-08:00"},"category":[{"scheme":"http://www.blogger.com/atom/ns#","term":"beGlossy"},{"scheme":"http://www.blogger.com/atom/ns#","term":"divine star"},{"scheme":"http://www.blogger.com/atom/ns#","term":"konkurs"},{"scheme":"http://www.blogger.com/atom/ns#","term":"recenzja"},{"scheme":"http://www.blogger.com/atom/ns#","term":"rozdanie"},{"scheme":"http://www.blogger.com/atom/ns#","term":"zgarnij box"}],"title":{"type":"text","$t":"Zgarnij grudniowe pudełko BEGLOSSY DIVINE STAR"},"content":{"type":"html","$t":"\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003EGrudniowy \u003Cb\u003EBeGlossy \"DIVINE STAR\"\u003C\/b\u003E dotarł do mnie co prawda jeszcze przed świętami, ale niestety był uszkodzony. Tonik, który znalazł się wewnątrz\u0026nbsp;rozlał się niszcząc zawartość i opakowanie - kosmetyki pływały w czerwonym płynie. Na szczęście wszystko dobrze się skończyło i dzisiaj mogę obdarować kogoś tym uroczym box'em.\u0026nbsp;\u003C\/span\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/span\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-m0dNKRjC7vI\/WlN4lWh6ytI\/AAAAAAAAHfo\/nmLOyFA4BcMvR53c0hSmgUs5H7pOuDuWgCLcBGAs\/s1600\/pude%25C5%2582ko.jpg\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"1236\" data-original-width=\"1600\" src=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-m0dNKRjC7vI\/WlN4lWh6ytI\/AAAAAAAAHfo\/nmLOyFA4BcMvR53c0hSmgUs5H7pOuDuWgCLcBGAs\/s1600\/pude%25C5%2582ko.jpg\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003EW środku box'a znalazły się głównie kosmetyki pielęgnujące, oraz jeden kosmetyk kolorowy - pomadka, która mnie ucieszyła najbardziej. Pudełko jak dla mnie całkiem fajne i myślę, że osoba do której trafi będzie zadowolona. Przejdźmy zatem do zawartości.\u003C\/span\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/2.bp.blogspot.com\/-njrqMH014uk\/WlN4B2V9j5I\/AAAAAAAAHfg\/zQAU8wcSOjcsXqoheZTenJbghslMSC8vwCLcBGAs\/s1600\/zawarto%25C5%259B%25C4%2587.jpg\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"1067\" data-original-width=\"1600\" src=\"https:\/\/2.bp.blogspot.com\/-njrqMH014uk\/WlN4B2V9j5I\/AAAAAAAAHfg\/zQAU8wcSOjcsXqoheZTenJbghslMSC8vwCLcBGAs\/s1600\/zawarto%25C5%259B%25C4%2587.jpg\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003E\u003Cb\u003EBandi emulsja silnie nawilżająca\u0026nbsp;\u003C\/b\u003E\u003C\/span\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003E59zł - 50ml\u003C\/span\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/span\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/2.bp.blogspot.com\/-pgPyKXA3mbo\/WlPkqQmgHxI\/AAAAAAAAHf4\/PhmUDyyDoZwX6HX0Iu1JvlDhQ16AVQdrgCLcBGAs\/s1600\/bandi.jpg\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"1067\" data-original-width=\"1600\" src=\"https:\/\/2.bp.blogspot.com\/-pgPyKXA3mbo\/WlPkqQmgHxI\/AAAAAAAAHf4\/PhmUDyyDoZwX6HX0Iu1JvlDhQ16AVQdrgCLcBGAs\/s1600\/bandi.jpg\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003E\u003C\/span\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003ELekka, silnie nawilżająca emulsja do każdego rodzaju cery zmagającej się\u0026nbsp;\u0026nbsp;z przejściowymi i\/lub długotrwałym przesuszeniem. Przywraca, wyrównuje i utrzymuje prawidłowy poziom nawilżenia skóry. Polecany szczególnie w okresie zimowym.\u003C\/span\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/span\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003EJeden z ciekawszych kosmetyków, które znalazły się w boxie.\u003C\/span\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003E\u0026nbsp;Emulsja posiada delikatny i przyjemny zapach, a konsystencja przypomina gęste mleczko. Lubię emulsje, ponieważ są lżejsze niż kremy, a przy mojej problematycznej cerze to ważne. Emulsja dobrze się rozprowadza i wchłania, nie zapycha. Już po pierwszej aplikacji czuć ulgę i nawilżenie. Nadaje się pod makijaż.\u0026nbsp;\u003C\/span\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/span\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003E\u003Cb\u003ETeeez Oasis Gem Lipstick\u003C\/b\u003E\u003C\/span\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003E78zł - 2g\u003C\/span\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/span\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/4.bp.blogspot.com\/-rZYqOg2ZlwU\/WlPkz9k5ffI\/AAAAAAAAHgI\/6T39SVG9NE8FYGoc5fbQcy8_f4nVN_zVACLcBGAs\/s1600\/szminka.jpg\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"1165\" data-original-width=\"1600\" src=\"https:\/\/4.bp.blogspot.com\/-rZYqOg2ZlwU\/WlPkz9k5ffI\/AAAAAAAAHgI\/6T39SVG9NE8FYGoc5fbQcy8_f4nVN_zVACLcBGAs\/s1600\/szminka.jpg\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003E\u003C\/span\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003EWykonaj perfekcyjny makijaż ust dzięki mocno napigmentowanej pomadce o satynowym wykończeniu. Kształt pomadki ułatwia jej zastosowanie, a dzięki bogatej\u0026nbsp; pigmentacji jej kolor utrzymuje się\u0026nbsp;na ustach do 8h.\u003C\/span\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/span\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003ETo jest mój hit tego box'a. Nie dość, że jest matowa to jeszcze kolor jest idealny dla mnie! Szminkę aplikuje się przyjemnie, a dokładne krycie uzyskujemy już po jednym przeciągnięciu ust. Trwałość jest wystarczająca. Dla mnie bomba!\u003C\/span\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/span\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/span\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003E\u003Cb\u003EIngenii oliwka hydrofilna do oczyszczania skóry twarzy, szyi i dekoltu.\u003C\/b\u003E\u003C\/span\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003E80zł - 400ml\/ próbka\u003C\/span\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/span\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/4.bp.blogspot.com\/-Pkc8uMyl_nA\/WlPkwoDBZlI\/AAAAAAAAHgA\/lPwyaElVVPoROZCSR1wJr8IOVtEmjipFQCLcBGAs\/s1600\/ingeni.jpg\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"1140\" data-original-width=\"1600\" src=\"https:\/\/4.bp.blogspot.com\/-Pkc8uMyl_nA\/WlPkwoDBZlI\/AAAAAAAAHgA\/lPwyaElVVPoROZCSR1wJr8IOVtEmjipFQCLcBGAs\/s1600\/ingeni.jpg\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003E\u003C\/span\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003EOczyszcza, nawilża i wygładza skórę. Radzi sobie doskonale zarówno z makijażem dziennym i wieczorowym. Łączy w sobie naturalne olejki i wodę. Nie pozostawia na skórze tłustego filmu.\u003C\/span\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/span\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003EPróbka jest malutka, więc wystarczyła na dwa użycia. Produkt dość ciekawy, dobrze poradził sobie z makijażem, niestety jest mało wydajny. Nie przekonał mnie na tyle by kupić jego pełną wersję za 80 zł!\u003C\/span\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/span\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003E\u003Cb\u003EBarnangen nawilżający balsam do ciała\u003C\/b\u003E\u003C\/span\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003E34,99zł - 400ml\u003C\/span\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/4.bp.blogspot.com\/-eS9ElUk4haI\/WlPktgYswoI\/AAAAAAAAHf8\/OdtRXWr7buQJ5sPJoUh0Tp1mHWjdF59sQCLcBGAs\/s1600\/bernangen.jpg\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"1238\" data-original-width=\"1600\" src=\"https:\/\/4.bp.blogspot.com\/-eS9ElUk4haI\/WlPktgYswoI\/AAAAAAAAHf8\/OdtRXWr7buQJ5sPJoUh0Tp1mHWjdF59sQCLcBGAs\/s1600\/bernangen.jpg\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/span\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003E\u003C\/span\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003EZainspiruj się\u0026nbsp;szwedzka natura i tradycjami. Odkryj wyjątkowy balsam Barnangen zawierający Cold Cream-specjalistyczna recepturę, która\u0026nbsp; zapewni Twojej skórze ochronę i sprawi, że poczujesz się\u0026nbsp;\u0026nbsp;w sam raz. Balsam długotrwale nawilży Twoja skórę i sprawi, że będzie jedwabiście gładka.\u003C\/span\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/span\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003EW ostatnim czasie używamy z mężem coraz więcej kosmetyków nawilżających, dlatego obecność balsamu cieszy nas bardzo - będzie czym się smarować :D\u0026nbsp;Idealnie dobrana kompozycja składników sprawiła, że codzienna pielęgnacja mojej przesuszonej skóry stała się wręcz przyjemnością.\u0026nbsp;\u003C\/span\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003EKremowa konsystencja kosmetyku sprawia, że dobrze rozprowadza się na skórze i szybko wchłania. No i ten przyjemny, delikatny zapach...\u0026nbsp;\u003C\/span\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003E\u003Cb\u003ESylveco hibiskusowy tonik do twarzy\u003C\/b\u003E\u003C\/span\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003E17,65zł - 150ml\u003C\/span\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/span\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-lVc55H12M4Q\/WlPkyeK9f9I\/AAAAAAAAHgE\/gNnqd5O07uIEK08k1RO2-_i8aov2z8nrgCLcBGAs\/s1600\/sylveco.jpg\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"1170\" data-original-width=\"1600\" src=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-lVc55H12M4Q\/WlPkyeK9f9I\/AAAAAAAAHgE\/gNnqd5O07uIEK08k1RO2-_i8aov2z8nrgCLcBGAs\/s1600\/sylveco.jpg\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/span\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003E\u003C\/span\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003EHipoalergiczny tonik z ekstraktami hibiskusa i aloesu o działaniu ochronnym,rewitalizującym i wzmacniającym, przeznaczony do do każdego rodzaju cery. Dzięki\u0026nbsp;dużej zawartości składników nawilżających, skutecznie zabezpiecza skórę przed utrata wilgoci, zapewniając jej odpowiedni poziom nawilżenia.\u003C\/span\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/span\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003ETonik ma lekko żelową konsystencję, czerwoną barwę i pachnie trochę dziwnie. Jest delikatny, przyjemnie nawilża i uspokaja skórę po demakijażu. Ma przyjazny skład i jest polskim produktem.\u0026nbsp;\u003C\/span\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/span\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003EChociaż pod choinkę spodziewałam się czegoś WOW nie jestem rozczarowana. Kosmetyki na pewno wykorzystam do dna :) A jak Wam podoba się zawartość? Jeśli chcecie by taki box trafił w Wasze ręce\u0026nbsp;\u003C\/span\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003Ezapraszam na mój \u003C\/span\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/www.instagram.com\/modjus_official\/\" style=\"font-size: x-large;\"\u003Einstagram\u003C\/a\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003E\u0026nbsp;lub \u003C\/span\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/www.facebook.com\/Modjus\/\" style=\"font-size: x-large;\"\u003Efacebook\u003C\/a\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003E. Znajdziecie tam wszystkie szczegóły. Powodzenia!\u003C\/span\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/span\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/3.bp.blogspot.com\/-0A6W0Jl2Ce0\/WlN0vnbhHUI\/AAAAAAAAHfU\/xAnK0hylDGICbA0u8noxS7G9UxJ2x9MaACLcBGAs\/s1600\/ROZDANIE%2BGRUDZIEN.jpg\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"904\" data-original-width=\"1600\" src=\"https:\/\/3.bp.blogspot.com\/-0A6W0Jl2Ce0\/WlN0vnbhHUI\/AAAAAAAAHfU\/xAnK0hylDGICbA0u8noxS7G9UxJ2x9MaACLcBGAs\/s1600\/ROZDANIE%2BGRUDZIEN.jpg\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cbr \/\u003E"},"link":[{"rel":"replies","type":"application/atom+xml","href":"http:\/\/www.modjus.pl\/feeds\/8482301721563094144\/comments\/default","title":"Komentarze do posta"},{"rel":"replies","type":"text/html","href":"http:\/\/www.modjus.pl\/2018\/01\/zgarnij-grudniowe-pudeko-beglossy.html#comment-form","title":"Komentarze (0)"},{"rel":"edit","type":"application/atom+xml","href":"http:\/\/www.blogger.com\/feeds\/8327403999750556554\/posts\/default\/8482301721563094144"},{"rel":"self","type":"application/atom+xml","href":"http:\/\/www.blogger.com\/feeds\/8327403999750556554\/posts\/default\/8482301721563094144"},{"rel":"alternate","type":"text/html","href":"http:\/\/www.modjus.pl\/2018\/01\/zgarnij-grudniowe-pudeko-beglossy.html","title":"Zgarnij grudniowe pudełko BEGLOSSY DIVINE STAR"}],"author":[{"name":{"$t":"Modjus"},"uri":{"$t":"http:\/\/www.blogger.com\/profile\/09463287664287867482"},"email":{"$t":"noreply@blogger.com"},"gd$image":{"rel":"http://schemas.google.com/g/2005#thumbnail","width":"16","height":"16","src":"https:\/\/img1.blogblog.com\/img\/b16-rounded.gif"}}],"media$thumbnail":{"xmlns$media":"http://search.yahoo.com/mrss/","url":"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-m0dNKRjC7vI\/WlN4lWh6ytI\/AAAAAAAAHfo\/nmLOyFA4BcMvR53c0hSmgUs5H7pOuDuWgCLcBGAs\/s72-c\/pude%25C5%2582ko.jpg","height":"72","width":"72"},"thr$total":{"$t":"0"}},{"id":{"$t":"tag:blogger.com,1999:blog-8327403999750556554.post-7753731095278135549"},"published":{"$t":"2018-01-01T14:20:00.003-08:00"},"updated":{"$t":"2018-01-01T14:20:58.565-08:00"},"category":[{"scheme":"http://www.blogger.com/atom/ns#","term":"beGlossy"},{"scheme":"http://www.blogger.com/atom/ns#","term":"box kosmetyczny"},{"scheme":"http://www.blogger.com/atom/ns#","term":"konkurs"},{"scheme":"http://www.blogger.com/atom/ns#","term":"rozdanie"},{"scheme":"http://www.blogger.com/atom/ns#","term":"wygraj kosmetyki"}],"title":{"type":"text","$t":"beGLOSSY \"Daily Routine\" czyli codzienna pielęgnacja nie musi być nudna + KONKURS"},"content":{"type":"html","$t":"\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003EW listopadzie hasłem przewodnim \u003Cb\u003EbeGLOSSY\u003C\/b\u003E było: \"\u003Cb\u003EDaily ROUTINE\u003C\/b\u003E\", a kosmetyki, które znalazły się w box-ie miały umilać nam nudną codzienność.