ADOS LAKIER DO PAZNOKCI EXTRA LONG LASTING NR 673

Witajcie! Mamy okres karnawału, więc myślę, że wszelkie lakiery z drobinkami będą odpowiednie w tym okresie. Aktualnie mam okazję sprawdzać błękitny lakier ADOS nr 673. Lakier urzekł mnie kolorem, ale nie spodziewałam się po nim wiele...Słowem wstępu kilka zdań od producenta: Nowoczesna formuła lakieru do paznokci. Dzięki odpowiednio dobranym składnikom długo utrzymuje się na paznokciach, a intensywność koloru i połysk pozostają nie zmienione. Gładka, kremowa konsystencja lakieru umożliwia piękne krycie już przy pierwszym nałożeniu.

Moja ocena: Lakier pozytywnie mnie zaskoczył. Po pierwsze dobrze kryje już po dwóch warstwach, po drugie utrzymuje się bez najmniejszych ubytków - i to bez lakieru nawierzchniowego - przez 3 dni, później zaczynają wycierać się końcówki. Kolor w zależności od padania światła od prawie granatu do jasnego błękitu.  Lakier posiada w sobie delikatny, srebrny shimmer. Idealnie sprawdzi się w okresie karnawału - jeśli tylko lubicie niebieski kolor. 

Mogę z czystym sumieniem polecić, zwłaszcza, że jego cena to ok: 5zł!  
Znacie te lakiery? Co sądzicie o takim efekcie za 5zł? Ja myślę, że jest naprawdę super! Zostawiam Wam kilka zdjęć, by pokazać jak różni się w zależności od światła.
MODJUS. ALL RIGHTS RESERVED. Obsługiwane przez usługę Blogger.