Korzystając z wakacji i trwającego właśnie urlopu wybraliśmy się  do Parku ZatorlanD. Kiedy byliśmy tu ostatnim razem zarówno dinozaurów ja...

Jak wiecie niedawno wróciłam z wakacyjnego wyjazdu o którym napiszę coś więcej niedługo. Było wspaniale. Szkoda, że takie przyjemne chwile ...