\u0026nbsp; Głównie są to kosmetyki pielęgnacyjne, ale znalazło się również coś do makijażu co mnie osobiście cieszy najbardziej. Po gruntownym przetestowaniu mogę wreszcie powiedzieć Wam co sądzę o kosmetykach. Pojawi się też kosmetyczna niespodzianka, ale o tym później.\u003C\/span\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/span\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/2.bp.blogspot.com\/-ZN4QyPRXjXE\/WkqqgrAkl1I\/AAAAAAAAHd4\/JSVETcR05s47JBzPu7i0alJfnbNCN5aIgCLcBGAs\/s1600\/IMG_2533.JPG\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"1067\" data-original-width=\"1600\" src=\"https:\/\/2.bp.blogspot.com\/-ZN4QyPRXjXE\/WkqqgrAkl1I\/AAAAAAAAHd4\/JSVETcR05s47JBzPu7i0alJfnbNCN5aIgCLcBGAs\/s1600\/IMG_2533.JPG\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003E\u003Cb\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/b\u003E\u003C\/span\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003E\u003Cb\u003ELe Petit Marseillais - Pielęgnujący krem do mycia Algi Morskie i Biała Glinka\u003C\/b\u003E\u003C\/span\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003Eprodukt pełnowymiarowy\u003C\/span\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003E11,99 zł \/ 250 ml\u003C\/span\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003E\u003C\/span\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/4.bp.blogspot.com\/-6fB11Zg53lg\/WkqrA0opNfI\/AAAAAAAAHeE\/NOM76mQiQ088Pw1L6QUsr7utb5ogtjFGwCLcBGAs\/s1600\/IMG_2537.JPG\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"1067\" data-original-width=\"1600\" src=\"https:\/\/4.bp.blogspot.com\/-6fB11Zg53lg\/WkqrA0opNfI\/AAAAAAAAHeE\/NOM76mQiQ088Pw1L6QUsr7utb5ogtjFGwCLcBGAs\/s1600\/IMG_2537.JPG\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/span\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003EPierwsze co spodobało mi się w kremie to opakowanie. Nie muszę chyba nikogo przekonywać, że przyciąga uwagę? Również zapach tego kosmetyku przypadł mi do gustu - to świeży morski aromat połączony z kwiatową nutą - dokładnie tak sobie go wyobrażałam. Jeśli chodzi o konsystencję to jest to strzał w 10 - konsystencja jest kremowa i ma mleczne zabarwienie, aż chce się jej więcej i więcej.\u0026nbsp;\u003C\/span\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003EWłaściwości myjące tego produktu są bardzo dobre i nie zauważyłam również, żeby wysuszał skórę, jest to mój ulubiony produkt z tego box'a. Być może to dlatego, że jestem uzależniona od kosmetyków myjących?\u003C\/span\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003E\u003Cb\u003EPierre Rene - Pomadka Royal Mat Lipstick - odcień Posh Petal\u003C\/b\u003E\u003C\/span\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003Eprodukt pełnowymiarowy\u003C\/span\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003E19,99 zł \/ 4,8 g\u003C\/span\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/span\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-8z6v1N8oJlI\/WkqqfWsAklI\/AAAAAAAAHd0\/WiZfanIOebACOCHzNSzmJeqkdqgldfwiACLcBGAs\/s1600\/IMG_2481.JPG\" imageanchor=\"1\" style=\"clear: left; float: left; margin-bottom: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"1067\" data-original-width=\"1600\" src=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-8z6v1N8oJlI\/WkqqfWsAklI\/AAAAAAAAHd0\/WiZfanIOebACOCHzNSzmJeqkdqgldfwiACLcBGAs\/s1600\/IMG_2481.JPG\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-8z6v1N8oJlI\/WkqqfWsAklI\/AAAAAAAAHd0\/WiZfanIOebACOCHzNSzmJeqkdqgldfwiACLcBGAs\/s1600\/IMG_2481.JPG\" imageanchor=\"1\" style=\"clear: left; float: left; margin-bottom: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003C\/a\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-sKkZC3wqdsg\/Wkqqg3RLWHI\/AAAAAAAAHd8\/Dfyh3qCR_D4ggF4l-HCtGQRWPDiRwOVMwCLcBGAs\/s1600\/IMG_2487.JPG\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"1067\" data-original-width=\"1600\" src=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-sKkZC3wqdsg\/Wkqqg3RLWHI\/AAAAAAAAHd8\/Dfyh3qCR_D4ggF4l-HCtGQRWPDiRwOVMwCLcBGAs\/s1600\/IMG_2487.JPG\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003EJedyny kosmetyk kolorowy, jaki znalazłam w listopadowym box-ie to matowa pomadka do ust Pierre Rene. Uwielbiam matowe szminki je od kiedy pierwszy raz miałam z nimi styczność!\u0026nbsp; Pewnie większość z Was też je lubi. Niestety kolor zupełnie nie trafiony. Liczyłam na jakiś intensywny róż, czerwień czy brąz - kolory, które lubię, a trafił mi się taki nijaki brudny róż. Nie ukrywam, że byłam zła, a może raczej rozczarowana. To na ten kosmetyk czekałam najbardziej. Ostatecznie po kilku użyciach przekonałam się do niej i pogodziłyśmy się. Muszę też przyznać, że niewątpliwym plusem jest opakowanie, które prezentuje się świetnie i ma zamykanie magnetyczne.\u003C\/span\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003E\u003Cb\u003EUriage - Xemose Krem nawilżająco – kojący do twarzy\u0026nbsp; i ciała\u003C\/b\u003E\u003C\/span\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003EMiniatura – 50 ml\u003C\/span\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003E79 zł \/ 400 ml\u003C\/span\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/2.bp.blogspot.com\/-IIwvCq1hNDk\/WkqrjDCVwsI\/AAAAAAAAHeU\/5v2kXgRKJYETISDfKtqQNKZ8QzLicBkxwCLcBGAs\/s1600\/IMG_2542.JPG\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"1067\" data-original-width=\"1600\" src=\"https:\/\/2.bp.blogspot.com\/-IIwvCq1hNDk\/WkqrjDCVwsI\/AAAAAAAAHeU\/5v2kXgRKJYETISDfKtqQNKZ8QzLicBkxwCLcBGAs\/s1600\/IMG_2542.JPG\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/span\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003EMarkę Uriage znam doskonale, ale przyznam szczerze już mnie znudziła jej obecność w beGLOSSY. Kremu używałam do rąk, bo niestety ostatnio mam z nimi problemy.\u0026nbsp;Biały, dość gęsty krem - bez substancji zapachowych czy parabenów - sprawdził się bardzo dobrze.\u0026nbsp;\u003C\/span\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003ESkóra już nie jest sucha, znów stała się elastyczna i gładka. Zaczerwienienie i podrażnienie z czasem ustąpiło. Używam go cały czas.\u003C\/span\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/span\u003E\u003Cb style=\"font-size: x-large;\"\u003EVIANEK - Normalizujący peeling do twarzy\u003C\/b\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003Eprodukt pełnowymiarowy\u0026nbsp;\u003C\/span\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003E\u003C\/span\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003E18,99 zł \/ 75 ml\u003C\/span\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/span\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-kErmOqI0ZQ8\/WkqrCi1zErI\/AAAAAAAAHeM\/1Mri4QacBeIG9COgqZM3Rk3SnIkOTGzLwCLcBGAs\/s1600\/IMG_2541.JPG\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"1067\" data-original-width=\"1600\" src=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-kErmOqI0ZQ8\/WkqrCi1zErI\/AAAAAAAAHeM\/1Mri4QacBeIG9COgqZM3Rk3SnIkOTGzLwCLcBGAs\/s1600\/IMG_2541.JPG\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003EProdukt zbliżony do Sylveco peelingu oczyszczającego z korundem. Peeling dokładnie oczyszcza twarz z sebum i przygotowuje do dalszych zabiegów. Przy regularnym stosowaniu pozbyłam się uporczywych zaskórników. Moja twarz się rozjaśniła i zniknęły przebarwienia. Kosmetyk zamknięty jest w tubce co umożliwia higieniczne stosowanie. Polecam zwłaszcza jeśli masz tłustą skórę z problemami.\u003C\/span\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/span\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003E\u003Cb\u003EWella Professionals\u0026nbsp;\u003C\/b\u003E\u003C\/span\u003E\u003Cb style=\"font-size: x-large;\"\u003ESzampon Fusion Intense Repair\u003C\/b\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003Emiatura - 50 ml\u003C\/span\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003E49,00 zł \/250 ml\u003C\/span\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/span\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-58Ec76zYmyQ\/WkqrkyYpX8I\/AAAAAAAAHeY\/TBtMI2I02-EYDWKFbEABEVJqStP0hRymgCLcBGAs\/s1600\/IMG_2545.JPG\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"1067\" data-original-width=\"1600\" src=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-58Ec76zYmyQ\/WkqrkyYpX8I\/AAAAAAAAHeY\/TBtMI2I02-EYDWKFbEABEVJqStP0hRymgCLcBGAs\/s1600\/IMG_2545.JPG\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003ECiężko coś powiedzieć po dwóch użyciach szamponu. Jedyne co mi się w nim zdążyło spodobać to delikatny zapach, oraz przyjemna kremowa konsystencja. Dobrze się rozprowadza i wypłukuje. Myślę, że jest to szampon, którego zakup mogę rozważyć.\u0026nbsp;\u003C\/span\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003E\u003Cb\u003ENivea - Olejek w balsamie Kakao i Olejek Makadamia\u0026nbsp;\u003C\/b\u003E\u003C\/span\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003Eprodukt pełnowymiarowy\u003C\/span\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003E17,99 zł \/ 200 ml\u003C\/span\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/4.bp.blogspot.com\/-6TXJQ-resmI\/WkqrBZX2rxI\/AAAAAAAAHeI\/xsqKTFcaeCwQjtiSYfyIBqXDC6-aweRLACLcBGAs\/s1600\/IMG_2540.JPG\" imageanchor=\"1\" style=\"clear: left; float: left; margin-bottom: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"1067\" data-original-width=\"1600\" src=\"https:\/\/4.bp.blogspot.com\/-6TXJQ-resmI\/WkqrBZX2rxI\/AAAAAAAAHeI\/xsqKTFcaeCwQjtiSYfyIBqXDC6-aweRLACLcBGAs\/s1600\/IMG_2540.JPG\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/span\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/span\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/span\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/span\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/span\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/span\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/span\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/span\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003EJest to jeden z produktów, które znajdziecie w kosmetycznym boxie, który przygotowałam dla Was. Ponoć jest on lekki jak balsam, a właściwości ma olejku. Myślę, że Wam się spodoba.\u0026nbsp;\u003C\/span\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/span\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003EOgólnie pudełko oceniam pozytywnie. Jednak hasło przewodnie nie ma się ni jak do zawartości box'a. Według mnie zawartość nie była nowością i każdy z nas używa takich kosmetyków na co dzień, więc czym tu przełamać tą codzienną rutynę? Myślę, że fajnie gdyby wewnątrz znalazła się np. rękawica do demakijażu czy gąbka konjac, suchy szampon lub szampon micelarny. A co Wy sądzicie o tej zawartości? Jakie kosmetyki chciałybyście znaleźć w środku?\u003C\/span\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003EA teraz niespodzianka na Nowy Rok! Do wygrania box kosmetyczny z wybranymi kosmetykami z edycji październik- grudzień. \u003Cb\u003ERozdanie trwa od dzisiaj 01.01 do 08.01.2018 roku. \u003C\/b\u003EWyniki podane zostaną 10.01.2018 roku pod tym postem oraz na facebook'u.\u0026nbsp;\u003C\/span\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/span\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/3.bp.blogspot.com\/-0tjum93ZE5Q\/WkqwXlIyDJI\/AAAAAAAAHew\/vF7slvdoXREMEWMhE-lzKMmxuwok10jMgCLcBGAs\/s1600\/konkurs.jpg\" imageanchor=\"1\" style=\"clear: left; float: left; margin-bottom: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg alt=\"wygraj kosmetyki\" border=\"0\" data-original-height=\"1070\" data-original-width=\"1600\" src=\"https:\/\/3.bp.blogspot.com\/-0tjum93ZE5Q\/WkqwXlIyDJI\/AAAAAAAAHew\/vF7slvdoXREMEWMhE-lzKMmxuwok10jMgCLcBGAs\/s1600\/konkurs.jpg\" title=\"wygraj kosmetyki\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/span\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003E\u003Cb\u003EAby się zgłosić należy obserwować mój blog, oraz zgłosić się w komentarzu pod postem.\u0026nbsp;\u003C\/b\u003E\u003C\/span\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/span\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003EZgłaszać możecie się również na \u003Cb\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/www.facebook.com\/Modjus\/\"\u003Efacebook'u\u003C\/a\u003E.\u003C\/b\u003E Powodzenia!