Do kąpieli: BINGO SPA MLECZKO ARGANOWE Z IMBIREM

Od pewnego czasu na blogu pojawiają się posty o kosmetykach zawierających mój ulubiony olejek arganowy. Dzisiaj ciąg dalszy, tym razem otrzymane w ramach współpracy ze sklepem Bingo Spa mleczko arganowe z imbirem.

 Mleczko możecie kupić w sklepie BINGO SPA -> tutaj 

Producent pisze na stronie o tym, że mleczko arganowe z imbirem pielęgnuje skórę w czasie kąpieli. Unikalna receptura oparta na olejku arganowym, który posiada przebogate właściwości odżywcze, odbudowuje płaszcz hydrolipidowy skóry i zapobiega jej starzeniu

Skład

Mleczko zamknięte jest w plastikowej, przeźroczystej butelce dzięki czemu dokładnie wiemy ile produktu zostało wewnątrz. Osobiście lubię takie opakowania, bo nie muszę się domyślać ile produktu jest w środku.

Konsystencja mleczka jest bardzo gęsta, trochę nawet galaretowata. Po wylaniu na dłoń nie rozlewa się po dłoni, nie przelewa się przez palce przez co mleczko jest super wydajne. Bardzo lubię mleczko za jego prawdziwie mleczną barwę. Zapach jest przyjemny, taki jakiego się spodziewałam - niestety jest zbyt intensywny, ale dzięki temu pozostaje na skórze, więc jest to zarówno wada jak i zaleta. Mi osobiście konsystencja i kolor odpowiadają całkowicie. Co do zapachu to dobrze by był mniej intensywny.


Dopatrzyłam się jeszcze jednej rzeczy, którą można by poprawić. Mianowicie zakrętka, która jest mała i miewam problemy z jej odkręceniem.Podsumowując: Mleczko jest przyjemne w używaniu. Skóra jest po użyciu dobrze oczyszczona, ale nie wysuszona - większość podobnych kosmetyków myjących wywołuje u mnie delikatne napięcie i wysuszenie skóry, tu dzięki zawartości olejku arganowego nie występuje to nieprzyjemne uczucie. Dzięki lekko galaretowatej konsystencji jest wydajne, a zapach pozostaje na skórze. W składzie znajdziemy środki myjące, które mogą podrażniać wrażliwą skórę, ale u mnie nie wywołały żadnych reakcji skórnych. Myślę, że zdecyduje się na inną wersję mleczka, bo jego zalety przewyższają drobne wady. A Wy co sądzicie?

 Znacie kosmetyki Bingo Spa? Lubicie takie mleczka do kąpieli? Czy może wolicie żele?

MODJUS. ALL RIGHTS RESERVED. Obsługiwane przez usługę Blogger.