O MNIECześć! Bardzo mi miło, że chcesz mnie lepiej poznać. Mam na imię Justyna i witam Cię serdecznie na moim blogu. 

Mojego bloga założyłam w 2014 roku. Kiedyś był to sposób by odpocząć nieco od szarej codzienności. Aktualnie to mój sposób na dzielenie się z innymi swoją wiedzą i doświadczeniami. Motywem przewodnim bloga jest moda i uroda - czyli to co każdej z nas najbliższe. Nie brakuje tu także artykułów o tematyce lifestylowej, związanej chociażby z aktywnością fizyczną, rozwojem osobistym, dekoracją wnętrz czy miejscami, które warto odwiedzić. 

Prywatnie jestem mamą 8-letniego Eryka i pół rocznego Jasia. Od dziecka jestem fanką motoryzacji. Kocham szpilki. Nie rozstaje się z tuszem do rzęs, a mój ulubiony kolor to czerwony. Jestem zodiakalnym bykiem. W trzech słowach ciężko się określić, ale myślę, że jestem szalona, kreatywna i konsekwentna.

Z wykształcenia i z zamiłowania inżynier - logistyk  - ekonomista. Swoją wiedzę wykorzystuje w życiu codziennym. Namiętnie prowadzę budżet domowy. 

Twierdzę, że nie ma rzeczy nie możliwych, a każdy problem da się rozwiązać. 

Jeśli chcesz poznać mnie jeszcze bliżej zapraszam Cię na instagram i facebook. Tam jestem codziennie i pozwalam sobie na więcej prywaty. :-)Dziękuję za odwiedzenie mojej strony i mam nadzieję, że zostaniecie ze mną jak najdłużej...