\u003C\/span\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003C\/div\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cbr \/\u003E"},"link":[{"rel":"replies","type":"application/atom+xml","href":"http:\/\/www.modjus.pl\/feeds\/7753731095278135549\/comments\/default","title":"Komentarze do posta"},{"rel":"replies","type":"text/html","href":"http:\/\/www.modjus.pl\/2018\/01\/beglossy-daily-routine-czyli-codzienna.html#comment-form","title":"Komentarze (0)"},{"rel":"edit","type":"application/atom+xml","href":"http:\/\/www.blogger.com\/feeds\/8327403999750556554\/posts\/default\/7753731095278135549"},{"rel":"self","type":"application/atom+xml","href":"http:\/\/www.blogger.com\/feeds\/8327403999750556554\/posts\/default\/7753731095278135549"},{"rel":"alternate","type":"text/html","href":"http:\/\/www.modjus.pl\/2018\/01\/beglossy-daily-routine-czyli-codzienna.html","title":"beGLOSSY \"Daily Routine\" czyli codzienna pielęgnacja nie musi być nudna + KONKURS"}],"author":[{"name":{"$t":"Modjus"},"uri":{"$t":"http:\/\/www.blogger.com\/profile\/09463287664287867482"},"email":{"$t":"noreply@blogger.com"},"gd$image":{"rel":"http://schemas.google.com/g/2005#thumbnail","width":"16","height":"16","src":"https:\/\/img1.blogblog.com\/img\/b16-rounded.gif"}}],"media$thumbnail":{"xmlns$media":"http://search.yahoo.com/mrss/","url":"https:\/\/2.bp.blogspot.com\/-ZN4QyPRXjXE\/WkqqgrAkl1I\/AAAAAAAAHd4\/JSVETcR05s47JBzPu7i0alJfnbNCN5aIgCLcBGAs\/s72-c\/IMG_2533.JPG","height":"72","width":"72"},"thr$total":{"$t":"0"}},{"id":{"$t":"tag:blogger.com,1999:blog-8327403999750556554.post-5873236424981760837"},"published":{"$t":"2017-12-14T15:03:00.002-08:00"},"updated":{"$t":"2017-12-14T15:03:16.037-08:00"},"category":[{"scheme":"http://www.blogger.com/atom/ns#","term":"Kamishibai"},{"scheme":"http://www.blogger.com/atom/ns#","term":"książka"},{"scheme":"http://www.blogger.com/atom/ns#","term":"księżyc"},{"scheme":"http://www.blogger.com/atom/ns#","term":"Lifestyle"},{"scheme":"http://www.blogger.com/atom/ns#","term":"mały teatr ilustracji"},{"scheme":"http://www.blogger.com/atom/ns#","term":"testujemy"}],"title":{"type":"text","$t":"KAMISHIBAI czyli Mały Teatr Ilustracji przedstawia: Księżyc"},"content":{"type":"html","$t":"\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003EPewnie teraz zastanawiasz się co to jest\u0026nbsp;\u003Cb\u003EKAMISHIBAI i o co w ogóle\u0026nbsp;tutaj chodzi\u003C\/b\u003E? Przyznam się, że jeszcze niedawno też się nad tym zastanawiałam. Wszystko zaczęło się od bardzo ciekawej książki, która trafiła w moje ręce. Książki, która nie zawiera tekstu, a jedynie obrazy.\u0026nbsp;\u003C\/span\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-uZXOGVqHK_g\/WjL5OzKp32I\/AAAAAAAAHcY\/5VBy40CXnDkDo0Sbawme64_rPul4Dq2WQCLcBGAs\/s1600\/ksi%25C4%2599%25C5%25BCyc.jpg\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg alt=\"KAMISHIBAI czyli Mały Teatr Ilustracji przedstawia: Księżyc\" border=\"0\" data-original-height=\"1067\" data-original-width=\"1600\" src=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-uZXOGVqHK_g\/WjL5OzKp32I\/AAAAAAAAHcY\/5VBy40CXnDkDo0Sbawme64_rPul4Dq2WQCLcBGAs\/s1600\/ksi%25C4%2599%25C5%25BCyc.jpg\" title=\"KAMISHIBAI czyli Mały Teatr Ilustracji przedstawia: Księżyc\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003E\u003Cb\u003EKamishibai\u003C\/b\u003E to wywodzący się z Japonii teatr ilustracji\/obrazu. W tłumaczeniu słowo \"\u003Cb\u003Ekami\u003C\/b\u003E\" oznacza papier, natomiast \"\u003Cb\u003Eshibai\u003C\/b\u003E\" to po prostu sztuka.\u003C\/span\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003E\u0026nbsp;Historia opowiadana jest za pomocą ilustrowanych papierowych plansz umieszczonych w specjalnym parawanie.\u0026nbsp;\u003C\/span\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003E\u003Cb\u003EKamishibai\u003C\/b\u003E jest więc niezwykle oryginalnym połączeniem książki ilustrowanej z teatrem.\u0026nbsp;\u003C\/span\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/span\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003E\u003Cb\u003EMały Teatr Ilustracji \u003C\/b\u003Eto duet, który tworzą Ania i Henryk. Oboje zafascynowani Kamishibai opowiadają dzieciom barwne historie.\u0026nbsp;\u003C\/span\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003E„\u003Cb\u003EKsiężyc\u003C\/b\u003E” to opowieść obrazkowa o przyjaźni i marzeniach, osadzona w świecie pełnym magicznych stworzeń i cudacznej roślinności.\u0026nbsp;\u003C\/span\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/span\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/3.bp.blogspot.com\/-evbjgS9dQ-s\/WjL8e_QjAZI\/AAAAAAAAHcs\/Iwz9yWQ4jiAUp_8XqEh1BseEtNX7aCBkgCLcBGAs\/s1600\/ksi%25C4%2599%25C5%25BCyc2.jpg\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg alt=\"KAMISHIBAI czyli Mały Teatr Ilustracji przedstawia: Księżyc\" border=\"0\" data-original-height=\"1067\" data-original-width=\"1600\" src=\"https:\/\/3.bp.blogspot.com\/-evbjgS9dQ-s\/WjL8e_QjAZI\/AAAAAAAAHcs\/Iwz9yWQ4jiAUp_8XqEh1BseEtNX7aCBkgCLcBGAs\/s1600\/ksi%25C4%2599%25C5%25BCyc2.jpg\" title=\"KAMISHIBAI czyli Mały Teatr Ilustracji przedstawia: Księżyc\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/span\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003EWewnątrz tekturowego pudełka znajdziecie 27 bogato ilustrowanych kart, oraz postać głównego bohatera do złożenia. Każda karta na odwrocie ma miejsce na stworzenie swojej własnej historii obrazkowej. Książeczkę można \"opowiadać\" już najmłodszym dzieciom, natomiast starsze na pewno chętnie opowiedzą ją nam. Najfajniejszy w niej jest fakt, że każdy może ją opowiedzieć po swojemu co czyni ją naprawdę niepowtarzalną. Z pewnością jest to książka, która rozwija wyobraźnię i może stać się świetnym prezentem pod Choinkę.\u003C\/span\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/span\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003ENa dowód jej wyjątkowości spójrzcie na te karty... Czyż nie są piękne?\u003C\/span\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/span\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/2.bp.blogspot.com\/-xHDEqb4E0CE\/WjL8dJ4OQYI\/AAAAAAAAHco\/VvnKRNUYXyQ3jPAnfqVy-YfIuTGAdwAxACLcBGAs\/s1600\/ksi%25C4%2599%25C5%25BCyc1.jpg\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg alt=\"KAMISHIBAI czyli Mały Teatr Ilustracji przedstawia: Księżyc\" border=\"0\" data-original-height=\"1067\" data-original-width=\"1600\" src=\"https:\/\/2.bp.blogspot.com\/-xHDEqb4E0CE\/WjL8dJ4OQYI\/AAAAAAAAHco\/VvnKRNUYXyQ3jPAnfqVy-YfIuTGAdwAxACLcBGAs\/s1600\/ksi%25C4%2599%25C5%25BCyc1.jpg\" title=\"KAMISHIBAI czyli Mały Teatr Ilustracji przedstawia: Księżyc\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/span\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/3.bp.blogspot.com\/-dTHIMUktPV4\/WjL8qwa_JAI\/AAAAAAAAHc4\/jFHpRuiYDIIOIfeW1xOipWs6KOss3eVBgCLcBGAs\/s1600\/ksi%25C4%2599%25C5%25BCyc3.jpg\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg alt=\"KAMISHIBAI czyli Mały Teatr Ilustracji przedstawia: Księżyc\" border=\"0\" data-original-height=\"1067\" data-original-width=\"1600\" src=\"https:\/\/3.bp.blogspot.com\/-dTHIMUktPV4\/WjL8qwa_JAI\/AAAAAAAAHc4\/jFHpRuiYDIIOIfeW1xOipWs6KOss3eVBgCLcBGAs\/s1600\/ksi%25C4%2599%25C5%25BCyc3.jpg\" title=\"KAMISHIBAI czyli Mały Teatr Ilustracji przedstawia: Księżyc\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/2.bp.blogspot.com\/-2DX1vW8FOXY\/WjL8qvGps5I\/AAAAAAAAHc0\/65Fw2fgpKVIXl6ycX_EhuLjiIQ2nf-Q8wCLcBGAs\/s1600\/ksi%25C4%2599%25C5%25BCyc4.jpg\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg alt=\"KAMISHIBAI czyli Mały Teatr Ilustracji przedstawia: Księżyc\" border=\"0\" data-original-height=\"1067\" data-original-width=\"1600\" src=\"https:\/\/2.bp.blogspot.com\/-2DX1vW8FOXY\/WjL8qvGps5I\/AAAAAAAAHc0\/65Fw2fgpKVIXl6ycX_EhuLjiIQ2nf-Q8wCLcBGAs\/s1600\/ksi%25C4%2599%25C5%25BCyc4.jpg\" title=\"KAMISHIBAI czyli Mały Teatr Ilustracji przedstawia: Księżyc\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003EA tutaj do złożenia główny bohater i jego książkowi towarzysze.\u003C\/span\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/3.bp.blogspot.com\/-smdQfr20UoA\/WjL8chNhD5I\/AAAAAAAAHck\/IwR13da5ZpchFprasuVtqKfK3a3vakdPACLcBGAs\/s1600\/ksiezyc.jpg\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg alt=\"KAMISHIBAI czyli Mały Teatr Ilustracji przedstawia: Księżyc\" border=\"0\" data-original-height=\"1067\" data-original-width=\"1600\" src=\"https:\/\/3.bp.blogspot.com\/-smdQfr20UoA\/WjL8chNhD5I\/AAAAAAAAHck\/IwR13da5ZpchFprasuVtqKfK3a3vakdPACLcBGAs\/s1600\/ksiezyc.jpg\" title=\"KAMISHIBAI czyli Mały Teatr Ilustracji przedstawia: Księżyc\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003ETak wyglądają \"plecy\" kart. Na każdej umieszczony jest numer co ułatwia ułożenie historii w razie rozsypania.\u0026nbsp;\u003C\/span\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/3.bp.blogspot.com\/-2URrMAC0xAA\/WjMDIATJSbI\/AAAAAAAAHdI\/3yHEU4oePuAepkcw0GMgi6LKErkOjsL2ACLcBGAs\/s1600\/ksi%25C4%2599%25C5%25BCyc5.jpg\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"1067\" data-original-width=\"1600\" src=\"https:\/\/3.bp.blogspot.com\/-2URrMAC0xAA\/WjMDIATJSbI\/AAAAAAAAHdI\/3yHEU4oePuAepkcw0GMgi6LKErkOjsL2ACLcBGAs\/s1600\/ksi%25C4%2599%25C5%25BCyc5.jpg\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003EMój syn ma co prawda 8 lat, ale taka książka jest dla niego nowością, dlatego wzbudziła jego ciekawość. Fajnie, że nie musimy trzymać się tekstu, tylko możemy opowiedzieć coś swojego. Książka naszym zdaniem godna polecenia, a możecie ją kupić \u003Ca href=\"http:\/\/malyteatrilustracji.pl\/sklep\/maly-teatrzyk-ksiezyc\/\"\u003Etutaj\u003C\/a\u003E. A jak Wam się podoba?\u0026nbsp;\u003C\/span\u003E\u003C\/div\u003E"},"link":[{"rel":"replies","type":"application/atom+xml","href":"http:\/\/www.modjus.pl\/feeds\/5873236424981760837\/comments\/default","title":"Komentarze do posta"},{"rel":"replies","type":"text/html","href":"http:\/\/www.modjus.pl\/2017\/12\/kamishibai-czyli-may-teatr-ilustracji.html#comment-form","title":"Komentarze (0)"},{"rel":"edit","type":"application/atom+xml","href":"http:\/\/www.blogger.com\/feeds\/8327403999750556554\/posts\/default\/5873236424981760837"},{"rel":"self","type":"application/atom+xml","href":"http:\/\/www.blogger.com\/feeds\/8327403999750556554\/posts\/default\/5873236424981760837"},{"rel":"alternate","type":"text/html","href":"http:\/\/www.modjus.pl\/2017\/12\/kamishibai-czyli-may-teatr-ilustracji.html","title":"KAMISHIBAI czyli Mały Teatr Ilustracji przedstawia: Księżyc"}],"author":[{"name":{"$t":"Modjus"},"uri":{"$t":"http:\/\/www.blogger.com\/profile\/09463287664287867482"},"email":{"$t":"noreply@blogger.com"},"gd$image":{"rel":"http://schemas.google.com/g/2005#thumbnail","width":"16","height":"16","src":"https:\/\/img1.blogblog.com\/img\/b16-rounded.gif"}}],"media$thumbnail":{"xmlns$media":"http://search.yahoo.com/mrss/","url":"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-uZXOGVqHK_g\/WjL5OzKp32I\/AAAAAAAAHcY\/5VBy40CXnDkDo0Sbawme64_rPul4Dq2WQCLcBGAs\/s72-c\/ksi%25C4%2599%25C5%25BCyc.jpg","height":"72","width":"72"},"thr$total":{"$t":"0"}},{"id":{"$t":"tag:blogger.com,1999:blog-8327403999750556554.post-258229389742119912"},"published":{"$t":"2017-12-08T02:03:00.001-08:00"},"updated":{"$t":"2017-12-08T02:03:10.089-08:00"},"category":[{"scheme":"http://www.blogger.com/atom/ns#","term":"gotowanie"},{"scheme":"http://www.blogger.com/atom/ns#","term":"KUCHNIA"},{"scheme":"http://www.blogger.com/atom/ns#","term":"Lifestyle"},{"scheme":"http://www.blogger.com/atom/ns#","term":"mikołajki"},{"scheme":"http://www.blogger.com/atom/ns#","term":"muffinki"},{"scheme":"http://www.blogger.com/atom/ns#","term":"pieczenie"}],"title":{"type":"text","$t":"Stoliczku nakryj się - zapraszam do kuchni na słodkie czarowanie."},"content":{"type":"html","$t":"\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: justify;\"\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003EMikołajki to wyjątkowy czas dawania prezentów, który rozpoczyna u nas w domu świąteczne przygotowania. Zawsze oprócz prezentów kupionych w sklepie staram się przygotować coś samodzielnie. Są to różności od świątecznych ozdób czy drobnych gadżetów, skończywszy na słodyczach. Tym razem trafiło na czekoladowe muffinki, które wszyscy uwielbiamy.\u0026nbsp;\u003C\/span\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: justify;\"\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/span\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: justify;\"\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003EOryginalny przepis znalazłam prawdopodobnie w internecie, ale szczerze powiedziawszy było to tak dawno, że nie pamiętam dokładnie. Wprowadziłam kilka modyfikacji i aktualnie przepis prezentuje się tak jak poniżej. Wykonanie jest dziecinnie proste i każdy sobie z pewnością poradzi.\u003C\/span\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: justify;\"\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/span\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: justify;\"\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003E\u003Cb\u003ESkładniki Muffinek - 24 sztuki\u003C\/b\u003E:\u003C\/span\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: justify;\"\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cul\u003E\u003Cli\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003E300 g masła,\u003C\/span\u003E\u003C\/li\u003E\u003Cli\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003E300 g czekolady (dowolnej, u nas najlepiej sprawdza się mleczna, czasem mieszam ją z gorzką)\u003C\/span\u003E\u003C\/li\u003E\u003Cli\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003E600 g mąki\u003C\/span\u003E\u003C\/li\u003E\u003Cli\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003E4 łyżeczki proszku do pieczenia\u003C\/span\u003E\u003C\/li\u003E\u003Cli\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003Ełyżeczka sody oczyszczonej\u003C\/span\u003E\u003C\/li\u003E\u003Cli\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003E5 łyżek kakao\u003C\/span\u003E\u003C\/li\u003E\u003Cli\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003E1,5 szklanki cukru\u003C\/span\u003E\u003C\/li\u003E\u003Cli\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003Ełyżka cukru waniliowego\u003C\/span\u003E\u003C\/li\u003E\u003Cli\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003E4 jajka\u003C\/span\u003E\u003C\/li\u003E\u003Cli\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003E340 ml mleka\u0026nbsp;\u003C\/span\u003E\u003C\/li\u003E\u003C\/ul\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: justify;\"\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003ENie będę ukrywać, że takie muffinki to mega bomba kaloryczna, dlatego nie robimy ich zbyt często. Głównie jest to okres świąteczny i np. urodziny - czyli te dni kiedy człowiek pozwala sobie na więcej niż zwykle :)\u003C\/span\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: justify;\"\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/span\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: justify;\"\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003ENasz muffinowy zestaw prezentuje się tak:\u0026nbsp;\u003C\/span\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/2.bp.blogspot.com\/-fZZ46cR2LYM\/WifbWx39GpI\/AAAAAAAAHaQ\/Zh-jAvSw2EICvyMKE8XbwrTUuIqsrKnZgCLcBGAs\/s1600\/1mufiny.jpg\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"1132\" data-original-width=\"1600\" src=\"https:\/\/2.bp.blogspot.com\/-fZZ46cR2LYM\/WifbWx39GpI\/AAAAAAAAHaQ\/Zh-jAvSw2EICvyMKE8XbwrTUuIqsrKnZgCLcBGAs\/s1600\/1mufiny.jpg\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cspan style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003EJeśli chodzi o przygotowanie jest tak łatwe, że dziecko sobie z nim poradzi. W jednej misce łączymy\u0026nbsp;wszystkie suche składniki (mąkę, proszek do pieczenia, sodę, kakao, cukier i cukier waniliowy), następnie wszystko dokładnie mieszamy. Masło roztapiamy i studzimy.