02:44

Podsumowanie roku 2021 i plany na rok 2022

Właśnie rozpoczęliśmy Nowy Rok. Jest to dla większości z nas czas wszelkiego rodzaju podsumowań i planów na najbliższy okres. Od kilku lat mam co podsumowywać i dla mnie każdy rok kończy się zdecydowanie na plusie. 

Na początek cofnijmy się w czasie do 2020 roku. Niewątpliwie rok 2020 zaskoczył nas wszystkich bardzo i to był rok zupełnie wyjątkowy. Nikt z nas nie spodziewał się, że tak będzie wyglądać nasza rzeczywistość. Był to rok, który wywrócił życie nie jednego z nas do góry nogami. Dał nam również możliwość spojrzenia na pewne sprawy inaczej. Mogliśmy zatrzymać się na chwilę i przewartościować swoje życie. Był to z pewnością rok przepełniony strachem, obawą o najbliższych i walką o normalne życie w nienormalnych warunkach. Nie bez powodu o tym wspominam, bo mam wrażenie, że w 2021 roku nastąpiła poprawa. Przynamniej ja czuję teraz więcej wolności i spokoju niż przed rokiem. Moje życie powoli wraca do normalności.

Rok 2021 był dla mnie niezwykle owocny. Był to rok ciągłej nauki, rozwijania kolejnych umiejętności oraz podejmowania trudnych decyzji jak np. zmiana pracy. Ma to w dużej mierze związek ze zbliżającą się przeprowadzką do nowego domu. Może nie będę mieszkać na drugim końcu Polski, ale będzie to zupełnie inne miejsce i będzie to dla mnie spora zmiana. Zdradzę Wam tylko, że nie mogę się już doczekać.

Relaks

Muszę wspomnieć o wakacjach i naszym urlopie. Oficjalnie mogę powiedzieć, że wakacje 2021 były najlepszymi w moim życiu. Co prawda urlop to tylko 2 tygodnie i nie byliśmy za granicą, ale był to intensywnie spędzony czas we czwórkę. Był nasz ukochany Zwierzyniec, Zamość, pływanie kajakiem, jazda na rowerze po Roztoczańskim Parku Narodowym, odwiedziliśmy Park Miniatur, Dinozaurów i Warownie w Inwałdzie, zaliczyliśmy nawet Aquapark, gokarty i kino... Codziennie przewidziana była inna atrakcja. Był to cudowny czas, który wspominam z uśmiechem. Dzięki temu naładowałam baterie pewnie na najbliższe 5 lat.

Blog

Jeśli chodzi o blog to w tym roku postanowiłam wrócić do intensywnego pisania. Nie do końca udało mi się zrealizować moje plany, ale i tak jestem zadowolona z efektu. W nadchodzącym roku mam nadzieję, że będzie mnie tutaj więcej. 

Dom

Budowa domu to najlepsze co nas spotkało. Co prawda rok 2021 upłynął nam ciężką pracą, ale naprawdę było warto. Ze stanu surowego zamkniętego na początku roku doszliśmy praktycznie do finiszu. Staraliśmy się jak najwięcej rzeczy wykonać samodzielnie, a korzystać z usług firm tylko w sytuacjach koniecznych. Praca przy wykańczaniu swojego domu jest naprawdę satysfakcjonująca. Malowanie ścian czy montaż paneli przecież wcale nie są takie trudne... Nam szło całkiem nieźle i nawet rekuperację wykonaliśmy sami. 

Plany na 2022 rok

Moje plany na najbliższy czas są bardzo przyziemne. Zależy mi na tym by: 

  • rozwijać bloga i tworzyć coraz lepsze teksty,
  • budować swoją markę online,
  • więcej tworzyć na Instagramie,
  • zacząć regularnie ćwiczyć już na stałe,
  • stworzyć i wydać serię e-booków,
  • urządzić swój dom i przeprowadzić się jak najszybciej.

Z racji tego, że Nowy Rok już się rozpoczął życzę Wam, by Wasze plany się ziściły i żeby ten rok był dla Was przynajmniej tak owocny jak ten mijający. Na zakończenie chciałam podziękować Wam za kolejny wspólny rok. Bez Was nie było by tego miejsca! Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Witaj na moim blogu. Jest mi bardzo miło, że mogę Cie tutaj gościć. Jeśli mój blog Ci się podoba dodaj mnie do obserwowanych. Będzie mi bardzo miło jeśli zostawisz po sobie ślad w postaci komentarza.

0