Codzienna pielęgnacja z Clinique w 3 krokach

Codzienna pielęgnacja ma za zadanie utrzymanie skóry w czystości i dobrej kondycji. Jak wiele osób tak i wiele rodzajów skóry, każda z nich wymaga nico odmiennych zabiegów pielęgnacyjnych. Zawsze jednak podstawowa pielęgnacja składa się z 3 kroków: oczyszczania, złuszczania i nawilżania. 

Od zawsze miałam problem z przetłuszczającą się cerą i pojawiającymi się cały czas różnymi niedoskonałościami. Długo poszukiwałam pielęgnacji idealnej i myślę, że system 3 kroków od Clinique jest właśnie tym czego szukałam.Cena zestawu startowego: 105zł, taki zestaw polecam Wam na początek, by sprawdzić na sobie działanie kosmetyków, sama tak zaczynałam. Zestaw składa się z mydła w płynie, płynu złuszczającego i żelu nawilżającego.  
Podczas pierwszego zakupu wahałam się nieco czy wybrać kosmetyki dla skóry typu 3 czy może 4. Zdecydowałam się na 3 dla skóry mieszanej w stronę tłustej i bardzo dobrze zrobiłam. Mydło dobrze oczyszcza skórę, usuwa nadmiar sebum, skóra po myciu jest gładka czyściutka, bez efektu spięcia. Już sam ten kosmetyk jest wart posiadania, bo spisuje się rewelacyjnie. Kolejnym etapem jest złuszczanie specjalnym płynem. Niektórym może nie odpowiadać, że płyn jest na bazie alkoholu mi to zupełnie nie przeszkadza. Na koniec nakładam emulsje nawilżającą i moja skóra ma się doskonale. Czasem kiedy pojawią się jakieś wypryski w ciągu dnia - wiadomo dotykamy twarzy brudnymi rękami - wieczorem stosuję pielęgnacje 3 kroków to następnego dnia rano moja skóra jest w widocznie lepszej kondycji. Jak dla mnie jest to zestaw wart posiadania.


A WY JAKICH KOSMETYKÓW UŻYWACIE NA CO DZIEŃ

MODJUS. ALL RIGHTS RESERVED. Obsługiwane przez usługę Blogger.