\u003C\/span\u003E\u003C\/span\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cspan style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/span\u003E\u003C\/span\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-Otjfya400dw\/WifhCAtjojI\/AAAAAAAAHao\/7uCXgF7EYfItjl2u0a8uTAL8rnh_KVCGwCLcBGAs\/s1600\/1muffinki.jpg\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"1067\" data-original-width=\"1600\" src=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-Otjfya400dw\/WifhCAtjojI\/AAAAAAAAHao\/7uCXgF7EYfItjl2u0a8uTAL8rnh_KVCGwCLcBGAs\/s1600\/1muffinki.jpg\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: justify;\"\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003ECzekoladę kroimy na kawałeczki. Ja wolę takie większe - później są dobrze wyczuwalne w cieście.\u0026nbsp;\u003C\/span\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: justify;\"\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/span\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/4.bp.blogspot.com\/-9_qb7cjxHQo\/WifhBQhCPMI\/AAAAAAAAHag\/lLFoKrqEK8Qkj4hXdvK_ssHn18tGLjKkwCLcBGAs\/s1600\/1muffinaki.jpg\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"1600\" data-original-width=\"1067\" src=\"https:\/\/4.bp.blogspot.com\/-9_qb7cjxHQo\/WifhBQhCPMI\/AAAAAAAAHag\/lLFoKrqEK8Qkj4hXdvK_ssHn18tGLjKkwCLcBGAs\/s1600\/1muffinaki.jpg\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cspan style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/span\u003E\u003C\/span\u003E\u003Cspan style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003EW drugiej misce mieszamy mleko i jajka.\u003C\/span\u003E\u003C\/span\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/2.bp.blogspot.com\/-oA_JBFoq1v0\/WifhFTxPToI\/AAAAAAAAHas\/h9J6T7r34rspl0ilC1tfdwJNBJ5flczEACLcBGAs\/s1600\/1mufinkiii.jpg\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"1299\" data-original-width=\"1600\" src=\"https:\/\/2.bp.blogspot.com\/-oA_JBFoq1v0\/WifhFTxPToI\/AAAAAAAAHas\/h9J6T7r34rspl0ilC1tfdwJNBJ5flczEACLcBGAs\/s1600\/1mufinkiii.jpg\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: justify;\"\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003ETeraz wszystkie składniki łączymy razem. Do sypkich składników dodajemy mleko z jajkami, następnie dodajemy ostudzone masło, oraz czekoladę. Po każdym dodanym składniku mieszamy kilkukrotnie. Ciasto ma być lekko grudkowate, ale bez widocznej surowej mąki. Masę wykładamy do papilotek i wstawiamy do piekarnika rozgrzanego do 190 stopni C. W zależności od wielkości papilotek ciasto nakładam do 1\/2 lub 3\/4 ich wysokości, nigdy do pełna. Pieczemy ok. 25 minut do czasu aż muffiny urosną, na wierzchu pojawi się skorupka, a wetknięty patyczek będzie suchy.\u0026nbsp;\u003C\/span\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/4.bp.blogspot.com\/-APyTnlj15Q0\/WifbQJ84ZfI\/AAAAAAAAHaE\/Q4er_Aw6Xlw0iPki4xr_IpjBlXoGuyYBwCLcBGAs\/s1600\/1mufin.jpg\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"1040\" data-original-width=\"1600\" src=\"https:\/\/4.bp.blogspot.com\/-APyTnlj15Q0\/WifbQJ84ZfI\/AAAAAAAAHaE\/Q4er_Aw6Xlw0iPki4xr_IpjBlXoGuyYBwCLcBGAs\/s1600\/1mufin.jpg\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: justify;\"\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003EBy wszystko miało jeszcze bardziej magiczny klimat warto zadbać o odpowiednie\u0026nbsp;zaprezentowanie wypieków. W tym celu zaopatrzyłam się w spersonalizowaną\u0026nbsp;paterę - tak by każdy wiedział, że te czary to właśnie ja. Patere możecie zamówić w sklepie\u0026nbsp;\u003Ca href=\"https:\/\/mygiftdna.pl\/\"\u003EMY GIFT DNA\u003C\/a\u003E\u0026nbsp;a ten konkretny model znajdziecie\u0026nbsp;\u003Ca href=\"https:\/\/mygiftdna.pl\/Patera\/Stoliczku-Nakryj-Sie\"\u003Etutaj\u003C\/a\u003E.\u0026nbsp;\u003C\/span\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: justify;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/2.bp.blogspot.com\/-IUCrwGdyiak\/WifhBdpPReI\/AAAAAAAAHak\/h7_-2LymgeUsWza7ZE4FsalHx0itGCNGQCLcBGAs\/s1600\/1mufinaki.jpg\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"1600\" data-original-width=\"1067\" src=\"https:\/\/2.bp.blogspot.com\/-IUCrwGdyiak\/WifhBdpPReI\/AAAAAAAAHak\/h7_-2LymgeUsWza7ZE4FsalHx0itGCNGQCLcBGAs\/s1600\/1mufinaki.jpg\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003EOto nasze gotowe\u0026nbsp;\u003Cb\u003Emuffinki\u003C\/b\u003E. Czyż nie prezentują się uroczo?\u003C\/span\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/4.bp.blogspot.com\/-sWHA6DwCH8E\/WifbPorB0eI\/AAAAAAAAHaA\/kz0jGb-KvZggzpQJShJ0zpZYZHUuPW2IACLcBGAs\/s1600\/1mufinkii.jpg\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"1067\" data-original-width=\"1600\" src=\"https:\/\/4.bp.blogspot.com\/-sWHA6DwCH8E\/WifbPorB0eI\/AAAAAAAAHaA\/kz0jGb-KvZggzpQJShJ0zpZYZHUuPW2IACLcBGAs\/s1600\/1mufinkii.jpg\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003EZabawa w fotografowanie tak mi się spodobała, że chyba częściej będę pokazywać się Wam w takiej formie. Niestety pochmurny dzień sprawił, że nawet moja jasna kuchnia stała się ponura, stąd zdjęcia nie wyszły tak jak miały wyjść :( Nie mniej jednak zabawa była świetna.\u003C\/span\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-UZzc-XAERfE\/WifbWisnxrI\/AAAAAAAAHaM\/W9lv5wC0issbQFRuxsCCGFcORxe2ppvKwCLcBGAs\/s1600\/1mufinnki.jpg\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"1600\" data-original-width=\"1125\" src=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-UZzc-XAERfE\/WifbWisnxrI\/AAAAAAAAHaM\/W9lv5wC0issbQFRuxsCCGFcORxe2ppvKwCLcBGAs\/s1600\/1mufinnki.jpg\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cspan id=\"goog_500220063\"\u003E\u003C\/span\u003E\u003Cspan id=\"goog_500220064\"\u003E\u003C\/span\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u0026nbsp;\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003ENa koniec gdyby jeszcze ktoś miał wątpliwości pokażę Wam moje czary. Dodam, że patera na żywo prezentuje się super, a na gościach robi wrażenie nawet jak postawicie na niej zwykłe ciasteczka.\u003C\/span\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/4.bp.blogspot.com\/-7beQDprwb4A\/WifikSMUnoI\/AAAAAAAAHbQ\/QRp2VyQUC98LRdPEPBr9RtyuItoi4rQUACLcBGAs\/s1600\/Webp.net-gifmaker.gif\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"733\" data-original-width=\"1100\" src=\"https:\/\/4.bp.blogspot.com\/-7beQDprwb4A\/WifikSMUnoI\/AAAAAAAAHbQ\/QRp2VyQUC98LRdPEPBr9RtyuItoi4rQUACLcBGAs\/s1600\/Webp.net-gifmaker.gif\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003ELubicie muffinki? Czy może macie jakieś inne ulubione słodkie co nie co?\u003C\/span\u003E"},"link":[{"rel":"replies","type":"application/atom+xml","href":"http:\/\/www.modjus.pl\/feeds\/258229389742119912\/comments\/default","title":"Komentarze do posta"},{"rel":"replies","type":"text/html","href":"http:\/\/www.modjus.pl\/2017\/12\/stoliczku-nakryj-sie-zapraszam-do.html#comment-form","title":"Komentarze (0)"},{"rel":"edit","type":"application/atom+xml","href":"http:\/\/www.blogger.com\/feeds\/8327403999750556554\/posts\/default\/258229389742119912"},{"rel":"self","type":"application/atom+xml","href":"http:\/\/www.blogger.com\/feeds\/8327403999750556554\/posts\/default\/258229389742119912"},{"rel":"alternate","type":"text/html","href":"http:\/\/www.modjus.pl\/2017\/12\/stoliczku-nakryj-sie-zapraszam-do.html","title":"Stoliczku nakryj się - zapraszam do kuchni na słodkie czarowanie."}],"author":[{"name":{"$t":"Modjus"},"uri":{"$t":"http:\/\/www.blogger.com\/profile\/09463287664287867482"},"email":{"$t":"noreply@blogger.com"},"gd$image":{"rel":"http://schemas.google.com/g/2005#thumbnail","width":"16","height":"16","src":"https:\/\/img1.blogblog.com\/img\/b16-rounded.gif"}}],"media$thumbnail":{"xmlns$media":"http://search.yahoo.com/mrss/","url":"https:\/\/2.bp.blogspot.com\/-fZZ46cR2LYM\/WifbWx39GpI\/AAAAAAAAHaQ\/Zh-jAvSw2EICvyMKE8XbwrTUuIqsrKnZgCLcBGAs\/s72-c\/1mufiny.jpg","height":"72","width":"72"},"thr$total":{"$t":"0"}},{"id":{"$t":"tag:blogger.com,1999:blog-8327403999750556554.post-1582944006621323645"},"published":{"$t":"2017-11-17T11:29:00.000-08:00"},"updated":{"$t":"2017-11-17T11:29:20.310-08:00"},"category":[{"scheme":"http://www.blogger.com/atom/ns#","term":"cesarskie cięcie"},{"scheme":"http://www.blogger.com/atom/ns#","term":"Lifestyle"},{"scheme":"http://www.blogger.com/atom/ns#","term":"mama i dziecko"},{"scheme":"http://www.blogger.com/atom/ns#","term":"poród naturalny"}],"title":{"type":"text","$t":"Cesarskie cięcie czy poród naturalny. Mam porównanie i wiem... A jakie jest Twoje zdanie?"},"content":{"type":"html","$t":"\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003EW życiu jak wiemy różnie bywa i nie zawsze jest tak jak sobie to zaplanujemy. Planowo obu synów miałam urodzić naturalnie, niestety drugiego urodziłam przez cesarskie cięcie. Chociaż jak się tak zastanowię\u0026nbsp;to może i dobrze, bo przynajmniej wiem czym to pachnie. \u003C\/span\u003E\u003Cspan style=\"text-align: center;\"\u003E\u0026nbsp;\u003C\/span\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cspan style=\"text-align: center;\"\u003E\u0026nbsp; \u0026nbsp; \u0026nbsp; \u0026nbsp;\u0026nbsp;\u003C\/span\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/3.bp.blogspot.com\/-yUPASdG4AAs\/Wg7NDeqwjeI\/AAAAAAAAHYs\/SuyHcp7Wo1AFtPraxUzNNZURCP_6R9R5wCEwYBhgL\/s1600\/print_dd21a0a058204824b253c8a2c8ebb655.jpg\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em; text-align: center;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"400\" data-original-width=\"600\" src=\"https:\/\/3.bp.blogspot.com\/-yUPASdG4AAs\/Wg7NDeqwjeI\/AAAAAAAAHYs\/SuyHcp7Wo1AFtPraxUzNNZURCP_6R9R5wCEwYBhgL\/s1600\/print_dd21a0a058204824b253c8a2c8ebb655.jpg\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003EDo napisania tego artykułu zachęcił mnie reportaż jaki oglądałam kiedyś na TVN Style \"Kontrowersyjna Cesarka\". W skrócie powiem tyle, że program pokazuje jak sprawa wygląda na świecie.\u0026nbsp; Są bowiem lekarze, którzy walczą z rosnąca liczbą CC i w tym programie tłumaczą wiele kwestii. Jak wiadomo planowane CC jest porodem, który planuje się co do dnia i godziny - jest to na rękę dla lekarza. Natomiast poród naturalny to loteria, dlatego lekarze w niektórych krajach każą sobie za niego dodatkowo zapłacić, bo on musi być w pogotowiu cały czas! Dzieje się tak w krajach gdzie państwowa opieka medyczna praktycznie nie funkcjonuje i kogo stać ten decyduje się na prywatną opiekę. Poruszany jest również fakt, że dzieci urodzone przez cesarskie cięcie częściej miewają alergie czy inne choroby. Program ciekawy i myślę, że warto go zobaczyć.\u003C\/span\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003ETeraz powiem Wam jak to było u mnie. Pierwszego syna urodziłam prawie 9 lat temu w wieku 21 lat. Wtedy cesarskie cięcie nie było tak popularne jak teraz i były to zabiegi raczej konieczne. Pamiętam, że strasznie się bałam. Może nie zdążę do szpitala? Może coś pójdzie nie tak? Jednego tylko byłam pewna. Tego, że urodzę naturalnie choćby nie wiem co. Rozważałam opcję dodatkową - poród w wodzie, z którego ostatecznie później zrezygnowałam. Co do porodu wszystko trwało bardzo szybko, nie będę się tu rozpisywać szczegółowo, ale przyszła położna i powiedziała: Pani rodzi! Szybko idziemy na salę porodową.\u0026nbsp;\u003C\/span\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003EPo sali przeszłam się tam i z powrotem, pół godziny i po wszystkim. Syn wylądował na moim brzuchu. Myślę, że dużo dała tutaj opieka i doświadczona Pani położna, oraz możliwość porodu aktywnego w pozycji prawie pionowej. Po porodzie wspólnie z maluszkiem pojechałam na salę i niemal od razu mogłam się nim zajmować. Mogłam poruszać się swobodnie. Jedyny ból jaki odczuwałam to ból krocza podczas siedzenia, który przeszedł bardzo szybko. Byłam bardzo zadowolona.