GARNIER Czysta Skóra i Essentials. Dołącz do testowania i walcz z trądzikiem!

Witajcie! Ostatni czas nie był dla mnie zbyt przyjemny, ale o tym opowiem Wam innym razem. Dzisiaj będzie o testowaniu kosmetyków GARNIER. Otrzymałam je dzięki uprzejmości Pani Magdaleny, której dziękuję za wyrozumiałość i przemiły kontakt. W przesyłce znalazły się kosmetyki z serii Czysta Skóra (do cery tłustej ze skłonnością do niedoskonałości) oraz Essentials (do cery suchej i wrażliwej).  

Komplet kosmetyków obejmuje:
  •         Czysta Skóra - BB krem
  •         Czysta Skóra – Płyn micelarny
  •         Czysta Skóra - korygujący krem matujący
  •         Essentials – Nawilżający tonik witaminowy
  •         Essentials – Nawilżające mleczko do demakijażuJak wiecie mam cerę tłustą skłonną do niedoskonałości, więc za testowanie zabrałam się od razu. Najbardziej byłam ciekawa kremu  matującego oraz kremu BB, a o tym czy się sprawdziły opowiem Wam już niedługo.A jeśli tak jak ja macie problemy ze swoją cerą, która jest tłusta i zmaga się z trądzikiem zapraszam Was do wspólnego testowania korygującego kremu matującego z serii Czysta Skóra. Aby go otrzymać dołącz do publicznych obserwatorów bloga i odpowiedz pod tym postem na dwa pytania:
Który owoc nawilża skórę, jednocześnie działając wygładzająco i pomagając zwalczyć zmiany? Oraz czego oczekujesz od idealnego kremu?


Na Wasze odpowiedzi czekam do środy 20.07.2016r. do końca dnia czyli godz. 24:00. Spośród wszystkich odpowiedzi wybrana zostanie najciekawsza, o czym poinformuje Was pod tym postem w piątek 22.07.2016r.


Powodzenia!Uwaga! Krem korygujący trafia do Pani 

Magdaleny B. 


Czekam do poniedziałku na wiadomość: 

modjus@gmail.com

MODJUS. ALL RIGHTS RESERVED. Obsługiwane przez usługę Blogger.