WSPÓŁPRACA: HAPPINESS BOUTIQUE

04:50
Witajcie! Zdradzę Wam dzisiaj pewną tajemnicę. Chociaż pewnie Ci co śledzą mojego facebook'a mieli małe podpowiedzi co w trawie piszczy. Nawiązałam bowiem współpracę ze sklepem internetowym Happiness Boutique. W ramach niej otrzymałam naszyjnik, który po prostu skradł moje serce - przyznam szczerze, że na stronie znalazłam więcej cudowności, ale ten jest moim zdecydowanym faworytem! 


Naszyjnik dotarł do mnie zapakowany w woreczek i pudełko do którego dołączony był mały liścik. Cała oprawa sprawia, że czujemy się naprawdę wyjątkowo, doliczając do tego jakość wykonania otrzymujemy to co najlepsze. Naszyjnik taki jak mój naszyjnik możecie kupić TU


Happiness Boutique to sklep z indywidualnym podejściem do klienta, darmową wysyłką, korzystnym pakietem lojalnościowym i giveaway co drugi miesiąc.  Bogaty asortyment sprawia, że każdy z nas znajdzie tutaj coś dla siebie. Ja już mam kilka drobiazgów na oku :)
Pierwszy raz założyłam naszyjnik podczas wspólnego wypadu na miasto z moimi koleżankami. O tak niby na luzie schowałam go pod kurtką i czekałam aż go zauważą. Reakcja była taka jak się spodziewałam - naszyjnik został od razu zauważony i zrobił naprawdę furorę! Zdecydowanie polecam!


MODJUS. ALL RIGHTS RESERVED. Obsługiwane przez usługę Blogger.