\u003C\/span\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/span\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003EDrugiego syna urodziłam w styczniu tego roku. Dużo moich koleżanek rodziło w podobnym terminie, więc pytałam jak będą rodzić. Wiecie, że są takie dziewczyny, które rodzą tylko przez CC bo taka jest moda i to jest wygodne? No nie będę ukrywać - byłam w szoku i zaczęłam mieć wątpliwości, że może jednak to jest lepsze? Przeanalizowałam wszystko dokładnie. Najbardziej bałam się \"operacji\" - nie bójmy się tego tak nazywać. Przecież to nie jest usunięcie pieprzyka z pleców, tylko rozcięcie powłok brzusznych! No dobra jestem cykor, boje się komplikacji więc będę rodzić naturalnie.\u0026nbsp;\u003C\/span\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003EPoród przebiegał podobnie jak poprzednio z tą różnicą, że w drugim etapie pojawił się problem - brak postępu. Nie będę też robić z siebie świętej - darłam się na cały szpital. No przecież rodzę to mi wolno :) A tak poważnie rodziłam bez znieczulenia, bo to które mi podali przestało już dawno działać. Po 3 godzinach\u0026nbsp; drugiego etapu miałam dość, myślałam, że zejdę tam. Wtedy stwierdzono brak postępu, a ja zgodziłam się na cc. Bałam się, że jeśli to będzie się przedłużać to może coś pójść nie tak i wtedy będzie za późno. Sam zabieg jest bezbolesny. Jedyne co zapamiętam do końca życia to moje uciekające w brzuchu dziecko. Dokładnie czułam jak chował się w górze brzucha. CC to takie wyrywanie na siłę. Dziwne uczucie. Po wyjęciu trafił na mój brzuch, ale na krótko. Później zabrali go na badania, karmienie i zobaczyliśmy się dopiero po kilku godzinach. Po cesarskim cięciu nie można się ruszać w zasadzie to się nawet nie da, wstawać też można dopiero po 8 - 12 godzinach w zależności \"od szkoły\". Do tego cewnik, okropny ból i często problemy z karmieniem. Mnie one na szczęście ominęły, bo mój poród zaczął się naturalnie, ale dziewczyny z mojej sali walczyły bardzo długo. Czym tu się zachwycać? Ja byłam szczerze rozczarowana, żeby nawet nie powiedzieć załamana.\u003C\/span\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/span\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003ECzasy się trochę zmieniły i teraz po obu rodzajach porodów wychodzi się do domu w tym samym czasie. Po pierwszym porodzie byłam w domu sama i ogarniałam wszystko, natomiast po drugim to ja się sobą ledwo dałam radę zająć, już nie mówiąc o zajmowaniu się dzieckiem. Po za tym rana bolała mnie bardzo długo, bałam się też komplikacji (np.rozejścia się szwów). Używałam silikonowych plastrów, maści dosyć długo - ranę czułam chyba z pół roku.\u0026nbsp;\u003C\/span\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/span\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003EOczywiście wszystko opisałam w dużym skrócie. Jednak oba te porody to zupełnie dwie różne sprawy - przynajmniej dla mnie. Żeby też była jasność jeśli ktoś ma medyczne wskazania do CC to ja to rozumiem i nie neguje, bo tak musi być. Dziwie się tylko kiedy kobieta chce rodzić tyko tak i koniec, bo to jest \"wygodne\", ale to jej sprawa. No nie wiem czy jak bym zsumowała ten ból po CC to nie jest większy niż te kilka godzin porodu naturalnego, które i tak szybko zapominasz, dlatego jeśli będę miała jeszcze okazję to z pewnością zdecyduje się na poród naturalny.\u0026nbsp;\u003C\/span\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/span\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003EProszę bez hejtu. Napisałam to nie żeby oceniać czyjeś zachowania, a jedynie opisać Wam mój punkt widzenia i poznać Wasze doświadczenia. Dlatego zachęcam do dyskusji. Jak u Was to wyglądało?\u003C\/span\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/div\u003E"},"link":[{"rel":"replies","type":"application/atom+xml","href":"http:\/\/www.modjus.pl\/feeds\/1582944006621323645\/comments\/default","title":"Komentarze do posta"},{"rel":"replies","type":"text/html","href":"http:\/\/www.modjus.pl\/2017\/11\/cesarskie-ciecie-czy-porod-naturalny.html#comment-form","title":"Komentarze (0)"},{"rel":"edit","type":"application/atom+xml","href":"http:\/\/www.blogger.com\/feeds\/8327403999750556554\/posts\/default\/1582944006621323645"},{"rel":"self","type":"application/atom+xml","href":"http:\/\/www.blogger.com\/feeds\/8327403999750556554\/posts\/default\/1582944006621323645"},{"rel":"alternate","type":"text/html","href":"http:\/\/www.modjus.pl\/2017\/11\/cesarskie-ciecie-czy-porod-naturalny.html","title":"Cesarskie cięcie czy poród naturalny. Mam porównanie i wiem... A jakie jest Twoje zdanie?"}],"author":[{"name":{"$t":"Modjus"},"uri":{"$t":"http:\/\/www.blogger.com\/profile\/09463287664287867482"},"email":{"$t":"noreply@blogger.com"},"gd$image":{"rel":"http://schemas.google.com/g/2005#thumbnail","width":"16","height":"16","src":"https:\/\/img1.blogblog.com\/img\/b16-rounded.gif"}}],"media$thumbnail":{"xmlns$media":"http://search.yahoo.com/mrss/","url":"https:\/\/3.bp.blogspot.com\/-yUPASdG4AAs\/Wg7NDeqwjeI\/AAAAAAAAHYs\/SuyHcp7Wo1AFtPraxUzNNZURCP_6R9R5wCEwYBhgL\/s72-c\/print_dd21a0a058204824b253c8a2c8ebb655.jpg","height":"72","width":"72"},"thr$total":{"$t":"0"}},{"id":{"$t":"tag:blogger.com,1999:blog-8327403999750556554.post-4437113111097449422"},"published":{"$t":"2017-11-11T08:47:00.001-08:00"},"updated":{"$t":"2017-11-11T08:52:36.109-08:00"},"category":[{"scheme":"http://www.blogger.com/atom/ns#","term":"AVON"},{"scheme":"http://www.blogger.com/atom/ns#","term":"kosmetyki"},{"scheme":"http://www.blogger.com/atom/ns#","term":"szminki"},{"scheme":"http://www.blogger.com/atom/ns#","term":"testujemy"},{"scheme":"http://www.blogger.com/atom/ns#","term":"Uroda"}],"title":{"type":"text","$t":"Liquid Lip czyli pierwsza płynna pomadka od AVON. "},"content":{"type":"html","$t":"\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003ENiedawno w ofercie \u003Cb\u003EAvon\u003C\/b\u003E pojawiły się nowe matowe i błyszczące szminki w płynie. Jako konsultantka oraz fanka nowości nie była bym sobą gdybym ich nie sprawdziła. Raczej wolę matowe wykończenie, więc zdecydowałam się właśnie na nie. Jeśli jesteście ciekawe jak się prezentują zapraszam Was do dalszej części. Przypominam również, że zestaw szminek możecie zgarnąć u mnie na\u0026nbsp;\u003C\/span\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/www.facebook.com\/Modjus\/\" style=\"font-size: x-large;\"\u003EFacebooku\u003C\/a\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003E.\u003C\/span\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/span\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/4.bp.blogspot.com\/-UECJ5Inc6_g\/Wgb2t8Ob8oI\/AAAAAAAAHYA\/-jY7P5iI2XE2kM87LRCeaUSer6KAM3wJACLcBGAs\/s1600\/SZMINKI.jpg\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"1067\" data-original-width=\"1600\" src=\"https:\/\/4.bp.blogspot.com\/-UECJ5Inc6_g\/Wgb2t8Ob8oI\/AAAAAAAAHYA\/-jY7P5iI2XE2kM87LRCeaUSer6KAM3wJACLcBGAs\/s1600\/SZMINKI.jpg\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: justify;\"\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003EZacznijmy może od początku czyli oczekiwania kontra rzeczywistość. Niestety szminki w katalogu prezentują się nieco inaczej niż w rzeczywistości, krótko mówiąc kolory odbiegają od tych przedstawionych na zdjęciach. Na pierwszym zdjęciu macie pokazane kolory z katalogu, na kolejnych te realne. Jest różnica, prawda? Ostatecznie jednak jestem zadowolona, kolory są naprawdę fajne, a czerwienie i róże są bardzo soczyste.\u003C\/span\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/4.bp.blogspot.com\/-wFMD49AywZk\/Wgb5Ml6aYDI\/AAAAAAAAHYQ\/zT87wy50zF8o8-oVCto0tN0y3YI_4lRgQCEwYBhgL\/s1600\/big_10-matowe.jpg\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"613\" data-original-width=\"613\" src=\"https:\/\/4.bp.blogspot.com\/-wFMD49AywZk\/Wgb5Ml6aYDI\/AAAAAAAAHYQ\/zT87wy50zF8o8-oVCto0tN0y3YI_4lRgQCEwYBhgL\/s1600\/big_10-matowe.jpg\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/2.bp.blogspot.com\/-N6luOXTpCJY\/WgXuA21NQgI\/AAAAAAAAHXk\/OIxrJn5S6Y84gIy0UlK8TcM6mn3M5ZFZwCEwYBhgL\/s1600\/IMG_2103.JPG\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg alt=\"szminki w płynie avon\" border=\"0\" data-original-height=\"1067\" data-original-width=\"1600\" src=\"https:\/\/2.bp.blogspot.com\/-N6luOXTpCJY\/WgXuA21NQgI\/AAAAAAAAHXk\/OIxrJn5S6Y84gIy0UlK8TcM6mn3M5ZFZwCEwYBhgL\/s1600\/IMG_2103.JPG\" title=\"szminki w płynie avon\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003E\u003Cb\u003EOd góry:\u003C\/b\u003E Pinking About You, Whipped Latte, Dare To Be Bare, Passion It, Fabulosity\u003C\/span\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/span\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/2.bp.blogspot.com\/-mcW1XEI5AUk\/Wgbduo9reqI\/AAAAAAAAHXw\/BmdbL0hbkWIIaHYmTDKxS7JoerUFm4ZPACLcBGAs\/s1600\/IMG_2108.JPG\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg alt=\"szminki w płynie avon\" border=\"0\" data-original-height=\"1067\" data-original-width=\"1600\" src=\"https:\/\/2.bp.blogspot.com\/-mcW1XEI5AUk\/Wgbduo9reqI\/AAAAAAAAHXw\/BmdbL0hbkWIIaHYmTDKxS7JoerUFm4ZPACLcBGAs\/s1600\/IMG_2108.JPG\" title=\"szminki w płynie avon\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003E\u003Cb\u003EOd góry\u003C\/b\u003E: Orange You Happy, Head Turner, Irresistible, TKO, Flushed\u003C\/span\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/span\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003E\u003Cb\u003EPojemność szminki\u003C\/b\u003E: 7 ml\u003C\/span\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003E\u003Cb\u003ECena\u003C\/b\u003E: ok. 17,99 zł\u0026nbsp;\u003C\/span\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/span\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003ESzminka ma delikatną, kremową konsystencję przypominającą mus. Posiada wygodny aplikator dzięki czemu nakładanie jej jest wygodne. Pachnie bardzo przyjemnie i ma fajne kolory wśród których można znaleźć coś dla siebie. Dzięki temu, że jest dobrze napigmentowana\u0026nbsp;wystarczy jedna aplikacja by nasze usta były idealne pokryte. Nie będę ukrywać, że za pierwszym razem się rozpędziłam (z przyzwyczajenia do innych szminek, które posiadam i ciężko się je rozprowadza) i pomalowałam więcej niż trzeba... Przy pierwszej aplikacji bądźcie więc ostrożne :)\u003C\/span\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/span\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003ETuż po aplikacji szminka jest \"mokra\" i może się rozmazywać, warto więc poczekać aż \"wyschnie\" wtedy można przystąpić do lekkich poprawek, ponieważ szminka \"zbiera się\" w niektórych miejscach. Kiedy jest sucha można ją ładnie wygładzić. Plusem nie wątpliwie jest fakt, że nie wysuszają ust i nie podkreślają skórek. Niektóre szminki, które posiadam robią taki dramat, że nie mogę ich używać, bo widać nawet te skórki których nie ma.\u0026nbsp;\u003C\/span\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/span\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003ECzytałam opinie, że szminka zostaje na wszystkim czego się dotkniemy. Piłam wodę i na szklance zostały minimalne ślady podobnie jak w przypadku szminek innych firm. Nie wiem od czego to zależy. Mam szminki z \"drugiego rzutu\" czyli nie z pierwszej produkcji, więc może coś się w nich zmieniło? Utrzymują się bez problemu do 5 godzin - testowałam w warunkach domowych.\u003C\/span\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/span\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/2.bp.blogspot.com\/-Rtu43gPA_l4\/WgcqyOguqSI\/AAAAAAAAHYc\/S-VJ2505z0gBBjl_mow0OCXkZl58SJAdACLcBGAs\/s1600\/szminkii.jpg\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"1067\" data-original-width=\"1600\" src=\"https:\/\/2.bp.blogspot.com\/-Rtu43gPA_l4\/WgcqyOguqSI\/AAAAAAAAHYc\/S-VJ2505z0gBBjl_mow0OCXkZl58SJAdACLcBGAs\/s1600\/szminkii.jpg\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003EOgólnie szminki oceniam pozytywnie, główne zastrzeżenie jakie mam to różnica w odcieniach. Myślę, że warto by to poprawić, bo zamawiając szminkę z katalogu możemy się zdziwić. Jeśli tak jak ja lubicie matowe szminki, a jeszcze lepiej jak lubicie czerwone matowe szminki to tu na pewno znajdziecie coś dla siebie.\u0026nbsp;\u003C\/span\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/span\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003ECo sądzicie o szminkach w płynie? Może macie jakąś markę godną polecenia, której używacie na co dzień?\u003C\/span\u003E\u003C\/div\u003E"},"link":[{"rel":"replies","type":"application/atom+xml","href":"http:\/\/www.modjus.pl\/feeds\/4437113111097449422\/comments\/default","title":"Komentarze do posta"},{"rel":"replies","type":"text/html","href":"http:\/\/www.modjus.pl\/2017\/11\/liquid-lip-czyli-pierwsza-pynna-pomadka.html#comment-form","title":"Komentarze (0)"},{"rel":"edit","type":"application/atom+xml","href":"http:\/\/www.blogger.com\/feeds\/8327403999750556554\/posts\/default\/4437113111097449422"},{"rel":"self","type":"application/atom+xml","href":"http:\/\/www.blogger.com\/feeds\/8327403999750556554\/posts\/default\/4437113111097449422"},{"rel":"alternate","type":"text/html","href":"http:\/\/www.modjus.pl\/2017\/11\/liquid-lip-czyli-pierwsza-pynna-pomadka.html","title":"Liquid Lip czyli pierwsza płynna pomadka od AVON. "}],"author":[{"name":{"$t":"Modjus"},"uri":{"$t":"http:\/\/www.blogger.com\/profile\/09463287664287867482"},"email":{"$t":"noreply@blogger.com"},"gd$image":{"rel":"http://schemas.google.com/g/2005#thumbnail","width":"16","height":"16","src":"https:\/\/img1.blogblog.com\/img\/b16-rounded.gif"}}],"media$thumbnail":{"xmlns$media":"http://search.yahoo.com/mrss/","url":"https:\/\/4.bp.blogspot.com\/-UECJ5Inc6_g\/Wgb2t8Ob8oI\/AAAAAAAAHYA\/-jY7P5iI2XE2kM87LRCeaUSer6KAM3wJACLcBGAs\/s72-c\/SZMINKI.jpg","height":"72","width":"72"},"thr$total":{"$t":"0"}},{"id":{"$t":"tag:blogger.com,1999:blog-8327403999750556554.post-5856370807973527774"},"published":{"$t":"2017-11-05T03:33:00.000-08:00"},"updated":{"$t":"2017-11-05T03:39:17.486-08:00"},"category":[{"scheme":"http://www.blogger.com/atom/ns#","term":"beGlossy"},{"scheme":"http://www.blogger.com/atom/ns#","term":"domowe SPA"},{"scheme":"http://www.blogger.com/atom/ns#","term":"Nivea"},{"scheme":"http://www.blogger.com/atom/ns#","term":"relaks"},{"scheme":"http://www.blogger.com/atom/ns#","term":"uriage"},{"scheme":"http://www.blogger.com/atom/ns#","term":"vianek"},{"scheme":"http://www.blogger.com/atom/ns#","term":"vichy"}],"title":{"type":"text","$t":"W październiku BeGlossy Just Relax pozwoli Ci się zrelaksować w domowym SPA."