PIELĘGNACJA UST: ChapStisk Shimmer BALSAM DO UST BERRY

Nie zawsze musimy płacić za kosmetyk dużo, by był skuteczny i spełniał swoją funkcję należycie. Już nie raz się o tym przekonałam, domyślam się, że i Wam też się to zdarzyło. Takim kosmetykiem jest z pewnością balsam ChapStick, który otrzymałam od drogerii ezebra.


Cena/dostępność: Cena to ok. 1,80- 3,30zł/4g, w zależności od wariantu, balsamy można kupić tutaj.


Opakowanie: Balsam jest tyci rozmiarów, prawie nie zajmuje miejsca w torebce, a i w kieszeni łatwo się mieści. Sposób wydobycia to klasyczne wykręcanie zawartości.

Zapach: Zdecydowanie słodki i owocowy, taki prawdziwie jagodowy bez cienia chemii. Nawet w smaku jest dobry :-)Działanie: Mam mega przesuszone usta, czasem pękają i nie wyglądają atrakcyjnie, dlatego muszę dbać o ciągłe nawilżenie i odpowiednią pielęgnację. Mam w domu pewnie z 8 różnych balsamów, które sprawdzają się różnie, ale na pewno moim zdecydowanym hitem jest teraz ChapStick. Usta są nawilżone, gładkie, nie kleją się, a dodatkowo ładnie lśnią. Usta pokryte balsamem w smaku są słodkie i ładnie pachną, nic tylko się całować. Dodatkowo chroni przed promieniowaniem słonecznym. 
Podsumowanie: Jeśli szukasz balsamu do ust, który ładnie pachnie, a przy tym jest skuteczny to polecam Ci sprawdzić ChapStick!

A Wy jakich balsamów używacie? 


MODJUS. ALL RIGHTS RESERVED. Obsługiwane przez usługę Blogger.