},"content":{"type":"html","$t":"\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003E\u003Cb\u003EBoxy\u003C\/b\u003E \u003Cb\u003Ekosmetyczne\u003C\/b\u003E zamawiam od dawna, jestem po prostu ich wielką fanką o czym pisałam niedawno\u0026nbsp;\u003Ca href=\"http:\/\/www.modjus.pl\/2017\/10\/beglossy-beauty-factory-podsumowanie.html\"\u003Etutaj\u003C\/a\u003E. Poprzednia\u0026nbsp;edycja wrześniowa była naprawdę bardzo udana, więc w październiku liczyłam się z tym, że może być gorzej. Zostałam mile zaskoczona, jest dobrze, a nawet bardzo dobrze. Zresztą zobaczcie same.\u003C\/span\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/3.bp.blogspot.com\/-lslNwVed3XQ\/Wf4vQ8h2d7I\/AAAAAAAAHXU\/LjeOvlrjeXkAr0DXj9gibELkBHKfMmmzwCEwYBhgL\/s1600\/pude%25C5%2582ko.jpg\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"1067\" data-original-width=\"1600\" src=\"https:\/\/3.bp.blogspot.com\/-lslNwVed3XQ\/Wf4vQ8h2d7I\/AAAAAAAAHXU\/LjeOvlrjeXkAr0DXj9gibELkBHKfMmmzwCEwYBhgL\/s1600\/pude%25C5%2582ko.jpg\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: justify;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: justify;\"\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003EPaździernikowa edycja \u003Cb\u003EJust Relaks\u003C\/b\u003E dba o ciało i duszę, dzięki niej możemy sobie zrobić \u003Cb\u003Edomowe SPA\u003C\/b\u003E. Zaczynamy od oczyszczenia. Twarz przemywamy wodą micelarną, a włosy myjemy szamponem. Następnie nakładamy maseczkę na twarz, a dłonie oczyszczamy peelingiem. Ostatni etap jest najprzyjemniejszy. Na twarz, szyję i dekolt nakładamy olejek, natomiast ciało poddajemy masażowi używając dołączonej świecy do masażu. Brzmi świetnie, prawda?\u003C\/span\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: justify;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/3.bp.blogspot.com\/-KzHHDHm-B7o\/Wf4vcULZQ8I\/AAAAAAAAHXU\/2iI_6dJdWQg6mOiI6eslyW54Xm3k8a8KQCEwYBhgL\/s1600\/wszystkie.jpg\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"1067\" data-original-width=\"1600\" src=\"https:\/\/3.bp.blogspot.com\/-KzHHDHm-B7o\/Wf4vcULZQ8I\/AAAAAAAAHXU\/2iI_6dJdWQg6mOiI6eslyW54Xm3k8a8KQCEwYBhgL\/s1600\/wszystkie.jpg\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/span\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003E1. \u003Cb\u003EURIAGE - woda micelarna\u0026nbsp;\u003C\/b\u003E\u003C\/span\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003ECena: 59zł\/500ml - miniatura 50ml\u003C\/span\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/span\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003EZacznijmy od oczyszczania. Woda micelarna przeznaczona do skóry wrażliwej i naczynkowej bardzo mnie ucieszyła. Jest delikatna, ale dobrze usuwa makijaż i wszelkie inne zanieczyszczenia. Czasami po niektórych micelach moja skóra jest zaczerwieniona i podrażniona, tutaj nie ma miejsca na takie sytuacje. Po myciu nie ma też nieprzyjemnego uczucia ściągnięcia skóry. Jedyny minus to buteleczka, która jest tak twarda, że nie mogę wyciskać kosmetyku - muszę go wylewać odkręcając zakrętkę. Zdecydowanie jest to kosmetyk po który chętnie sięgnę ponownie.\u003C\/span\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/span\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/2.bp.blogspot.com\/-akzVnDCx94k\/Wf4vP31e0EI\/AAAAAAAAHXU\/LmsCQGPkbCExNncscSLOY80gMfxAlhmqACEwYBhgL\/s1600\/plyn%2Bmicelarny.jpg\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"1067\" data-original-width=\"1600\" src=\"https:\/\/2.bp.blogspot.com\/-akzVnDCx94k\/Wf4vP31e0EI\/AAAAAAAAHXU\/LmsCQGPkbCExNncscSLOY80gMfxAlhmqACEwYBhgL\/s1600\/plyn%2Bmicelarny.jpg\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: justify;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: justify;\"\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003E2. \u003Cb\u003ENIVEA - szampon micelarny Nowość :)\u003C\/b\u003E\u003C\/span\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: justify;\"\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003ECena: 17,99zł\/400ml - produkt pełnowymiarowy\u0026nbsp;\u003C\/span\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: justify;\"\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/span\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: justify;\"\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003ETen szampon to nowość, a ja lubię nowości :) Ogólnie szampon prezentuje się przyjemnie dla oka, jest to produkt, który na pewno zwrócił by moją uwagę stojąc na półce w drogerii. No i ta\u003C\/span\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003E\u0026nbsp;pojemność - aż\u0026nbsp;\u003C\/span\u003E\u003Cb style=\"font-size: x-large;\"\u003E400 ml\u003C\/b\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003E!\u0026nbsp;\u003C\/span\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003EW boxach mogliśmy trafić na dwie wersje: wzmacniający do włosów łamliwych i wrażliwej skóry głowy, oraz oczyszczający do przetłuszczających się włosów i skóry głowy. Do mnie trafił ten drugi, fajnie, bo mam włosy\u0026nbsp;przetłuszczające. Szampon nie zawiera silikonów, parabenów i barwników oraz chroni naturalne pH skóry, a melisa cytrynowa nadaje mu świeżości. Włosy po myciu są puszyste, gładkie i pachnące. Konsystencja dosyć gęsta, ale dobrze się rozprowadza na włosach. Próbowałam używać go bez żadnych dodatków w postaci odżywek i naprawdę daje radę. Nie ma nawet problemów z rozczesywaniem włosów. Jest to drugi produkt, który chętnie kupię ponownie.\u003C\/span\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: justify;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/4.bp.blogspot.com\/-KRGr9hJoj8s\/Wf4vdKAeATI\/AAAAAAAAHXU\/aB5DeXk-tUMsrkzrsMBdJ8yt4t2RtlLWgCEwYBhgL\/s1600\/szampon.jpg\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"1067\" data-original-width=\"1600\" src=\"https:\/\/4.bp.blogspot.com\/-KRGr9hJoj8s\/Wf4vdKAeATI\/AAAAAAAAHXU\/aB5DeXk-tUMsrkzrsMBdJ8yt4t2RtlLWgCEwYBhgL\/s1600\/szampon.jpg\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003E3. \u003Cb\u003EVICHY - nawilżająca maska mineralna z wodą termalną Vichy\u003C\/b\u003E\u003C\/span\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003ECena: 10,90zł\/12ml - produkt pełnowymiarowy\u0026nbsp;\u003C\/span\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/span\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003ELubię markę \u003Cb\u003EVichy\u003C\/b\u003E i używam jej na co dzień, dlatego jej obecność w boxie ucieszyła mnie. W nasze ręce mogła trafić jedna z trzech wersji: peelingująca, oczyszczająca lub nawilżająca. Ja załapałam się na nawilżanie. No i fajnie. Moja skóra jest tłusta, ale też potrzebuje pić. Maska ma postać żelu o ciekawym zapachu zielonej herbaty, wody jaśminowej i bambusa. Jest to produkt intensywnie nawilżający, który pozostawia na twarzy tłusty film - nie da się wsmarować, dlatego polecam stosować ją przed snem (co by ludzi nie straszyć za dnia). Taka warstwa na skórze to plus, ponieważ skóra jest zabezpieczona i stopniowo nawadnia się. Już po jednym użyciu zobaczycie różnicę. Skóra staje się promienna, świeża i elastyczna. Maseczka wystarcza na dwie aplikacje.\u003C\/span\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-rwEHHrEK48w\/Wf4vBwCSG_I\/AAAAAAAAHXU\/Gh1l0hNDAOEjIeT6--R2szBYRHwfk0ReACEwYBhgL\/s1600\/maseczka.jpg\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"1067\" data-original-width=\"1600\" src=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-rwEHHrEK48w\/Wf4vBwCSG_I\/AAAAAAAAHXU\/Gh1l0hNDAOEjIeT6--R2szBYRHwfk0ReACEwYBhgL\/s1600\/maseczka.jpg\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003E4. \u003Cb\u003EVIANEK - Regenerujący peeling do rąk\u003C\/b\u003E\u003C\/span\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003ECena 17,99zł\/75ml - produkt pełnowymiarowy\u0026nbsp;\u003C\/span\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/span\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003EJako młoda mama często muszę coś myć - a to butelki, a to zabawki - dlatego moje dłonie były ostatnio zniszczone. Tak wiem, powinnam ubierać rękawiczki, ale nie lubię ich. Liczę, że ten produkt będzie moim pomocnikiem w walce z suchymi dłońmi.\u003C\/span\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003EPeeling jest czerwony i mega gęsty. Ładnie pachnie i ma całkiem ciekawy skład. Nie jest testowany na zwierzętach, a jego składniki pochodzą z ekologicznych upraw. Jeśli chodzi o działanie to dobrze złuszcza suchą skórę, a na dłoniach pozostawia delikatnie tłustą warstwę ochronną. Na opakowaniu zaleca się używać go 1-2 razy w tygodniu, jednak ja przez pierwszy tydzień używałam go co drugi dzień. Moje dłonie potrzebowały zdecydowanej odbudowy i udało się. Dłonie znów są nawilżone, skóra jest gładka i elastyczna. Warto mieć taki produkt w domu.\u003C\/span\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/span\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/2.bp.blogspot.com\/-Sr8olZu0g_Q\/Wf4vCoyWc4I\/AAAAAAAAHXU\/qyBfndpr9CwpIxA_Sd7oHwB2TeuSqkoQwCEwYBhgL\/s1600\/peeling.jpg\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"1067\" data-original-width=\"1600\" src=\"https:\/\/2.bp.blogspot.com\/-Sr8olZu0g_Q\/Wf4vCoyWc4I\/AAAAAAAAHXU\/qyBfndpr9CwpIxA_Sd7oHwB2TeuSqkoQwCEwYBhgL\/s1600\/peeling.jpg\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/span\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003E5. \u003Cb\u003EBIOOLEO - Olej ze Słodkich Migdałów + Olejek z Magnolii\u003C\/b\u003E\u003C\/span\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003E\u003C\/span\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003ECena: 64zł\/30ml - produkt pełnowymiarowy\u0026nbsp;\u003C\/span\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/span\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003EO marce czytałam już nie raz. Ich produkty nie tylko są naturalne i bezpieczne, ale jest to marka nie testująca na zwierzętach, a 1%\u0026nbsp;dochodu ze sprzedaży przeznaczony zostanie na ochronę słoni w Afryce.\u003C\/span\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003E\u0026nbsp;Czy nie tak powinny działać współczesne marki?\u003C\/span\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003EWracając do kosmetyków. Olej zamknięty jest w szklanej, ciemnej buteleczce. Pipeta umieszczona w nakrętce pozwala na higieniczne i odpowiednie dozowanie olejku - dzięki temu jest bardzo wydajny. Nadaje się do każdego rodzaju skóry - w tym także tłustej i problematycznej. Często na mojej skórze pojawiają się krosty i przebarwienia - olejek radzi sobie z nimi doskonale. Nawilża i regeneruje, szybko się wchłania i nie zapycha. Nie pozostawia na skórze tłustej i wstrętnej warstwy, a jedynie obłędny zapach. Ze względu na zapach i właściwości używam go również do dłoni, które zaczęłam wąchać nałogowo.\u003C\/span\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/2.bp.blogspot.com\/-GO_-AHLlHzM\/Wf4vAz7miQI\/AAAAAAAAHXU\/dT5yJBq9S0IhMPVPHURGY9NKCbaW4icLACEwYBhgL\/s1600\/olejek.jpg\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"1067\" data-original-width=\"1600\" src=\"https:\/\/2.bp.blogspot.com\/-GO_-AHLlHzM\/Wf4vAz7miQI\/AAAAAAAAHXU\/dT5yJBq9S0IhMPVPHURGY9NKCbaW4icLACEwYBhgL\/s1600\/olejek.jpg\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003E6. \u003Cb\u003EBOTAME - świeca do masażu z masłem Shea\u003C\/b\u003E\u003C\/span\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003ECena:\u0026nbsp; 9,99zł\/50ml - produkt pełnowymiarowy\u0026nbsp;\u003C\/span\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/span\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003EProdukt dostępny był w czterech wersjach zapachowych:\u0026nbsp; orzeźwiający olejek limetkowy, antyseptyczny olejek bergamotowy, energizujący olejek grejpfrutowy oraz olejek drzewa herbacianego, który w aromaterapii jest jednym z najlepszych składników przeciwwirusowych i przeciwbakteryjnych. Po raz kolejny trafiłam na najlepszą wersję \u003Cb\u003ELime\u003C\/b\u003E. Oboje z mężem uwielbiamy masaż i korzystamy z niego tak często jak tylko się da - czasem nawet codziennie. Świeca została więc użyta niemal natychmiast. Jest to idealne rozwiązanie dla osób pracujących, zmęczonych po ciężkim dniu, którzy chcą się wieczorem zrelaksować i odpocząć. Tak naprawdę wystarczy zapalić świecę by poczuć się lepiej - już sam aromat wycisza i uspokaja. Ciepły olejek nie jest tłusty, dobrze się wchłania\u0026nbsp; i świetnie rozprowadza. To chyba najlepszy produkt z tego boxa, dba bowiem nie tylko o ciało, ale i duszę.\u003C\/span\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/2.bp.blogspot.com\/-yCY_HkEpCMI\/Wf4vSwXENUI\/AAAAAAAAHXU\/AUX9WxZSeSwH-qss_LuOkjm3JZq76kP6QCEwYBhgL\/s1600\/sweica.jpg\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"1067\" data-original-width=\"1600\" src=\"https:\/\/2.bp.blogspot.com\/-yCY_HkEpCMI\/Wf4vSwXENUI\/AAAAAAAAHXU\/AUX9WxZSeSwH-qss_LuOkjm3JZq76kP6QCEwYBhgL\/s1600\/sweica.jpg\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003EMoim zdaniem jest to jedno z lepszych pudełek, które ostatnio mieliśmy okazję testować. Nie jestem pewna czy nie jest nawet lepsze od poprzedniej edycji. Taki rozwój sytuacji jeszcze bardziej nakręca mój apetyt na edycję świąteczną, której nie mogę się już doczekać. Liczę, że powali nas na kolana.\u0026nbsp;\u003C\/span\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/span\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003EA co Wy sądzicie o tym boxie? Jakiś kosmetyk szczególnie przypadł Wam do gustu? A jeśli jeszcze nie miałyście okazji sprawdzić BeGlossy swoje pierwsze pudełeczko możecie zamówić poniżej:\u003C\/span\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C!-- START of the zanox affiliate HTML code --\u003E\u003C!-- ( The HTML code may not be changed in the sense of faultless functionality! ) --\u003E\u003Ca href=\"http:\/\/ad.zanox.com\/ppc\/?43975739C928684420T\"\u003E\u003Cimg src=\"http:\/\/ad.zanox.com\/ppv\/?43975739C928684420\" align=\"bottom\" width=\"728\" height=\"90\" border=\"0\" hspace=\"1\" alt=\"beGLOSSY kosmetyki online\"\u003E\u003C\/a\u003E\u003C!-- ENDING of the zanox-affiliate HTML-Code --\u003E"},"link":[{"rel":"replies","type":"application/atom+xml","href":"http:\/\/www.modjus.pl\/feeds\/5856370807973527774\/comments\/default","title":"Komentarze do posta"},{"rel":"replies","type":"text/html","href":"http:\/\/www.modjus.pl\/2017\/11\/w-pazdzierniku-beglossy-just-relax.html#comment-form","title":"Komentarze (0)"},{"rel":"edit","type":"application/atom+xml","href":"http:\/\/www.blogger.com\/feeds\/8327403999750556554\/posts\/default\/5856370807973527774"},{"rel":"self","type":"application/atom+xml","href":"http:\/\/www.blogger.com\/feeds\/8327403999750556554\/posts\/default\/5856370807973527774"},{"rel":"alternate","type":"text/html","href":"http:\/\/www.modjus.pl\/2017\/11\/w-pazdzierniku-beglossy-just-relax.html","title":"W październiku BeGlossy Just Relax pozwoli Ci się zrelaksować w domowym SPA."}],"author":[{"name":{"$t":"Modjus"},"uri":{"$t":"http:\/\/www.blogger.com\/profile\/09463287664287867482"},"email":{"$t":"noreply@blogger.com"},"gd$image":{"rel":"http://schemas.google.com/g/2005#thumbnail","width":"16","height":"16","src":"https:\/\/img1.blogblog.com\/img\/b16-rounded.gif"}}],"media$thumbnail":{"xmlns$media":"http://search.yahoo.com/mrss/","url":"https:\/\/3.bp.blogspot.com\/-lslNwVed3XQ\/Wf4vQ8h2d7I\/AAAAAAAAHXU\/LjeOvlrjeXkAr0DXj9gibELkBHKfMmmzwCEwYBhgL\/s72-c\/pude%25C5%2582ko.jpg","height":"72","width":"72"},"thr$total":{"$t":"0"}},{"id":{"$t":"tag:blogger.com,1999:blog-8327403999750556554.post-597979709578109520"},"published":{"$t":"2017-10-27T13:54:00.001-07:00"},"updated":{"$t":"2017-11-05T00:55:20.120-07:00"},"category":[{"scheme":"http://www.blogger.com/atom/ns#","term":"biolaven"},{"scheme":"http://www.blogger.com/atom/ns#","term":"konkurs"},{"scheme":"http://www.blogger.com/atom/ns#","term":"kosmetyki naturalne"},{"scheme":"http://www.blogger.com/atom/ns#","term":"sylveco"},{"scheme":"http://www.blogger.com/atom/ns#","term":"testujemy"},{"scheme":"http://www.blogger.com/atom/ns#","term":"Uroda"}],"title":{"type":"text","$t":"Lawendowy niezbędnik SYLVECO BioLaven Organic. Zobacz jakie kosmetyki wybrałam + KONKURS"},"content":{"type":"html","$t":"\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003ELubisz naturalne kosmetyki i lawendę? Jeśli tak to koniecznie musisz poznać \u003Cb\u003EBIOLAVEN\u003C\/b\u003E. Jest to lawendowa linia kosmetyków naturalnych stworzonych przez markę \u003Cb\u003ESylveco, \u003C\/b\u003Ektórą być może będziesz mogła przetestować - szczegóły na końcu.\u003C\/span\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/span\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/4.bp.blogspot.com\/-Trsd5gP1G5U\/WfJxOaeWRUI\/AAAAAAAAHWM\/JqNPISySL_4y6gpGs0OmqDthng1Ds_LYwCLcBGAs\/s1600\/11IMG_0012.jpg\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"1600\" data-original-width=\"1132\" src=\"https:\/\/4.bp.blogspot.com\/-Trsd5gP1G5U\/WfJxOaeWRUI\/AAAAAAAAHWM\/JqNPISySL_4y6gpGs0OmqDthng1Ds_LYwCLcBGAs\/s1600\/11IMG_0012.jpg\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003E\u003Cb\u003ELawenda\u003C\/b\u003E pewnie każdemu kojarzy się z malowniczymi polami \u003Cb\u003EProwansji\u003C\/b\u003E. Myślę, że jest jednym z najpopularniejszych gatunków roślin. Znana już od tysięcy lat jako roślina o działaniu odprężającym, antyseptycznym i łagodzącym. Dzięki swoim właściwością znalazła zastosowanie nie tylko w kosmetyce, lecznictwie ale i kuchni. Znajdziemy są niemal pod każdą postacią od kosmetyków myjących po pielęgnujące. U mnie sprawdza się doskonale w formie ozdobnej, zapachowej czy odstraszającej komary. Można śmiało powiedzieć, że to roślina uniwersalna.\u0026nbsp;\u003C\/span\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/span\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-U0kzPW0qE2I\/WfJxWNlJi9I\/AAAAAAAAHWU\/sbDTLmpYtjsydzUBZZvFiPgpCNonbIXgACLcBGAs\/s1600\/11IMG_0537.jpg\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"1177\" data-original-width=\"1600\" src=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-U0kzPW0qE2I\/WfJxWNlJi9I\/AAAAAAAAHWU\/sbDTLmpYtjsydzUBZZvFiPgpCNonbIXgACLcBGAs\/s1600\/11IMG_0537.jpg\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003EGłównym składnikiem kosmetyków jest olejek lawendowy. Poza nim w kosmetykach znajdziemy odżywczy \u003Cb\u003Eolej z pestek winogron\u003C\/b\u003E o właściwościach regenerujących i przeciwzmarszczkowych. Według mnie to właśnie aromat słodkich winogron gra tu pierwsze skrzypce, dzięki niemu kosmetyki przypadną do gustu nawet tym, którzy za lawendą nie przepadają. Mi osobiście zapach kojarzy się z dzieciństwem i wsią - od razu przypomina mi się sok winogronowy domowej roboty. Pyszności.\u0026nbsp;\u003C\/span\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003E\u003Cb\u003EBioLaven\u003C\/b\u003E to linia lawendowo- winogronowych kosmetyków, wśród których znajdziemy:\u003C\/span\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cul\u003E\u003Cli\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003EBalsam do ciała\u003C\/span\u003E\u003C\/li\u003E\u003Cli\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003EKrem do rąk\u003C\/span\u003E\u003C\/li\u003E\u003Cli\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003ENaturalne mydło lawendowe\u003C\/span\u003E\u003C\/li\u003E\u003Cli\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003EŻel myjący do ciała\u003C\/span\u003E\u003C\/li\u003E\u003Cli\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003EKrem do twarzy na dzień\u003C\/span\u003E\u003C\/li\u003E\u003Cli\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003EKrem do twarzy na noc\u003C\/span\u003E\u003C\/li\u003E\u003Cli\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003ESerum przeciwzmarszczkowe do twarzy\u003C\/span\u003E\u003C\/li\u003E\u003Cli\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003EŻel myjący do twarzy\u003C\/span\u003E\u003C\/li\u003E\u003Cli\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003EPłyn micelarny\u003C\/span\u003E\u003C\/li\u003E\u003Cli\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003ESzampon do włosów\u003C\/span\u003E\u003C\/li\u003E\u003Cli\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003EOdżywka do włosów\u003C\/span\u003E\u003C\/li\u003E\u003Cli\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003EŻel do higieny intymnej\u0026nbsp;\u003C\/span\u003E\u003C\/li\u003E\u003C\/ul\u003E\u003Cdiv\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003EJeśli chodzi o skład kosmetyków to są to kosmetyki naturalne. Znajdziemy w nich nie tylko wspomniane już wcześniej olejek lawendowy i olej z pestek winogron, ale także olej sojowy, mocznik, kwas mlekowy. Z wszystkimi składnikami kosmetyków możecie zapoznać się \u003Ca href=\"http:\/\/biolaven.pl\/skladniki\"\u003Etutaj\u003C\/a\u003E.\u0026nbsp;\u003C\/span\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/span\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003EDo moich testów wybrałam trzy absolutnie niezbędne kosmetyki, których używamy nawet kilka razy dziennie. Ze względu na ich przeznaczenie (twarz i okolice intymne) ich skład powinien być bezpieczny, a działanie delikatne.\u0026nbsp;\u003C\/span\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003E\u003Cb\u003EŻel myjący do twarzy\u003C\/b\u003E\u003C\/span\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003EPierwszy plus za wygodne opakowanie z pompką. Dzięki niej dozujemy wystarczającą ilość kosmetyku, którego wystarcza na dłużej niż gdybyśmy go wyciskali z tubki. Kolejnym plusem jest zapach, który jest po prostu niesamowity! Na tym plusy oczywiście się nie kończą, bo żel zmywa wszystko - nawet te oporne kosmetyki - będąc przy tym delikatny. Nie szczypie w oczy i nie podrażnia ich. Ma również przyjazny skład. Czego chcieć więcej?\u003C\/span\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/4.bp.blogspot.com\/-ToMvOTK9vGI\/WfJxNJedo-I\/AAAAAAAAHWE\/rTYWGG3ZMXMtHXR5JRZpCZHwq6DS2xn6gCLcBGAs\/s1600\/11IMG_0526.jpg\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"1600\" data-original-width=\"1067\" src=\"https:\/\/4.bp.blogspot.com\/-ToMvOTK9vGI\/WfJxNJedo-I\/AAAAAAAAHWE\/rTYWGG3ZMXMtHXR5JRZpCZHwq6DS2xn6gCLcBGAs\/s1600\/11IMG_0526.jpg\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003E\u003Cb\u003EKrem do twarzy na dzień\u003C\/b\u003E\u003C\/span\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003EBez dobrego kremu ani rusz. Niestety ciężko dobrać taki, który idealnie spełni nasze oczekiwania. Czasem nasza skóra jest tak wymagająca, że dobór odpowiedniego kosmetyku jest wręcz niemożliwy.\u0026nbsp;\u003C\/span\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003EW przypadku kremu daję plus za tubkę, a nie słoiczek do którego za każdym razem musimy pakować brudne palce. Niestety jeśli chodzi o sam krem jest dosyć ciężki i tłusty. Jeśli macie więc skórę tak jak ja tłustą i problematyczną, to może Was zapychać. Natomiast jeśli macie skórę normalną i suchą powinien przypaść Wam do gustu. Denerwuje mnie w nim długie wchłanianie i tłusty film pozostający na twarzy, dlatego zaczęłam stosować go na noc. No i teraz jestem z niego zadowolona. Rano moja twarz jest wypoczęta, nawilżona i przygotowana na kolejny ciężki dzień.\u003C\/span\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/span\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/2.bp.blogspot.com\/-5mmRrqOPLjI\/WfJxNcuhUsI\/AAAAAAAAHWI\/z2ktNvE9UzsAJs0hn2v-iBph8DV-trVEACLcBGAs\/s1600\/11IMG_0525.jpg\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"1600\" data-original-width=\"1067\" src=\"https:\/\/2.bp.blogspot.com\/-5mmRrqOPLjI\/WfJxNcuhUsI\/AAAAAAAAHWI\/z2ktNvE9UzsAJs0hn2v-iBph8DV-trVEACLcBGAs\/s1600\/11IMG_0525.jpg\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003E\u003Cb\u003EŻel do higieny intymnej\u003C\/b\u003E\u003C\/span\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003ENiedawno używałam typowego drogeryjnego żelu, który miał być super, a wywoływał u mnie podrażnienie i musiałam poszukać czegoś innego. Długo zastanawiałam się co wybrać i tak trafił do mnie BioLaven. Żel zdecydowanie wygrał z poprzednikiem. Jest delikatny, odświeża, nie podrażnia, a wręcz łagodzi podrażnienia. No i oczywiście cudnie pachnie winogronami. Konsystencja jest dosyć wodnista - do żelu to mu trochę brakuje, ale mi to nie przeszkadza. Tak jak poprzednicy ma przyjazny skład. Jak do tej pory to najlepszy żel jakiego używałam - te drogeryjne w większości powodują u mnie podrażnienia (być może moja skóra źle reaguje na któryś składnik).\u003C\/span\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-iya2hnE3n1M\/WfJxVoKhCuI\/AAAAAAAAHWQ\/x-uE8xI37k8Z5LfSwSRrH4gi1Qg0DsHrACLcBGAs\/s1600\/1IMG_0528.jpg\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"1600\" data-original-width=\"1067\" src=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-iya2hnE3n1M\/WfJxVoKhCuI\/AAAAAAAAHWQ\/x-uE8xI37k8Z5LfSwSRrH4gi1Qg0DsHrACLcBGAs\/s1600\/1IMG_0528.jpg\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003E\u003Cb\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/b\u003E\u003C\/span\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003EPodsumowując kosmetyki oceniam pozytywnie. Podoba mi się ich zapach i działanie. Z pewnością nie jest to koniec mojej przygody z \u003Cb\u003EBioLaven\u003C\/b\u003E i chętnie sprawdzę pozostałe kosmetyki z tej linii. A Wy miałyście już okazję je poznać? Jeśli nie to zapraszam do udziału w konkursie.\u003C\/span\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/span\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003EA teraz niespodzianka. \u003Cb\u003EStwórz i wygraj swój własny niezbędnik składający się z trzech wybranych przez siebie kosmetyków z linii BioLaven\u003C\/b\u003E. Uzasadnij w komentarzu dlaczego to właśnie te kosmetyki wybrałaś.\u0026nbsp;\u003C\/span\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/span\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cul\u003E\u003Cli\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003EAby wziąć udział w konkursie należy obserwować mój blog.\u003C\/span\u003E\u003C\/li\u003E\u003Cli\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003EKonkurs trwa do\u003C\/span\u003E \u003Cb style=\"font-size: x-large;\"\u003E31 października\u003C\/b\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003E. Wyniki zostaną ogłoszone \u003Cb\u003E3 listopada\u003C\/b\u003E pod postem konkursowym.\u0026nbsp;\u003C\/span\u003E\u003C\/li\u003E\u003C\/ul\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/4.bp.blogspot.com\/-tA1-GoaaFvk\/WfOa1AdJ_8I\/AAAAAAAAHWk\/LJzMowhybHYRbnqj3zi4OA-GdGvBxdezgCLcBGAs\/s1600\/produkty.jpg\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"304\" data-original-width=\"800\" src=\"https:\/\/4.bp.blogspot.com\/-tA1-GoaaFvk\/WfOa1AdJ_8I\/AAAAAAAAHWk\/LJzMowhybHYRbnqj3zi4OA-GdGvBxdezgCLcBGAs\/s1600\/produkty.jpg\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/span\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/span\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003EWszystkie kosmetyki z linii \u003Cb\u003EBioLaven \u003C\/b\u003Emożecie zobaczyć na stronie producenta\u0026nbsp;\u003Ca href=\"http:\/\/biolaven.pl\/\"\u003Etutaj\u003C\/a\u003E. Powodzenia!\u0026nbsp;\u003C\/span\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/span\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: center;\"\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003EZestaw kosmetyków trafia do Pani:\u003C\/span\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003E\u003Cb\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/b\u003E\u003C\/span\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: center;\"\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/span\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: center;\"\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003E\u003Cb\u003EDanuty Kujawskiej\u003C\/b\u003E\u003C\/span\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: center;\"\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003E\u003Cb\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/b\u003E\u003C\/span\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: center;\"\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003E\u003Cb\u003EGratuluję :)\u003C\/b\u003E\u003C\/span\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/div\u003E"},"link":[{"rel":"replies","type":"application/atom+xml","href":"http:\/\/www.modjus.pl\/feeds\/597979709578109520\/comments\/default","title":"Komentarze do posta"},{"rel":"replies","type":"text/html","href":"http:\/\/www.modjus.pl\/2017\/10\/lawendowy-niezbednik-sylveco-biolaven.html#comment-form","title":"Komentarze (0)"},{"rel":"edit","type":"application/atom+xml","href":"http:\/\/www.blogger.com\/feeds\/8327403999750556554\/posts\/default\/597979709578109520"},{"rel":"self","type":"application/atom+xml","href":"http:\/\/www.blogger.com\/feeds\/8327403999750556554\/posts\/default\/597979709578109520"},{"rel":"alternate","type":"text/html","href":"http:\/\/www.modjus.pl\/2017\/10\/lawendowy-niezbednik-sylveco-biolaven.html","title":"Lawendowy niezbędnik SYLVECO BioLaven Organic. Zobacz jakie kosmetyki wybrałam + KONKURS"}],"author":[{"name":{"$t":"Modjus"},"uri":{"$t":"http:\/\/www.blogger.com\/profile\/09463287664287867482"},"email":{"$t":"noreply@blogger.com"},"gd$image":{"rel":"http://schemas.google.com/g/2005#thumbnail","width":"16","height":"16","src":"https:\/\/img1.blogblog.com\/img\/b16-rounded.gif"}}],"media$thumbnail":{"xmlns$media":"http://search.yahoo.com/mrss/","url":"https:\/\/4.bp.blogspot.com\/-Trsd5gP1G5U\/WfJxOaeWRUI\/AAAAAAAAHWM\/JqNPISySL_4y6gpGs0OmqDthng1Ds_LYwCLcBGAs\/s72-c\/11IMG_0012.jpg","height":"72","width":"72"},"thr$total":{"$t":"0"}},{"id":{"$t":"tag:blogger.com,1999:blog-8327403999750556554.post-8010792355454935682"},"published":{"$t":"2017-10-22T13:43:00.003-07:00"},"updated":{"$t":"2017-10-22T13:53:21.366-07:00"},"category":[{"scheme":"http://www.blogger.com/atom/ns#","term":"Lifestyle"},{"scheme":"http://www.blogger.com/atom/ns#","term":"piersi"},{"scheme":"http://www.blogger.com/atom/ns#","term":"samobadanie"},{"scheme":"http://www.blogger.com/atom/ns#","term":"usg"},{"scheme":"http://www.blogger.com/atom/ns#","term":"zdrowie"}],"title":{"type":"text","$t":"Guzek na piersi, Samobadanie, USG piersi, Poradnia Chorób Sutka, Biopsja Gruboigłowa. Moja historia."},"content":{"type":"html","$t":"\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003ETydzień temu obchodziliśmy\u0026nbsp;\u003Cb\u003EEuropejski Dzień Walki z Rakiem Piersi.\u0026nbsp;\u003C\/b\u003EPostanowiłam podzielić się z Wami moją historią. Dokładnie pamiętam ten dzień. Dni takich jak ten się nie zapomina. To dzień w którym wyczułam w piersi zmianę - dość duży guzek z łatwością wyczuwalny pod skórą, który w zależności od cyklu był momentami widoczny jako zgrubienie na piersi. Kiedy masz w najbliższej rodzinie przypadek złośliwego nowotworu piersi Twój strach jest ogromny. Od razu czujesz, że jesteś następna. Nie martw się, nie każdy guzek jest niebezpieczny. Wiem, że łatwo się mówi, ale uwierz mi strach nie jest najlepszym doradcą. Dlatego dzisiaj powiem Ci wszystko co powinnaś wiedzieć - wszystko to czego ja wtedy nie wiedziałam, a bardzo by mi wtedy pomogło.\u0026nbsp;\u003C\/span\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/span\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/3.bp.blogspot.com\/-Iej3j5fo-8A\/We0C2oFf5UI\/AAAAAAAAHV0\/RnClygUHPeMsStzCmndY4ZTnjeIwstUrQCLcBGAs\/s1600\/rozowa.png\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"549\" data-original-width=\"708\" src=\"https:\/\/3.bp.blogspot.com\/-Iej3j5fo-8A\/We0C2oFf5UI\/AAAAAAAAHV0\/RnClygUHPeMsStzCmndY4ZTnjeIwstUrQCLcBGAs\/s1600\/rozowa.png\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003ETo był normalny zwykły dzień. Taki jak wszystkie inne dni w roku. Podczas porządków znalazłam ulotkę o tym jak dbać o piersi i przeprowadzać samobadanie.\u0026nbsp;\u003Cspan style=\"text-align: start;\"\u003EZ perspektywy czasu wiem, \u0026nbsp;że jest to najważniejsze badanie, które pozwala wykryć wczesne zmiany. To Twoje piersi i to Ty znasz je najlepiej. To Ty wiesz i czujesz kiedy coś jest z nimi nie tak.\u0026nbsp;Dlatego pamiętaj o badaniu. W internecie znajdziesz sporo zdjęć i filmów, które pokażą Ci jak przeprowadzać je poprawnie, dlatego ja ten wątek pominę.\u0026nbsp;\u003C\/span\u003E\u003C\/span\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/span\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003EPomyślałam wtedy, a czemu nie, sprawdzę co tam u mnie słychać. Szok. Niedowierzanie. Coś wyczułam. Przez pewien czas sprawdzałam, czy na pewno coś tam jest. No przecież mogło mi się tylko wydawać. Później przyszedł etap strachu, czytania różnych rzeczy w internecie i udawania, że nic się nie dzieje. Tak cicho liczyłam, że to samo zniknie. Byłam niczym spłoszona zwierzyna, która gdzieś biegnie, sama nie wie gdzie ale liczy, że uda się jej uciec. Nie wiedziałam co ze sobą zrobić. To ten moment w życiu kiedy człowiek boi się iść do lekarza, bo boi się usłyszeć wyrok. No, ale przecież muszę, bo mam przed sobą całe życie. Nikt mi tu planów rujnował nie będzie.\u0026nbsp;\u003C\/span\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/span\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003EPierwszym krokiem było wykonanie USG w celu sprawdzenia czy mi się jednak wydawało czy nie. Na NFZ niestety trzeba było czekać, więc zapisałam się prywatnie. Bardzo miła Pani doktor w asyście pielęgniarki przeprowadziły badanie. Oczywiście okazało się, że coś tam jest. Dostałam opis, film i kopa w tyłek. Tak kopa. Pani mi powiedziała, że jak bym była 45+ to mnie przyjmują na już, a że mi trochę brakuje to muszę ustawić się w kolejce i czekać. Poszłam więc grzecznie się zapisać do \"\u003Cb\u003EPoradni Chorób Sutka\u003C\/b\u003E\". Nawet nie będę tego komentować ile mi kazali czekać. Na szczęście mam niedaleko inne miasto, gdzie czas oczekiwania do poradni był znacznie krótszy. Zapisałam się.\u0026nbsp;\u003C\/span\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/span\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003E\u003Cb\u003EPoradnia Chorób Sutka\u003C\/b\u003E zajmuje się nie tylko pacjentkami, które mają niepokojące objawy, ale również tymi, które ich nie mają i chcą skontrolować swoje piersi. W poradni możemy skorzystać z pełnej diagnostyki radiologicznej jak i chirurgicznej. Jeśli macie jakieś wątpliwości to tam na pewno zostaną one rozwiane.\u003C\/span\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/span\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003EDoczekałam się. Pojechałam na badanie. Chyba nigdy w życiu się tak nie denerwowałam. W poczekalni większość kobiet na oko była 40+, może 2-3 osoby były poniżej tego wieku. Teraz moja kolej. Wchodzę i nawet nie wiem co mam mówić. Ledwo powstrzymuje się od płaczu. Lekarz (chirurg-onkolog) na którego trafiłam był bardzo miły. Przeprowadził wstępne badanie i wypisał skierowanie na biopsje gruboigłową. Porozmawialiśmy i było mi lżej. Od razu wychodząc z gabinetu wpisałam się na listę oczekujących. Czekam kolejne 2 tygodnie.\u0026nbsp;\u003C\/span\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/span\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003E\u003Cb\u003EBiopsja gruboigłowa\u003C\/b\u003E to badanie, które polega na nakłuciu w znieczuleniu miejscowym specjalną igłą z nacięciem, które wypełnia się tkanką guza, a następnie wycięciu w ten sposób niewielkiego fragmentu tkanki do badania. Najczęściej jest wykonywana, gdy biopsja cienkoigłowa nie daje pewności postawienia właściwej diagnozy.\u0026nbsp;\u003C\/span\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/span\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003ENa biopsję przyjechałam w towarzystwie mamy. Z \u0026nbsp;tego co zdążyłam zauważyć każdy był z osobą towarzyszącą. Wiadomo tak jest raźniej. Średnia wieku wysoka, ale niższa niż ostatnio w poczekalni. Jedną dziewczynę zapamiętałam szczególnie - wiek podejrzewam ok.18 lat, wyglądała na uczennicę szkoły średniej. To było dla niej naprawdę ogromne przeżycie. Oczekiwanie w kolejce było męczące, nie wiesz co Cie czeka za drzwiami. Niektóre kobiety po wyjściu zachowywały się tak jak by przed chwilą ktoś im rwał zęba na żywca, bez znieczulenia. Robiło mi się słabo. Przecież to pewnie musi strasznie boleć. Ta jasne. Samo wkłucie igły jest bezbolesne. Jedyny ból jaki się pojawił to kiedy pobierano materiał - po polsku mówiąc igłą kręcono w zmianie. Muszę przyznać jest to po prostu nieprzyjemne. Teraz kolejne 2 tygodnie czekania na wynik.\u003C\/span\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/span\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003ENareszcie są wyniki biopsji. W gabinecie dowiaduje się, że to włókniak. Oczywiście pada pytanie co z nim robimy. Wycinamy? Zostawiamy? W zasadzie nie zastanawiałam się długo, postanowiłam, że zostaje ze mną. Lekarz moją decyzję skomentował: \"w końcu to jest Pani cząstka\". Z tego co mówił wywnioskowałam, że podjęłam dobrą decyzję. Naczytałam się, że o wycięciu pojawia się więcej zmian, czułam podświadomie, że tak będzie lepiej. Teraz jestem pod stałą opieką. Muszę się regularnie badać i cieszyć życiem. Nic innego mi nie pozostało - przecież nigdy nie wiemy w którym momencie życia spotka nas coś złego.\u003C\/span\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/span\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003EKiedy było już po wszystkim czułam, że muszę coś zrobić. Moje włosy były na tyle długie, że mogłam je oddać na perukę. Postanowiłam dać im \"nowe życie\" i oddać je komuś, komu mogą sprawić radość. Jeśli jesteście ze mną od początku to na pewno widzieliście mój post, jeśli nie to możecie poczytać o tym -\u0026gt;\u003Ca href=\"http:\/\/www.modjus.pl\/2015\/12\/zmieniajac-siebie-mozemy-pomoc-tez-innym.html\"\u003E tutaj.\u003C\/a\u003E\u0026nbsp;\u003C\/span\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/span\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-581JDEmG58k\/We0CBoa-G9I\/AAAAAAAAHVo\/ALdksboJ6gEJS1fVM0yO-mAO9P_sBQzpwCLcBGAs\/s1600\/w%25C5%2582osy.jpg\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"1066\" data-original-width=\"1600\" src=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-581JDEmG58k\/We0CBoa-G9I\/AAAAAAAAHVo\/ALdksboJ6gEJS1fVM0yO-mAO9P_sBQzpwCLcBGAs\/s1600\/w%25C5%2582osy.jpg\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/span\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/span\u003E\u003Cspan style=\"font-size: large;\"\u003EA Ty się badasz? Pamiętasz o regularnych wizytach u specjalistów?\u0026nbsp;\u003C\/span\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/div\u003E"},"link":[{"rel":"edit","type":"application/atom+xml","href":"http:\/\/www.blogger.com\/feeds\/8327403999750556554\/posts\/default\/8010792355454935682"},{"rel":"self","type":"application/atom+xml","href":"http:\/\/www.blogger.com\/feeds\/8327403999750556554\/posts\/default\/8010792355454935682"},{"rel":"alternate","type":"text/html","href":"http:\/\/www.modjus.pl\/2017\/10\/guzek-na-piersi-samobadanie-usg-piersi.html","title":"Guzek na piersi, Samobadanie, USG piersi, Poradnia Chorób Sutka, Biopsja Gruboigłowa. Moja historia."}],"author":[{"name":{"$t":"Modjus"},"uri":{"$t":"http:\/\/www.blogger.com\/profile\/09463287664287867482"},"email":{"$t":"noreply@blogger.com"},"gd$image":{"rel":"http://schemas.google.com/g/2005#thumbnail","width":"16","height":"16","src":"https:\/\/img1.blogblog.com\/img\/b16-rounded.gif"}}],"media$thumbnail":{"xmlns$media":"http://search.yahoo.com/mrss/","url":"https:\/\/3.bp.blogspot.com\/-Iej3j5fo-8A\/We0C2oFf5UI\/AAAAAAAAHV0\/RnClygUHPeMsStzCmndY4ZTnjeIwstUrQCLcBGAs\/s72-c\/rozowa.png","height":"72","width":"72"}}]}});